The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 36 25,00%
osłabi 86 59,72%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 22 15,28%
Głosujących: 144. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 08.01.2022, 09:26
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Chyba odwrotnie, oby cyrkowiec stojanow Kliment jak najszybciej wrócił do Bańskiej Bystrzycy, może zabrać ze sobą Hugo Videmonta, tzn Hugiego...
Kliment w porównaniu do Forbrsa to Pan napastnik. Zaznaczam, że w porównaniu do Forbesa. Kliment grał dużo mniej i kiedy wchodził zawsze pokazywał, że mu się chce, a to jest największy deficyt u naszych grajków.

Jeżeli Twoim zdaniem Kliment to stojanow, to mogę z czystym sumieniem orzec, że Forbes to leżakow.

ps. Zdenek nie przychodzi tutaj zdobywać króla strzelców tylko zapieprzać i jebać w szatni tych którym zapieprzać się nie chce. Jest łysy, wytatuowany, będzie się czuł pewnie bo już tutaj grał, zna trenera. MA WSZYSTKO CO POTRZEBNE DO TRZYMANIA SZATNI ZA PYSK.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 08.01.2022 o godz. 09:31.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 08.01.2022, 09:40
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Kliment w porównaniu do Forbrsa to Pan napastnik. Zaznaczam, że w porównaniu do Forbesa. Kliment grał dużo mniej i kiedy wchodził zawsze pokazywał, że mu się chce, a to jest największy deficyt u naszych grajków.

Jeżeli Twoim zdaniem Kliment to stojanow, to mogę z czystym sumieniem orzec, że Forbes to leżakow.

ps. Zdenek nie przychodzi tutaj zdobywać króla strzelców tylko zapieprzać i jebać w szatni tych którym zapieprzać się nie chce. Jest łysy, wytatuowany, będzie się czuł pewnie bo już tutaj grał, zna trenera. MA WSZYSTKO CO POTRZEBNE DO TRZYMANIA SZATNI ZA PYSK.
W teorii jest w tym trochę prawdy.
Jedynie żeby z tego czeskiego duetu Kliment-Ondrasek nie wyszedł czeski film...
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 08.01.2022, 09:44
No nie wiem czy Kliment zapiernicza. Nie raz widziałem jak Jan był na naszej połowie, przeciwnik przebiegł obok niego, a ten wysoko rączki pod pachami i stawia kroczki jak na rozbieganiu, albo co gorsze stał jak cep.

Sądzę zupełnie odwrotnie, Forbes to Pan piłkarz w porównania do Klimenta, Wystarczy spojrzeć jakie bramki strzelał FBF, a co robił Kliment, który odbija się przy każdej sytuacji stykowej, z kolei przeciwnicy odbijają się, ale od FBF Wiem, Ze Forbes miał sporo słabych spotkań, ale w każdym z tych beznadzieji zrobił więcej od paralityka Klimenta. Reasumując FBF półka wyżej niż Kliment. Sam fakt dla sierot po Hyballi powinien przemówić niektórym do rozsądku. Szaleniec Hyballa chyba najbardziej cenił Forbsa z naszej drużyny . Nie dość, że FBF ma wyższe umiejętnosci to jeszcze jest 2x silniejszy fizycznie, kondycyjnie i mentalnie niż pepik ogórek :( Takie są fakty, oczywiście chciałbym, aby Klient zaczął coś grać, ale to tak jakbym łudził się, że Sadloka będzie walił bramy z 30stu metrów w okienko.

Co do Zdenka to zgadzam się z tym co napisałeś.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 08.01.2022 o godz. 09:51.

Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 08.01.2022, 09:45
PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
Tak bo to nie jest gość który sam coś wykreuje. Trochę podobny do pekharta z cwelki. Jak się piłka dobrze odbije to coś wpadnie. Walczak a my potrzebujemy spryciarza. Wiem wiem kasa ale sumując kontrakty naszych łamag w ataku wyszłaby sumka na pensje dla kocura jak na nasza ekstraklape a tak będziemy mieć kolejnego barana. Ale to tylko pokazuje, że Pasieczny nie będzie żadnym zbawca a w Arsenału po zawirowaniach został tylko dla tego ze był tani a nie ze wiązali z nim jakieś nadzieje.
Pozbywamy się naszych łamag i nie kontraktujemy Ondraska a za tą kasę bierzemy kocura.Wychodzimy 6 lutego w Częstochowie na boisko.Piżdzi,zimno a na przeciwko naszego kocura staje para Petrasek-Niewulis ,przed nimi jeszcze Papanikolau czy jak mu tam (łącznie 15 żółtek w lidze i 22 we wszystkich rozgrywkach)Nasz kocur po pierwszej połowie ma dość PKO ekstraklasy na następne kilka kolejek a my musimy szukać zapchajdziury do ataku albo ratować się juniorem.Ale byłby wtedy skowyt na forum na Pasiecznego....
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 08.01.2022, 09:49
No nie wiem czy Kliment zapiernicza. Nie raz widziałem jak Jan był na naszej połowie, przeciwnik przebiegł obok niego, a ten wysoko rączki pod pachami i stawia kroczki jak na rozbieganiu, albo co gorsze stał jak cep.

Sądzę zupełnie odwrotnie, Forbes to Pan piłkarz w porównania do Klimenta, Wystarczy spojrzeć jakie bramki strzelał FBF, a co robił Kliment, który odbija się przy każdej sytuacji stykowej, z kolei przeciwnicy odbijają się, ale od FBF Wiem, Ze Forbes miał sporo słabych spotkań, ale w każdym z tych beznadzieji zrobił więcej od paralityka Klimenta. Reasumując FBF półka wyżej niż Kliment. Sam fakt dla sierot po Hyballi powinien przemówić niektórym do rozsądku. Szaleniec Hyballa chyba najbardziej cenił Forbsa z naszej drużyny .

A kogo miał Hyballa cenić jak alternatywą był emerytowany dwudziestoletni Medved?
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 08.01.2022, 09:59
krysztal napisał(a):Wyświetl post
A kogo miał Hyballa cenić jak alternatywą był emerytowany dwudziestoletni Medved?
Tego to już nie wiem, musiałbym sięgnąć pamięcią wstecz, ale z tego co kojarzę, to prócz Kuby i Frydrycha mieliśmy same pipy bez charakteru w składzie (a sory, jeszcze Zukov nie jest pipą ) Co do ataku to cała drużyna gra, nie tylko napastnik.

Swoją drogą kilka postów wcześniej przywołałem paralityka Videmonta, a tu mi się wyświetlił artykuł, że już drugi sezon z rzędu kończy z królem strzelców w lidze litewskiej
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 08.01.2022 o godz. 10:02.

Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member

Od: 06.2013

Stary 08.01.2022, 10:15
Niepodoba mi się przybycie Ondraska z kilki powodów:
- jego wiek i długość kontraktu
- jego narodowość (robi się przytułek dla czechosłowackich magików)
- jego poprzednia przygoda z Wisłą, to w dużej mierze kontuzje
- jego ostatnie miesiące kariery (wrócił do Tromso, w którym grał przed Wisłą, może też miał mieć taką misje jak u nas? raczej było słabo)
- jego kariera w Wiśle wyłączając ostanie pół roku, niezbyt ciekawa, zaczął akurat strzelać na pół roku przed końcem kontraktu (przypomina przypadek broniącego wreszcie na poziomie Pawełka, czy gre Bunozy)

Plusy? Chyba brak
Bo to juz jest inna szatnia i inni ludzie i troszkę mitologizujecie Zdenka.

No chyba, że odejdzie Forbes to bedzie to plus, tylko nie jestem tego pewien, bo skoro moglismy miec czterech bramkarzy przez pół roku, to i w trzech takich samych napastników uwierzę w naszym składzie.

Życzę Zdenkowi powodzenia i oby sie jakos przydał, a nie, że wielki Wiślak

Zmiana tematu: Jak myslicie co z Szotą? Kończy mu sie kontrakt, od 1 stycznia może podpisać z kimś/ może już podpisał. Ktoś, coś? Bo jak nie przedłuży, to i juz teraz trzeba znaleźć stopera.
Ostatnio edytowane przez fansorina : 08.01.2022 o godz. 10:25.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 08.01.2022, 10:19
Przedłużałbyś? Ja szczerze mówiąc nie bardzo...
Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member

Stary 08.01.2022, 10:29
Jak tego czwartego tak, który wejdzie w razie kartek czy jakichś kontuzji. Wolałbym go niż młodego Hoyo czy Żyłkę na pozycji nr.4
Oni niech idą na wypożyczenia i niech grają sobie a nie patrzą.
Odpowiedz cytując
Ma_niek
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 08.01.2022, 10:45
Wole Szote niz maja sciagac kolejnego czechoslowaka bo to juz zaczyna sie robic niepokojace.A chlopak jest mlody moze bledy popelniac. Glowacki to kiedy zaczal grac na miare mozliwosci/
Odpowiedz cytując
Hermond
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 08.01.2022, 10:50
Szota zrobił bardzo duży progress. Wciąż robi błędy ale nieźle wyprowadza piłkę i przestał panikować. Podejrzewam, że Szota będzie całkiem niezłym ligowcem ale dopiero w wieku 26 lat
Ad augusta per angusta
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 08.01.2022, 10:51
Pozbywamy się naszych łamag i nie kontraktujemy Ondraska a za tą kasę bierzemy kocura.Wychodzimy 6 lutego w Częstochowie na boisko.Piżdzi,zimno a na przeciwko naszego kocura staje para Petrasek-Niewulis ,przed nimi jeszcze Papanikolau czy jak mu tam (łącznie 15 żółtek w lidze i 22 we wszystkich rozgrywkach)Nasz kocur po pierwszej połowie ma dość PKO ekstraklasy na następne kilka kolejek a my musimy szukać zapchajdziury do ataku albo ratować się juniorem.Ale byłby wtedy skowyt na forum na Pasiecznego....
Przecież Kobra nie licząc ostatniej rundy tez był wiecznie kontuzjowany. Ogólnie facet da się lubić ale to chyba nie o to chodzi?
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 08.01.2022, 10:54
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Chciałem przypomnieć, że Zdenek jest członkiem Socios, kobietę też ma stąd, wielce rawdopodobne, że sam zgłosił się do klubu, że może grać za małe pieniądze.
A ja jestem tym gościem, który zgłosił się do Morawieckiego z pytaniem, czy mogę płacić wyższe podatki.

Serio.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 08.01.2022, 11:00
fansorina napisał(a):Wyświetl post
Jak tego czwartego tak, który wejdzie w razie kartek czy jakichś kontuzji. Wolałbym go niż młodego Hoyo czy Żyłkę na pozycji nr.4
Oni niech idą na wypożyczenia i niech grają sobie a nie patrzą.
Jakoś mnie ten chłopak zupełnie nie przekonuje, no ale może rzeczywiście, jako ten czwarty, nie jest złą opcją.
Odpowiedz cytując
Ma_niek
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 08.01.2022, 11:07
Czwarty.? A kto jest po frydrychu drugim i trzecim
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 08.01.2022, 11:12
Uryga niedługo wróci do grania, dodatkowo jeden transfer na tę pozycję będzie na pewno. Więc tak, Szota może być tym czwartym
Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member

Stary 08.01.2022, 11:13
Ma_niek napisał(a):Wyświetl post
Czwarty.? A kto jest po frydrychu drugim i trzecim
Piszę jako "czwarty" też w kontekście juz przyszyszlego sezonu. W tym sezonie jest 3/2 wyborem ze wzgledu na kontuzje Urygi, a Serek jeszcze napisał o możliwym nowym stoperze, więc może spaść w hierarchii
Odpowiedz cytując
Hermond
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 08.01.2022, 11:32
Podobno Ring może grać na stoperze (jak i Sadlok xD). Jeśli jest to grajek na przyzwoitym poziomie to być może szkoda będzie trzymać go na ławce. Zarówno Uryga jak i Frydrych i Szota to stoprzy prawonożni. Wielu trenerów woli mieć jednego lewonożnego. Jeśli Uryga nie będzie zdolny do gry w pierwszym meczu to na dzień dzisiejszy mamy spory problem ze względu na pauzę Szoty
Ad augusta per angusta
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 08.01.2022, 11:36
Dobre ! xDDD

Aleeee : Zaraz po tym jak nam kocura usadzą na trawie wpuszczamy Zdenka i jest 3 :1 w trupach bo Zdenek to jest kawał zwierzęcia !!

Zdenek jest ewidentnie ściągnięty na tych Niewulisów i innych ale przede wszystkim do tego, żeby w szatni wielu wreszcie zstąpiły jaja!
Ostatnio edytowane przez rafkur : 08.01.2022 o godz. 11:39.
Odpowiedz cytując
wislak2214
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 08.01.2022, 11:36

Sądzę zupełnie odwrotnie, Forbes to Pan piłkarz w porównania do Klimenta, Wystarczy spojrzeć jakie bramki strzelał FBF, a co robił Kliment, który odbija się przy każdej sytuacji stykowej, z kolei przeciwnicy odbijają się, ale od FBF Wiem, Ze Forbes miał sporo słabych spotkań, ale w każdym z tych beznadzieji zrobił więcej od paralityka Klimenta. Reasumując FBF półka wyżej niż Kliment. Sam fakt dla sierot po Hyballi powinien przemówić niektórym do rozsądku. Szaleniec Hyballa chyba najbardziej cenił Forbsa z naszej drużyny . Nie dość, że FBF ma wyższe umiejętnosci to jeszcze jest 2x silniejszy fizycznie, kondycyjnie i mentalnie niż pepik ogórek :( Takie są fakty, oczywiście chciałbym, aby Klient zaczął coś grać, ale to tak jakbym łudził się, że Sadloka będzie walił bramy z 30stu metrów w okienko.

Super Na cirka 20 meczów Forbes poprawne, POPRAWNE zaznaczam zagral 3-4. Super statystyka. Forbsa utemperował nawet 40 letni Trałka w obronie . Uwielbiam to gadanie ,że ktoś jest silny , Brożek oprócz siły miał jeszcze spryt więc czesto przepychał się z obrońcami ale pchał akcje do przodu a tutaj? Zanim Forbes się z kimś przepchnie obróci ,zobaczy kolege, to cały zespół przeciwnika zdąży się wrócić, ani udrzenia z głowy ani wyjścia na wolne pole , do prostopadłej piłki(no ale to wina pomocników oczywiście)NO ALE JEST SILNY i Hyballa go cenił.
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 08.01.2022, 11:38
Jeśli Świerczok jest czysty, to wydałbym połowę zarobku z yeboaha i mamy napastnika na 3-4lata..góralski tez bylby idealny, bo takiego kogoś właśnie nam brakuje, ale on jest chyba poza zasięgiem..
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 08.01.2022, 11:44
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
Jeśli Świerczok jest czysty, to wydałbym połowę zarobku z yeboaha i mamy napastnika na 3-4lata..góralski tez bylby idealny, bo takiego kogoś właśnie nam brakuje, ale on jest chyba poza zasięgiem..
Tak! Świerczok ( pomijając inne aspekty) mając szansę na reprezentację co drugą noc budzi się podczas mokrego snu o tym jak gra w Wiśle
Odpowiedz cytując
TSWojtas
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 08.01.2022, 11:49
Zdenek witaj w domu! Powodzenia!

aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
Odpowiedz cytując
Harcownik
Senior Member

Od: 08.2017

Stary 08.01.2022, 11:50
Drozd napisał(a):Wyświetl post

ps. Zdenek (...) Jest łysy, wytatuowany, będzie się czuł pewnie bo już tutaj grał, zna trenera.
Wiem, że lubisz łysych, wytatuowanych, ale może lepiej byłoby zatrudnić paru sharksów (w końcu też mają Wisłę na ustach a i lepy potrafią rozdawać) plus napastnika przed trzydziestką który strzela więcej niż jeden gol na rundę? Chyba że plaszczaki Ondraszka sprawią, że Kliment i Forbes zaczną trafiać w bramkę.

sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
Jeśli Świerczok jest czysty, to wydałbym połowę zarobku z yeboaha i mamy napastnika na 3-4lata...
A tu z kolei drugi biegun, Jakub "Antywisła" świerczok. Naprawdę nie ma piłkarzy zdolnych i w naszym zasięgu, którzy przy okazji nie są kryptopejsami? Na marginesie jego wartość to ok. 3 mln euro więc nie wiem jak połowa kasy za Yeboaha by na niego miała starczyć.
Ostatnio edytowane przez Harcownik : 08.01.2022 o godz. 11:55.
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 08.01.2022, 12:15
Świerczok to jest raczej poza zasięgiem finansowo.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
doktor granat
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 08.01.2022, 12:27
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Kolejny raz, kibice pokazują jakimi (sorry) są chorągiewkami.

Przychodzi napastnik z założenia jako zmiennik, numer 2 lub nr 3, lub nawet numer 4, być może jako ten 18 czy 22 zawodnik w kadrze, a oni chcą wieszać psy na dyrektorze? Przecież to dopiero początek ruchów transferowych (w obie strony). Może trochę cierpliwości?

Pokażcie mi ilu zawodników godziło by się na podobną rolę jak teraz Ondrasek, za podobną kase (podobno dość rozsądną) i było już wdrożonym w taktykę trenera (zerowy okres adaptacyjny)?

W tym wieku albo chcesz jeszcze zarobić, albo chcesz grać albo z sentymentu ciągniesz karierę. Ten trzeci typ to w zasadzie wymiera, lub kopie na poziomie amatorskim.

A i osobiście sądzę że jako zadaniowiec Ondrasek swoje zadanie spełni jeszcze w tym sezonie. Pobicie wynikow Klimenta czy FBF będzie i tak bardzo nisko powieszona poprzeczką (2 bramki).
To jaka jest ta podobno dość rozsądna kasa, taka jaką ktoś podał rano na sb? Jest wdrożony w taktykę trenera czyli co? Poza tym moim zdaniem 3-4 napastnikiem to powinien być w klubie typu Wisła taki Sobol czy Chełmecki zakładając, że maja potencjał na rozwój i przyzwoitą grę w Extra. Ewentualnie 35-letni Brożek za zasługi i jako nauczyciel młodych. Tak samo gracz nr 18 czy 22 to ma być młody z szansą na progres, a nie stary zabijaka co nie umie grać w piłkę.
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 08.01.2022, 12:32
Ponoć będzie grał za czapkę jajek .............….......................... Faberge
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 08.01.2022, 13:03
Cytat:
...Brożek oprócz siły miał jeszcze spryt więc czesto przepychał się z obrońcami ale pchał akcje do przodu a tutaj? .
Brożek mimo, że techniki nie miał za grosz to miał przede wszystkim "odejście" i szybkość. Czyli coś czego od czasu Brożka nie miał u nas żaden napastnik. Może trochę Turgerman.
Odpowiedz cytując
Kowalski
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 08.01.2022, 13:09
Brożek nie miał techniki?)))
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 08.01.2022, 13:19
Kowalski napisał(a):Wyświetl post
Brożek nie miał techniki?)))
Mial użytkową, jakby mial normalna to pewnie strzelilby z 40 goli wiecej w eklapie.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów