The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
TOMEK 11
Senior Member

Od: 11.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 20.06.2011, 21:21
widać tata związkowiec roboty załatwia dalej
Odpowiedz cytując
atomek21
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 21.06.2011, 00:05
Słynny wysyłacz własnych nagich fotek Terziotti jak widać ma się dobrze:

http://www.sport.pl/pilka/51,70994,9820219.html?i=0
Odpowiedz cytując
Mistel
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 21.06.2011, 21:22
Kokoszka za 200 tys. Euro w Polonii Warszawa do 2014.
Odpowiedz cytując
konaar
Member

Od: 08.2009

Stary 21.06.2011, 22:32
wywiad z Tomaszem Kłosem na weszlo.com

Cytat:
Często pan podpadał trenerom, prezesom?
Myślę, że nie. Chociaż w wielu klubach, praktycznie w każdym, zawsze przytrafiała mi się jakaś nieprzyjemna sytuacja. Kiedyś w Wiśle, gdy grałem u wszystkich trenerów - Kasperczaka, Liczki, Petrescu - nagle okazało się, że nie jadę na obóz. To była decyzja Cupiała, właściciela klubu.

Dlaczego?

Petrescu długo rozmawiał z prezesem, przekonywał do samego końca, bym był w zespole. Cupiał się zaparł, pozostał nieugięty. Doszły mnie potem słuchy, że obwiniano m.in. mnie i Radka Majdana za porażkę z Panathinaikosem Ateny, że jesteśmy kiepscy.

Petrescu wielu polskim piłkarzom się nie podobał.

To trener, który uwielbia ciężką pracę. On kocha patrzeć, jak wszyscy zapieprzają. Kiedyś, gdy on był piłkarzem, bardzo ciężko harował i teraz tego wymagał od innych. Każdy z nas musiał dawać z siebie na każdym treningu maksimum swoich możliwości, niekiedy nawet więcej. Przy takim systemie pracy niektórzy nie wytrzymywali. Nie zdobył z Wisłą mistrzostwa, więc zaczęto mówić, że po prostu nas zajechał. Rzeczywiście, trochę przeholował.

To piłkarze zwolniliście Petrescu?

Nic o tym nie wiem, ja już wtedy byłem w rezerwach.

Petrescu pokazał w innych klubach, że dzięki prawdziwej harówce można odnieść sukces. Polscy zawodnicy są zbyt leniwi, żeby tak ciężko pracować?

Byłem w różnych klubach, miałem różnych trenerów - Andreas Brehme, Otto Rehhagel czy Guy Roux - ale tak ciężko nigdy nie trenowałem. Jednego dnia na pierwszym zajęciach musieliśmy przebiec 25 okrążeń po 400 metrów, po kilku godzinach były drugie zajęcia. To była prawdziwa męczarnia! Gdybyśmy wygrali ligę, ogromne zmęczenie poszłoby w niepamięć. Ale stało się inaczej.
Odpowiedz cytując
crazykaro
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 22.06.2011, 13:40
Kiedy uciekinier Kokoszka przeszedł do Polonii? Chyba wielkiej kariery w Empolii nie zrobił
Odpowiedz cytując
Feniks1983
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 22.06.2011, 14:45
W zimie był wypożyczony do Polonii a teraz go Wojciechowski wykupił za 200tysięcy ojro.
Odpowiedz cytując
farben
Senior Member

Od: 09.2009

Stary 23.06.2011, 10:53
Kokoszka i Baszczyński zabiorą Wiśle mistrzostwo?

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...stwo,id,t.html
Odpowiedz cytując
master777
Senior Member

Od: 04.2010

Stary 25.06.2011, 19:00
O Strąku i Gorawskim w ramach "Klubu Kokosa":

Cytat:
Cały czas głośno jest o zabrzańskim "Klubie Kokosa". Brylują w nim Damian Gorawski i Paweł Strąk, a więc byli reprezentanci Polski i mistrzowie kraju z zespołem Wisły Kraków. Zostali ściągnięci do Zabrza przez Henryka Kasperczaka, którego zatrudniono w Górniku jesienią 2008 roku, by utytułowany szkoleniowiec utrzymał klub w ekstraklasie. Henry mógł poszaleć i zatrudnić swoich ludzi. Celu zrealizować się nie udało, Górnik z hukiem spadł do pierwszej ligi, ale w spadku pozostał duet piłkarzy z długimi i, przede wszystkim, lukratywnymi kontraktami. Do zespołu wnieśli niewiele, trener Adam Nawałka nie był z nich zadowolony, więc chciano rozwiązać umowy. Jednak Gorawski i Strąk nie byli tym zainteresowani.

Dziś grają w rezerwach, w B-klasowej jedenastce Górnika, jeżdżą na mecze do Startu Kleszczów, LKS-u 45 Bujaków, Naprzodu Łubie, Jedności 32 II Przyszowice czy Dramy Kamieniec. W tych rozgrywkach spisują się dobrze, ale nie są już obiektem westchnień i podziwu kibiców, a raczej są obiektem żartów. Zwłaszcza Strąk, który po jednej z kontuzji przytył kilkanaście kilogramów. Były piłkarz austriackiego SV Ried wyglądem przypomina raczej zawodnika sumo.

– Dzień dobry, chcieliśmy porozmawiać o pana brzuchu – zatelefonował do Strąka dziennikarz jednej z redakcji. Ten wymamrotał, że je kolację i rzucił słuchawką.

– Strąk kpi sobie ze wszystkich. Nie wiem, jak można się tak zapuścić, skoro jest się w treningu. Chyba świadczy to o tym, jak Paweł przykłada się do zajęć. Nie wyobrażam sobie, że można nie mieć krzty ambicji. Przecież ten chłopak, podobnie jak Gorawski, był kiedyś na ustach wszystkich fanów, osiągnął coś. A teraz rozmienia się na drobne, pozwala z siebie szydzić, ubliżać sobie. Mówiąc wprost – daje się niszczyć. To smutne, nawet tragiczne. Widocznie jednak Gorawski i Strąk mają słabe charaktery. Szkoda mi ich – przyznaje Gilewicz.
żródło: http://sport.onet.pl/tylko-w-onet-pl...wiadomosc.html
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 25.06.2011, 19:45
Cytat:
Kokoszka i Baszczyński zabiorą Wiśle mistrzostwo?
Nie sądzę - ich jakoś według mnie nie jest wystarczająca na tytuł mistrzowski z Polonią. Mimo wielkiego szacunku do Marcina Baszczyńskiego to nie wróżę, by takie powroty do Ekstraklasy były słuszne, skoro nie tak dawno z wielką pompą żegnało się i jechało "bić kasę" na przysłowiowym zachodzie.
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
CH.
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 26.06.2011, 20:56
Rios widziany na płycie boiska River Plate po meczu..
Odpowiedz cytując
MłodePokolenie
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 26.06.2011, 21:01
Gratulował swojej drużynie spadku?
Odpowiedz cytując
ItaloPolak
Member

Od: 07.2009

Stary 27.06.2011, 18:33
Marcelo wybiera sie na mecz Wisły z RW Oberhausen.

Źródło: Facebook
Odpowiedz cytując
dulli78
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 28.06.2011, 00:06
Dan Petrescu trafił do Galerii Sław Chelsea Londyn
http://www.futbolnews.pl/informacje/...ea-londyn.html
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"

Odpowiedz cytując
Bronex
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 28.06.2011, 11:32
Ciekawa sprawa z tym CZIKOSZEM. Wypożyczyliśmy go na rok z MFK Petrżalka (II liga słowacka). Wraca po roku do Slovana Bratysława (Mistrza Słowacji) bo Wisła nie skorzystała z prawa pierwokupu. Tylko absolutnie nigdzie nie jest uwzględniany jako piłkarz Slovana. Tak jakby się w ogóle rozpłynął w powietrzu. Przecież gdyby Slovan go kupił to by chyba gdzieś było to napisane. Jaja jakieś.
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 28.06.2011, 11:35
nie kupil go, tylko byl pilkarzem Slovana caly czas
Odpowiedz cytując
najm
Senior Member

Stary 28.06.2011, 11:36
MFK Petrżalka połączyła się ze Slovanem w zeszłym roku i zawodnicy lepsi graja w Slovanie a Petrżalka to ich taki zespół B.
Odpowiedz cytując
albert02
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 28.06.2011, 14:24
Boukhari juz prawie jak Krzoska.

Dzisiaj WISŁA KRAKÓW żegna się z Mistrzem Polski 2010/11. Możecie mnie wyzwać od jakich tylko. Zobaczycie!!! Wspomnicie me słowa!!!
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 28.06.2011, 14:28
CH. napisał(a):Wyświetl post
Rios widziany na płycie boiska River Plate po meczu..
Teraz możnaby ponowić ofertę wypożyczenia z opcją pierwokupu za mniejszą kwotę ; )
Odpowiedz cytując
Piotson
Banita

Od: 10.2010

Stary 28.06.2011, 14:52
albert02 napisał(a):Wyświetl post
Boukhari juz prawie jak Krzoska.
Nie.
To Krzoska jest już prawie jak Boukhari.
Odpowiedz cytując
Grzadq
Senior Member

Od: 09.2006

Stary 28.06.2011, 15:30
Pewno większość z was już to widziała, ale mnie osobiście to umknęło dlatego wrzucam tutaj

http://www.youtube.com/watch?v=8OqGdRzpcDo

Co do Boukhariego - warto było go ściągać właśnie dla tej jednej brameczki. Te gwizdy i bluzgi na stadionie ... bezcenne
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 28.06.2011, 15:47
Grzadq napisał(a):Wyświetl post
Pewno większość z was już to widziała, ale mnie osobiście to umknęło dlatego wrzucam tutaj

Co do Boukhariego - warto było go ściągać właśnie dla tej jednej brameczki. Te gwizdy i bluzgi na stadionie ... bezcenne
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 28.06.2011, 15:57
dulli78 napisał(a):Wyświetl post
Dan Petrescu trafił do Galerii Sław Chelsea Londyn
http://www.futbolnews.pl/informacje/...ea-londyn.html
Dan Petrescu zapowiada odejście z Krasnodarska... Trzy tygodnie temu stwierdził publicznie, że w drużynie nie ma odpowiedniej atosfery do pracy. Na razie Kubań (beniaminek) zajmuje 6 miejsce w lidze rosyjskiej. Jednak przegrał ostatnie 3 mecze i Petrescu zastanawia się czy w sytuacji gdy nie ma realnego wsparcia ze strony władz klubu jego praca ma sens. Niedawno odrzucił intratną ofertę z Al-Ahli za 5 mln euro za 2 lata. Tearz kusi go Lokomotiv Moskwa gdzie prezesem jest "jedyny prawdziwy facet w rosyjskiej piłce" Olga Smorodskaja. Lokomotiv dekaruje sumę 20 mln euro na tranfery
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 28.06.2011, 16:01
Grzadq napisał(a):Wyświetl post

Co by o Boukharim nie powiedzieć będzie mi go brakowało,śmieszny gość
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując
HEDu
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 28.06.2011, 16:19
Kontuzje, waga. Szkoda goscia.

Odpowiedz cytując
Bronex
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 28.06.2011, 17:57
http://www.youtube.com/watch?v=lzXQ2...eature=related
Odpowiedz cytując
Piotson
Banita

Od: 10.2010

Stary 28.06.2011, 18:51
http://www.90minut.pl/sparing/0/sparing8226.html
Erik Cikos nie zagrał w sparingu swojego zespołu ze Śląskiem Wrocław.
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member

Stary 28.06.2011, 19:23
Piotson napisał(a):Wyświetl post
http://www.90minut.pl/sparing/0/sparing8226.html
Erik Cikos nie zagrał w sparingu swojego zespołu ze Śląskiem Wrocław.
Może gdzieś przechodzi. Nie wyglądał na zadowolonego, że wraca do ligi słowackiej.
Odpowiedz cytując
dulli78
Senior Member

Stary 28.06.2011, 19:40
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Dan Petrescu zapowiada odejście z Krasnodarska... Trzy tygodnie temu stwierdził publicznie, że w drużynie nie ma odpowiedniej atosfery do pracy. Na razie Kubań (beniaminek) zajmuje 6 miejsce w lidze rosyjskiej. Jednak przegrał ostatnie 3 mecze i Petrescu zastanawia się czy w sytuacji gdy nie ma realnego wsparcia ze strony władz klubu jego praca ma sens. Niedawno odrzucił intratną ofertę z Al-Ahli za 5 mln euro za 2 lata. Tearz kusi go Lokomotiv Moskwa gdzie prezesem jest "jedyny prawdziwy facet w rosyjskiej piłce" Olga Smorodskaja. Lokomotiv dekaruje sumę 20 mln euro na tranfery
Petrescu już dawno by z Krasnodarska czmychnął, tylko że kasę dostaje nielichą (coś około 1,5 mln euro za sezon). Ma tam chyba ten sam problem co i u nas - piłkarze narzekają na mordercze treningi. Jak to Kłos ostatnio powiedział w rozmowie z Weszło "Gdybyśmy wygrali ligę, ogromne zmęczenie poszłoby w niepamięć" czyli jak efekt nie przyjdzie natychmiast to nie ma sensu za bardzo się wysilać.
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"

Odpowiedz cytując
Pietro
Junior Member

Stary 28.06.2011, 19:53
94 minuta w jesiennych derbach i gol Nourdina to był kluczowy,zwrotny moment tego szalonego sezonu w ekstraklasieJestem zdania,że gdyby nie kontuzje Boukhari dałby nam w rundzie wiosennej sporo radości.Najlepszy mecz rozegrał z koroną w krakowie w swoim debiucie grając z marszu na świeżości,potem niestety brak przygotowania dał znać o sobie.Bardzo żałuje,że mu się ta kontuzja przyplątała.Gdyby nie to pokazałby dużo więcej,ale i tak okrzyk allah akbar pozostanie na zawsze w moim sercu
Odpowiedz cytując
Bąbel
Senior Member

Stary 28.06.2011, 20:16
bardzo pozytywny człowiek, szalenie wesoły, zabawny i dowcipny. Robił dobra atmosferę w szatni. Ta 94 minuta długo zostanie mi w pamięci
Milczenie to nuda głupca i myśl mędrca.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów