The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Elendil
Senior Member

Od: 01.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 04.10.2008, 18:31
byłeś kiedyś na Wiśle? Przy stadionie jest chyba najbardziej znana budka z hamburgerami i hotdogami w Krakowie. A to rzut beretem od Studio no i czynne 24h
Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great

Od: 06.2003

Stary 04.10.2008, 18:43
Elendil napisał(a):Wyświetl post
byłeś kiedyś na Wiśle? Przy stadionie jest chyba najbardziej znana budka z hamburgerami i hotdogami w Krakowie. A to rzut beretem od Studio no i czynne 24h
Szkoda tylko,że coraz większy syf sprzedają.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując
markokrk
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 04.10.2008, 18:46
A polecicie jakiś bar albo knajpe z ciepłym jedzeniem koło AP
Odpowiedz cytując
WiślakNH
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 10.10.2008, 15:29
Awe napisał(a):Wyświetl post
W Nowej Hucie to buda na Jagiellońskim na przeciwko HTS, buda koło mechanika i zapiekanki na placu w Bieńczycach.
Buda na przeciwko HTS - ogólnie polecam w niej wszystko oprócz kebabów bo rzygać sie chce jak tłuste skórki w co drugim kawałku 'mięsa' jest.
W bufecie szkolnym HTS myślę,że nawet lepsze są zapiekanki (więcej sera i pieczarek) , hot dog (więcej składników do wyboru) tak samo Hamburgery są lepsze i ogólnie nie żałują jak w tej budce.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!

Odpowiedz cytując
Arkas
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 10.10.2008, 16:26
"Alabama" na Rondzie Matecznym. Zajebiste hot-dogi mają. I duży wybór składników.
Odpowiedz cytując
Prezydentowa
Miodek

Od: 06.2004

Stary 10.10.2008, 18:58
"Paryż", czyli placyk przy Rondzie Grunwaldzkim, koło pętli 112,162,116,101i 174. Dwie budki z hamburgerami itp. Polecam. W tej bliżej ronda hot-dogi, a w drugiej zapiekanki! Pyszne!
Odpowiedz cytując
Precel z makiem
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 10.10.2008, 19:13
jeżeli chodzi o kebaby to nigdy więcej nie tkne sie tego z Marhaby w GK... Duzo sosu dyzo ogóra duzo sałatki mięsa mało na dodatek hujowe. Najlepsze kebaby na grockiej (Za torami idąc od rynku) i na Dominikańskiej (Idąc od rynku grocką w prawo za wejściem do śródziemia). Tak jak ktoś pisał wcześniej buda na Jagielońskim pierwsza klasa w szczególności zapiekanki. jeżeli chodzi o hotdogi to jadam głównie z leszczyńksą i tutaj bezapelacyjnie buda po drugiej stronie sklepu Wanda. Nie ma lepszych hotdogów z leszczyńską w całym krakowie kto jadl ten wie
Pizza to Cyklop na mikołajskiej. W szczególności cztery sery
No i na koniec ulubione żarcie chińskie Chyba najlepsza knajpka na długiej i na Lubiczu.

Edit: No i oczywiście zapomniałem o frytkach! KLEPARZ! zdecydowanie. Sprzedawane są na wage, z tego co pamiętam to taniochy nie ma, ale warto bo to jest poprostu odjazd

czesioTS napisał(a):Wyświetl post
Zapiekanki tylko na placu Bieńczyckim
chuja sie znasz
Powód: a może frytki do tego...?
Ostatnio edytowane przez Precel z makiem : 10.10.2008 o godz. 20:14.
Odpowiedz cytując
czesioTS
Junior Member

Od: 08.2007

Stary 10.10.2008, 19:46
Zapiekanki tylko na placu Bieńczyckim
czesio
Odpowiedz cytując
IndykTSW
Senior Member

Stary 10.10.2008, 20:15
A na Długiej? Jest jakas knajpka w której można szybko i smacznie coś zjeść? Ja ze swojej strony polece w M1 żurek z jajkiem w restauracji naprzecwiko tej dużej łodzi ( okolice deichmana i media markt ). Naprawdę pyszne, z tego co pamiętam 5,50 chyba za porcję.
Perkele!
Odpowiedz cytując
Precel z makiem
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 10.10.2008, 23:46
IndykTSW napisał(a):Wyświetl post
A na Długiej? Jest jakas knajpka w której można szybko i smacznie coś zjeść? Ja ze swojej strony polece w M1 żurek z jajkiem w restauracji naprzecwiko tej dużej łodzi ( okolice deichmana i media markt ). Naprawdę pyszne, z tego co pamiętam 5,50 chyba za porcję.
Na długiej masz chińczyka dobrego

Zapomniałem wczesniej napisac o pierogarni "U Wincenta" poprostu wypas...
Odpowiedz cytując
JeremyJones
Junior Member

Od: 05.2006

Stary 11.10.2008, 03:49
polecam sniadanie w Jeffise w GK ,9 zl a wypas ze az dziasla szczypia,pOLECAM!!!!!!
Odpowiedz cytując
nowy_piotrek
Senior Member

Od: 12.2007

Stary 11.10.2008, 12:00
Gdzie zamiawiacie pizze? Chodzi mi zeby byla tania (najlepiej promocja druga gratis, albo znizka) i ofc dobra

Ostatnio zamawialem w Bannolli, calkiem niezla i do tego tania.

Życie bym dał, za krakowską Wisłę...
Odpowiedz cytując
siara
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 11.10.2008, 12:05
moim zdaniem najlepsza pizza - Rewolucja
Odpowiedz cytując
nowy_piotrek
Senior Member

Od: 12.2007

Stary 11.10.2008, 12:13
siara napisał(a):Wyświetl post
moim zdaniem najlepsza pizza - Rewolucja
cenowo tez niezle wyglada, szkoda ze to nie moja okolica (Pradnik), a dowozki w te rejony z tego co widze nie prowadza.

Takze czekam na opinnie innych

Życie bym dał, za krakowską Wisłę...
Odpowiedz cytując
WiślakNH
Senior Member

Stary 11.10.2008, 12:19
Ja zdecydowanie polecam Boom,50 cm za 20 parę złotych z dużą ilością składników i według mnie jedna z lepszych. (ja zamawiam na ogół Diablo)

PIATEK, SOBOTA NIEDZIELA - Zamów dowolną Pizzę, a drugą mniejszą i tańszą otrzymasz za 50 % ceny

Do polecenia jeszcze dodam 'Aroma' nie zamawiałem tam już jakiś czas ale pizza na prawdę dobra,i cena rozsądna,ewentualnie jak ktoś lubi mega ostrą to polecam 'Da Grasso' - Mafioso z tym,że wczoraj ją zamówiłem i czekałem półtorej godziny na dostawe :|
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 11.10.2008 o godz. 12:31.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!

Odpowiedz cytując
Szofer
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 11.10.2008, 12:31
oczywiście ze DRACULA!
Odpowiedz cytując
Jakuza
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 11.10.2008, 17:47
Najlepsze zapiekanki są na placu Nowym, w tym okrąglaku na środku - Bar "Na Maxa"
Poza tym w barze Królewskim na Królewskiej są bardzo dobre zapiekanki
Odpowiedz cytując
Prezydentowa
Miodek

Od: 06.2004

Stary 11.10.2008, 18:50
Z pizzy to tylko DOMINIUM i tylko pizza LONDON. Zawsze zamawiam tę samą, zawsze z sosem czosnkowym i zawsze jest przepyszna!
Odpowiedz cytując
Jay-Z
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 11.10.2008, 23:42
Adek napisał(a):Wyświetl post
Polecam pizza pepes!ul.Księcia Jóózefa
polecam jesli chcecie napchac kieszeń kibicowi Cracovii
Odpowiedz cytując
piotrek*krk
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 12.10.2008, 00:00
napewno zapiekanki pod hala Korony [pod filarkami], hot dogi z baru alabama przy rondzie matecznym oraz tosty w sport barze [choc w nim czesto duzo ludzi bierze zupe chilli - niestety sam nie probowalem ]
Odpowiedz cytując
Bocian79
Junior Member

Od: 03.2007

Stary 12.10.2008, 08:53
W Sport barze w starym miejscu przy pl. Biskupim to były kiedyś najlepsze kiełbaski w mieście. Te koło hali mogły się schować. W nowym miejscu przy Rakowickiej już niestety nie podają.
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Stary 12.10.2008, 10:59
Gdzie mozna zjeść dobry Kebab w okolicah Rynku? Widze, ze polecacie na ul. Grodzkiej tam gdzie Turki robia, ale mi tam jakoś kebab nie przypadł do gustu...(ten lokal nazywał sie chyba ,,Mumi" czy jakoś tak)
Odpowiedz cytując
Jakuza
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 13.10.2008, 00:20
Na Sławkowskiej, są moim zdaniem najlepsze Kebaby zresztą też robione przez turków
Odpowiedz cytując
uher
Senior Member

