The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 06.11.2011, 08:41
Diaz za Jaliensa w środku i tyle . Nie mówcie ze nie ma kogo wystawic , bo nawet teraz pomimo kontuzji Bunozy mamy 5 piłkarzy którzy mogą obsadzic 2 pozycje w defensywie . Lamey się niceo poprawił , ale i tak wolałbym widzieć Jovanovica z boku . Jeśli RM nie jest tak zaślepiony jak pokazuje , niech w koncu zdejmie Jaliensa z boiska...
Odpowiedz cytując
ichigo
Senior Member

Od: 08.2008

Stary 06.11.2011, 10:24
A czy wiadomo coś na temat tego, kiedy wróci Bunoza? Dzień po kontuzji podano jedynie, że to prawdopodobne nie jest złamanie a potem cisza, chyba, że coś przeoczyłem.
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 06.11.2011, 11:30
Jest oczywistą sprawą, że Jaliens w Wiśle nie sprawdził się i dlatego powinien zostać jak najszybciej wymieniony. Zamiast w kółko stawiać na niego zdecydowanie lepszym ruchem byloby postawienie na Jovanovica i Chaveza jako parę podstawowych stoperów.
Odpowiedz cytując
ladek1989
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 06.11.2011, 12:01
Z Jaliensem jest tylko taki mały problem, że ma umowę do 30. 06.2013 roku. Klub mu płaci kupę kasy, a jego gra jest odwrotnie proporcjonalna do zarobków. Więc jest dylemat: modlić się i wierzyć w progres formy Jaliensa ( ja osobiście nie wierzę) i poczekać te 2 lata, czy rozwiązać szybko kontrakt i wypłacić mu odszkodowanie (pewnie też niemałe). Bo nikt chyba przy zdrowych zmysłach go nie weźmie na jakieś wypożyczenie...
Mam nadzieję, ze Maaskant widząc wyczyny pana J. w pucharach i lidze w końcu mu da odpocząć na ławce. To już będzie jakieś rozwiązanie.
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 06.11.2011, 12:21
Jeżeli dzisiaj Zobaczymy Jaliensa w pierwszym składzie, a na boisku braknie miejsca dla Diaza, Chaveza czy Jovanovicia, to dla mnie będzie to bardzo poważny kamyczek do ogródka trenera. Są pewne granice ufania zawodnikowi i stawiania na niego. Maaskant starał się zaufać Jaliensowi, ale przez rok Holender nie dał żadnych powodów, by robić to dalej. W dodatku w tej chwili konkurenci nie są już na zasadzie zagrał przez całe życie jeden mecz zogórkami i tyle go widzieliśmy. Pokazali, że mają na dzień dzisiejszy formę i po prostu zasługują na szansę zdecydowanie bardziej niż Jaliens.
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 06.11.2011, 13:26
ladek1989 napisał(a):Wyświetl post
Z Jaliensem jest tylko taki mały problem, że ma umowę do 30. 06.2013 roku. Klub mu płaci kupę kasy, a jego gra jest odwrotnie proporcjonalna do zarobków. Więc jest dylemat: modlić się i wierzyć w progres formy Jaliensa ( ja osobiście nie wierzę) i poczekać te 2 lata, czy rozwiązać szybko kontrakt i wypłacić mu odszkodowanie (pewnie też niemałe). Bo nikt chyba przy zdrowych zmysłach go nie weźmie na jakieś wypożyczenie...
Mam nadzieję, ze Maaskant widząc wyczyny pana J. w pucharach i lidze w końcu mu da odpocząć na ławce. To już będzie jakieś rozwiązanie.
Jeszcze ciekawe jest to jak jego kontrakt jest skonstuowany. Możliwe, że połowa to tzw. "wejściówki", wtedy również ze względu finansowego opłacalne byłoby, aby grał za niego Diaz, Czekaj, czy Bunoza jak wróci do zdrowia.
Odpowiedz cytując
KoPer
I am what I am

Od: 09.2004

Stary 06.11.2011, 13:42
Melikson: Tęsknie za naszymi kibicami!

http://tsw.com.pl/news/Melikson-Tesk...-kibicami-1537
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 06.11.2011, 13:46
KoPer napisał(a):Wyświetl post
Melikson: Tęsknie za naszymi kibicami!

http://tsw.com.pl/news/Melikson-Tesk...-kibicami-1537
Te deklaracje miłości traktowałbym z przymrużeniem oka, ale w kwestii przekręconych wywiadów prasowych akurat mu wierzę. Nie byłby pierwszy, a Sobolewski przestał rozmawiać z naszymi mediami nie bez powodu.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 06.11.2011, 13:53
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Te deklaracje miłości traktowałbym z przymrużeniem oka, ale w kwestii przekręconych wywiadów prasowych akurat mu wierzę. Nie byłby pierwszy, a Sobolewski przestał rozmawiać z naszymi mediami nie bez powodu.

Naet jesli to jeden wywiad prostuje wszystkie inne wymysly Przegladów,Kołtoniow i Faktow jak to Maor chce odejsc .

Kij wam w oko dziennikarskie sz&&maty.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
ociec Ciemka
Senior Member

Stary 06.11.2011, 14:28
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli dzisiaj Zobaczymy Jaliensa w pierwszym składzie, a na boisku braknie miejsca dla Diaza, Chaveza czy Jovanovicia, to dla mnie będzie to bardzo poważny kamyczek do ogródka trenera. Są pewne granice ufania zawodnikowi i stawiania na niego. Maaskant starał się zaufać Jaliensowi, ale przez rok Holender nie dał żadnych powodów, by robić to dalej. W dodatku w tej chwili konkurenci nie są już na zasadzie zagrał przez całe życie jeden mecz zogórkami i tyle go widzieliśmy. Pokazali, że mają na dzień dzisiejszy formę i po prostu zasługują na szansę zdecydowanie bardziej niż Jaliens.
A kto z naszych obrońców ma tę świetną formę?
Chavez, ktory ostatnio grał beznadziejnie zupełnie nie przypominając gościa z ubiegłego sezonu?
Bunoza, który jest kontuzjowany?
Czekaj, ktory w meczu pucharowym wcale jakoś nie błyszczał?
Diaz, który wydaje się dochodzić do siebie, ale do tej pory grał poprawnie, co drugi mecz
Jovanović, który jest uważany za świetnego obrońcę dzięki kilku rajdom na skrzydle i co chwilę łapie kontuzje?
Ostatnio dobrze gra Lamey, ktoremu dołek formy wyraźnie minął.

Mam wrażenie, że trener wystawia tych, których uważa za najlepszych w danej chwili.

Może para Chavez Diaz byłaby najmniej zła na dziś a na bokach Lamey z Jovanoviciem. Może przynajmniej nie byłoby tej autostrady po naszej lewej stronie?
Odpowiedz cytując
masterlag
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 06.11.2011, 14:43
Cytat:
ociec Ciemka:
Mam wrażenie, że trener wystawia tych, których uważa za najlepszych w danej chwili.
A mi właśnie brakuje tego wrażenia. Zn. owszem, grają ci, których w danej chwili uważa za najlepszych, jednak poza tym kręgiem, w "elycie" są Kew czy Andraż, do tego można dorzucić tez Lameya.
Jak dla mnie dziś w defensywie powinni dziś zagrać Palijć na lewej, w środku Diaz z Chavezem i na prawej Marko.
O ile Lameya można jeszcze jakoś znieść, o tyle Jaliens powinien dostać porządny wykop z R22!
Swoją drogą zastanawiające, dlaczego taki Kew dostał w takim wieku tak duży kredyt zaufania (pomijając grę bez względu na dyspozycje, chodzi mi o jego kontrakt)?! Taka kasa, tyle lat i taki dramat...
Choćby gościu dziś hattricka strzelił to osobiście zdania nie zmienię. Już się "wykazał" tutaj.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member

Stary 06.11.2011, 15:02
ociec Ciemka napisał(a):Wyświetl post
A kto z naszych obrońców ma tę świetną formę?
Chavez, ktory ostatnio grał beznadziejnie zupełnie nie przypominając gościa z ubiegłego sezonu?
Bunoza, który jest kontuzjowany?
Czekaj, ktory w meczu pucharowym wcale jakoś nie błyszczał?
Diaz, który wydaje się dochodzić do siebie, ale do tej pory grał poprawnie, co drugi mecz
Jovanović, który jest uważany za świetnego obrońcę dzięki kilku rajdom na skrzydle i co chwilę łapie kontuzje?
Domyślam się, że mało kto się ze mną zgodzi, ale nie zależy mi na populistycznych tezach. Powiem coś na co wielu popatrzy z politowaniem... Zdumiewa mnie zestawianie Czekaja z Jaliensem. Uważam to nawet za pewną niesprawiedliwość.

Forma zawodnika, który jest młody i gra raz na 10 meczów (nie popełniając przy tym poważniejszych błędów) jest porównywana z formą zawodnika doświadczonego, który gra co mecz i popełnił już kilka poważnych błędów. Czekaj nie ma nawet okazji ich popełnić. Nawet jak w dwóch meczach pod rząd popełni dwa podobne błędy jak Jaliens nie będzie to oznaczało, że jest gorszy i nie warto na niego stawiać. Porównujemy zawodnika bez rytmu meczowego z zawodnikiem, który ciągle gra. Przypomnijcie sobie początki Marcelo.

Tak samo wielu woli, aby grał Jirsak, czy Garguła (jak zagrał kilka meczów nic nie pokazując) zamiast Bruda. Wymagacie od zawodników, którzy grają raz na jakiś czas i nie mają doświadczenia, aby z miejsca byli znacznie lepsi od tych, którzy grają znacznie częściej a nic szczególnego nie pokazują. Nawet jak zagra w pierwszych meczach troszkę gorzej od bardziej doświadczonego konkurenta to warto na niego stawiać. Gdy zagra kilka meczów pod rząd słabo wtedy powinno się go krytykować.

Tak samo krytykowano Kowalskiego. Sam się trzęsłem jak przychodziło nam grać ważny mecz z Mateuszem w obronie. Jednak wtedy mieliśmy Marcelo i Głowackiego. Na ich poziomie Mateusz nie był i chyba niestety nigdy nie będzie. Jednak nie uważam go za zawodnika gorszego od obecnego Jaliensa. Patrząc na to co wyprawia nasz podstawowy stoper wolałbym, aby grał wspomniany Kowalski. Mniej zarabia, wychowanek, a zdarza mu się gola strzelić. Efekt byłby porównywalny.

Kowalski nie grał, Mączyński nie grał. Częściej grali Branco, Issa Ba, czy inni zawodnicy, którzy niczym szczegółnym się nie popisali. To jest problem. Wymaga się wychowanków, aby byli lepsi od pozostałych piłkarzy. Jak dla mnie powinno się wymagać od nich zbliżonego poziomu. Młody piłkarz ma większe szanse na rozwój od 28-letniego "asa". Kiedy ci piłkarze mają grać, rozwijać się. U nas liczy się na cud! Wchodzi zawodnik i od razu jest gwiazdą!

Paljić nie zachwyca, nie zachwycał Cikos. Co ich łączy? Zagrali na bokach obrony prawie wszystkie mecz poprzedniego sezonu. Czy Burliga grając regularnie byłby gorszy od Cikosa? Czy tak ciężko było wypróbować tego Stanka, czy Skołorzyńskiego?

Mimo, że wolę Roberta Maaskanta od Macieja Skorży to jedna cecha Skorży przydałaby się u naszego trenera. Zaufanie do młodzieży!

Młodzież w klubie to jego przyszłość, tożsamość! My teraz robimy wszystko na najbliższy rok, dwa, a nie na 5, czy 10. Niedawno jeszcze plan był troszkę bardziej długotrwały.
Ostatnio edytowane przez kacpaw91 : 06.11.2011 o godz. 15:09.
Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 06.11.2011, 15:03
masterlag napisał(a):Wyświetl post
A mi właśnie brakuje tego wrażenia. Zn. owszem, grają ci, których w danej chwili uważa za najlepszych, jednak poza tym kręgiem, w "elycie" są Kew czy Andraż, do tego można dorzucić tez Lameya.
Jak dla mnie dziś w defensywie powinni dziś zagrać Palijć na lewej, w środku Diaz z Chavezem i na prawej Marko.
O ile Lameya można jeszcze jakoś znieść, o tyle Jaliens powinien dostać porządny wykop z R22!
Swoją drogą zastanawiające, dlaczego taki Kew dostał w takim wieku tak duży kredyt zaufania (pomijając grę bez względu na dyspozycje, chodzi mi o jego kontrakt)?! Taka kasa, tyle lat i taki dramat...
Choćby gościu dziś hattricka strzelił to osobiście zdania nie zmienię. Już się "wykazał" tutaj.
Jedynym ratunkiem jest chyba dobry agent który ładnie go zarekalmuje gdzieś w Katarze albo innej arabii
Odpowiedz cytując
willow
a.k.a. morgenes

