The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 14.12.2021, 20:54
Jaki by nie był wniosek, to jak się odwoływać do tabeli to na koniec rundy, bo wtedy każdy zagrał z każdym i można coś porównać.
Wycinanie kilku meczy by udowodnić, że "Wisła jest najgorsza, zaraz po Legii" to manipulacje i to raczej pasujące do jakiegoś pasiastego forum.
Nowe cele Wisły na sezon (2021/22)
1. wyjść na finansową prostą
2. zdobyć co najmniej 15 (piętnaste!) miejsce
X. Udowodnić, że trójkąt Dyrektor Sportowy-Trener-Zarząd działa - nie w tym sezonie.
Odpowiedz cytując
Pulpet
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 15.12.2021, 07:19
Różnica między nami a nimi jest taka, że Termalica gra całkiem dobrze i jakimś wyjątkowym pechem przegrywają wszystko jak leci. My gramy kiłę i jakimś wyjątkowym fartem zdobywamy po jednej bramce.

Szansy upatruję w zwolnieniu Lewandowskiego. Jeśli by został to na bank można byłoby obstawiać przełamanie w meczu z nami.
Skoro odszedł to przypuszczalnie zagrają jakiś bajzel bo ani imć Piątek niczego nowego ich nie nauczy ani grajki nie będą umierać w ostatnim meczu i jeszcze na wyjeździe.

2:1
Kliment, Yeboah
Odpowiedz cytując
TSWojtas
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 15.12.2021, 07:38
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Tabela od 15 października do 13 grudnia. Wszystkie 8 meczów:
14 Śląsk - 7 pkt
15 Wisła - 7 pkt
16 BBT - 5 pkt
17 Zagłębie - 5 pkt
18 Legia - 3 pkt

Jak będziemy manipulować zakresem meczów to dostaniemy gów***ne wyniki.

kolejne gów***e wyniki. Jak wziąłem 8 meczów zamiast 7 to sytuacja się diametralnie zmieniła.
Pepe zgadzam się z Tobą. Mnie bardziej chodziło o to że w ostatnich 11 kolejkach zdobyliśmy 8 pkt! To jest ....a dramat. Patrząc dodatkowa na Naszą grę trudno oczekiwać optymizmu przed spotkaniem ze Słoniami (Daj Boże zwycięstwo) a zwłaszcza przed przyszłym rokiem...

aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 15.12.2021, 15:41
Ciezko bedzie o zwycieskie 0:0 , bo nasz snajper od strzelania bramek pauzuje za kartke
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 16.12.2021, 06:40
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jedyny wniosek to taki że jesteśmy na tym samym poziomie co najgorsze drużyny. Trzy punkty więcej to bardziej efekt farta niż jakiejś przewagi jakości. Jesteśmy jedną z kilku czerwonych latarni tej ligii.

Jeżeli dodamy do tego totalny brak ambicji, woli walki i ogólną ....owatość naszych piłkarzy - źle to wróży w kontekście walki na noże o utrzymanie.
2 lata temu mówiło się że Wisła może spaść głównie dlatego że nie potrafi grać o utrzymanie.

Teraz można powiedzieć przewrotnie że po 2 latach mamy już ogromne doświadczenie. I większość składu papy i drewna z zeszłego sezonu jednak została w klubie.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 16.12.2021, 06:47
no to po wczorajszym zwycięstwie starej panny jesteśmy w sytuacji podbramkowej. jutro trzeba wygrać za wszelką cenę i złapać oddech. Ciekawe czy trener Gula postawi na ten sam skład co w Lubinie? a więc z Hugim i Saviciem. wg mnie przy słabym ZL funkcjonowało to nieźle oczywiście do momentu kolejnego, beznadziejnego zagrania Sadloka. Jedynie w ataku zmieniłbym Klimenta na FBF. Obaj sa drewniani ale FBF jakby mniej.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 16.12.2021, 07:31
Patrząc się na to jak legia zagrała po terapii motywującej zafundowanej przez sebixów w autokarze, nie wiem czy powoli nie zmieniam zdania co do zaaplikowania naszym ananasom podobnego remedium po ewentualnej porażce że słoniami XD
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 16.12.2021, 08:00
tyle, że w L oprócz rozmowy wychowawczej doszło do zmiany trenera. U nas musiałby to być ktoś w stylu Sobolewskiego
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 16.12.2021, 08:58
Dla nas wynik Legii z wczoraj jest dobrym rezultatem.

Nie oszukujmy się, jedyne drużyny, które możemy przeskoczyć to: Łęczna, TBB, Warta oraz Zagłębie (które gra najgorzej obecnie).

Jeśli dwa z w/w zespołów będą na koniec nad nami, to na 99% lecimy z ligi.

Tylko nie wiem, czy nasz zarząd, trener i piłkarze posiadają tę wiedzę tajemną.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli

Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.

Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 16.12.2021, 09:35
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Patrząc się na to jak legia zagrała po terapii motywującej zafundowanej przez sebixów w autokarze, nie wiem czy powoli nie zmieniam zdania co do zaaplikowania naszym ananasom podobnego remedium po ewentualnej porażce że słoniami XD
Akurat to byłoby wykonaniu naszej grupy sportowej kompletnie idiotyczne i bez sensu, bo po meczu ze sloniami sa 2 miesiace przerwy i w lutym czy marcu czy kiedy oni tam wracaja do grania zadna rozmowa motywacyjna z grudnia nie bedzie miala znaczenia. Na cos takiego to byl czas w polowie listopada, a nie teraz.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 16.12.2021, 09:37
Ale meczycho się zapowiada!
Na środku obrony duet Sadlok-Szota, których wspólną cechą jest zamiłowanie do podań w poprzek boiska, pod nogi napastnika rywali. Jedyne co mnie zastanawia, to który wpuści drugiego na tego konia, Maciek czy Serek?
Maćka będzie dodatkowo wspomagał Matej, który kiedyś był obrońcą ale obecnie bardziej przygotowuje się już to roli trenera, przyglądając się z murawy poczynaniom zawodników rywala. Czasem wydaje się, że mógłby podejść nieco bliżej, może wtedy zobaczyłby więcej ale nie narzekajmy, krok po kroku.
W środku dostojny Ashraf wspomagany przez jednego z naszych łagodnych pitbulli, Żukowa lub Plewkę. A przed nimi wypoczęty Michal Skvarka, key player.
Na bokach król asyst Hugi oraz czarna perła. Jeden z nich będzie pewnie musiał zejść dość szybko po czerwonej kartce kogoś z duetu Sadlok/Szota (stawiam na Szotę, Sadlok to jednak doświadczenie no i potrafi uderzyć).
W ataku bez znaczenia kto zagra, jednego i drugiego zazdrości nam pół ekstraklasy. Tej litewskiej.

Co tu się może nie udać? Zwłaszcza że na ławkę trenerską powraca nasz Gulardiola!
Odpowiedz cytując
wiśnia
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 16.12.2021, 09:49
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Na środku obrony duet Sadlok-Szota, których wspólną cechą jest zamiłowanie do podań w poprzek boiska, pod nogi napastnika rywali. Jedyne co mnie zastanawia, to który wpuści drugiego na tego konia, Maciek czy Serek?
Maćka będzie dodatkowo wspomagał Matej, który kiedyś był obrońcą ale obecnie bardziej przygotowuje się już to roli trenera, przyglądając się z murawy poczynaniom zawodników rywala. Czasem wydaje się, że mógłby podejść nieco bliżej, może wtedy zobaczyłby więcej ale nie narzekajmy, krok po kroku.
W środku dostojny Ashraf wspomagany przez jednego z naszych łagodnych pitbulli, Żukowa lub Plewkę. A przed nimi wypoczęty Michal Skvarka, key player.
Na bokach król asyst Hugi oraz czarna perła. Jeden z nich będzie pewnie musiał zejść dość szybko po czerwonej kartce kogoś z duetu Sadlok/Szota (stawiam na Szotę, Sadlok to jednak doświadczenie no i potrafi uderzyć).
W ataku bez znaczenia kto zagra, jednego i drugiego zazdrości nam pół ekstraklasy. Tej litewskiej.

Co tu się może nie udać? Zwłaszcza że na ławkę trenerską powraca nasz Gulardiola!
K.... jak to pięknie opisałeś, rozmarzyłem się
AH:"Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość.... "
Odpowiedz cytując
TSWojtas
Socios Wisła Kraków

Stary 16.12.2021, 10:07

Szacuneczek

Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 16.12.2021, 10:18

Prześlij to do klubu. Niech dadzą jako zapowiedź meczu.
Kozak z Ciebie kolego
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Maine_Coon
Senior Member

Od: 05.2013

Stary 16.12.2021, 10:20
Łagodne pitbulle
Jorg Loser i Norbert Bernatzky 1906% poparcia
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 16.12.2021, 11:04

Z tą Litwą jednak pudło. Zobacz kto jest obecnie najlepszym strzelcem
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 16.12.2021, 16:53
Szneka napisał(a):Wyświetl post
no to po wczorajszym zwycięstwie starej panny jesteśmy w sytuacji podbramkowej. jutro trzeba wygrać za wszelką cenę i złapać oddech. ....
Serio spodziewałeś się, że Legia do konca będzie się bić z nami o utrzymanie? My się będziemy o to bili z Zagłębiem więc wczorajszy wynik jest dla nas najlepszy z możliwych.
Odpowiedz cytując
universe
Senior Member

Od: 10.2008

Stary 16.12.2021, 19:35
Jutro przełamie się Skvarka. Trójeczka do zera dla nas.
May the road rise up to meet you. May the wind be always at your back. May the sun shine warm upon your face. May the rain fall soft upon your fields,
and until we meet again, may God hold you in the palm of his hand (Gaelic blessing)
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 16.12.2021, 22:49
Nie padło pytanie o motywowanie przez kiboli.
Nie zagrają:
Kuba, Alan, Michał Frydrych.
Być może nie zagrają Młyński i Żukow

https://youtu.be/z8XQm7MMQQk
Nowe cele Wisły na sezon (2021/22)
1. wyjść na finansową prostą
2. zdobyć co najmniej 15 (piętnaste!) miejsce
X. Udowodnić, że trójkąt Dyrektor Sportowy-Trener-Zarząd działa - nie w tym sezonie.
Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 16.12.2021, 23:45
Trener Gula w swoim stylu, nie zwraca uwagi na kadrę przeciwnika, bo przecież nie ma na nią wpływu. czyli jutro wychodzimy i gramy swoje. Jak zawsze. Ale tym razem na pewno nam się uda!!!

Nawet nie chce mi się tego komentować.
Odpowiedz cytując
TSWojtas
Socios Wisła Kraków

Stary 17.12.2021, 07:48
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Nie padło pytanie o motywowanie przez kiboli.
Nie zagrają:
Kuba, Alan, Michał Frydrych.
Być może nie zagrają Młyński i Żukow
jego uśmiechnięta twarz zaczyna działać mocno w....iająco ...

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 17.12.2021, 08:00
wściekłe pięści węża napisał(a):Wyświetl post
Trener Gula w swoim stylu, nie zwraca uwagi na kadrę przeciwnika, bo przecież nie ma na nią wpływu. czyli jutro wychodzimy i gramy swoje. Jak zawsze. Ale tym razem na pewno nam się uda!!!

Nawet nie chce mi się tego komentować.
Przecież nawet na konferencji zwrócił uwagę na najlepszych zawodnikow rywali, więc nie wiem po co się przywalac o wszystko na siłę.

Uśmiechnięty czy nie, najważniejsze by zdobyć dzisiaj 3 pkt. Tylko tyle i aż tyle.
Odpowiedz cytując
tomytom
Senior Member

Od: 11.2014

Stary 17.12.2021, 08:25
Lepiej jak by wyszedł z grobową miną i łzami w oczach, zjechał po kolei wszystkich naszych piłkarzy a na koniec powiedział, że wyjdzie 10 młodymi bo i tak nie mamy szans w tym meczu ...
No ludzie kochani ...
Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 17.12.2021, 08:34
A, dobra. W tym fragmencie odniósł się do zmiany trenera, a nie piłkarzy. Trochę to zmienia faktycznie.

I rzeczywiście zwrócił uwagę, że mają dwóch zawodników dobrych w grze z kontry.

Pewne 3 punkty dla nas.
Odpowiedz cytując
TSWojtas
Socios Wisła Kraków

Stary 17.12.2021, 09:00
tomytom napisał(a):Wyświetl post
Lepiej jak by wyszedł z grobową miną i łzami w oczach, zjechał po kolei wszystkich naszych piłkarzy a na koniec powiedział, że wyjdzie 10 młodymi bo i tak nie mamy szans w tym meczu ...
No ludzie kochani ...
Od września gramy mega pytę. Zazwyczaj każdy Nas leje. A trener non stop radosny, uśmiechnięty, plecie jak potłuczony tak zwaną mowę trawę. Przed najważniejszym meczem być może w sezonie zamiast zachować spokój i pokorę to jak zwykle błaznuję. Po zwycięstwie będzie mógł się cieszyć ale przed powinien dawać przykład piłkarzom pokaz skupienia na celu a nie luzu.

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 17.12.2021, 09:56
Ja już nie mogę patrzeć na jego uśmiechniętá gębę.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
robert777
Senior Member

Od: 11.2013

Stary 17.12.2021, 10:51
trzeba się cieszyć życiem, to tylko piłka nożna
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 17.12.2021, 11:22
Na nich!

10 znaków
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Maine_Coon
Senior Member

Od: 05.2013

Stary 17.12.2021, 11:28
Trzeba ich rozszarpać jak w meczu z Piastem za Hybusia
Jorg Loser i Norbert Bernatzky 1906% poparcia
Odpowiedz cytując
Heero
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 17.12.2021, 12:03
Cytat:
jego uśmiechnięta twarz zaczyna działać mocno w....iająco ...
Cytat:
Ja już nie mogę patrzeć na jego uśmiechniętá gębę.

Nie ma to jakie merytoryczne uwagi znawców, od razu człowiek wie, że ma do czynienia z ekspertami.
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów