The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło

Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
X-Ray
Senior Member

Od: 10.2010

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 08.02.2011, 16:16. Jak dojechać na Reymonta?
Dobry wieczór. Nie jestem miejscowym, a Kraków znam bardzo słabo ponieważ w życiu byłem maksymalnie 5 razy. Pytanie me jest następujące, jak najłatwiej i najszybciej dojechać z dworca PKP pod stadion Wisły? A więc gdzie wsiąść, gdzie wysiąść i ile trwa droga z dworca pod stadion. Drugie moje pytanie jest takowe czy w obecnym stanie stadion już możliwość jakiegokolwiek wejścia na trybunę? Aby zobaczyć jak obecnie wygląda stadion. Przepraszam za tak swego rodzaju banalne pytania, jednak nigdy nie byłem na stadionie, ani w jego obrębie stąd moje pytanie. Z góry dziękuje komuś życzliwemu kto pomoże. Pozdrawiam.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując
blanco
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 08.02.2011, 16:22
Z dworca to nawet na nogach możesz się przejść.
Na trybunę nie wejdziesz,ale możesz wejść do Strefy Kibica i stamtąd zobaczyć wnętrze stadionu i przy okazji wyrobić sobie kartę kibica
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując
przem
Senior Member

Od: 11.2010

Stary 08.02.2011, 16:34
Albo wsiadasz w tramwaj linii 15. Myślę, że koło 10 minut pojedziesz (do przystanku Cracovia albo następnego - potem spacerek przez park Jordana, bo ul. Reymana zamknięta chyba nadal)
Odpowiedz cytując
Watts
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 08.02.2011, 16:37
Kliku-klik. A przy poruszaniu się komunikacją miejską polecam niezawodną stronę - cyk.
Odpowiedz cytując
Mila
Banita

Od: 09.2010

Stary 09.02.2011, 20:29
Najszybciej tramwajem nr 15 przystanek na przeciwko Galeri Krakowskiej na ulicy Lubicz wysiadasz pod stadionem (pod sektorem G) jesli nie pozostaja ci tramwaje 4,14,20 z tego samego przystanku nimi jedziesz do przystanku "Biprostal"(4 przystanek od rynku) i nastepnie idziesz ulica Kijowska Czarnowiejska i Miechoowska dochodzisz do Reymonta(od strony trybuny C)
Odpowiedz cytując
<3 Wisla Kraków
Member

Od: 05.2008

Stary 09.02.2011, 20:51
Równie dobrze,mozesz dojechać do mostu grunwaldzkiego i tam wsiadasz w tramwaj nr 18 i dojezdzasz na Reymana ,albo wysiadasz jeden przystanek przed pętla i spacerek przez park Jordana i jesteś już na miejscu .
Odpowiedz cytując
Rybka1928
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 09.02.2011, 21:04
Jeszcze 12 spod Galerii Krakowskiej, wysiadasz na przystanku "Reymana" i potem przy plocie jest scieżka, przechodzisz przez park i jesteś
Odpowiedz cytując
węgorz2
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 11.02.2011, 21:47
<3 Wisla Kraków napisał(a):Wyświetl post
Równie dobrze,mozesz dojechać do mostu grunwaldzkiego i tam wsiadasz w tramwaj nr 18 i dojezdzasz na Reymana ,albo wysiadasz jeden przystanek przed pętla i spacerek przez park Jordana i jesteś już na miejscu .
sory ze po czasie ale strasznie rozsmieszył mnie ten post...he he z dworca do MOSTU GRUNWALDZKIEGO a potem w 18 ,mysle ze ta odpowiedz to zart
Odpowiedz cytując
<3 Wisla Kraków
Member

Od: 05.2008

Stary 11.02.2011, 22:03
@ węgorz2 masz racje,nie doczytałem pierwszego posta dokładnie stad moja pomyłka .Ale tęz może sobie zrobić spacerek przez rynek,dojsc do Pl.Wszystkich Świętych i wsiaść 18,chyba ze sie myle?teraz trudno mi powiedzieć,skoro cały czas samochodem jeżdze ).
Odpowiedz cytując
harthausen
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 12.02.2011, 08:46
dajcie spokój z dojazdem z dworca, toż na nogach bliziutko, Rynek po skosie i do Alej, obojętne czy Krupniczą, czy pod Muzeum Narodowe, to piękny spacer .

Odpowiedz cytując
Marcin_fan
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 12.02.2011, 09:25
dokładnie, zapytaj kogoś na ulicy gdzie kupisz mape krakowa albo sam sie rozejrzyj i według mapy sobie spokojnie na Reymonta dojdziesz...
Odpowiedz cytując
crazykaro
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 12.02.2011, 10:00
Bliziutko na nogach? Ludzie co wy gadacie Na nogach z dworca na stadion jest szybkim tempem przynajmniej 30 min spaceru. Sam tramwaj jedzie 10 min a wy piszecie że na nogach. Skoro 15 jedzie spod samego dworca pod sam stadion to po co pisać żeby sie na nogach przeszedł i błądził po Krakowie?
Odpowiedz cytując
jabadabaryba
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 12.02.2011, 11:50
co to jest 30 min na nogach ? Może jeśli się mieszka w Krakowie i się widzi to miasto codziennie to tak, ale ja jadę pociągiem 200 km na mecz, potem na nogach na stadion, po drodze coś zjeść i tych min. 30 min się nie czuje. A droga z dworca na stadion jest łatwa. A już nie mówię jak ktoś na meczu jest raz, dwa w roku, wtedy naprawdę szkoda opuścić drogę przez rynek w Krakowie.
Ostatnio edytowane przez jabadabaryba : 12.02.2011 o godz. 11:53.
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 12.02.2011, 12:27
X-Ray
Na stadion pojedz tramwajem zeby nie bladzic.
Natomiast wracajac polecam zrobic spacer, spokojnie ze swiadomoscia ze zaliczyles najwazniejszy punkt dnia mozesz sprobowac poznac okolice stadionu oraz centrum, przy nastepnej wizycie bedziesz czul sie pewniej
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
Pismejker
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 28.02.2011, 18:55
Mam pytanie w jaki sposób można wejśc na Sektor G od przystanku Reymana? Czy w ten sposob co po bilety? Proszę o konkretne odpowiedzi(jśli nie masz dla mnie odpowiedzi NIE PiSZ)
Odpowiedz cytując
PAC
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 28.02.2011, 19:34
Pismejker napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie w jaki sposób można wejśc na Sektor G od przystanku Reymana? Czy w ten sposob co po bilety? Proszę o konkretne odpowiedzi(jśli nie masz dla mnie odpowiedzi NIE PiSZ)
Sektor G masz na przeciwko przystanku Reymana. Wysiadasz i widzisz sektor G.
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując
Pismejker
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 01.03.2011, 10:44
Ok Dziękuje za odpowiedź, za brak napinki, koniec tematu
Odpowiedz cytując
T.S. Podgórze
Banita

Stary 21.03.2011, 14:11
A ja mam takie pytanie, czy gdzieś w okolicach hali jest miejsce by zostawić(przypiąć) rower w miare bezpiecznie?
Tyle razy się tam było ale nigdy na to nie zwracałem uwagi.
Odpowiedz cytując
Pawel.Busko
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 21.03.2011, 14:15
Kolo wydziału Fizyki i akademika Alfa są wyznaczone miejsca.

Odpowiedz cytując
T.S. Podgórze
Banita

Stary 21.03.2011, 14:16
Bliżej nie ma?Za halą nic nie będzie?
Odpowiedz cytując
herkules
Senior Member

Od: 12.2010

Stary 21.03.2011, 14:54
T.S. Podgórze napisał(a):Wyświetl post
Bliżej nie ma?Za halą nic nie będzie?
Wydział Fizyki (na przeciwko starego wejścia na C) masz tam specjalne klatki na rowery Klucz u portiera.

PS Zdecydowanie Klub, miasto i MPK powinni zrobić specjalną linię autobusową z przystankiem przy Reymonta i Al. 3 maja w dniu meczu. Dodatkowo dorzucić 3 składy tramwajowe nr 15 po zakończeniu meczu.
Odpowiedz cytując
T.S. Podgórze
Banita

Stary 21.03.2011, 15:40
Super dziękuje za informacje
Odpowiedz cytując
Wislak2221
Member

Od: 04.2009

Stary 27.07.2011, 08:08
Witam mam pytanie z jakiego dworca w Krakowie najszybciej mozna sie dostac na R22
ŚLĄSK WISŁA LECHIA
Odpowiedz cytując
tarantulaw2
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 27.07.2011, 08:16
Wislak2221 napisał(a):Wyświetl post
Witam mam pytanie z jakiego dworca w Krakowie najszybciej mozna sie dostac na R22
Z głównego.
Odpowiedz cytując
kibic sukcesu 2007
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 27.07.2011, 08:53
Wislak2221 napisał(a):Wyświetl post
Z Łobzowa też jest w miarę szybki dojazd.
Odpowiedz cytując
&
Senior Member

Od: 06.2004

Stary 27.07.2011, 08:54
tarantulaw2 napisał(a):Wyświetl post
Z głównego.
Lub z Łobzowa.
Odpowiedz cytując
Zlatan93
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 27.07.2011, 08:59
tarantulaw2 napisał(a):Wyświetl post
Z głównego.

Z Dworca Głównego udajesz się na przystanek tramwajowy linii 15, który znajduje się na przeciwko Hotelu Europejskiego i jedziesz do przystanku "Reymana"
Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 27.07.2011, 09:04
A pomyśleć, że jak kilka miechów temu poruszany był tu temat wpisywania w akcji MPK sugestii, żeby zrobić autobus, który jechałby ulicą Reymonta (ewentualnie zmienić trasę innych) i miał przystanek TS Wisła, to część najmądrzejszych użytkowników forum kwestionowała zasadność wytyczania takiej linii, bo przecież niedaleko jest Czarnowiejska i tam można wysiąść. Nie brali tylko pod uwagę tego, że żeby stamtąd dojść do Wisły trzeba przejść ul. Miechowską, ewentualnie wiedzieć gdzie przejść przez furtkę i potem dalej przez tereny AGH na Wisłę. Rzeczywiście, Europa pełną gębą. Ale lepiej przecież jest ponarzekać zamiast spróbować zrobić coś z korzyścią dla Wisły. To tak tytułem lekkiego OT, bo wtedy ten temat nie byłby w zasadzie potrzebny.
Odpowiedz cytując
wiślak 86
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 27.07.2011, 09:36
A ty z Krakowa jesteś? Bo ja sobie nie wyobrażam autobusu na Reymonta szczególnie popołudniami!!
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 27.07.2011, 10:03
A wyobrażałeś, albo wyobrażasz sobie autobus na Płaszowskiej przed przebudową, albo na kompletnie rozkopanej Bobrzyńskiego (w sumie przed rozkopanie Bobrzyńskiego i tak był tam kocioł, nie mówiąc o Nowohuckiej)? Pewnie nie, ale jednak tam jeżdżą. Wystarczyłaby odrobina dobrej woli. Przecież róg Piastowska/ Reymonta ma dookoła siebie, że tak powiem, trawniki. Jeśli rzeczywiście miałby się tam nie mieścić autobus, to wystarczyłoby poszerzyć jezdnię i voila. Korki też nie powinny być problemem, bo przecież nie przez taki ścisk autobusy kursują na co dzień (jak choćby ta Płaszowska, gdzie kiedyś był kocioł straszny, a czasami, żeby było weselej, na ulicę wyjeżdżał chłop dorożką ). Tylko, żeby do czegoś zmusić urzędników potrzebna jest inicjatywa, którą nawet tutaj (wśród kibiców Wisły!) krytykowano. Tylko po to, żeby skrytykować i zniechęcić do niej innych, bo przecież taki typ jeden z drugim nie ma nic innego do roboty, jak tylko wymądrzanie się przed netem i krytykowanie tych, którzy jednak chcieliby coś zdziałać.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów