The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
piotek
Senior Member

Od: 06.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 03.02.2018, 16:32
Ktoś był może dzisiaj w Myślenicach? Jak wyglądała gra? Możemy liczyć na jakiś skrót meczu?
Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member

Od: 06.2012

Stary 03.02.2018, 21:38
Byłem.

Ogólnie pierwsza połowa bdb w naszym wykonaniu. Druga była fatalna.

Buchalik - w bramce pewny. W pierwszej połowie 11 razy wznawiał grę wykopem, ani razu celnie... Krótkie podania dobre.

Sadlok - solidnie w obronie, jedna głupia strata po której była kontra w drugiej połowie. Wg mnie bez szału grał.

Wasyl i Glowa - pewnie w obronie, Wasyl dyrygował wszystkimi szczególnie Bartkowskim bo parę razy zostawial autostradę swoją stroną. Wasyl dodatkowo groźny w ofensywie, widać że na niego grane są stałe fragmenty z boku boiska. Głowacki miał jedno wybicie które odbiło się od kogoś z Termaliki i była kontra, ale szybko przerwana.

Bartkowski - w ofensywie fajnie wszedł kilka razy, w obronie niby dobrze, ale miałem wrażenie, że to z jego strony były groźniejsze akcje.

Llonch - bardzo mi się podoba jak gra i wychodzi do pressingu. Nie grał jakoś spektakularnie, ale jak go nie było na boisku to pressing zniknął. Wg mnie pewniak do pierwszego skladu.

Basha - bardzo mało widoczny. Ale nie pamiętam jego błędów. Jak miał piłkę to raczej dokładnie zagrywał.

Halilovic - dużo akcji przez niego szlo. W pierwszej połowie dużo faulował, wg mnie niepotrzebnie. Jak miał mało czasu na decyzję to dogrywał dobrze. Jak miał masę miejsca i czasu to prowadził piłkę i ją tracił lub był faulowany. Rzuciło mi się w oczy (bo stałem zaraz obok) jak były dwa wyrzuty z autu dla nas i wyrzucał Bartkowski piłkę do niego i mówił mu żeby zgrał do niego po wyrzucie i dwa razy piłka tak koślawo się od niego odbiła że od razu strata.. coś w sobie ma ale jeszcze dosyć głęboko to chowa.

Małecki - kilka razy fajnie próbował ze zwodem, jakimś rajdem ale mało dokładności.

Boguski - czuje tą taktyke, kilka głupich strat, ale inni też takie mieli, a nie potrafili dać tyle w ofensywie co on. Mimo wszystko myśli na boisku i choć nie zawsze kopnie tam gdzie chce to jest groźny. Gol, poprzeczka i piękna asysta do Carlitosa.

Carlitos - nasz mózg ofensywy - większość poleceń co do ustawienia Carillo przekazywał jemu. Był wszędzie bardzo fajnie zmieniali się z Boguskim i Maleckim miejscami i ciężko było ogarnąć kto gdzie gra. Problemy z tym mieli tez gracze Termaliki. Pewne wykończenie przy golu, jedna próba strzału z połowy boiska i przelobowanie bramkarza ale sporo brakło. Choć pomysł dobry i ją będąc obok nie zauważyłem że bramkarz stal tak wysoko.

Po przerwie zmiana zawodników i grali:

Kolar - mało widoczny, na początku się starał presowac i dużo biegał, nie miał żadnej sytuacji strzeleckiej, piłka rzadko do niego docierała

Wojtkowski - zdecydowanie powinien zapomniec o tym meczu. Nie kojarzę dobrego zagrania. Trzy razy przyjął piłkę ręką i sędzia przerywal. Dwa razy bawił się z piłką na 20 metrze i ją tracił przez co Carillo wychodził z siebie stojąc z rozłożonym rękami i załamując głowę. Szkoda mi się nad nim pastwić bo go lubię i podobał mi się w tamtej rundzie, ale dzis wyglądał okropnie słabo....

Palcic - był daleko po przeciwnej stronie i ciężko było mi dostrzec co robił dobrze a co źle. Kojarzę dwie wrzutki, jedna dobra do Kolara który zgrał piłkę Imazowi, druga niecelna.

Imaz - wyglądał wg mnie najlepiej z tych co weszli w drugiej części. Brał grę na siebie, oprócz jednej straty było ok. Jeden strzał po zgraniu Kolara minimalnie obok, z wolnego z metr nad bramką.

Perez - nie wyróżniał się niczym.

Cywka - kilka odbiorów i mądrze rozprowadzał piłkę. Ale też bez fajerwerków.

Ogólnie w drugiej połowie mieliśmy bardzo mało posiadania piłki. W ogóle w ciągu meczu wydaje mi się że to Bruk Bet był częściej przy piłce.

Czy widać już jakąś mega poprawę co do stylu? Niektóre ataki byly ciekawe z pierwszej piłki, kombinacyjne. Ale nie było ich duzo, może 2-3. Pressing widoczny dopoki na boisku był Llonch Carlitos Mały i Boguski bo głównie oni dawali sygnał. Na pewno stałe fragmenty gry uległy poprawie widać w nich pomysł i to może przynosić jakieś korzyści. Spodziewałem się na pewno większej naszej kontroli i posiadania piłki, tego na pewno brakowało. Rzucały się w oczy też szybkie ataki zaraz po przejęciu piłki.

Jak zagramy tak jak w pierwszej połowie z Lechią to raczej damy radę, ale jak będzie tak jak w drugiej... to nie mamy większych szans.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 03.02.2018, 22:47
maciekkk napisał(a):Wyświetl post
Wojtkowski - zdecydowanie powinien zapomniec o tym meczu. Nie kojarzę dobrego zagrania. Trzy razy przyjął piłkę ręką i sędzia przerywal. Dwa razy bawił się z piłką na 20 metrze i ją tracił przez co Carillo wychodził z siebie stojąc z rozłożonym rękami i załamując głowę. Szkoda mi się nad nim pastwić bo go lubię i podobał mi się w tamtej rundzie, ale dzis wyglądał okropnie słabo....
Uuu, aż tak?
Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member

Stary 03.02.2018, 23:05
Może przesadzam trochę ale Wojo zaczął kiwać dwa razy przy naszym polu karnym i tracił piłkę. Carillo słusznie się na niego wtedy wkur.wial.
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 04.02.2018, 00:19
Sądzę, że w pytaniu-żarcie chodziło o to załamanie głowy w znaczeniu językowym, a nie o wytłumaczenie Załamać można ręce, głowę zwieszamy Ale dzięki za sprawozdanie ze sparingu, już serio.
Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member

Stary 04.02.2018, 09:28
Haha nie zajarzyłem, że coś nie tak napisalem tak to jest po browarku coś zacząć pisać
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 04.02.2018, 11:03
Ale dzięki bardzo za relację. Człowiek nie musiał odpalać nawet tych wszystkich tt

Skład raczej sie już kształtuje, oby chłopaki zagrali z Lechią tak jak w 1 połowie.
Odpowiedz cytując
Toeju
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2017

Stary 24.03.2018, 14:55
Oglądał ktos dzisiejszy sparing z Piastem?
1) Jak wyglądała nasza gra?
2) Jak mocno rezerwowym składem grał Piast?
Odpowiedz cytując
zbigniew_ramirez
Member

Od: 08.2007

Stary 24.03.2018, 15:36
Odpowiedź na pytanie nr 2 wynika poniekąd z poniższej relacji:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...yczka_na_plus/
Kurde faja!
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 24.03.2018, 15:44
zbigniew_ramirez napisał(a):Wyświetl post
Odpowiedź na pytanie nr 2 wynika poniekąd z poniższej relacji:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...yczka_na_plus/
Wisła: Buchalik - Bartkowski, Głowacki, Vélez (60' Świątko), Sadlok (60' Korczyk) - Llonch (60' Halilović) , Cywka (83' Plewka), Brlek - Wojtkowski (37' Małecki), Kolar (45' Košťál)- Bałaniuk (45' Ondrášek)

Piast (wyjściowy skład): Plach - Sedlar, Korun, Rugasević, Budzik - Bukata, Krakowczyk, Pietrowski, Valencia, Jagiełło - Papadopoulos
Grali także: Dybowski, Czerwiński, Badia, Tymiński, Jodłowiec, Szczepaniak, Kirkeskov

Wisła napisał(a):
Po dynamicznym rajdzie Martina Košťála piłka trafiła pod nogi Patryka Małeckiego, a ten wyczekał defensywę Piasta i pewnie pokonał golkipera rywali.
(...)
Trzy minuty później Plach nie miał już szans, gdy kolejna akcja duetu Małecki-Bartkowski zakończyła się podaniem tego drugiego wzdłuż bramki, a stuprocentową sytuację wykorzystał Zdenek Ondrášek.
Czyli u nas nie grał Carlitos, ale grał Llonch.
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 24.03.2018, 17:14
Są/będą jakieś nagrania z meczu?
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 24.03.2018, 19:59
Jestesmy gotowi na poniedzialek
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2011

Stary 25.03.2018, 11:08
Małecki i Ondrasek wczoraj na plus. Co prawda ten pierwszy, ze dwa razy zachował się egoistycznie, ale miał też dobre podania otwierające drogę do bramki. Ondrasek chyba wyszczuplał, tak się wydaje przynajmniej optycznie i jakoś płynniej się rusza. Jego występ też można ocenić pozytywnie.
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała ...., to by była ojcem"
Odpowiedz cytując
ramzes190
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 25.03.2018, 21:08
Może nie jestem z Krakowa i to mi się wydaje dziwne, żeby na forum kibicowskim się jarać jakimiś groszami z tego, że moneyczynski moze zagrać na MS. Wiem, że kryzys, ale zluzujcie.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 25.03.2018, 21:50
Maly skrot z meczu wczorajszego z Piastem, z ich youtube, moze Wisla tez wrzuci
https://www.youtube.com/watch?v=QbDdFFaAgvg&t=1s
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 26.03.2018, 01:05
Kostal, Bałaniuk, Małecki wypadli fajnie, przynajmniej ze skrótu.
Piast nie zrobił sztycha.
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2011

Stary 26.03.2018, 09:47
O dziwo Patryk grał bardziej w środku, a Ondrasek na skrzydle, może taka zmiana ról ma sens?
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała ...., to by była ojcem"
Odpowiedz cytując
Adasss
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 26.03.2018, 12:15
A ja jestem ciekaw o co chodzi z Kolarem. Trudno mi coś powiedzieć o jego innych walorach piłkarskich, ale mam po raz kolejny wrażenie, że potrafi dobrze pokazać się do gry w końcowej fazie akcji. I teraz pytanie, czy to, że niewiele z tego wynika, to efekt tego, że koledzy nie potrafią mu wtedy dobrze dograć, czy też tego, że "nie chcą"? To ewentualne "niechcenie" wcale nie musi być złośliwe. Może na treningach słabo u niego jest z wykorzystywaniem takich sytuacji i koledzy nie maja do niego zaufania?

P.S.
Z innych ciekawostek, to akcja od 58 sekundy filmiku przypomniała mi o tym, jaki jest jeden z największych walorów Brleka
Ostatnio edytowane przez Adasss : 26.03.2018 o godz. 12:29.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 26.03.2018, 12:53
a gdzie ten film?

dzięki znalazłem
Ostatnio edytowane przez FraMat : 26.03.2018 o godz. 14:05.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
ChG
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 26.03.2018, 13:32
Skrót krótki, ale kilka akcji typowych dla Patryka Małeckiego i tak się w nim znalazło. Typowych, czyli głowa w dół i luta - to nic, że dookoła są lepiej ustawieni koledzy.

A potem się dziwi, że nie gra.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 26.03.2018, 17:17
Jako jeden z członków fanclubu Kostala chcialbym podkreślić ladna asystę. Wypatrzyl fajnie Małeckiego.

Nawet po tym skrócie widać że to byl więcej niż sparing. Ostra rywalizacja o miejsce w składzie trwa. Czuć też, że drużyna jest bardzo wybiegana i forma zawodników zwyzkuje.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 26.03.2018, 17:39
ChG napisał(a):Wyświetl post
Skrót krótki, ale kilka akcji typowych dla Patryka Małeckiego i tak się w nim znalazło. Typowych, czyli głowa w dół i luta - to nic, że dookoła są lepiej ustawieni koledzy.

Też to zauważyłem, ale nie chciałem o tym pisać na forum, bo wystarczająca dużo tu o Małym
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 26.03.2018, 18:38

Jacek, nie pierrdol !
Ostatnio edytowane przez Dariook : 26.03.2018 o godz. 18:41.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 26.03.2018, 18:54

Dokładnie!

Tu kolejna sytuacja!

Egoista!
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Stary 26.03.2018, 18:57
Ale jak on się tam znalazł?
Ostatnio edytowane przez Dariook : 26.03.2018 o godz. 19:00.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Stary 26.03.2018, 19:10
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie!

Tu kolejna sytuacja!

Egoista!
Tutaj natomiast dosc egoistyczne zachowanie kolegi z druzyny. Mały pod grą i az sie prosiło o klepkę na jeden kontakt.

Ostatnio edytowane przez Dariook : 26.03.2018 o godz. 19:14.

Cytat:
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 26.03.2018, 19:14
Sorry, ale ewidentnie, na siłę chcesz go wybronić!
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Stary 26.03.2018, 19:16
Jak na siłe? R1 + O i by było pozamiatane.

Ostatnio edytowane przez Dariook : 26.03.2018 o godz. 19:20.

Cytat:
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 26.03.2018, 19:22
O tym nie pomyślałem - tak by było!
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 26.03.2018, 19:26
Albo mógł po prostu podać do Małego, a on by już wszystkich okiwał i strzelił : )
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów