Według informacji Bartosza Karcza z „Gazety Krakowskiej” bliski nowej umowy z krakowską Wisłą jest Łukasz Burliga. Były zawodnik Jagiellonii Białystok ma kontrakt ważny z ekipą z Grodu Kraka tylko do końca czerwca.

Wiślacy wrócili na boisko, nie trenowali Błaszczykowski i Sadlok

Burliga miał oczekiwania, na które nie chciał przystać klub z Krakowa. Po trwającym trochę czasu impasie w negocjacjach wygląda jednak to, że obie strony są bliskie kompromisu.

Kibiców krakowskiej drużyny interesuje natomiast temat Patryka Małeckiego, który sezon 2018/2019 spędził na wypożyczeniu w Spartaku Trnava. Zawodnik co prawda ma ważny kontrakt z Wisłą, ale według najnowszych doniesień mało prawdopodobne jest, aby były reprezentant Polski w kolejnej kampanii reprezentował barwy „Białej Gwiazdy”. Wszystko zmierza raczej w kierunku rozwiązania umowy za porozumieniem stron z piłkarzem.

Odnotujmy, że szeregi Wisły opuścił już Marko Kolar, decydując się na kontynuowanie swojej kariery w Holandii. Wygląda też na to, szeregi krakowian po powrocie z Euro U-21 pożegna także Mateusz Lis, który w ostatnim sezonie był numerem jeden w bramce Wisły. Zawodnika chce podobno pozyskać jeden z klubów z Belgii.