The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 19.03.2021, 14:55
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
A ten ptaszek na zdjęciu to na S czy D ?
no wreszcie

oczywiście D.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 19.03.2021, 15:22
DemekMaciek napisał(a):Wyświetl post
Szaleńcem jest ten, który przypisuje Wiśle trzy punkty przed meczem. To nie czasy trenera Kasperczaka czy Skorży, że nie pytamy "Czy Wisła wygra", tylko "Ile?". Stal będzie chciała w tym meczu zapunktować, by niezależnie od rezultatu Podbeskidzia - oddalić się od strefy spadkowej. Fakt, że jesienią ich roznieśliśmy wynikiem 6:0 nie oznacza, że mamy do czynienia z amatorską reprezentacją gminy Pcim, czy też zarządu Orlen (chociaż w obu z tych zespołów mógł wystąpić ON). Przyjeżdża Stal Mielec, zespół, który wygrał na Łazienkowskiej, a w meczu z Lechią wypracował niemal 30 sytuacji bramkowych, z których 10 zakończyło się celnym strzałem. Niemniej jednak wierzę w skromne zwycięstwo po bramce Browna Forbesa lub Savicia - należy mu się. Do boju Wisełko!
Dżizas, kiedy przestanie się mieszać bieżącą politykę do sportu?

A w temacie: pewnie, że Stal się nie położy i będzie chciała pokazać, że 6:0 to był wypadek.
W aktualnym stanie naszej kadry - Brown Forbes i chyba każdy nasz napastnik jest bardziej chybił-trafił niż niegdyś Brożek, zadowoli mnie 1:0
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 19.03.2021, 16:20
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
no wreszcie

oczywiście D.
Dodaj jeszcze, że D oczywiście miał rację . Co pokazała przyszłość i S już odfrunął... za co niebiosom chwała.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 19.03.2021, 16:42
_ukoL napisał(a):Wyświetl post
Cześć. Nazywam się szaleniec. Przypisuję sobie 3 punkty przed meczem. Bo jak nie ze Stalą to z kim?
Sorry Winnetou ale takie czasy nastały, że niestety z nikim. I raczej nie prędko wrócą czasy bicia się o MP.

Jesteśmy na 11 miejscu tabeli, a nie dawno jeszcze na samym dole.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 19.03.2021, 18:45
Kazdy wynik w sumie bedzie mial swoje plusy. Wygrana, na ktora licze i chce, da kluczowe trzy punkty. Remis da nam tylko jeden ale kazdy punkt jest na wage zlota patrzac gdzie jestesmy. Jezeli przegramy to bedzie oznaczac ze Stal przeskoczy Craxe w tabeli po przegranej w Gliwicach.
Odpowiedz cytując
Kac
Senior Member

Od: 06.2004

Stary 19.03.2021, 18:55
przypisywanie punktow ze zdziesiatkowana wirusem Warta bez kompletu nawet na lawce rezerwowych z 2 bramkarzami skonczylo sie tragicznym meczem i porazka
STOP kompleKSom!
Odpowiedz cytując
kbr
Senior Member

Od: 08.2015

Stary 19.03.2021, 19:41
Dla mnie to będzie poważny sprawdzian Hyballi. Od kiedy stoczyliśmy się w przeciętność ogromną trudność sprawiają nam mecze z drużynami zdecydowanie słabszymi od nas. Wynika to z braku pomysłu rozgrania ataku pozycyjnego, gdy rywal broni się głęboko i ogranicza się głównie do przeszkadzania. Często traciliśmy z takim rywalami punkty, pomimo, że przypisywaliśmy je sobie przed meczem. Wystarczy wspomnieć mecz Sosnowcem sprzed dwóch lat. 3 dni po ograniu Legii 4-0 pojechaliśmy tam pewni siebie i przegraliśmy 3-4.
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Od: 02.2019

Stary 19.03.2021, 20:46
Slaby przyklad podales. Porazka 3:4 wskazuje nie na problem ze strzelaniem ale z bronieniem. I tam byla przyczyna porazki.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 19.03.2021, 22:07
Interia o nieobecnych:
interia napisał(a):
Przed ostatnimi spotkaniami lista pauzujących była długa, a teraz znajduje się na niej tylko pięciu zawodników.

- Przeciwko Stali nie zagrają Jakub Błaszczykowski, Michał Buchalik, Vullnet Basha, Adi Mehremić i Aleksander Buksa - wymienia Karolina Biedrzycka, rzecznika Wisły.

To oznacza, że do kadry wracają Dawid Szot i Georgij Żukow, do tego nikt w Wiśle nie pauzuje za kartki.
https://sport.interia.pl/klub-wisla-...lu,nId,5117198
Nowe cele Wisły na sezon (2021/22)
1. wyjść na finansową prostą
2. zdobyć co najmniej 15 (piętnaste!) miejsce
X. Udowodnić, że trójkąt Dyrektor Sportowy-Trener-Zarząd działa - nie w tym sezonie.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 19.03.2021, 22:25
Konferencja prasowa:
- cześć!

https://youtu.be/Ck85oQ-Z1Cg

Nowe cele Wisły na sezon (2021/22)
1. wyjść na finansową prostą
2. zdobyć co najmniej 15 (piętnaste!) miejsce
X. Udowodnić, że trójkąt Dyrektor Sportowy-Trener-Zarząd działa - nie w tym sezonie.
Odpowiedz cytując
Smok
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 20.03.2021, 07:11
Zastanawiam sie nad tm, jak mozna myśleć, ze przegrana ze Stala nie jest zła, bo pogrąża sąsiadkę.
Spadek Cracovii pozbawi nas derbów. W czasach, gdy nie walczymy o tytuły i puchary derby dodaja dodatkowego kolorytu i smaczku dla Wisły.
Jak mozna chcieć się pozbawiać tej jazdy po pejsatych?
Ja zdecydowanie jestem za derbami.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 20.03.2021, 07:25
a ja za anihilacją tego żałosnego klubu którego sens istnienia (tzw. mit założycielski) to antywiślackość , marzy mi się wielka Wisła , na wzór Legii w Warszawie z małym lokalnym rywalem istniejącym zorganizowanie tylko w bezpośrednich okolicach swojego stadionu (Hutnik niczym Polonia) , oraz siatką klubów satelickich które jak przychodzi co do czego to sympatyzują z nami (Wieczysta, Wawel, Garbarnia jak te różne Ursusy, Leginovie itp)

no ale to temat nie na ten wątek
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 20.03.2021, 09:00
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
a ja za anihilacją tego żałosnego klubu którego sens istnienia (tzw. mit założycielski) to antywiślackość , marzy mi się wielka Wisła , na wzór Legii w Warszawie z małym lokalnym rywalem istniejącym zorganizowanie tylko w bezpośrednich okolicach swojego stadionu (Hutnik niczym Polonia) , oraz siatką klubów satelickich które jak przychodzi co do czego to sympatyzują z nami (Wieczysta, Wawel, Garbarnia jak te różne Ursusy, Leginovie itp)

no ale to temat nie na ten wątek
Właśnie dlatego jestem za Wisłą, bo ponad 40 lat temu zrozumiałem mieszkając na pasiastym osiedlu, że ich w kupie trzyma tylko nienawiść do Wisły. Dlatego po raz pierwszy poszedłem na Wisłę i pokochałem ten Klub. Dlatego ja nigdy nie nienawidziłem Pasów. Ja ich po prostu mam w d.upie. Dla mnie rozważania czy lepiej żeby Wisła wygrała czy przegrała ze Stalą są na poziomie gorszej strony Błoń. Po prostu. Skupmy się na Wiśle i na wspieraniu Klubu i budowaniu drużyny, która w sensie sportowym i mentalnym powinna wygrywać takie mecze jak ze Stalą Mielec. Nie kochamy się z pejsami, ale żebym przedkładał ich problemy nad dobro Wisły, musiałbym być niespełna.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
Ma_niek
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 20.03.2021, 10:56
Trzeba miec ostro najebane w glowie zeby wogole pomyslec o czyms takim ze jak stal wygra to zle nie bedzie bo moze cracovia spadnie.Komu wy wogole kibicujecie ?
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 20.03.2021, 11:39
Ma_niek napisał(a):Wyświetl post
Trzeba miec ostro najebane w glowie zeby wogole pomyslec o czyms takim ze jak stal wygra to zle nie bedzie bo moze cracovia spadnie.Komu wy wogole kibicujecie ?
Umówmy się, że nikt nie będzie trzymał kciuków za Stal. Chyba tylko pejsy.
A my sobie tak o tym przy okazji piszemy.
To wszystko żarty z "wielkiej Cracovii".
Wyjmijcie kije z zadków.

ps.
przy okazji przypomnę, że większość na tym forum jakiś czas temu kibicowała Śląskowi w meczu przeciwko Wiśle na naszym terenie, żeby tylko eLka nie zdobyła mistrzostwa. Nie sądzę, że to było lepsze, mimo że ze Śląskiem "decyzyjni" mieli wtedy sztamę.

Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 20.03.2021, 11:53
zwracam uwagę że ja osobiście nie napisałem że w tym meczu kibicuje Stali , a tylko odniosłem się do argumentacji że żydownia powinna sie utrzymac bo chcemy derbów

otóż ja wole żeby oni poszli sie jebać , a nie żeby były derby
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 20.03.2021, 12:40
Różnica między nami a pesjami jest taka , że gdyby byli na naszym miejscu kibicowaliby Stali. W tym meczu mamy walczyć za wszelką cenę o 3 pkt. żeby zapewnić sobie spokojną końcówkę sezony, a Stal niech udowodni w kolejnych meczach, że zasługuję na grę w ekstraklasie.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 20.03.2021, 12:57
no ale przecież nie pojawił sie tu literalnie ani jeden głoś że ktoś kibicuje stali ?

Blixa podał tylko pozytyw ewentualnej porażki , ja odniosłem sie do argumetnu (imho ccjhujowego) Smoka o braku derbów
Odpowiedz cytując
ricenb
Member

Od: 03.2005

Stary 20.03.2021, 18:35
Derby po za meczem z legia to jeden z większych zastrzyków gotówki w sezonie jak zabraknie takich meczy z historia w tej kulawej lidze to ludzie nawet raz na rok na stadion nie przyjdą "derby z hutnikiem to chyba jakiś żart" co nas jednoczy raz do roku na stadionie jak nie derby ?
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 20.03.2021, 19:00
ricenb napisał(a):Wyświetl post
Derby po za meczem z legia to jeden z większych zastrzyków gotówki w sezonie jak zabraknie takich meczy z historia w tej kulawej lidze to ludzie nawet raz na rok na stadion nie przyjdą "derby z hutnikiem to chyba jakiś żart" co nas jednoczy raz do roku na stadionie jak nie derby ?
Jeszcze Legia, chociaż nie w takim stopniu.

Czerepach patrzy w tej kwestii szerzej. W dłuższej perspektywie bez prawdziwego rywala bylibyśmy w stanie "zmonopolizować rynek kibicowski" (oczywiście, nadal będą ludzie, którzy z racji miejsca zamieszkania lub rodziny, będą kibicować Hutnikowi lub Cracovii, ale taki przykładowy student raczej nie będzie latał na I ligę, skoro obok ma Ekstraklasę) w naszym regionie, co przełoży się na większe wpływy z gadżetów i całej reszty meczów. Dodatkowo znacznie ułatwi nam to ściąganie utalentowanej młodzieży z regionu.

Suma summarum lokalna hegemonia ma więcej plusów niż minusów. Przykład Legii jest tu, jak mi się zdaje, bardzo dobry. Chociaż oczywiście będzie brakować derbowej napinki. Z drugiej strony wolałem okres naszej dominacji w lidze, w którym Derby emocjonalnie nie miały dla mnie aż tak ogromnego znaczenia (więcej znaczyły mecze z Legią, bo stawką było z reguły coś namacalnego - przepraszam, ale jestem z takiego rocznika, że wychowałem się właśnie na tych spotkaniach). Wtedy niewiele w meczach z sąsiadka mieliśmy do udowodnienia - kto jest lepszy, było po prostu oczywiste

Też potencjalne przeskoczenie przez Stał Cracovii w tabeli uważam za swego rodzaju nagrodę pocieszenia, aczkolwiek byłaby ona bardzo gorzka.
Odpowiedz cytując
cygan
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 21.03.2021, 00:12
nie lubie tych chamow z mielca ,musimy ich rozjebac I TYLKO UKOCHANA WISLA KRAKOW!a parchy niech sie boja ,karma ich juz doszla
TYLKO UKOCHANA WISLA AZ DO SMIERCI !!JAZDA JAZDA BIALA GWIAZDA !!
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 21.03.2021, 11:28
Ostatnie spotkania Stali to porazka, remis, porazka, remis, porazka, zwyciestwo, powaznie mamy sie ich obwiac bo wygrali z rownie słabym Podbeskidziem? trzeba im drugi raz pokazac miejsce w szeregu
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 21.03.2021, 14:34
To co gra na razie Burliga, to jakiś nieprawdopodobny skandal.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 21.03.2021, 14:51
Burliga to człowiek chaos.
Pierwszy do zmiany.
Ale to, co gra Sadlok to, mimo pozornego zaangażowania, totalna gra na alibi, pozorowanie i niechlujstwo

Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 21.03.2021, 15:57
coś mało tego press,dopiero po stracie gola zaczęło się tak jak powinno
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 21.03.2021, 15:59
Utrzymanie juz w sumie zaklepane.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 21.03.2021, 16:00
Przez większość meczu Wisła śmierdziała ekstraklasą- podanie na 3 metry? Za trudne. Utrzymanie piłki na połowie przeciwnika przez 10 sekund? Panie, tego nie trenowaliśmy. Któryś musiał mieć wczoraj imieniny. Nie zdziwie się, jak Burlidze zaraz COVID wyjdzie pozytywnie, gość był kompletnie niedysponowany. Podobnie zresztą jak Brown Forbes- udało mu się dziś coś oprócz bramki? Podał dziś celnie? Wygrał jakąś główke? Z 11 dobrze zagrał właściwie tylko Mawutor. Zukhow to jakość. Mam nadzieję, że Savić się odblokuje, widać było jakie ciśnienie z niego zeszło.
nie dla nas jest porażki smak XDDDDDDDDDDDDD
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 21.03.2021, 16:10
No jeżeli ktoś się spodziewał, że walcząca o życie Stal Ojrzyńskiego położy się na boisku i będzie czekała na wpie*dol, to chyba E-klasę ogląda od wczoraj. BARDZO cenne zwycięstwo i tyle. Na styl przyjdzie jeszcze czas (pewnie wraz z jakimiś wzmocnieniami).

Miłej niedzieli!
Odpowiedz cytując
Colin
Senior Member

Od: 07.2004

Stary 21.03.2021, 16:11. Cieszy wynik :)
Cieszy wynik, na szczęście szczęśliwy wynik bo moim zdaniem lepszy niż gra. Hyballę na dobrą sprawę bardziej powinno się oceniać w przyszłym sezonie i mam nadzieję, że spokojnie będzie kontynował swoją misję w przyszłym sezonie. Natomiast nie jest to cudotwórca. W ostatnich meczach sporo niedokładności. Oczywiście jedna strona medalu to jakość naszych piłkarzy ale drugą może jest też zarządzanie tym osławionym gegenpressingiem i może też nastawienie by kreować akcje w sposób zbyt oczywisty, zbyt prosty. Zastanawiające są niedokładności naszych piłkarzy: taka która mi się rzuciła w oczy to przerwane proste podanie Fobresa do Savica w 84 min po którym byłby sam na sam z bramkarzem. Takich sytuacji było więcej i zastanawiam się na ile te niedokładności wynikają z zajechania fizycznego zawodników, tego że oni nie mają czasu złapać oddech i utrzymać koncentrację w kluczowych momentach akcji. Na dobrą sprawę i na szczęśćie pierwsza bramka podanie do Forbesa bardzo szczęśliwe po przebitce, rykoszecie, karny wątpliwy (jak i tydzień temu ręka Mawutora). Generalnie oceniam dotychczasową pracę trenera Hyballi pozytywnie bo nie może być inaczej ale są elementy naszej gry do poprawy by Ekstraklasa nie nauczyła się ostatecznie grać przeciwko nam a nasza gra by nie stała się zbyt prosta i czytelna.

Cieszy, że tym zwycięstwem praktycznie zapewniliśmy sobie utrzymanie
Powód: ...
Ostatnio edytowane przez Colin : 21.03.2021 o godz. 20:35.
Colin McRae[*] Żegnaj Mistrzu. Teraz pewnie ścigasz się z Ryśkiem i Januszem pilotowany przez "Beefa" po niebiańskich OSach...

"Heroes don't die, they just move on to the next stage"
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 21.03.2021, 16:13
Do jakiejś 65 minuty typowa, ligowa rąbanka. Jak Stali odcięło prąd, to naszym zaczęło się grać dużo łatwiej. Burliga zdaje się chyba pierwszy do odstrzału w lecie, razem z Buchalikiem.
Mega ważne punkty w perspektywie zarówno utrzymania, jak i walki o jak najlepszy udział w torcie z praw TV.

[26/42]
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów