The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Reklama

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
DeadOrAlive
Senior Member

Od: 03.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 18.06.2018, 09:31. Maciej Stolarczyk trenerem Wisły Kraków
Witam,

Maciej Stolarczyk podpisał roczną umowę z klubem z możliwością przedłużenia o kolejny rok. Przedłużenie uwarunkowane jest "pewnymi osiągnięciami sportowymi" (za cytatem P. Prezes).

Jak oceniacie ten ruch ?

Zapraszam do dyskusji.
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 18.06.2018, 09:33
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
TOMEK 11
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 18.06.2018, 09:35
idealny obrazek, do stycznia nie dotrwa, tyle
Odpowiedz cytując
alexx6
Member

Od: 02.2012

Stary 18.06.2018, 09:47
Alleluja i do przodu Bóg z nim, albo z nami
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 18.06.2018, 09:49
Powodzenia Trenerze!
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 18.06.2018, 09:55
Prosimy o wyrozumiałość.
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
Hives4
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 18.06.2018, 09:58
KIBICE POGONI O ODEJŚCIU STOLARCZYKA:

https://wislakrakow.com/forum/showpo...&postcount=336
Odpowiedz cytując
Maciek17
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 18.06.2018, 10:14
Powodzenia! Dopóki nie zobaczę, to nie ocenię.

A co do komentarzy kibiców Pogoni, to tak samo miarodajne jak i nasze - na forum czy facebooku.
Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member

Od: 06.2013

Stary 18.06.2018, 10:16
Hives4 napisał(a):Wyświetl post
KIBICE POGONI O ODEJŚCIU STOLARCZYKA:

https://wislakrakow.com/forum/showpo...&postcount=336
I co w związku z tym?

Powodzenia dla trenera! "Z pewnymi osiągnięciami sportowymi" myślę, że za tym stoi awans do ósemki i niezła przygoda w PP (półfinał?)
Odpowiedz cytując
mitmichael
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 18.06.2018, 10:18
I ten Smiech prezes Sarapaty gdy chciala powiedziec, ze od wynikow sportowych tez bedzie zalezna przyszlosc Stolarczyka. Niech mu sie wiedzie, moze bedzie lepszym trenerem od Moskala
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Stary 18.06.2018, 10:21
Śmiech przez łzy.
Odpowiedz cytując
dawiss
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 18.06.2018, 10:25
Przejrzalem sobie wyniki Pogoni z czasow, kiedy byl pierwszym trenerem, Pogon miala wtedy wyniki mocno w kratke, jednak po jego odejściu, wyniki mieli tragiczne, az do kwietnia, kiedy zaczeli wygrywac mecz za meczem (prawo 1 ligowej serii). Trener jakich wiekszosc w tym kraju.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Senior Member

Od: 01.2015

Stary 18.06.2018, 10:34
Nie pozostaje nic innego jak zyczyc powodzenia, niezaleznie od tego jaki wynik mialby byc rozpatrywany w kategorii powodzen
Odpowiedz cytując
tsw biała gwiazda
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 18.06.2018, 10:36
Mnie najbardziej ciekawić będzie wprowadzanie młodych zawodników oraz podejście to takich graczy jak Bałaniuk, Kolar, Wojtkowski oraz Halilović. Odmówić Stolarczykowi tego, że potrafi pracować z młodzieżą nikt nie może. W Szczecinie świętują, jednak to dzięki Stolarczykowi mają jedną z lepszych akademii w ekstraklasie. Byłem mocno sceptyczny co do tej opcji na stanowisku pierwszego trenera, jednak Stolarczyk pracował wcześniej na takim stanowisku zbyt krótko żeby można było go ocenić. Życzę trenerowi awansu do pierwszej 8 i udowodnienia wszystkim ( w tym mnie), że za wcześnie ocenili jego umiejętności trenerskie.
Odpowiedz cytując
szprotson
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 18.06.2018, 10:40
tsw biała gwiazda napisał(a):Wyświetl post
Mnie najbardziej ciekawić będzie wprowadzanie młodych zawodników oraz podejście to takich graczy jak Bałaniuk, Kolar, Wojtkowski oraz Halilović. Odmówić Stolarczykowi tego, że potrafi pracować z młodzieżą nikt nie może. W Szczecinie świętują, jednak to dzięki Stolarczykowi mają jedną z lepszych akademii w ekstraklasie. Byłem mocno sceptyczny co do tej opcji na stanowisku pierwszego trenera, jednak Stolarczyk pracował wcześniej na takim stanowisku zbyt krótko żeby można było go ocenić. Życzę trenerowi awansu do pierwszej 8 i udowodnienia wszystkim ( w tym mnie), że za wcześnie ocenili jego umiejętności trenerskie.
Przez chwile myslałem ze czytam o Tadeuszu Pawłowskim....
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 18.06.2018, 10:57
był niby super trener z Hiszpanii, z bardzo dobrym cv, to zawinął menele po pół roku. Może tym razem zaskoczymy się pozytywnie.

Powodzenia
Odpowiedz cytując
jova
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 18.06.2018, 11:00
Tak zatrudnienie Stolarczyka jak i Głowackiego w tych rolach jest bardzo dziwne, głównie dlatego że oni praktycznie nie mają żadnego doświadczenia. Jeśli już, to łatwiej byłoby mi zrozumieć dyrektora sportowego Stolarczyka i trenera Głowackiego. Skoro chcieliśmy wiślackiego dyrektora, to czy bardziej nie pasowałby np. Kuźba, który ma już spore doświadczenie jako skaut? Czemu nie szukaliśmy trenera z doświadczeniem? Czyim pomysłem była kandydatura Stolarczyka? Zupełnie nie pojmuję tych dwóch decyzji personalnych i nie rozumiem czym się kierowaliśmy podejmując je.
Odpowiedz cytując
tsw biała gwiazda
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 18.06.2018, 11:00
Cytat:
Przez chwile myslałem ze czytam o Tadeuszu Pawłowskim....
Tylko za Tadziem ciągnęła się taka opinia, ponieważ trenował juniorów w Austrii. Jak przyszedł do Śląska i zaczął osiągać dobre wyniki to media zaczęły pompować balonik, jaki to nie jest świetny trener. W przypadku Stolarczyka widać efekty jego pracy w akademii, nie opieramy się jedynie na informacjach z mediów. A co do umiejętności trenerski to obecnie nie można za dużo powiedzieć o Stolarczyku, chyba że ktoś oglądał rezerwy i juniorów Pogoni.
Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 18.06.2018, 11:13
Obstawiam, że utrzymanie w eklapie to jest cel sportowy postawiony przed Stolarczykiem.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 18.06.2018, 11:20
Zawsze wspierałem każdego trenera, przychodzącego do Wisły. Oprócz tych, o do których było wiadomo, że Wisła nie dla nich, czyli byłem przeciwny takim wynalazkom jak Okuka, kolejny raz Smuda, Probierz, Pawłowski, czy nawet Kiko na poczatku.

Co do Stolarczyka, słabo wierzę, że sobie poradzi, ale coś mnie powstrzymuje przez powiedzeniem: Nie.
Jak już jest niech pokaże, co potrafi.
Kilka pierwszych meczów będzie decydujące.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
Odpowiedz cytując
funkykoval
Senior Member

Stary 18.06.2018, 11:22
Zobaczymy co pokaże nowy trener - wiadomo, że to opcja zdecydowanie oszczędnościowa.....

Oby udało się, czego trenerowi Stolarczykowi i nam wszystkim życzę.....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Sensej
Senior Member

Stary 18.06.2018, 11:34
Kurs na 1 lige czas zacząć
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 18.06.2018, 11:55
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Zawsze wspierałem każdego trenera, przychodzącego do Wisły. Oprócz tych, o do których było wiadomo, że Wisła nie dla nich, czyli byłem przeciwny takim wynalazkom jak Okuka, kolejny raz Smuda, Probierz, Pawłowski, czy nawet Kiko na poczatku.

Co do Stolarczyka, słabo wierzę, że sobie poradzi, ale coś mnie powstrzymuje przez powiedzeniem: Nie.
Jak już jest niech pokaże, co potrafi.
Kilka pierwszych meczów będzie decydujące.

Kilka pierwszych meczy

Walka o utrzymanie trwa zwykle dłużej. Zejdź na ziemię.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
TheWhiteStarFan
Junior Member

Od: 12.2017

Stary 18.06.2018, 12:01
Dzisiejsza konferencja zdecydowanie nie napawa optymizmem............ Żadnych większych oczekiwań wobec Stolarczyka nie mam. Cóż, pozostaje mieć nadzieje, że sobie poradzi i przetrwamy sezon w środku tabeli utrzymując się bez większej nerwówki. Chociaż patrząc na wypowiedź Arka i ogólny przekaz konferencji to raczej szykuje nam się exodus stranierich i walka o przetrwanie......
Odpowiedz cytując
sedonh
Senior Member

Od: 03.2015

Stary 18.06.2018, 12:08
tsw biała gwiazda napisał(a):Wyświetl post
Tylko za Tadziem ciągnęła się taka opinia, ponieważ trenował juniorów w Austrii. Jak przyszedł do Śląska i zaczął osiągać dobre wyniki to media zaczęły pompować balonik, jaki to nie jest świetny trener. W przypadku Stolarczyka widać efekty jego pracy w akademii, nie opieramy się jedynie na informacjach z mediów. A co do umiejętności trenerski to obecnie nie można za dużo powiedzieć o Stolarczyku, chyba że ktoś oglądał rezerwy i juniorów Pogoni.
Które efekty? Gdzie widać? Pokaż je bo o żadnych jeszcze nie słyszałem, gdzie są te mityczne efekty pracy Stolarczyka w Pogoni
Odpowiedz cytując
rozarian
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 18.06.2018, 12:10
Gdy będzie szorowanie po dnie tabeli przez jakiś czas, to żadnego czekania do ostatniej kolejki nie będzie, tylko kolejne zmiany.
Odpowiedz cytując
szprotson
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 18.06.2018, 12:11
sedonh napisał(a):Wyświetl post
Które efekty? Gdzie widać? Pokaż je bo o żadnych jeszcze nie słyszałem, gdzie są te mityczne efekty pracy Stolarczyka w Pogoni
nie no, ogolnie teraz, stan na ten rok, szkółka/akademia Pogoni Szczecin to była hmm tak Top 5 (Lubin, Poznan,Wawa,B-stok, Szczecin)
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
raindog
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 18.06.2018, 12:22
O jesień specjalnie się nie boję. Zespół był dobrze przygotowany do wiosny, a zawodnicy nie zapomną z dnia na dzień, jak się gra w piłkę (chyba, że pójdzie bunt ze względu na brak wypłat albo świadomość ogólnej nędzy). Gorzej jeśli chodzi o zimę (jeśli oczywiście poprzednie zdanie okaże się prawdziwe i Stolar będzie do tego czasu trenerem), bo wtedy i przygotowanie fizyczne, i taktyczne będzie na barkach nowego sztabu szkoleniowego.
Odpowiedz cytując
jova
Senior Member

Stary 18.06.2018, 12:54
raindog napisał(a):
O jesień specjalnie się nie boję. Zespół był dobrze przygotowany do wiosny, a zawodnicy nie zapomną z dnia na dzień, jak się gra w piłkę
A ilu nam zostanie zawodników z wiosny? Obrona + Imaz? Reszta pierwszego składu będzie się zgrywać od nowa.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 18.06.2018, 13:02
Trener moim zdaniem ma jakieś 20-30% wpływu na grę drużyny.

Reszta to piłkarze.

Mamy zgraną defensywę - nikt z tej formacji nie odszedł, poza bramkarzem. Powinno to pomóc.

Rozsypała się nam za to pomoc, a niedługo odejdzie czołowy napastnik.

Różnie to może być, wszystko jest w tym momencie możliwe.

Ja Stolarowi i Głowie życzę wszystkiego najlepszego. Oceniał będę po pracy, nie przed. To są Wiślacy, skoro już zostali osadzeni na swoich stanowiskach zasługują na pełne wsparcie w tym co robią i kredyt zaufania.

Także zamykamy buziaczki w ciup i z całej siły trzymamy kciuki maszerując po karnety.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów