[Dzisiaj 15:39] ReMix: Ten fragment dobry [Dzisiaj 15:38] ReMix: @andrucik: Kiedyś byłem jurorem w konkursie na ortografię – i napisałem dyktando zawierające zwrot „chrześcijanie, islamiści i żydzi”. Ku mojemu zdumieniu jury, bardzo surowe zazwyczaj, ogłosiło, że napisanie tego słowa dużą literą (choć jawnie chodziło tu o wyznanie, a nie narodowość) nie jest błędem, „bo chodzi przecież o Żydów”. [Dzisiaj 15:37] aNouc: A jakie mają mieć relacje z Rafałem Wislockim jako prezesem TS Wisła hmm.. [Dzisiaj 15:36] aNouc: To jest bardzo dziwne: "Podstawą jest, żebyśmy dobrze poukładali swoje relacje z TS Wisła. To muszą być zdrowe relacje." [Dzisiaj 15:34] andrucik: Polecam przeczytać [Dzisiaj 15:34] andrucik: https://nczas.com/2019/09/15/korwin-...ja-sa-pogromy/ [Dzisiaj 15:34] brozio: Tak różowo wcale nie jest [Dzisiaj 15:33] brozio: https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-14414451 [Dzisiaj 15:32] aNouc: Jak jest w umowie napisane że do miesiąca to do miesiąca. [Dzisiaj 15:31] mitmichael: bez przesady nie jestesmy zalezni od tego jak szybko nam kase wpłacą [Dzisiaj 15:30] aNouc: Jest umowa podpisana. I kasa trafia na konto Wisły. To nie Korea Północna [Dzisiaj 15:30] mitmichael: na stadion idzie z kasy od c+ wiec jest z czego, to co dostaniemy za Carlitosa da nam mozliwosc innych spłat [Dzisiaj 15:30] brozio: A za novikovasa Hadze zaplacili? [Dzisiaj 15:29] aNouc: A czemu na nie przelać kasy? [Dzisiaj 15:29] brozio: Jak legia nie przeleje kasy za pizza kebab to może być ciężko [Dzisiaj 15:28] mitmichael: jak w styczniu zostana pełnoprawnymi włascicielami to wtedy mozna szukac sponsorow a za stadion w pazdzierniku mamy czym zapłacic, do zimy mamy spokoj jak to mowił Obidzinski [Dzisiaj 15:27] brozio: A tu niedługo trzeba zapłacić za stadion w październiku [Dzisiaj 15:27] 19sebawro06: @brozio: królewski to tylko slogany potrafi rzucac z truskawkami na czele [Dzisiaj 15:25] brozio: Harry Potter dobrze pojechał żydom. Ale zamiast realizować się na tt może znalzby wreszcie spinsorat. Podobno miało z tym nie być kłopotów i firmy miały walić drzwia ml i i oknami do nas [Dzisiaj 15:22] WISŁA 1906 NH: mam pytanko na Wieczystej to Wisełka rządzi ? czy wymieszane tan towarzystwo jest ? [Dzisiaj 15:16] Ma_niek: Jakiś sponsor na koszulki na drugą drużynę by się przydał :,-) [Dzisiaj 15:15] Ma_niek: Bo by go może wykupił [Dzisiaj 15:15] Ma_niek: Ciekawe ile lat ma [Dzisiaj 15:14] rokfor: czyli taki na 3 ligę w sam raz [Dzisiaj 15:14] Wehrmacht: O klase lepszy od kazdego na boisku [Dzisiaj 15:14] Wehrmacht: No Kumah robil co chcial dzisiaj [Dzisiaj 15:14] ReMix: @Wehrmacht: wycie parchow cieszy mnie niezmiernie [Dzisiaj 15:13] Wehrmacht: Nie no to jest lepsze od tych zwyciestw nawet [Dzisiaj 15:13] Ma_niek: Ten kumah serio taki dobry dziś ? [Dzisiaj 15:13] Wehrmacht: Cos pieknego [Dzisiaj 15:12] Wehrmacht: Niby mogło ich już nie być w ekstraklasie ledwo co sklecili drużynę, długów w ch.., zgłaszają rezerwy do rozgrywek i oczywiście w bezpośrednim spotkaniu nas r o z p i e r d a l a j ą. Żenada. [Dzisiaj 15:12] Wehrmacht: Qwa w 7 meczach tracimy 4 bramki, wychodzimy przeciwko gts, który gra praktycznie młodzieżowcami i w 7 minut strzela nam 3 bramki. [Dzisiaj 15:12] Ma_niek: Obyśmy mybsir tak cieszyli jak teraz w lidze w derbach [Dzisiaj 15:12] Wehrmacht: Jaki skowyt u parchow [Dzisiaj 15:06] ReMix: @Myrthan: Yaro w formie, jak zawsze [Dzisiaj 14:57] Myrthan: https://twitter.com/jarokrolewski/st...19013092134912 HEHEHE [Dzisiaj 14:51] Matios98: @St Yabol: po ładnej akcji wbiegł w pole karne dostał piłe i strzelił [Dzisiaj 14:50] skate: Wisła Pany! [Dzisiaj 14:50] Enigmovsky: Każdy to powie Wisełka rządzi w Krakowie [Dzisiaj 14:49] szczepek19: znowu przejebali derby xD tradycja musi byc zachowana