The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Blixa
Senior Member

Od: 08.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 07.02.2021, 19:11
W tej ekipie Brozek mialby hattrick w kazdym meczu.
Odpowiedz cytując
maxx304
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 07.02.2021, 19:14
Blixa napisał(a):Wyświetl post
W tej ekipie Brozek mialby hattrick w kazdym meczu.
Brożek długo strzelał tak, jak Forbes dzisiaj
Odpowiedz cytując
Pulpet
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 07.02.2021, 19:16
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Obstawiam wymęczony remis ale i porażka mnie nie zdziwi.
Podbeskidzie i Mielec najpewniej wygrają swoje mecze więc obstawiam czerwoną latarnie po tej kolejce. Będzie wesoło
I teraz smuteczek, co? :(. pewnie już położyłeś hajs u buka przeciwko Wiśle a ten cholerny szrot na złość wygrał :(
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 07.02.2021, 19:20
Brawo. Super walka do końca. Zero odpuszczania i grania na czas czy alibi.
Bardzo dobrze się to ogląda. Oby tak dalej.
Odpowiedz cytując
Gunner1906
Senior Member

Od: 05.2013

Stary 07.02.2021, 19:30
Ja na przekór wszystkim uważam, że Forbes to bardzo przydatny napastnik który wykonuje ogrom pracy na boisku. A samo to że znajduje się w kilku dogodnych sytuacjach na mecz to na pewno in plus. To też trzeba umieć - odpowiednio się ustawić czy wyjść na pozycję. Olek Buksa ma słabe warunki i zazwyczaj w meczach jest przestawiany jak pachołek, a Beqiraj by miał problem żeby ruszyć się z miejsca. Na razie Forbes ma średnią gola co 150 minut co nie jest złym wynikiem, a w każdym meczu jest bardzo widoczny i jeśli utrzyma taką formę to ta skuteczność też się poprawi, jestem o tym przekonany.

Ja wiem, że chcielibyście aby u nas najlepiej to Suarez po boisku czmychał, ale wbijcie sobie to do głowy, żę my ściągamy graczy za darmo i to takich którzy mają niewygórowane żądania finansowe odnośnie kontraktu. Widzę że większość tutaj chce out Forbsa to ja się teraz pytam - kto za niego by tu miał przyjść kto da GWARANCJĘ kilkunastu goli w sezonie i nas na niego stać? Jak na nasze warunki Forbes to bardzo dobry wybór i w tym momencie nie ma w kadrze lepszego.

W końcu mecze Wisły można oglądać z przyjemnością, a nie wyczekiwać ostatniego gwizdka. Nawet jeśli mają przegrywać w tym nic nieznaczącym sezonie to fajnie się patrzy na taką drużynę.
Ostatnio edytowane przez Gunner1906 : 07.02.2021 o godz. 20:03.
Odpowiedz cytując
Harcownik
Senior Member

Od: 08.2017

Stary 07.02.2021, 19:54
No właśnie, fajnie że Forbes coś strzela. Te statystyki bramkowe mogą się Wiśle bardzo opłacić w przyszłości. Na pewno będzie go łatwiej sprzedać (ponoć były jakieś zapytania) niż gdyby miał tylko trwać niczym Beciraj. A i ten Medved w końcu powinien wystartować; fakt że Forbes coś jednak strzela też powinien go mobilizować. I oczywiście gratulacje, bo to było bardzo ważne zwycięstwo.
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 07.02.2021, 19:56
Super mecz, każdy jeździł na dupie mimo brakowało niekórym umiejętności min Carlos czy bardzo słabo Plewka (znów zrobił stratę na środku podobną do tej sprzed tygodnia i wiele innych)

Lis dwie półki wyżej niż Buchal.

10cio letnia legenda o dobrym strzale Sadloka zbiera swoje żniwa Nawet odśrodkowania super, szkoda tylko, że znów zbiega się to z przedłużeniem kontraktu - super mecz.

Wiele można pisac, ale napiszę o Forbsie - już nawet straciłem rachubę ile miał sytuacji - 100% piłka przypadkowa od Frydrycha na 5 metr, bramkarz cudem nogami odbija, 100% po podaniu Savica :(, słupek to jego zasługa, że zdecydował się na strzał, w 2 połowie na 5 metrze fajną piłkę na głowę dostał, było ciężko ją wpakować, ale to była bdb sytuacja, potem błąd obrony jagi i mógl dużo lepiej zachować się np przez strzał lewą nogą - na końcu wpakował. Widac, że gośc ma te sytuacje, potrafi się znaleść - to też trzeba umieć. Poza tym dawał dużo z gry - wiadomo spartolił 2,5 setki ale daje dużo pożytku.

SUPER mecz, zagraliśmy jako drużyna wyśmienicie !

Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Stary 07.02.2021, 20:02
Trzeba pamietac ze gdyby Forbes wykanczal te sytuacje to nigdy by go w tej lidze nie bylo.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 07.02.2021, 20:17
W koncu wygrana w 100% zasluzona. Nie po farcie, indolencji przeciwnika itp. Bylismy lepsi w kazdym aspekcie gry i tyle. Brawo, oby tak dalej.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 07.02.2021, 20:35
Blixa napisał(a):Wyświetl post
Trzeba pamietac ze gdyby Forbes wykanczal te sytuacje to nigdy by go w tej lidze nie bylo.
Dokładnie. Ja też uważam że jakby był skuteczny to już dawno by go w naszej lidze nie było.

Ważne zwycięstwo, a tym bardziej cieszy że po takim meczu gdzie zdominowaliśmy zespół Jagi. Obrona na 0. Tak ma być w każdym meczu
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Stary 07.02.2021, 20:39
Cóż pozostaje mieć nadzieję, że o ile Forbes u nas zostanie na wiosnę to odpali tak jak Paweł Brożek od sezonu 2007/08 gdzie wcześniej też notorycznie marnował sytuację.

I pomyśleć, że gdyby miał lepszą skuteczność w starciach z Borucem oraz gdyby nie było wałków w meczu tydzień temu to dziś byśmy tylko 5 pkt tracili do podium, a w perspektywie jeszcze pół sezonu byśmy mieli. Gdyby........
Odpowiedz cytując
Mar85
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 07.02.2021, 20:49
Bo Forbes to skrzydłowy, tak możecie się śmiać ale skrzydłowy. Przychodził do Korony w wieku 27 lat jako skrzydłowy. Zresztą nigdy nie miał zanim trafił do Polski dwucyfrowej liczby bramek.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 07.02.2021, 21:16
Świetny mecz, mimo dużych nerwów i obaw związanych z wynikiem to miazdzylismy Jage. Cieszy również powrót do Formy Frydrycha.

Myślę że Hyballa przeprowadził jedną zmianę ze względu na warunki. Lepiej mieć 11-12 rozgrzanych chłopa niż 16 i większe szanse na kontuzje mięśniowe.

Myślę że np zrobię zmian w 92 minucie i urwanie czasu to byłby pewnik w normalnych okolicznościach.

Ktoś mówi że jakby Forbes strzelał więcej to by już go nie było w naszej lidze... Nie zgodzę się, bo np taki magik jak Imaz ciągle strzela, czaruje i dalej gnije w esa.

Najważniejsze po tym meczu jest dużo spokojniejsza pozycja w tabeli. Wypisujemy się z "walki o spadek" a zapraszamy na nią sąsiadkę zza błon.
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 07.02.2021, 21:30
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Najważniejsze po tym meczu jest dużo spokojniejsza pozycja w tabeli. Wypisujemy się z "walki o spadek" a zapraszamy na nią sąsiadkę zza błon.
Czy ja wiem? Jeśli jutro Stal wygra, będziemy mieli 2 punkty przewagi nad ostatnim Podbeskidziem

... oraz jednocześnie dwa punkty do przepotężnej Amiki i siedem do czwartego Śląska..
Ta liga jest pojebana
Ostatnio edytowane przez masada : 07.02.2021 o godz. 21:33.
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Stary 07.02.2021, 21:39
^^Jeszcze z niczego nie wypisalismy sie. Mozemy spokojniej spac przez tydzien ale jeszcze do bezpieczenstwa nam troche brakuje.
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Stary 07.02.2021, 22:08
jakis Forbes dal smytloka na 2-0 - spieprzyl ze 2 setki - super na[astnik ale grajacy tylem .....same pochwaly nad mega fuksem .....80 % pseudo napastnikow tej ligi mialoby hattricka po 2 mecazeczach = my mamy Forbesa - ku zachwycie wiekszosci - sory no - w glowie mi sie to miesci .......wkoncyu Savic gral tam gdzie powinien , zrobil co mogl , a ze mial TYLNEGO SNAJPERA przed soba , no trudno - taki nasz los ...mamy FORBESA !!!!!!
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 07.02.2021, 22:15
Gunner1906 napisał(a):Wyświetl post
Ja na przekór wszystkim uważam, że Forbes to bardzo przydatny napastnik który wykonuje ogrom pracy na boisku. A samo to że znajduje się w kilku dogodnych sytuacjach na mecz to na pewno in plus. To też trzeba umieć - odpowiednio się ustawić czy wyjść na pozycję. Olek Buksa ma słabe warunki i zazwyczaj w meczach jest przestawiany jak pachołek, a Beqiraj by miał problem żeby ruszyć się z miejsca. Na razie Forbes ma średnią gola co 150 minut co nie jest złym wynikiem, a w każdym meczu jest bardzo widoczny i jeśli utrzyma taką formę to ta skuteczność też się poprawi, jestem o tym przekonany.
Gorzej, gdy myśleli tak w każdym z jego 172 klubów
nie dla nas jest porażki smak XDDDDDDDDDDDDD
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 07.02.2021, 22:15
Szneka napisał(a):Wyświetl post
czemu nie ma Kuby i Bashy choćby na ławie? znowu JCS w 11 tce. w tygodniu kolega Karherop pisał że mamy 30 ludzi do gry. Jak widać ilość nie idzie w parze z jakością
Bo tyłu mamy, co znaczy ni mniej ni więcej to że trzeba tyłu opłacić. Gdzieś są górne granice budżetu i czasem trzeba już grać tym co mamy.

To czy przydatnych będzie 15 czy 30 to insza inszość.

Uważam, że tak jak pisałem wcześniej. Gdyby były lepsze warunki pogodowe to Starzynski zebrałby te 10 min za Yeboaha, a może i Wachowiak zaliczyłby debiut.

Inna sprawa to brak Kuby, Bashy, Kuveljiciu Mehremicia - cała czworka to faceci do gry z potencjałem 1 składu.

masada napisał(a):Wyświetl post
Czy ja wiem? Jeśli jutro Stal wygra, będziemy mieli 2 punkty przewagi nad ostatnim Podbeskidziem

... oraz jednocześnie dwa punkty do przepotężnej Amiki i siedem do czwartego Śląska..
Ta liga jest pojebana
Fakt, że za nami są 4 drużyny daje duży komfort psychiczny, a jednocześnie uważam że.wygramy że Śląskiem i zaczniemy "marsz w górę tabeli". Tabela jest spłaszczona jakby to była kolejka 8, a nie 16.

Gdybyśmy wygrali z Piastem to mielibyśmy 4 pkt do 4 miejsca. Fakt, nie opinia.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 07.02.2021 o godz. 22:19.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 07.02.2021, 22:17
Jagiellonia od dłuższego czasu nie umie punktować przy Reymonta. Ostatnich siedem meczów na tym stadionie to dwa remisy i pięć porażek.

przynajmniej jednego rywala mamy na widelcu
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 07.02.2021, 22:18
Brown Forbes- marnuje 4 setki w fatalnym stylu- nie no panowie, nie każdy by się potrafił znaleźć
Jean Carlos dobrze trafia w piłke, mocno uderzą ją w poprzeczke? WYPJERDALAJ
nie dla nas jest porażki smak XDDDDDDDDDDDDD
Odpowiedz cytując
Gunner1906
Senior Member

Od: 05.2013

Stary 08.02.2021, 06:10
Dawać te nazwiska cwaniaki bo jak dla mnie to można było narzekać nawet na Carlitosa że strzelił te 20 ileś bramek a nie 40 ileś. Przypominam że to jest Wisła Kraków czyli zespół który 10 ostatnich sezonów nie potrafił zająć wyższego miejsca w tej lidze niż 5 a wy macie wymagania jakbyśmy byli faworytem do mistrzostwa. Forbes przyszedł do nas w 7 kolejce i co najważniejsze - strzela i jest aktywny. Każdy może mieć swoją subiektywna ocenę na temat jego gry ale w takim razie spójrzmy na suche statystyki z których wynika że jeśli utrzyma dalej taka średnia to na koniec sezonu będzie miał 15 bramek i 3 asysty (przypominam że 1/4 sezonu opuścił) Ilu w ostatniej dekadzie mieliśmy napastników z taką skutecznością? Oczywiście nie wiadomo CO BĘDZIE, ale wy JUZ TERAZ skreślacie napastnika który notuje może nie fenomenalne ale zadowalające liczby a dodatkowo wykonuje ogrom pracy na boisku.
Odpowiedz cytując
radekogi
Senior Member

