Stadion Miejskim im. Henryka Reymana
fot. Radosław Bełżek

Nie tylko Vukan Savicević znajduje się na celowniku Wisły. Jak informuje “Gazeta Krakowska” nasz klub jest zainteresowany Słoweńcem Davidem Tijaniciem.

21-latek występuje na środku pomocy lub z prawej jej strony. Aktualnie jest zawodnikiem słoweńskiego klubu NK Triglav Kranj, z którym wiążę go kontrakt do końca obecnego sezonu. Przedstawiciele Wisły czynią podobno starania o to, aby zawodnik dołączył do zespołu już teraz – informuje “Gazeta Krakowska”.

Wszystko o sprzedaży karnetów na rundę wiosenną >>

Tijanić jest wychowankiem NK Interblock Ljubjlana, z którego w 2014 roku trafił do NK Olimpija Ljubljana. W sezonie 2016/17 występował na wypożyczeniu w NK Krka. Do obecnego klubu trafił latem 2017 roku na zasadzie wolnego transferu.

W obecnym sezonie słoweńskiej ekstraklasy rozegrał 17 spotkań, zdobywając jednego gola i notując trzy asysty. Łącznie w najwyższej klasie rozgrywkowej rozegrał do tej pory 49 spotkań i zdobył cztery gole. Na swoim koncie ma także dwa występy w reprezentacji Słowenii do lat 21.

Przypomnijmy, że bliski przejścia do Wisły jest Czarnogórzec Vukan Savicević, który dziś pojawi się w Krakowie, a w czwartek ma przejść badania medyczne.