The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Czy jesteś za zmianą formy konkursu o Wiśle
Tak 98 62,42%
Nie 11 7,01%
Nie mam zdania 12 7,64%
Muszę dokładniej zapoznać się z pomysłem 26 16,56%
Pomysł jest nie trafiony. 2 1,27%
Ciekawe, ale niech zostanie tak jak jest. 8 5,10%
Głosujących: 157. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 07.08.2010, 20:05. Dyskusje, propozycje - konkurs o Wiśle
Witam, wszystkich uczestników konkursu i nie tylko.
Mam dla Was propozycję, którą zaproponował mi użytkownik Ofsajd, znacznie ułatwiającą prowadzenie i zliczanie punktów.

Mianowicie, padła propozycja abyśmy swoje typy na spotkania z udziałem Wisły Kraków, oddawali na innej stronie, na którym będziemy tylko i wyłącznie typowali składy na tej samej zasadzie co teraz.
Chodzi o to, że w najbliższych dniach, przedstawiona zostanie wam stronka, na której będzie mogli się zalogować i oddać swoje typy na spotkania( na tych samych zasadach co na forum).

Zmiana polega na tym, że to system będzie liczył punkty i podawał statystyki, końcowe tabele itp rzeczy. Będzie to przebiegało szybko i sprawnie.

Zapraszam Was do dyskusji na ten temat, bo to Wy tworzycie konkurs i to o Wasz głos się tutaj najbardziej liczy

Poszukiwany jest także grafik, który zająłby się grafiką strony.
Wszelkie informację, pytania i cała dyskusja w tym temacie.

Moderatorów proszę o nie zamykanie tematu
Powód: powód
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 08.08.2010 o godz. 12:28.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
DarekK_11
Senior Member

Od: 08.2008

Stary 07.08.2010, 20:22
Myślę, że to całkiem fajny pomysł. Ty będziesz mógł trochę odetchnąć, bo domyślam się, że za każdym razem takie przeliczanie to istne tortury Jeśli uważasz, że tak będzie dla Ciebie wygodniej - ja jestem jak najbardziej za
VLEPKI WISŁA ZŁOCIEŃ - SERIA II

http://img411.imageshack.us/img411/3343/wizualh.jpg

Pakiet - 8 PLN

Kontakt:
Facebook: WISŁA ZŁOCIEŃ / Gadu-Gadu: 44162245 / priv tutaj
Odpowiedz cytując
tarantulaw2
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 07.08.2010, 20:25
Jak dla mnie to takie rozwiązanie może być. Jest mniejsza szansa na pomyłkę. Ale chciałbym też żeby był skład odgórnie tzn, np. Zrobić boisko , i metodą przeciągnięcia ustawiać skład, jak się wpisze, że Wiślacy strzelą 3 bramki, to uaktywniają się trzy okienka do których można przenieść nazwisko strzelca, bo dużo fajniej wygląda strona gdy widać Paweł Brożek, niż np paweł brożek Wiem, czepiam się, ale taki już jestem . Wiem też że to może zająć trochę czasu, dlatego może tto być od rundy wiosennej wprowadzone .
Odpowiedz cytując
Ofsajd
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 07.08.2010, 20:31
Co do przeciągania... jak będę miał dość wolnego czasu to mogę pomyśleć, a co do ilości strzelców do wyboru to ich ilość będzie zależna od ilości typowanych bramek dla Wisły, oraz będzie można ich wybrać tylko z zawodników których się wytypowało do pierwszego składu i do zmian(aktualnie nad tym pracuje). Jak macie jakieś propozycje do piszcie. W najbliższych dniach pokaże wam wersję hmm.. "beta" myślę że dobrze by było żeby większa ilość osób ją przetestowała.
Odpowiedz cytując
tarantulaw2
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 07.08.2010, 20:36
Ja się piszę na testy

Proponuje, by Ci , co "zapiszą się" na testy, oddali na stronie swoje typy, ale też dla bezpieczeństwa tu na forum.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Stary 07.08.2010, 20:42
Wersja testowa jak wszystko pójdzie zgodnie z planem będzie polegała na tym, że jak się uda na mecz z Widzewem to będziemy tam oddawać typy ale na forum też właśnie dla bezpieczeństwa i aby przetestować działanie strony
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
tomek9
Member

Od: 06.2010

Stary 07.08.2010, 20:57
ułatwi Ci to znacznie pracy, będziesz miał więcej czasu.

a i będzie to przejrzyste i czytelne, a nie jest tutaj klasyfikacja zmieszana z postami, więc jak najbardziej OK.
Odpowiedz cytując
Cannavaro
Member

Stary 07.08.2010, 21:04
Jestem za. Nie będzie możliwości pomyłki (nie mówię, że teraz są ), a również usprawni to podliczanie.
Odpowiedz cytując
darotsok73
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 07.08.2010, 21:06
WISŁAZWE

....Na innym portalu... A po co
A nie masz przypadkiem na celu ściągnięcia na "inny portal" userów z TWSD

Tak tylko pytam...
Odpowiedz cytując
Wojtator
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 07.08.2010, 21:17
Mi się wydaję, że chodzi o portal typowo do tego konkursu.
Odpowiedz cytując
Ofsajd
Senior Member

Stary 07.08.2010, 21:17
nie portalu... chodzi o to że to musi być na osobnej stronie bo TWSD nie udostępni mi raczej dostępu do bazy użytkowników, dlatego musi powstać nowa...osobna... Dlatego też niestety niezbędna będzie rejestracja na nim.
To będzie tylko strona z typowaniem, rankingiem, i panelem do dodawania kolejnych meczy, wyników itd... tak że spokojnie nie bójcie się nie będziemy was przeciągać do jakiegoś nowego, konkurencyjnego portalu. Jak skończę dostaniecie linka, login i hasło do konta testowego, WISŁAZWE dostanie login i haslo dla moderatora/admina i zobaczycie jak to się sprawdzi, na początku nie będą to żadne fajerwerki /brak grafiki - ja jestem słaby w te klocki/ ale jeżeli pomysł się przyjmie i będziecie z tego nazwijmy to projektu korzystać to będzie można pomyśleć nad różnymi bajerami typu właśnie przeciąganie zawodników, ustalanie jakiś standardowych składów przez każdego... Tak jak już pisałem wcześniej, jak ktoś ma pomysł niech pisze, może uda się go wprowadzić wcześniej czy później.
Odpowiedz cytując
Reser
Senior Member

Stary 07.08.2010, 21:19
Bardzo dobra inicjatywa, popieram w 100% !
Odpowiedz cytując
crazykaro
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 07.08.2010, 22:52
Tylko składy? Jesli tylko składy to mnie się to nie podoba
Odpowiedz cytując
Cannavaro
Member

Stary 08.08.2010, 08:40
Nie, nie tylko składy... Wszystko... Jakbyś poczytał inne posty to byś wiedział.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 08.08.2010, 10:11
świetny pomysł , współczuje WISŁAZWE przeliczania tego wszystkiego , bo na pewno z początku to cieszy , ale gdy do przeliczenia jest ponad 100 userów to może porażać . Strona to jedyny rozsądny pomysł , chociaz na pewno z początku będzie miej chętnych niż na forum ( z prostych przyczyn - kibic jest leniwy i nie będzie mu się chciało rejestrować ) . Potem gdy się to rozkręci może byc naprawde swietna rywalizacja .
Odpowiedz cytując
kolarz90
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 08.08.2010, 10:17
Również jestem za

Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Stary 08.08.2010, 10:37
darotsok73 napisał(a):Wyświetl post
WISŁAZWE

....Na innym portalu... A po co
A nie masz przypadkiem na celu ściągnięcia na "inny portal" userów z TWSD

Tak tylko pytam...

Już wyjaśniam, nie o to chodzi , nie jest to żadna konkurencja dla TWSD, źle się wyraziłem, ma być to strona z identycznym konkursem jaki jest na naszym forum.
Nie mam na celu, ''podebrania'' userów forum ani stworzenia konkurencji.

crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Tylko składy? Jesli tylko składy to mnie się to nie podoba
crazykaro, temat właśnie po to został stworzony aby można wyrazić swoje zdanie poddać swoją propozycję i przedyskutować ją w większym gronie a nie PW

Póki co jest to tylko test i wybadanie, czy pomysł się podoba i czy warto wprowadzić go w życie.
Wiadome, że na nowej stronce trzeba będzie się zalogować, mam nadzieję, że to nie będzie jakiś wielki problem.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
Sami
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 08.08.2010, 11:15
Ja mogę zrobić grafikę. Oczywiście bez fajerwerków, ale coś się na tym znam - projektowałem wiele stron
Odpowiedz cytując
Aros_TSW
Member

Od: 10.2009

Stary 08.08.2010, 12:20
Jeśli zasady nic się nie zmieniają i będzie tak jak teraz a liczenie punktów będzie szybsze i bez żmudnego przeliczania to nie widzę problemów żeby taka strona powstała. 1906% poparcia
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 08.08.2010, 12:36
Na początek poprawcie tytuł tego tematu

Wisła jest z małej litery.

a pomysł całkiem dobry.
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 08.08.2010, 13:11
jestem za, ale nasze nicki pozostaną te same rozumiem ?
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 08.08.2010, 13:23
Ja również jestem za. mniejsza szansa na pomyłkę przy liczeniu
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
Wojtator
Senior Member

Stary 08.08.2010, 13:40
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Zależy pod jaki nick się zarejestrujesz
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Stary 08.08.2010, 15:21
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli, będzie potrzeba logowania, najprawdopodobniej tak będzie to prosiłbym bardzo aby logować się pod tym samym nickiem co na forum,ponieważ pierwsze typowanie będzie przeprowadzone tak jakby na dwa razy tzn. i na forum i na nowej stronce, w razie jakiś problemów czy coś

Chyba, że ktoś bardzo będzie chciał, zmienić nick to wtedy proszę o informację, ale myślę, że nie będzie takiej potrzeby.

Proud napisał(a):Wyświetl post
Na początek poprawcie tytuł tego tematu

Wisła jest z małej litery.

a pomysł całkiem dobry.
Fakt, mój błąd wiem, że jest z małej litery problem zgłoszony do moderatorów a chyba sam nie mogę tego zrobić, więc pozostaje czekać, wiem że razi po oczach - Mój błąd.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
grogoriogreg
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 08.08.2010, 15:38
Pomysł trafiony, przede wszystkim dlatego, że znacznie ułatwi on pracę organizatorom konkursu, oraz zniweluje możliwość ludzkich pomyłek, przy mozolnum podliczaniu punktów .
Odpowiedz cytując
Ofsajd
Senior Member

Stary 08.08.2010, 20:28
wstępna wersja będzie gotowa jutro w nocy, maksymalnie we wtorek, dostęp dostanie WISŁAWZE i Sami, jeżeli uznają że nadaje się to do testów udostępnimy to wszystkim na jedną próbną kolejkę. Loginy jakie sobie zarejestrujecie takie będą, najlepiej będzie jak będą to te same co na forum, ale żeby zapobiec podszywaniu się pod kogoś najlepiej będzie jak po rejestracji każdy napisze priva że konto o jego loginie jest jego. Początkowa wersja będzie umożliwiała oddawanie typów na takiej samej zasadzie jak na forum, później będzie można to rozszerzać, zmieniać / potrzebne są tylko ciekawe pomysły + zgoda większości grających / na pewno pojawią się bardziej rozbudowane statystyki. Tak że jeżeli ktoś ma jakieś propozycje to piszcie, wszystko z biegiem czasu można wprowadzić, jeżeli jest ktoś kto dobrze ogarania JaveScript/Ajaxa, ewentualnie ActionScript/FLASH'a i byłby chętny do pomocy to pisać do mnie.
Odpowiedz cytując
MaThEuS
Senior Member

Stary 09.08.2010, 21:05
A czy ktos może mi powiedzieć czy dotychczasowe pkt będą liczone, czy po prostu zaczynamy każdy z 0 dorobkiem pkt..?
Odpowiedz cytując
DarekK_11
Senior Member

Od: 08.2008

Stary 09.08.2010, 21:42
MaThEuS napisał(a):Wyświetl post
A czy ktos może mi powiedzieć czy dotychczasowe pkt będą liczone, czy po prostu zaczynamy każdy z 0 dorobkiem pkt..?
Będą.

10 znaków
VLEPKI WISŁA ZŁOCIEŃ - SERIA II

http://img411.imageshack.us/img411/3343/wizualh.jpg

Pakiet - 8 PLN

Kontakt:
Facebook: WISŁA ZŁOCIEŃ / Gadu-Gadu: 44162245 / priv tutaj
Odpowiedz cytując
anthony09
Senior Member

Stary 10.08.2010, 08:16
Dla mnie to bez znaczenia, tylko znaczenie ma stanowisko adminów TSWD, bo to oni zadecydują czy chcą pozbywać się danej ilości osób na stronie. Tak samo to się tyczy was, bo zysk z takiej strony jest ogromny ;] Będzie na pewno opłacalne stworzenie takiego serwisu razem z kupnem skryptu do tego. To są sprawy biznesowe i wycena takiej strony po kilku latach będzie duża, możliwie nawet, że na bazie tego utworzonego portalu stworzy się inne forum dla zysku i TSWD upadnie...
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
-
1906 poparcia ikon Wisły Kraków
S.A.
Arek Głowacki
za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy
Tomasz Frankowski
za 253 występy / 156 bramek
Paweł Brożek za 246/ 110 bramek
Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Stary 10.08.2010, 08:31
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie to bez znaczenia, tylko znaczenie ma stanowisko adminów TSWD, bo to oni zadecydują czy chcą pozbywać się danej ilości osób na stronie. Tak samo to się tyczy was, bo zysk z takiej strony jest ogromny ;] Będzie na pewno opłacalne stworzenie takiego serwisu razem z kupnem skryptu do tego. To są sprawy biznesowe i wycena takiej strony po kilku latach będzie duża, możliwie nawet, że na bazie tego utworzonego portalu stworzy się inne forum dla zysku i TSWD upadnie...

Strona do typowania, zostanie stworzona na tym serwerze co forum( najprawdopodobniej) , nie jest to żadna konkurencja, admin wyraził zgodę i popiera ten pomysł.
Spokojnie, nie będziemy nikomu nic ''podbierać'' zaznaczone było, że nie jesteśmy żadną konkurencją.

Nie wiem skąd przypuszczenia, że zacznie się działanie mające na celu doprowadzenie do upadku TWSD, gramy w jednej drużynie.

Pozdrawiam.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów