[Dzisiaj 16:13] maaarcin: nazwa i herb [Dzisiaj 16:13] maaarcin: @Wehrmacht: a akademia? [Dzisiaj 16:13] 1q2: no bo nikt inny się nie podjął [Dzisiaj 16:13] Wehrmacht: lubie hiperbole ale no bez jaj [Dzisiaj 16:13] Wehrmacht: @maaarcin: porownywac nazwe i herb do terenow... [Dzisiaj 16:12] benytsw: @1q2: dlaczego skazani na nich? [Dzisiaj 16:12] maaarcin: to wychodzi na to, że jak SA zażąda terenów należących do TS to TS też musi oddać [Dzisiaj 16:12] 1q2: @benytsw: ja nie wiem czy jest takie przekonanie, bardziej jesteśmy na nich skazani, chyba że Wanna się wykurował już [Dzisiaj 16:11] maaarcin: @serek.c2: właśnie chciałem o to samo zapytać [Dzisiaj 16:11] benytsw: Nie wiem skąd to przekonanie ludzi że wszystko co robią Królewski i Jażdzynski jest dobre dla Wisły [Dzisiaj 16:11] serek.c2: @Matios98: a jakie to żądania ma TS, serio pytam, bo ciągle czytam, że nie ma prawa nic żądać TS? o jakich żądaniach piszemy? [Dzisiaj 16:10] 1q2: A co do Wisły, mam nadzieje że nie będzie riposty, TS wie że nie ma praktycznie żadnego poparcia.Niech szybko to załatwią bo jest w cholerę innych spraw a jak źle pójdzie to w Czerwcu padnie i TS i SA [Dzisiaj 16:06] 1q2: On gada do siebie, toczy ze sobą jakieś wojny słowne, da się z nim dogadać i kuma ale siedzi sam w wielkim domu , kiedyś zajebistym, teraz ruina, jego stary nic nie robi tylko daje mu 'na przeżycie' czyli fajki, browary. On się chyba z rok nie mył [Dzisiaj 16:04] 1q2: @Porter: jedno co mogę to podjechać raz na jakiś czas, pogadać i tyle, ewentualnie mógłbym go pod.......ić do jakieś opieki społecznej, bo tylko zamknięcie go, coś by dało. [Dzisiaj 16:01] Porter: @1q2: to nie fajnie... ale walcz o niego, póki masz siłę... [Dzisiaj 15:58] 1q2: @Porter: a w jego domu mój pies chciał szczać bo myślał że to jakaś melina [Dzisiaj 15:56] 1q2: @Porter: przyrodniego brata ale niestety gość jech chory psychicznie, chłop ma 28 lat i żyje jak pustelnik, staram się coś robić ale on tylko chleje i ma jazdy...kiepska sprawa ogólnie.gorzej niż z Wisłą [Dzisiaj 15:56] Porter: też trzeba pamietać że Obi, Królu to wytrawni gracze zwłaszcza pierwszy... [Dzisiaj 15:54] Porter: @1q2: a masz młodsze rodzeństwo ? [Dzisiaj 15:54] 1q2: @Porter: Nie no, owocem miłości, kosa była jak byłem mały [Dzisiaj 15:54] Porter: @Matios98: ooooo dokładnie oby Soccios nie stał się narzędziem [Dzisiaj 15:53] Porter: @1q2: tak na rozluźnienie... z ciekawości, to jesteś owocem pogodzenia się rodziców? [Dzisiaj 15:53] Matios98: @Wehrmacht: dokładnie, i pewnie dlatego SA jedzie mocno po bandzie, bo wie że ma poparcie wśród wiślackiej społeczności,a TS jest skompromitowany, więc nie ma prawa do żadnych żądań.... [Dzisiaj 15:51] Wehrmacht: z czym sie TS kojarzy jak nie z tajemnicami, szemranymi interesami i wicie rozumicie bedzie dobrze [Dzisiaj 15:50] maaarcin: @Wehrmacht: ale jakie stanowisko znasz? wiesz ile konkretnie SA oferuje TS? nie wiesz. bo tego nie było w wywiadzie [Dzisiaj 15:50] Wehrmacht: poza tym tą cała tajemnica to TS nawet nie w stope a w glowe sobie strzela [Dzisiaj 15:50] 1q2: najlepiej by było jak z wyborem Papierza....zamknąć ich razem i nie wypuścić dopóki się nie dogadają [Dzisiaj 15:50] Wehrmacht: ja bym wolal zeby sie wszyscy dowiedzieli, skoro wszyscy juz znaja stanowisko jednej strony [Dzisiaj 15:49] maaarcin: nie, chciałbym aby zarząd Socios się dowiedział po prostu o co w tym chodzi [Dzisiaj 15:49] maaarcin: @Wehrmacht: jeden z wybranych? niby przez kogo i jak [Dzisiaj 15:49] Wehrmacht: skany dokumentow na maila? [Dzisiaj 15:49] 1q2: Tak więc wywiad kogoś z TS, odpierający zarzuty, potem wywiad SA i będzie tylko gorzej [Dzisiaj 15:49] Wehrmacht: bo jesli nie wywiad, nie konferencja prasowa to niby jak/ [Dzisiaj 15:49] Wehrmacht: @maaarcin: rozumiem ze Ty chciałbys sie dowiedziec stanowiska TSu i o co chodzi jako jeden z wybranych po cichu? [Dzisiaj 15:47] 1q2: Może głupi przykład ale jak moi rodzice już nie mogli się dogadać to pisali sobie karteczki, 3 dekady temu to było ale pamiętam do dziś, bo je znalazłem [Dzisiaj 15:46] maaarcin: jaka znowu konferencja? ) [Dzisiaj 15:46] Wehrmacht: ale watpie ze bedzie jakas konferencja [Dzisiaj 15:46] Wehrmacht: te moje wywiad to sarkazm... [Dzisiaj 15:45] 1q2: no dokładnie, wywiady zazwyczaj oznaczają że jest źle [Dzisiaj 15:45] maaarcin: tylko, aby wszystkie strony usiadły ze sobą i wyjaśniły gdzie jest problem