The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
emjot
Senior Member

Od: 11.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 29.08.2008, 09:06
Matusiak nie rozwiązał kontraktu. co za bzdety przeczytajcie sobie na Wyborczej jest story o RadoMato..
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
Przemo12
Banita

Od: 04.2008

Stary 29.08.2008, 19:37
http://90minut.pl/news.php?id=771374

dzieciak..
Przygarnijmy go.
Odpowiedz cytując
eye63
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 30.08.2008, 21:15
Cytat:
Drugi z naszych reprezentantów w Auxerre - Dariusz Dudka mecz rozpoczął na ławce rezerwowych, a na boisku pojawił się w 82. minucie spotkania.
Już się na nim poznali?
Odpowiedz cytując
e
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 01.09.2008, 10:32
Cytat:
Kuba chwali Tottenham
W sparingach przedsezonowych graliśmy i przeciwko Juventusowi i Feyenoordowi, ale to własnie Anglicy wywarli na mnie największe wrażenie - podzielił się z naszym serwisem spostrzeżeniami prawdziwy Wiślak, jakim jest Kuba Błaszczykowski.

Wierzę w chłopaków i warsztat szkoleniowy trenera Skorży - kontynuuje popularny "Błaszczu" i jestem pod wrażeniem tego, jak na tle zawsze silnej Barcelony wypadli gracze Białej Gwiazdy w spotkaniu rewanżowym, ale chyba wszyscy musimy przyznać, iż Wisełka nie ma szczęścia w losowaniach.

Te ostatnie Kuba oglądał wraz ze swymi aktualnymi kolegami z Borussii na zgrupowaniu poprzedzającym mecz żółto - czarnych z Energie Cottbus. Klub, w którym obecnie wystepuje, trafił na włoskie Udinese. Solidny przeciwnik nie ma szans przestraszyć mocnowierzących w sukces podopiecznych Juergena Kloppa.

Wystartowaliśmy w Bundeslidze najlepiej od 7 lat. Tworzymy zgrany kolektyw, gdzie nie ma gwiazd, tylko każdy z piłkarzy solidnie zasuwa przez 90 minut na boisku - argumentuje Kuba.

Oczywiście oglądał on wczorajszą potyczkę derbową z Cracovią. Liczył na wygraną klubu, któremu oddał serce i do którego chciałby wrócić na koniec swojej kariery.

Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi.

Wszystkich fanów krakowskiej Wisły jeden z najlepszych aktualnie graczy serdecznie przy okazji kazał pozdrowić.
źródło: SKWK
Odpowiedz cytując
Maćko
Urodzony optymista

Od: 07.2005

Stary 01.09.2008, 12:32
Kuba Błaszczykowski i tyle w temacie.
Szacunek dla chłopaka, takiego skrzydłowego długo u nas nie będzie...Takich umiejętności, przede wszystkim charakteru.
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując
Zbychu
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 03.09.2008, 08:49
Cytat:
Radosław Matusiak, który właśnie ogłosił, że kończy zawodowo grać w piłkę, tuż przed zamknięciem okna transferowego otrzymał intratną ofertę z ligi mistrzów Europy. 15-krotnego reprezentanta Polski chciały pozyskać drugoligowy hiszpański Deportivo Alaves i - co znacznie ciekawsze - beniaminek Primera Division CD Numancia....
http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Ma...l?ticaid=168a8
By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 03.09.2008, 17:04
A Unirea dalej cisnie.Po 5 wygranej pod rzad nadal na miejscu 1.
Szkoda tylko ze w uefie mieli podobnego pecha jak my i wylosowali najgorzej jak mogli - HSV.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
korred
Member

Od: 11.2006

Stary 03.09.2008, 18:03
Jest 1 miejsce, ale dotąd grali tylko z beniaminkami i leszczami. Dopiero w najbliższej kolejce będzie pierwszy poważny przeciwnik.
.
Odpowiedz cytując
medyk
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 08.09.2008, 23:57
Disiaj goścmi programu Tomasz Lis w TVP był m.in. były gracz Wisły Radek Majdan wraz ze Świrem poruszona była wiadomo jaka sprawa czyli Mielno. Pierwszy raz pokazana była taśma z kamery która nagrała większosc zdarzenia. Nie przypuszczałem ze cokolwiek moze mnie naklonic do zmiany zdania w tej sprawie ale po tym co zobaczyłem to szok. Ewidentna prowokacja połączona z dupowatością policji. Dobrze ze była kamera bo nikt by w to nie uwierzył.
Dan Petrescu: "Jeżeli polscy piłkarze nie zmienią swojego podejścia do wykonywanego zawodu, takie wpadki będą się wam zdarzać coraz częściej"
Odpowiedz cytując
leyzer87
Socios Wisła Kraków

Stary 09.09.2008, 01:01
medyk napisał(a):Wyświetl post
Disiaj goścmi programu Tomasz Lis w TVP był m.in. były gracz Wisły Radek Majdan wraz ze Świrem poruszona była wiadomo jaka sprawa czyli Mielno. Pierwszy raz pokazana była taśma z kamery która nagrała większosc zdarzenia. Nie przypuszczałem ze cokolwiek moze mnie naklonic do zmiany zdania w tej sprawie ale po tym co zobaczyłem to szok. Ewidentna prowokacja połączona z dupowatością policji. Dobrze ze była kamera bo nikt by w to nie uwierzył.
A można ten filmik gdzieś w necie zobaczyć?
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 09.09.2008, 01:14
Kiedy usłyszałem wersję zdarzeń Świerczewskiego i Majdana... od razu w nią uwierzyłem. Dlaczego? Bo taką mamy policję. Działającą na oślep, brutalną, nieskuteczną i beszczelnie kłamliwą. Jednyne co się dladla niej zdaje liczyć to sukcesy na papierze nie mające nic wspólnego z rzeczywistością. Dzisiejszy program Lisa tylko mnie utwierdził w moim przekonaniu. Ciekaw jestem jak będzie wyglądał proces i czy jedynym dowodem dla sądu będą ustalone między sobą zeznania policjantów. Majdan i Świerczewski powinni się i cieszyć, że sprawę nagłośniły media i że stać ich na dobrego adwokata. Przeciętny, szary Polak nie ma takiego szczęścia
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Stary 09.09.2008, 01:17
Ja nie nie mam zdania w tej sprawie ale wcale bym sie nie zdziwil gdyby bylo tak jak mowia.
Najpierw pobic a potem oskarzyc o pobicie - norma wsrod naszych 'strozow prawa' a jak juz maja doczynienia z kims kto cokolwiek wypil to juz wolna amerykanka.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 09.09.2008, 01:47
medyk napisał(a):Wyświetl post
W co byś nie uwierzył? Że policja kłamie? Że to matoły bez szkoły? Że kłamią prowokują, są chamscy, wykazuja się ponad przeciętną ignorancją? Każdy myśli że są nie wiadomo kim i że on jest pan władza, słabe szkolenie interpersonalne, a poza tym kadra dowodząca daje taki przykład...
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
Borinho
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 09.09.2008, 10:46
Początkowo myślałem ze wina jest pół na poł ale teraz prawie 90% winy jest po stronie policji winy, nie wiem co Świerczewski zrobił ale...... ten Chwastek to dostał ewidetnie za nic.... Przecież policja w ogóle się nim nie intersuje dopóki nie idzie sprawdzić co z Świerczewskim robią , wcześniej odciąga zdenerwowanego Majdana. W momencie gdy podchodzi bliżej do funkcjonariuszy prosząc ich by się troche opamiętali bo zrobią mu krzywde dostaje 2 ciosy w brzuch i po twarzy za nic powtarzam za nic !!!!. Przecież to jest skandal , Pan Chwastek w ogóle jest tu poszkodowanym i chcieli zrobić z niego jednym z winnych całego zajścia. Policja kompletnie nie panowała nad sytuacją , była w amoku !!!!. Pewnie później Majdan widząc że biją Chwastka sam ruszył na policje ale co miał zrobić widział że biją go za nic..... ale ta akcja była wielką prowokacją i chcieli wsadzić kogoś znanego , żenada...
Borinho
Odpowiedz cytując
eye63
Senior Member

Stary 09.09.2008, 11:23
Tu nawet nie chodzi o prowokację, czy chęć wsadzenia kogoś znanego. Z tego co pokazała ta kamera, to tym ludziom brakowało: doświadczenia, pewnie wieku, samokontroli, badań psychologicznych- czemu się zresztą nie dziwię, bo jak się słuchało rzeczników policji, to można było odnieść wrażenie, że nie byli w stanie uwierzyć, że ktoś burzy mit niezawisłej, zawsze działającej zgodnie z zasadami, stojącej na straży prawa policji. Tymczasem co to za policjanci (nawet jeśli zwykłe krawężniki), które przy leżącym (sic!) Świerczewskim, zderzają się ze sobą głowami? Toż to bardziej do "Ukrytej kamery" się nadawało.

Pomimo, że są świadkowie, panowie rzecznicy cały czas próbowali schować sprawę pod dywan, że to oni mają rację i koniec. Jak pokazała kamera, wina leży po stronie policji. Mam nadzieję, że ktoś z góry to widział i poczyni odpowiednie kroki, w celu wyeliminowania patologicznych jednostek z policji, a reszcie zapewni szkolenia. Policjant powinien zawsze zachować spokój, cokolwiek by się nie stało, powinien próbować dialogiem załatwić sytuację, nie wiem czy to echa PRL-u, ale w tym kraju, dla ludzi, którzy mają Cię ochronić, równie dobrze możesz stać się ofiarą, w dodatku - jeśli to nie byłby Majdan, Świerczewski i Chwastek - to nikt by się tym nie zainteresował, a ludzie dostaliby pełnoprawne wyroki.

Czas po prostu na reformy, żeby ktoś z tym zrobił porządek. Bo policja co rusz strzela sobie w stopę, czy to Mielno, czy Warszawa, czy pijani policjanci w samochodach...
Odpowiedz cytując
qbbba
Senior Member

Od: 09.2003

Stary 09.09.2008, 11:35
http://pl.youtube.com/watch?v=o02_7IHM9Eo
czy wygrywasz czy nie, zawsze ja kocham Cie
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 09.09.2008, 11:55
MatMario napisał(a):Wyświetl post
W co byś nie uwierzył? Że policja kłamie? Że to matoły bez szkoły? Że kłamią prowokują, są chamscy, wykazuja się ponad przeciętną ignorancją? Każdy myśli że są nie wiadomo kim i że on jest pan władza, słabe szkolenie interpersonalne, a poza tym kadra dowodząca daje taki przykład...
Przede wszystkim to oni się cholernie boją i są słabi psychicznie bo będąc w mundurze są wystawieni na strzał czy inne jaja. Nadmierna agresja jest skutkiem strachu...
Odpowiedz cytując
SpoXsteR
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 09.09.2008, 12:21
Cytat:
"Henry" o krok od Górnika!

"Potwierdzam, że dostałem propozycję z Górnika. Jestem nią zainteresowany. Daliśmy sobie 2-3 dni do namysłu" - powiedział na łamach "Przeglądu Sportowego" Henryk Kasperczak, który przymierzany jest na szkoleniowca zabrzańskiej drużyny.
Podobno negocjacje Kasperczaka z przedstawicielami firmy Allianz rozpoczęły się od kwoty 200 tysięcy euro rocznie, bo tyle "Henry" zarabiał w Wiśle Kraków. Ale to nie pieniądze mogą poróżnić trenera z włodarzami Górnika.
"Przegląd Sportowy" informuje, iż Kasperczak czeka na wynik środowego meczu reprezentacji Polski z San Marino i w razie straty punktów przez "biało-czerwonych", to właśnie 62-letni szkoleniowiec może zastąpić Leo Beenhakkera na stanowisku pierwszego trenera drużyny narodowej. Taki scenariusz wydaje się jednak mało prawdopodobny, bo reprezentacja San Marino to piłkarski kopciuszek Europy i jest już niemal przesądzone, że na trenerskiej ławce Górnika zasiądzie Kasperczak.

"Obie strony już na wstępie są mocno zdeterminowane . Allianz zdaje sobie sprawę, że ktoś taki jak Kasperczak momentalnie postawi zespół na nogi" - powiedział pracownik zabrzańskiego klubu.
PS/ Interia
Odpowiedz cytując
hudinho
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 09.09.2008, 12:28
arti napisał(a):Wyświetl post
Przede wszystkim to oni się cholernie boją i są słabi psychicznie bo będąc w mundurze są wystawieni na strzał czy inne jaja. Nadmierna agresja jest skutkiem strachu...
lub poczuciem bezkarności i "władzy"
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 09.09.2008, 13:31
Grzegorz Kaliciak rozegrał całe spotkanie w barwach Orła Balin .Jego drużyna przegrała na wyjeździe z Orłem Piaski Wielkie 3-2.Kali grał na stoperze.
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 09.09.2008, 13:40
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
PS/ Interia
Jeśli to w ogóle prawda to wydaje mi się że przeważyło poniższe :

Kod:
negocjacje Kasperczaka z przedstawicielami firmy Allianz rozpoczęły się od kwoty 200 tysięcy euro rocznie
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
Estovic
Senior Member

Od: 08.2008

Stary 09.09.2008, 14:49
Ciekawe, że prokuratura nie wzięła pod uwagę nagrania z tej kamerki gdy stawiała zarzuty. Na pewno ją przeglądali po wszystkim, ale widocznie uznali, że będą kryć swoich, żeby mitu bezgrzesznych obrońców prawa nie zmazać. Z zachowaniem proporcji przypomina to sprawę Olewnika. Tam też miśki nie zabezpieczyły kluczowego nagrania z kamery, choć miały je pod ręką. Nie ma się co dziwić, że potem niektórzy prewencyjni myślą, że wszystko im wolno.
Odpowiedz cytując
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.

Od: 10.2003

Stary 09.09.2008, 15:17
Pełne video: http://www.itvp.pl/player.html?mode=...video_id=42858
Odpowiedz cytując
Małopolska NH
Banita

Od: 07.2008

Stary 09.09.2008, 16:59
http://pl.youtube.com/watch?v=o02_7IHM9Eo radek majdan w akcji
Odpowiedz cytując
Eustachy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 09.09.2008, 17:03
Musze przyznac, ze jeszcze do wczoraj sadzilem, iz wersja policji moze byc ta prawdziwsza, czyli ze narabany krnabrny Swir chcial nakopac porzadkowym do tylkow.
Niestety ujawnione materialy po raz kolejny obnazaja naduzycie wladzy w wykonaniu malych ludzi. W tym przypadku poszkodowani mieli szczescie, ze znalezli sie w posiadaniu dowodow w postaci nagran, ale sami dobrze wiemy ile takich spraw nie zyskuje rozglosu i konczy sie bezkarnoscia "strozow prawa". Czare goryczy dopelnia pruderyjnosc sporej czesci mediow, ktore przy takich zdarzeniach, najczesciej staja po stronie policyjych oprawcow, udajac ze nie dostrzegaja ich stalinizmu. Widac to bardzo jaskrawo na najswiezszym przykladzie warszawskiej "mega-rozruby".
Odpowiedz cytując
Bronex
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 09.09.2008, 17:26
Eustachy skończ człowieku....

1) Film jaki został pokazany przez Lisa zupełnie nie przesądza o niewinności piłkarzyków. Akurat cały początek tego zajścia nie został pokazany bo cała akcja działa się w zaciemnionym obszarze. Jest to kluczowe dla sprawy. Jakoś nie chce mi się wierzyć ,że pijany Piotr Eś. przebrany w perukę , swoją dysputę z policjantami zakończył na "Witaj piękny kawalarze", na pewno jakieś wulgaryzmy musiały to okrasić.
2) Skoro policjanci (według Majdana) pastwili się nad Świerczewskim na ziemi a cała reszta rozbawionego towarzystwa stała potulnie to dlaczego ci dwaj policjanci ze wsparcia biegli w tamto miejsce zaciemnione tak szybko.
3) To twierdzenie ,że Chwastek został uderzony przez policjanta w twarz i klatkę piersiową każdy biegły po analizie nagraniu odrzuci.
4) Policjanci na co dzień stykają się w większości przypadków z menelami i przestępcami. Reagowanie podczas interwencji musi być szybkie , dynamiczna i automatyczne. Chwilę zawahania można przypłacić życiem albo trwałym kalectwem.
5) Inna kwestia to taka dlaczego Świerczewski ,skoro policja przyjechała uciszać inną grupę mieszkańców pensjonatu , brał w tym wszystkim udział.
6) Świadkowie ze studia pewnie wcześniej ustalili co mają mówić i tyle. Specjalnie bym w tą wersję ,że poszli na komendę dobrowolnie złożyć zeznania , nie wierzył.

Pomijając sprawę Majdana i Świerczewskiego trzeba też stwierdzić ,że w policji są ludzie którzy nie panują nad własną agresją i podczas interwencji wykorzystają każdy pretekst ,żeby sobie przypier.dolić .
Odpowiedz cytując
Eustachy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 09.09.2008, 18:25
Bronex

Cytat:
4) Policjanci na co dzień stykają się w większości przypadków z menelami i przestępcami. Reagowanie podczas interwencji musi być szybkie , dynamiczna i automatyczne. Chwilę zawahania można przypłacić życiem albo trwałym kalectwem.
Musial bym nie miec wlasnych doswiadczen w tym o czym pisze i nie znac realcji z autopsji bardzo szerokiego grona znajomych, zeby od tak uwierzyc w twoja probe rozmycia rzeczywistego obrazu. Zapewniam Cie, ze zadna z osob, ktora mam tu na mysli, nie jest bynajmniej menelem, ze strony ktorego spodziewac by sie mozna utraty zdrowia czy zycia. A jesli juz mowimy o trwalym kalectwie, to nie zapominaj prosze, ile czasem nawet przypadkowych ludzi, doznalo takowego ze strony dzielnych policjantow.

Cytat:
3) To twierdzenie ,że Chwastek został uderzony przez policjanta w twarz i klatkę piersiową każdy biegły po analizie nagraniu odrzuci.
No moze i odrzuci...i ty to nazwiesz sprawiedliwoscia ? Bo w/g mnie bijacy policjant, powinien odpowiadac z kodeksu karnego za zwykle pobicie. A jesli sledczy rzeczywiscie to odrzuci, to tylko zaplakac nad tym sledczym i tzw." prawem".

Kwestii niewinnosci pilkarzy, nie zamierzam dalej roztrzasac, bo od tego jest sad. Sad, ktory z zalozenia i w przeciwienstwie do Ciebie, powinien kierowac sie zasada domniemania niewinnosci.
Radek M. oraz Piotr S., z cala pewnoscia nie sa nieskazitelni, chocby z tego wzgledu, ze sama ich obecnosc w tym miejscu, pod wplywem alkocholu, najlepszego swiadectwa nie wystawia. Poki co mam jednak prawo sadzic, iz zarzut o rzekomej napasci na policjantow jest bezpodstawny, a zachowanie pilkarzy nawet jesli bylo naganne, to chyba nie na tyle, aby - jak twierdzisz - w ulamku sekund, decydowac sie na zastosowanie srodkow odpowiednich dla sytuacji, w ktorej zagrozone jest zycie.
Ostatnio edytowane przez Eustachy : 09.09.2008 o godz. 18:43.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Stary 09.09.2008, 18:37
A moze to Ty skonczysz, co?.
Ja mam tylko 1 pytanie , ktore mnie od poczatku dreczylo a jako adwokat niebieskich na pewno z checia na nie odpowiesz.

Po kiego grzyba Swierczewski mialby lac milicjanta?Toz najwieksi chuligani dobrze wiedza ze takie rzeczy nie przechodza.
Juz to widze jak Swierczwski podchodzi i wali w ryj kolesia tylko dlatego ze prosi inne osoby o cisze
Cala historia opowiedziana przez panow z palami sie kupy nie trzyma.Gdyby pozostala dwojka takze bila ich i kopala(a taki tez maja zarzut) to skonczyla by dokladnie tak samo jak Swierczewski, czyli od kopa na glebie

Ja rozumiem ze Ty pewnie bys pewnie sie odwrocil i uciekl ale wiekszosc ludzi, widzac co robia z kolega, zachowywala by sie dokladnie tak jak to na tym filmie widac.

Niebieskim nic nie udowodnia ale wydaje mi sie zarzut wobec grajkow tez sie nie utrzyma.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
michu-k
Senior Member

Stary 09.09.2008, 18:44
Świerczewski pobity? Majdan sponiewierany?

Ja tylko dla zasady i dla uświadomienia wspomnę, że jest coś takiego jak OBDUKCJA. A dlaczego mało kto się jej podejmuje? Odpowiedź w filmiku który podam poniżej.

Umorzyć całą sprawę w ****u.

Co do jednego z filmików powyżej- leżąca osoba została najzwyklej w świecie obezwładniona, bez nadużycia przemocy przez funkcjonariuszy. Niech się cieszą że taka sytuacja nie miała miejsca w Stanach, Niemczech bądź Francji. Dostaliby paralizatorem po tułowiu i tyle.

http://pl.youtube.com/watch?v=EvzV8T...eature=related

Link powyżej, ten uciemiężony, poobijany i poturbowany przez policjantów. Twarz ładna, nieprawdaż?

Kończę bo mnie znów posądzą o forumową prowokację
Ostatnio edytowane przez michu-k : 09.09.2008 o godz. 18:58.
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 09.09.2008, 18:56
Bronex, zlituj się. To między innymi przez takich jak Ty, bezkrytycznych ignorantów, policja w tym kraju jest bezkarna i notorycznie nadużywa władzy. Chyba nigdy nie miałeś doczynienia z nagannym zachowaniem policji.

Całkowicie zgadzam się z Eustachym. Tyle ode mnie w tym temacie.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów