[Dzisiaj 23:31] MaLk: branoc [Dzisiaj 23:30] Myrthan: @MaLk: przepraszam ale nie czytasz co się do Ciebie piszę, albo za długo muszę rozwijać żebyś zrozuzmiał/żebyśmy sie dogadali, a ide juz spac, dzieki za rozmowe [Dzisiaj 23:25] MaLk: tak więc, wracając do dyskusji z Myrthanem, teza o pozytywnym wpływie gier na młodych ludzi jest co najmniej kontrowersyjna, drugie tyle, jak nie więcej, tez jest o ich negatywnych wpływie [Dzisiaj 23:22] MaLk: a wiesz co jest w tym najciekawsze? że ja nie potrzebuję do tego używać inwektyw [Dzisiaj 23:21] MaLk: TUTAJ jak najbardziej będę kpił, co więcej, na forum też będę kpił, tyle że w granicach tolerowanych przez netykietę [Dzisiaj 23:20] Ogryzek: Ale nie rób z siebie meczennika [Dzisiaj 23:20] Ogryzek: jak chcesz to kpij dalej. [Dzisiaj 23:19] Ogryzek: WIELU NIE POTRAFI. [Dzisiaj 23:19] MaLk: @Ogryzek: no cóż zrobić, myliłeś się, nie wiem jak będę mógł dalej z tym żyć, ale spróbuję [Dzisiaj 23:19] Ogryzek: na siłe [Dzisiaj 23:18] Ogryzek: I nie wypiera [Dzisiaj 23:18] MaLk: ale rozumiem, że nie każdy tak potrafi się poświęcić [Dzisiaj 23:18] Ogryzek: @MaLk: kogos kto normalnie rozmwaia pomimo innych zdań [Dzisiaj 23:18] MaLk: ja zwykle kończę dyskusję na forum po drugiej wymianie postów, po której widać, że niczego więcej nie wniesie, od reszty jest priv, sb albo zlanie [Dzisiaj 23:17] MaLk: no oczywiście, to moja wina, że nie utrzymałem Twojego wyobrażenia o mnie, choć cholera wie, jakie było i dlaczego miałbym się do niego dostosować [Dzisiaj 23:16] Ogryzek: Jak kończysz dyskusję [Dzisiaj 23:16] Ogryzek: To tylko o tobie swiadczy [Dzisiaj 23:15] MaLk: w końcu może się poczuję winny, że złamałem Twoje wyobrażenia o mnie, zburzyłem autorytet [Dzisiaj 23:15] Ogryzek: @MaLk: co mam sobie upuścić? [Dzisiaj 23:15] MaLk: heh, no, dawaj, upuść sobie [Dzisiaj 23:14] MaLk: pewnie nawet nie wpadłeś na to, że mnie mogło zażenować to, co Ty napisałeś wcześniej, ale wybaczam, rozumiem, jak już wspomniałem, spotkałem mnóstwo tego typu ludzi w necie [Dzisiaj 23:13] Ogryzek: Nieomylny, zawsze bez winy [Dzisiaj 23:13] Ogryzek: No jak wolfy [Dzisiaj 23:13] MaLk: jutro zawalisz coś w pracy albo wypadek spowodujesz, wyluzuj [Dzisiaj 23:13] Ogryzek: @MaLk: no nie skoczyło tylko zażeowało mie to co napisaleś [Dzisiaj 23:12] MaLk: bo ewidentnie Ci ciśnienie skoczyło, o tej porze to groźne, nie uśniesz i będę miał Cię na sumieniu [Dzisiaj 23:12] Ogryzek: Może Ty sie napijesz "weteranie"? [Dzisiaj 23:12] Ogryzek: @MaLk: ale po co mam pić? [Dzisiaj 23:12] Ogryzek: Bo sam perwszy urdziłes spam [Dzisiaj 23:11] MaLk: ponad dwadzieścia lat dyskusji w necie sprawia, że zwisa mi, co o mnie i do mnie piszą personalnie, co najwyżej śmieszy mnie nietrzymanie ciśnienia w necie, wypij sobie meliskę [Dzisiaj 23:11] Ogryzek: Bo to troche żenujące [Dzisiaj 23:11] Ogryzek: @MaLk: a ja mam prośbę, nie obrażaj mnie a potem nie rób z siebie męczennika [Dzisiaj 23:10] MaLk: a jak nie potrafisz wytrzymać kpiny, to się w nią nie pchaj [Dzisiaj 23:10] MaLk: więc podsumowując, mam gdzieś czy nazwiesz mnie bucem, łosiem itd., oczywiście w imię sprawiedliwości, na tę chwilę interesuje mnie tylko tyle, żebyś nie wciągał mnie w spam w temacie meczowym [Dzisiaj 23:09] Ogryzek: No własnie na to wychodzi [Dzisiaj 23:08] MaLk: ja jestem milijon i za milijony cierpię [Dzisiaj 23:08] Ogryzek: @MaLk: to że ty nie wiesz, to niestety widzę [Dzisiaj 23:07] MaLk: @Ogryzek: ale Ty wiesz co piszesz czy tylko się domyślasz? [Dzisiaj 23:07] Ogryzek: Ty sumienie narodu? [Dzisiaj 23:07] Ogryzek: @MaLk: jacy inni?