Stary 06.11.2011, 15:21
masterlag napisał(a):Wyświetl post
No cóż, nikt nie jest jasnowidzem. I nigdy nie jest tak, że wypala 100% transferów. U nas również - oprócz kulki dobrych, jak Maor, Sergiej czy Marco, pojawiły się i złe.
Ale trudno nazwać Jaliensa jakimś "no name`em", wiele rzeczy za nim przemawiało. Wielu kibiców było zadowolonych z tego transferu, o ile pamiętam również prasa oceniała zatrudnienie Jaliensa bardzo pozytywnie. Stan miał prawo sądzi, że gość się sprawdzi. A że się pomylił? Trudno... zdarza się. Nie pierwszy i nie ostatni raz.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 06.11.2011, 15:37
To mnie Maaskant zagiął składem

Co do Lameya, to po mojemu jest chwalony na wyrost. W tyłach gra poprawnie, z grą do przodu jest... gorzej. Jest aktywny, ale ogólnie to pomimo bramek mało z tego wynika. Strzały z dystansu soczyste, ale niecelne. Dośrodkowania fruwają nie wiadomo do kogo. No i strasznie mnie denerwuje brak odwagi tego zawodnika w ofensywie oraz niepotrzebne spowalnianie akcji.
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member

Stary 06.11.2011, 15:41
To mnie Maaskant zagiął składem

Co do Lameya, to po mojemu jest chwalony na wyrost. W tyłach gra poprawnie, z grą do przodu jest... gorzej. Jest aktywny, ale ogólnie to pomimo bramek mało z tego wynika. Strzały z dystansu soczyste, ale niecelne. Dośrodkowania fruwają nie wiadomo do kogo. No i strasznie mnie denerwuje brak odwagi tego zawodnika w ofensywie oraz niepotrzebne spowalnianie akcji.
Jak typujecie zmiany? Bo jak dla mnie przewidywalne. Niezależnie od wyniku (chyba, że jakaś kartka):

1. Genkov
2. Jirsak
3. Paljić
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik

Od: 03.2004

Stary 06.11.2011, 18:46
Łukasz Garguła widać często korzysta z towaru Roberta, również w trakcie meczu, skoro po derbach mówi:

Cytat:
Musimy przygotować się do kolejnych spotkań i zmazać tą plamę
Panie Łukaszu, uprzejmie informuję że "plamy" zmazać się nie da wygranym meczem z Górnikiem Zabrze, ani ze Śląskiem, Widzewem, Polonią, Zagłębiem... Okazja na "zmazanie plamy" pojawi się dopiero w kwietniu 2012.

Wydawałoby się, że inteligentny człowiek, do tego piłkarz grający w polskiej lidze to rozumie. Panie Łukaszu, polecam się douczyć:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Derby_K...ce_no%C5%BCnej

i przestać p@%&ć głupoty. Przypominam, że gra Pan w Wiśle Kraków, a ja Panu częściowo opłacam pensję.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 06.11.2011, 19:19
W tej chwili mogę napisać tylko jedno.
SKWK powinno zorganizować wejście futsalistów Wisły na najbliższy mecz trawiastych kopaczy.
Futsaliści wchodzą na początku drugiej połowy, ze znudzonymi minami.
Kibice skandują pozdrowienia dla nich. Po 10 minutach wstają i zbierają się, żegnani oklaskami widowni.

To powinno tak wyglądać a nie jak wczoraj na hali.
Odpowiedz cytując
piter116
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 06.11.2011, 20:55
Marko SZACUNEK. Takich piłkarzy potrzebuje Wisła.
Odpowiedz cytując
jcts
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 06.11.2011, 21:14
Cytat:
Marko SZACUNEK. Takich piłkarzy potrzebuje Wisła.
Tylko najgorsze jest to że bardziej żal jest tym do których pretensji nie ma nikt niż naszym 'gwiazdkom'. I Jovanović który ze łzami w oczach udziela wywiadu i Czarek Wilk który jako jeden z 2-3 piłkarzy był dziś godny noszenia koszulki Wisły są najbardziej rozbici po tych derbach i widać że im przykro. A takie 'gwiazdy' jak Garguła czy Jaliens jeszcze śmią mówić że to nie żaden kryzys, że będzie ok i na dodatek głupio się uśmiechać. Normalnie szlag człowieka trafia!!
Maaskant, Jaliens, Lamey, Diaz, Garguła, Kirm - OUT!
111 lat dumy, tradycji i chwały - Wisła Kraków

"Jestem gotowy, by dać z siebie wszystko. Nawet, jeżeli mam przelać własną krew dla Wisły, aby wróciła na pozycję lidera i najlepszego klubu (bo wiem, że takim była), to muszę dać z siebie wszystko, aby wszyscy uwierzyli, że Wisła tam pozostanie."
'27, '28, '49, '50, '78, '99, '01, '03, '04, '05, '08, '09, '11
Odpowiedz cytując
albert02
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 06.11.2011, 21:19
Mozna gdzies zobaczyc wywiady Wilka i Jovanovicia?
Dzisiaj WISŁA KRAKÓW żegna się z Mistrzem Polski 2010/11. Możecie mnie wyzwać od jakich tylko. Zobaczycie!!! Wspomnicie me słowa!!!
Odpowiedz cytując
Dzimi
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 06.11.2011, 22:00
A ja mam pytanie z innej beczki. Kiedy można spodziewać się powrotu Meliksona na boisko?
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 06.11.2011, 22:06
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
A ja mam pytanie z innej beczki. Kiedy można spodziewać się powrotu Meliksona na boisko?
Najwcześniej ze Śląskiem.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
krkgiba
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2008

Stary 06.11.2011, 22:29
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...zyny,id,t.html
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 06.11.2011, 22:34
Nie sądzę, by Czarek wypowiedział takie słowa. Wierzę natomiast, że padło dużo niepotrzebnych słów, pod wpływem emocji. Brak dopingu na kolejnych meczach to dobry pomysł - oni muszą wreszcie zacząć sobie zdawać sprawę, że nie mogą przegrywać takich meczów, jak ten dzisiejszy. Przecież każdy z nas przemilczałby porażkę z Bielskiem, czy pogrom w Londynie, gdyby dzisiaj nasi kopacze spięli dupy i wygrali z pejsami.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 06.11.2011, 22:39
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Brak dopingu na kolejnych meczach to dobry pomysł - oni muszą wreszcie zacząć sobie zdawać sprawę, że nie mogą przegrywać takich meczów, jak ten dzisiejszy.
Zdecydowana większość z nich ma to w dupie. Zależeć to może Małeckiemu, Sobolowi, Wilkowi(?).
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
lorddavy
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 06.11.2011, 22:44
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Zdecydowana większość z nich ma to w dupie. Zależeć to może Małeckiemu, Sobolowi, Wilkowi(?).
No niestety. Niektórzy się cieszyli, że nie ma już "machania łapami" to niech teraz się nie dziwią, że większość kopaczy ma derby czy kibiców w dupie.
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member

Stary 06.11.2011, 22:47
lorddavy napisał(a):Wyświetl post
Doszło po spotkaniu do dosyć ciekawej dyskusji z piłkarzami wracającymi autokarem pod budynek klubu. Grupa kibiców czekała już na nich na miejscu i powiedziała co sądzi o ich podejściu. Wyszedł Sobol i Wilk z którymi nawiązała się rozmowa - Wilk powiedział, mając obok siebie internacjonałów: "Sami widzicie jakie te euro-gwiazdki mają podejście do gry, derbów". Kibice najbardziej wygwizdali i zwyzywali Lameya i Jaliensa. Hasła typu: "Go home", "No more Frantic" - to najłagodniejsze określenia jakie padły w ich kierunku.

To cytat nadesłany przez anonimowego kibica, równie dobrze może to być pasiak chcący siać ferment w drużynie. Wilk jest zbyt inteligentny by siać rozłam w drużynie czy podpuszczać kibiców na zawodników z którymi mu przyszło grać.

Tu jest więcej wypowiedzi Wilka, tym razem pewne źródło:

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...a_calej_linii/

„To porażka z Cracovią i to boli najbardziej. Takich meczów nie możemy i nie mamy prawa przegrywać. Przegraliśmy najważniejszy mecz w sezonie. Takie mecze w takim klubie jak Wisła nie mają prawa się przytrafiać”

Oraz:

"Cała drużyna jest jednak odpowiedzialna za tą porażkę i za ten wstyd" !
Odpowiedz cytując
sportnh
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 06.11.2011, 22:47
Maor wraca najwczesniej na mecz ze Slaskiem, a SOBOL I MALECKI?

ktos dobrze poinformowany niech odpowie, dzieki
Odpowiedz cytując
CH.
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 06.11.2011, 22:50
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
W tej chwili mogę napisać tylko jedno.
SKWK powinno zorganizować wejście futsalistów Wisły na najbliższy mecz trawiastych kopaczy.
Futsaliści wchodzą na początku drugiej połowy, ze znudzonymi minami.
Kibice skandują pozdrowienia dla nich. Po 10 minutach wstają i zbierają się, żegnani oklaskami widowni.

To powinno tak wyglądać a nie jak wczoraj na hali.

Futsaliści wkładają zbyt dużo serca w grę dla Wisły żeby ich wykorzystywać do takich machlojek. Więcej szacunku dla nich. Aha.. teraz dopingujemy futsalistów, ale nie dlatego że grają ambitnie i do końca i za prace i wyniki tylko żeby dopiec .. piłkarzom trawiastym, dajta spokój.

Wy zrozumcie wszyscy - że chodzić na mecze koszykarek i futsalistów to powinien byc Wasz obowiązek Te dwie drużyny przebijają ambicją piłkarzy trawiastych o kilka stopni.

Jesli to prawda z tymi psami to mega minus dla klubu. psami się będa zasłaniac, zamiast pokazać jaja i wyjść na spotkanie.

Odczuwamy po woli wielkich nieobecnych a przede wszystkim Małeckiego. Ten chłopak w derbach to jak Szpilka na ringu.
Ale nie .. kibice wolą wyzywać gościa który mimo urazu zdrowotnego wybrał się do Londynu i zasiadł w sektorze Wisły i który ma Białą Gwiazdę w sercu, a potem robić wielkie oczy bo ten ich wysyła na Cracovię. A zwyzywaj że sobie Lameyów i innych.

Co do weszlo to troszkę się osmieszyli, ktoś wysłal anonimowego emaila i od razu wrzucili to na stronę. Wniosek? zrobienie większego zamieszania wokół Wisły. Normalnie by się tym emailem nie przejęli. Pomijam czy prawda czy fałsz, takich rzeczy nie wywleka się do publikacji. To jest sprawa między grajkami a kibicami.

I NAJWAŻNIEJSZE - NIE ODWRACAĆ SIĘ OD WISŁY I PRZYCHODZIĆ NA STADION. ODWRÓCIĆ SIĘ MOŻEMY OD DANYCH PIŁKARZY I W CZASIE MECZU WYKAZAĆ SWOJĄ DEZAPROBATĘ (tym się już zajmą odpowiednie osoby, nic na kamikadze, z osobna, bo gówno z tego wyjdzie, wszystko zorganizowane musi być, tak jak na Legii..) Także nie mylmy pojęć. Kto ma Wisłę w sercu przychodzi na stadion, kto ma piłkarzy zostaje w domach, wybór jest prosty. Oni muszą widzieć że jest nas cała masa na trybunach i mamy wielką siłę przebicia.
Ostatnio edytowane przez CH. : 06.11.2011 o godz. 23:05.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów