[Dzisiaj 09:23] !!IRIVER!!: @emailowiec: i to byłby najlepszy scenariusz [Dzisiaj 09:22] rdunia87: funpage z NY oni tam maja wyjazdy przygotowuj±ce [Dzisiaj 09:19] silver03: przeciez nikt powazny [Dzisiaj 09:19] silver03: no raczej [Dzisiaj 09:19] !!IRIVER!!: Pisał to jaki¶ fanboj stali? [Dzisiaj 09:19] rdunia87: @emailowiec: jest to możliwe [Dzisiaj 09:18] rdunia87: @PSYCHOLTSW: ja tam mam jestem z Mielca i jak mogłam to na mecze chodziłam ale jak patologia sieje ferment to mnie szlag trafia [Dzisiaj 09:18] emailowiec: @rdunia87: co za mózg to pisal. Jest jeszcze czwarty scenariusz. Wisła się utrzymuje, Stal nie awansuje. [Dzisiaj 09:18] silver03: to musi byc powazna sprawa [Dzisiaj 09:18] silver03: uu jak na profilu jakims tam cos takiego umieszczaja [Dzisiaj 09:17] PSYCHOLTSW: ale takie dywagacje, to s± dla czytelników faktu [Dzisiaj 09:17] PSYCHOLTSW: nie mam nic do nich [Dzisiaj 09:17] PSYCHOLTSW: a kij z nimi [Dzisiaj 09:17] rdunia87: profil Stal Mielec New York takie co¶ wrzucił na fb [Dzisiaj 09:16] PSYCHOLTSW: nie musi się wcale u¶miechać [Dzisiaj 09:16] rdunia87: o ciężko będzie to przeczytać [Dzisiaj 09:16] PSYCHOLTSW: Wasyl jest od grania na boisku i ewentualnie akcji marketingowych [Dzisiaj 09:16] rdunia87: Koniec sagi z Arturem Skowronkiem – scenariusze Artur Skowronek nie odleci do ciepłych krajὀw. Trener urlopowany w Mielcu za brak lojalno¶ci podj±ł się wła¶nie karkołomnego ratowania Wisły Krakὀw przed spadkiem. Tutaj mog± być 3 ciekawe scenariusze z perspektywy Stali Mielec… Scenariusz # 1 – Wisła spada, Stal Mielec nie awansuje. Artur moze okazać się negatywnym “bohaterem”, ktὀry w jednym sezonie rozłozy dwa kluby na łopatki. Dla obu klubὀw ten scenariusz moze być pocz±tkiem końca. Scenariusz # 2 – Wisła się utrzymuje, Stal Mielec awansuje – Artur moze okazać się pozytywnym “bohaterem” dwὀch klubὀw. Scenariusz # 3 – Wisła “leci”, Stal “wchodzi” - nazwijmy to sprawiedliwo¶ci± dziejow±. Ci co pamiętaj± hućpę ze zwolnieniem Kasperczaka i atakiem Basałaja na nasz klub (SMNY wysmarowała wtedy list otwarty) wiedz± o co chodzi. Za ktὀrym scenariuszem optujecie? [Dzisiaj 09:14] Krisu: a kiedy on był zadowolony. nawet jak robili te zadania przy sprzedazy karnetów rok temu to wielkim wyczynem było to, że Wasyl się u¶miechnie jak sprzedadz± ile¶ tam karnetów [Dzisiaj 09:12] Arek95: Narzkacie na Skowronka a popatrzcie na Nagelsmanna... W wieku 28 lat zacz±ł robić niezł± karierę trenersk± [Dzisiaj 09:11] Ma_niek: Wasyl wczoraj na zdjęciach jaki¶ niezawesoly [Dzisiaj 09:11] Ma_niek: Ale my sporo ryzykujemy [Dzisiaj 09:09] Ma_niek: No to jego życiow± szansa . [Dzisiaj 09:08] Krisu: jak na swój wiek ma całkiem spore do¶wiadczenie i jest ambitny a angaż w Wi¶le to dla niego szansa, żeby zaistnieć w Eklasie. Wolę jego niż jakiego¶ Urbana czy innego starego dziada, który już odcina kupony i zwiedził połowe klubów w ekstraklasie [Dzisiaj 09:07] Ma_niek: No ale trzeba wierzyć [Dzisiaj 09:07] Ma_niek: No ale tej skowronek.... No tak szczerze bardziej by się nadal kto¶ z większym do¶wiadczeniem na nasz± sytuację [Dzisiaj 09:07] Krisu: jasne, ale nie mamy az tak dobrej kadry zeby wyjebac do rezerw kilku zawodnikow [Dzisiaj 09:06] Ma_niek: Napewno nie aż tak żeby być czerwona latarnia ligi [Dzisiaj 09:06] Ma_niek: Nie mamy słabej kadry aż tak [Dzisiaj 09:05] Ma_niek: Nie pamiętam kiedy jaki¶ mecz Wisły ogl±dałem na trzeĽwo [Dzisiaj 09:05] Krisu: połowa kibiców by chciała dyscyplinarnego wy.......enia połowy składu do rezerw a oni sobie nie mog± na to pozwolić bo mamy słab± i w±sk± kadre [Dzisiaj 09:05] Ma_niek: Znam to chłopie , [Dzisiaj 09:05] PSYCHOLTSW: żeby dołożyć się do Wisły [Dzisiaj 09:05] PSYCHOLTSW: @Ma_niek: to pomy¶l jak cierpię [Dzisiaj 09:05] Ned: nie dogodzi sie wszystkim [Dzisiaj 09:05] Ma_niek: Bez alkoholu i narkotyków naszych męczy się nie da ogl±dać xd [Dzisiaj 09:05] PSYCHOLTSW: a taki jeden z drugim dziennikarzyna pisz± głupoty dalej na temat tego klubu [Dzisiaj 09:05] Krisu: chodziło mi o odpowiedzialno¶ć za podjęte decyzje [Dzisiaj 09:04] PSYCHOLTSW: żeby ratować Wisłę [Dzisiaj 09:04] PSYCHOLTSW: odmawiam sobie czasami alkoholu i narkotyków