[Dzisiaj 15:04] RybaTs: Spoko szkoda,ze tylko Real będzie reprezentował Hiszpanie w LM [Dzisiaj 14:39] milik: @RybaTs: ogórki wygrały ): [Dzisiaj 14:34] Matejas_: @RybaTs: podczas mundialu łatwiej granice zamknąć na wyspie [Dzisiaj 14:33] Aalcman: @majkelson777: Na ostatnią kolejkę Premier League przewidują możliwość wejścia kibiców. Pewnie ze względu na to wybierają UK. [Dzisiaj 14:32] RybaTs: Niech ich szczysci [Dzisiaj 14:32] RybaTs: Znowu Anglia.... [Dzisiaj 14:25] PhantomRanger: @majkelson777: jeszcze w grudniu mówili, że w 12 krajach [Dzisiaj 14:24] majkelson777: "Najprawdopodobniej Euro 2021 będzie rozgrywane wyłącznie w Anglii, ponieważ UEFA wybiera jeden format gospodarza" [Dzisiaj 14:23] Matejas_: na szczęście Morawiecki to zrepolonizuje [Dzisiaj 14:22] c.: w TS to jakoś wygląda, ale w SA tragedia, ale to temat ciągnący się od 10 lat [Dzisiaj 14:21] c.: Na razie to mamy gówno, a nie sklep [Dzisiaj 14:21] serek.c2: na razie to mamy fun shop [Dzisiaj 14:21] c.: Jeszcze przed koronaeiusami [Dzisiaj 14:21] c.: Bardzo dużo osób posługujący się angielskim wrzucało zdjęcia z meczu, z okolic stadionu itp, [Dzisiaj 14:21] c.: Kiedyś z ciekawości patrzyłem na oznaczenia na Instagramie po meczu Wisły, np. środek lata [Dzisiaj 14:20] c.: Nie jest ich tak mało.. [Dzisiaj 14:20] PhantomRanger: @c.: są w mniejszości i nie będziemy specjalnie dla nich ładować na budynkach angielskich nazw [Dzisiaj 14:20] c.: Jakby tego nie było to zaraz byłby pojazd po Wiśle za brak profesjonalizmu, już kiedyś była afera że Wisła nie ma odpowiednika angielskiego na Twitterze (oficjalne konto) [Dzisiaj 14:19] c.: Takie czasy, jest sporo ludzi posługujący się angielskim którzy interesują się Wisła, przychodzą na stadion, kupuja bilety, chcą zwiedzić muzeum, zaopatrzyć się w sklepie klubowym [Dzisiaj 14:18] c.: Musi być oznaczenie polskie i angielskie. Sklep kibiców / fan shop [Dzisiaj 14:18] PhantomRanger: @c.: mam nadzieje, że nie [Dzisiaj 14:18] c.: Tak będzie i z muzeum, sklepem, czy baza treningowa Wisly [Dzisiaj 14:16] c.: Henryk Reyman stadium, ok [Dzisiaj 14:16] Lvcas: Piszcie tu po angielsku skoro wam lepiej angiekski brzmi [Dzisiaj 14:16] PhantomRanger: @c.: nie obraź się, ale jesteś po.......ony [Dzisiaj 14:15] c.: Po prostu angielski bardziej się przebija [Dzisiaj 14:15] c.: To drugie [Dzisiaj 14:15] Lvcas: A parki bussines ani grama zieleni [Dzisiaj 14:15] PhantomRanger: @c.: to zadam pytanie co lepiej wygląda na budynku - Stadion Miejski im. Henryka Reymana czy jednak Henryk Reyman Municipal Stadium? [Dzisiaj 14:14] Lvcas: @krakus76_: dlatego mowie, angielskie ma oznaczac tylko podswiadomie nowoczesnosc, dlatego ze ludzie maja kompleksy i to lykaja. Wszystkie Towery krakoeskie maja 8 pieter max xD [Dzisiaj 14:14] c.: Takie se [Dzisiaj 14:14] krakus76_: Fan Shop. Żaden tam sklep [Dzisiaj 14:14] c.: Wiślacki swiat [Dzisiaj 14:14] saymon: Straszne rzeczy [Dzisiaj 14:13] Lvcas: Zamiast Wislacki swiat bedzie Wisla's Wordl ... Masakra jakas [Dzisiaj 14:13] Lvcas: Dlatego mnie w....ia jak TS zrobil jakis Store zamiast zwyczajnie sklep [Dzisiaj 14:13] krakus76_: To jak z biurowcami/centami biurowymi. Polską pisownie rzadko uświadczysz. [Dzisiaj 14:13] Lvcas: @c.: Ja twierdze, ze dla ludzi ktorzy maja narodowe kompleksy i ojkofobie to moze dobrze wyglada. Mnie nie zacheca wcale [Dzisiaj 14:12] PhantomRanger: @c.: cyrylica też źle nie wygląda na budynkach [Dzisiaj 14:12] c.: Wizualnie lepiej wygląda na takich budynkach