Dzisiaj o 20:30 rozegrany zostanie mecz PKO Ekstraklasy: Górnik Zabrze – Wisła Kraków. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Historia ligowych meczów Górnik – Wisła

Górnik Zabrze – Wisła Kraków. Banda Skowronka w oczekiwaniu na sromotne lanie?

Górnik Zabrze zmierzy się z Wisłą Kraków w drugim piątkowym spotkaniu polskiej ekstraklasy w ramach piątej kolejki rozgrywek. W roli zdecydowanego faworyta do tego starcia przystępują podopieczni Marcina Brosza, którzy z przytupem zaczęli ligę, notując już cztery zwycięstwa z rzędu. Spadkobiercy 14-krotnych mistrzów Polski są zatem liderem rozgrywek.

W każdym razie „Biała Gwiazda” nie zamierza do jaskini lwa udać się jak na ścięcie. Wiślacy mają nadzieję, że mimo wsparcia gospodarzy przez 12 tysięcy kibiców, mogą pokusić się o niespodziankę, chcąc powtórzyć wyczyn z czerwca minionego roku, czy maja 2019 roku, gdy w Zabrzu wygrywali odpowiednio 2:1, czy 1:0.

Górnik Zabrze – Wisła Kraków: transmisja na żywo w TV

Mamy dobre wiadomości dla kibiców „Górników”, „Białej Gwiazdy” i polskiej ekstraklasy. Z meczu Górnik Zabrze – Wisła Kraków transmisja na żywo będzie dostępna w polskiej telewizji. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 20:30, będzie można obejrzeć na antenach Canal+, Canal+ Sport 3 i Canal+ 4K. Komentatorami meczu będą Adam Marchliński i Kamil Kosowski.

Górnik Zabrze – Wisła Kraków, transmisja online

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie na Arena Zabrze, będzie również dostępna w internecie. Mecz Górnik Zabrze – Wisła Kraków online na żywo obejrzysz za pośrednictwem usługi „Telewizja przez internet” uruchomionej przez Canal+, dostępnej także na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS. Możliwość oglądania spotkania możesz również uzyskać poprzez wykupienie dostępu do sportowych kanałów Canal+ na platformie Player.pl.