Od: 05.2003

Stary 13.10.2008, 00:26
Reksio33 napisał(a):Wyświetl post
Gdzie mozna zjeść dobry Kebab w okolicah Rynku? Widze, ze polecacie na ul. Grodzkiej tam gdzie Turki robia, ale mi tam jakoś kebab nie przypadł do gustu...(ten lokal nazywał sie chyba ,,Mumi" czy jakoś tak)
Na floriańskiej u turasów, mają taką zieloną wykładzinę przed okienkiem, idąc w stronę bramy floriańskiej - po lewej jest.
Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem,
Wielkim lasem szedłem, nocy nie przespałem.
Żeby Ciebie spotkać w małym kącie świata,
Żeby z Tobą zostać na calutkie lata....
Odpowiedz cytując
Ja_Kibic
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 13.10.2008, 09:56
restauracja Polakowski na( lub przy, a napewno na tej ulicy co klub,pub srodziemie) placu wszystkich swietych.

polecam: pierogi(chyba 7zł) i zurek.

narazie wiecej tam nie jadlem, ale kolega tam czesto bywa i sobie zachwala.
Powód: problem z pamiecia :P
Ostatnio edytowane przez Ja_Kibic : 13.10.2008 o godz. 09:57.
Odpowiedz cytując
DysoN
Senior Member

Od: 07.2004

Stary 13.10.2008, 10:20
Ja_Kibic napisał(a):Wyświetl post
restauracja Polakowski .....
Maja tez knajpe na Kazimierzu, przy ulicy Midowej. Calkiem niedrogo i bardzo smacznie. Polecam w szczegolnosci wypady na lunch i temu podobne.
DysoN
Odpowiedz cytując
dżeja
Junior Member

Od: 09.2006

Stary 13.10.2008, 12:10
Jeśli chodzi o pizze to polecam "Capri" (Prądnik Biały Zachód). Taka blaszana buda, panowie wyglądają jakby właśnie wyroki skończyli odsiadywać, ale pizza niczym porządna włoska!! No i w nawet przyzwoitych cenach. Telefon podam jak ulotkę znajdę w czeluściach remontu

Żarcie na szybko to bezkonkurencyjna jest sieć barów Max (zwane też Małą G) o których parę osób już wspominało. Maxem dwie osoby dają radę się najeść Jest tanio, szybko, nawet smacznie i okropnie brudno ale coś za coś

O "Zapiecku" już ktoś wspominał, ale nic nie słyszałem o falafelach z Floriańskiej - niebo w gębie!

No i jeszcze takie dwie sieci - Lanczowisko (żarcie na wagę, całkiem zresztą niezłe) i Miła, czyli taki bar mleczny. Ostatnio niestety podrożał, ale żarcie ciągle bardzo smaczne
Odpowiedz cytując
Dive Pirate
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 13.10.2008, 13:43
Reksio33 napisał(a):Wyświetl post

Zwykły nie ale w cieście jest miazga, prawie samo mięcho - tylko cena najwyższa.
Odpowiedz cytując
JacobusTSW
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 13.10.2008, 13:51. kebab
Hypocrite napisał(a):Wyświetl post
Zwykły nie ale w cieście jest miazga, prawie samo mięcho - tylko cena najwyższa.
Ceny najwyższe to są na Grodzkiej ale w lokalu "Pod osłoną nieba". Może najdroższe ale najlepsze, no chyba, że zdarzy się marna obsługa "praktykująca", to wtedy trzeba uważać. A ten "Mumi" nazywa się "Mudi" . Tam serwują dobry kebab z baraniny. Odradzam Kebaby na szewskiej bo to jeden wielki dramat. Na Grodzkiej serwują jeszcze w knajpie greckiej kebab, wg mnie nie ma to nic wspólnego z tym daniem, (kebab z oliwkami) no ale rzecz gustu.
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez JacobusTSW : 13.10.2008 o godz. 13:52.
Odpowiedz cytując
matiiinh
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 13.10.2008, 15:32
A ja polecam Pizze Rosse na Salwatorze Tylko uważajcie przy zamawianiu pizzy Weźcie pod uwagę jej wielkość Największa naprawdę jest bardzo duża
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów