[Dzisiaj 16:52] milik: @Jagul: jak? [Dzisiaj 16:52] Jagul: No przecież tak pisałeś [Dzisiaj 16:51] milik: @Jagul: ty tez ....e wklejasz? [Dzisiaj 16:51] Jaroo1: ktś kto broni tego socjalizmu i nieudacznictwa PiSu, szok, przecież tę pracę ekonomiczną PiSu i jej wyniki można porównać do tego jakby ktoś tu bronił partii muslimów światopoglądowo ze kozojebcy, pedofile i mający za szmaty kobiety Muslimy mają fajny program jeśli chodzi o światopogląd [Dzisiaj 16:51] milik: @Jaroo1: dobra pozosyańmy przy tym,jak bedziesz gotowy daj znaka to pogadamy o programie,moze byc na priv [Dzisiaj 16:50] Jagul: @Jaroo1: dla milika to są idioci [Dzisiaj 16:50] Jaroo1: raczej własnie ty jesteś pogubiony [Dzisiaj 16:49] milik: @PG82: Jaroo1 to dobry chłopak tylko pogubiony [Dzisiaj 16:49] IncognitoTSW: katolicy tacy są przecież [Dzisiaj 16:49] Jaroo1: @PG82: ja wiem, ze ciężko PiSowcom uwierzyć ale niestety przykłąd z mojej wiejskiej gminy, gdzie ludzie na węgiel zapisani, od listopada, do dzisiaj nie ma, więc musieli na skupie kupowac po 4 tys [Dzisiaj 16:49] tas de fleia: @PG82: makak to ty jesteś [Dzisiaj 16:49] IncognitoTSW: ale na pewno był wiarygodny [Dzisiaj 16:49] IncognitoTSW: ktos tu na forum pisal, ze dotrzymali obietnic, nie pamietam kto to mogl byc [Dzisiaj 16:49] IncognitoTSW: to są te mieszkania z programu PiS co to go zrealizowali [Dzisiaj 16:49] IncognitoTSW: aNouca dziś nie ma bo kupuje kawalerke za odłożone 70 tys, cena 2500 m/2 [Dzisiaj 16:48] PG82: @milik: pamiętaj węgiel po 4 tys za tonę i ważne makaki go braknąć tej zimy wraz z gazem [Dzisiaj 16:48] Jagul: Heee [Dzisiaj 16:48] Jagul: Pisowscy ludzie sukcesu [Dzisiaj 16:48] IncognitoTSW: a Rychu Nero kumpel im nie przeszkadza [Dzisiaj 16:48] IncognitoTSW: jedna spiewka propagandowa [Dzisiaj 16:48] Jaroo1: @PG82: a skad ty wiesz, ze komucha? [Dzisiaj 16:48] IncognitoTSW: oho widze ze juz następni mają starego komucha [Dzisiaj 16:48] milik: @Jaroo1: nie brnij w kompleksy podpowiem to sie nazywa dobrze zorganizowany czas [Dzisiaj 16:47] PG82: @Jaroo1: lepiej tak nie jak ty na garnuszku starego komucha siedzisz [Dzisiaj 16:47] Jaroo1: to tak a propos merytoryki [Dzisiaj 16:47] Jaroo1: milik, może się weź za robotę a nie się opierdalasz zamiast dokladać swoją pracę do firmy. Nie wstyd ci w tak uczciwym i dobrym państwie PiSowskim pracowników w chuja robić i zamiast coś pracować, firmę rozwijać to gadasz na forum a oni na ciebie muszą robić? [Dzisiaj 16:46] tas de fleia: Przecież to jest gość niewarty funta kłaków. Farmazoniara zwykła spruta. [Dzisiaj 16:46] milik: @Jaroo1: [Dzisiaj 16:45] tas de fleia: @Jaroo1: jaka on może firmę mieć? Chyba trąca chrzan na czas. [Dzisiaj 16:45] Jaroo1: milik, co to jest za firma, ze szef może pół dnia, w poniedziałek w godzinach jak mniemam pracy firmy, na forum przesiedzieć? [Dzisiaj 16:45] milik: @Jaroo1: nie brnij po co ci to [Dzisiaj 16:44] Jagul: @AS82: PiSjugend [Dzisiaj 16:44] tas de fleia: @milik: Milik, czy wiesz już gdzie jest stadion Wisly? [Dzisiaj 16:44] Jaroo1: @milik: nie mam takich uczuć jak zazdrość. Tylko logicznie myślę. Gościu zapracowany, firmę ma, gdzie w Polsce mając firmę to już w ogóle ma się przejebane i trzeba non stop ogarniać bo tyle jest obowiązków, a siedzi na forum i pisze pół dnia, bez przerwy [Dzisiaj 16:44] milik: @Jaroo1: ja o pisie nic nie piszę nie zauważyłes? [Dzisiaj 16:44] AS82: @milik: to mlody polski przedsiebiorca ktory odniosl sukces pod rzadami koalicji Zjednoczej Prawicy [Dzisiaj 16:44] Jagul: Może ma farmę trolli [Dzisiaj 16:44] tas de fleia: @milik: stary chłop jesteś a farmazoniara [Dzisiaj 16:43] milik: @Jaroo1: nie brnij naprawde [Dzisiaj 16:43] milik: @Jaroo1: wiem że zazdrościsz i tak od 25 lat