Stary 08.02.2021, 07:21
Nareszcie skończyło się bezsensowne granie "krakowskiej piłki" w poprzek boiska i wchodzenie z piłką do bramki. W każdej akcji jest jakiś pomysł a nie jak za poprzedników. Po strzeleniu bramki wkoncu gramy swoje a nie obrona wyniki. Piłkarze którzy u Skowronka kopali się po czołach nagle okazuje się że potrafią grać szybko na jeden kontakt i presować przez 90 min a nie puchnąć po 50ciu. Irytujący Sadlok wreszcie jest produktywny. Uważam że już nigdy nie powinniśmy stawiać na polską myśl szkoleniową która po prostu się nie sprawdza. Jest człowiek spoza układów który robi swoje i nie gra piłkarzami za nazwiska. Widać że zaszczepił w nich chęć wygrywania i cieszy ich gra. Praktycznie we wszystkich meczach oprócz tego z Lechem byliśmy drużyna lepsza, stwarzająca kilka sestek na mecze, co za poprzedników kulało. Forbes to faktycznie taki Brożek z młodości, świetnie dochodzi do sytuacji ale brak zimnej głowy i strzelanie w bramkarza. Muszą nad tym popracować bo ma gość potencjał żeby strzelać kilkanaście bramek na sezon.
Właśnie taką piłkę chcą ludzie oglądać i pierwszy raz od dawna oglądając mecze Wisły nie czeka się na ostatni gwizdek. Jest potencjał żeby ściągnąć ludzi na trybuny gdy wróci l normalność.
Ostatnio edytowane przez radekogi : 08.02.2021 o godz. 07:25.
Odpowiedz cytując
TSWojtas
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 08.02.2021, 07:34
R33 napisał(a):Wyświetl post
Cóż pozostaje mieć nadzieję, że o ile Forbes u nas zostanie na wiosnę to odpali tak jak Paweł Brożek od sezonu 2007/08 gdzie wcześniej też notorycznie marnował sytuację.

I pomyśleć, że gdyby miał lepszą skuteczność w starciach z Borucem oraz gdyby nie było wałków w meczu tydzień temu to dziś byśmy tylko 5 pkt tracili do podium, a w perspektywie jeszcze pół sezonu byśmy mieli. Gdyby........
Wczoraj wiele kurew na niego poleciało i słusznie. Ale jak mu się trafi taki sezon jak miał Zieniu (z jego dochodzeniem do sytuacji to możliwe ) to jeszcze na nim sporo zarobimy co daj Boże AMEN

aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 08.02.2021, 07:41
Brawa dla całej drużyny za charakter, bo sytuacja zarówno w tabeli jak i w pogodzie była trudna.

Widać, że pomysł trenera się sprawdza, wczoraj nie było już takiego szaleństwa na początku jak z Piastem no ale powiedzmy że od 5 do 90 minuty była widoczna dominacja Wisły.
Przede wszystkim tak grającą drużynę chce się oglądać - wielka szkoda, że nie możemy wejść na trybuny bo coś czuję, że ta ekipa dostałaby jeszcze +10% z dopingiem.
Patrząc zwłaszcza na Żukowa ale też Savica widać wyraźnie, że Skowronkowe mikrocykle im nie służyły

Oby teraz złapać te 8 punktów w najbliższych 5 meczach i powinno być troszkę spokojniej.
Odpowiedz cytując
Savik
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 08.02.2021, 07:42
Co się tutaj porobiło, czy Wy wszyscy, którzy tak jedziecie po Forbsie oglądaliście w ogóle mecz? Czy ktoś widział i zwrócił uwagę ile on pracował na boisku, ile razy przyjmował piłkę tyłem do bramki stwarzając możliwość rozegrania piłki pozostałym? Jak procował w pressingu?
Forbes nie jest idealny, brakuje mu skuteczności to na pewno - ale czy Wy pamiętacie, że Forbes przyszedł do nas z Rakowa? Oddał go zespół, który na dzień dzisiejszy walczy o Mistrza. Raków oddał go, bo jest jaki jest. Oddał go do zespołu słabszego, bo w ich ocenie był za słaby, żeby walczyć o mistrza. A my go wzięliśmy z pełnią tej wiedzy i dlatego, że na niego było nas stać.
Więc na dzień dzisiejszy - szczególnie po wygranym meczu - cieszmy się z tego co mamy, krytykujmy ale niech to będzie zasłużone, a nie gnójmy swojego zawodnika dla samego gnojenia.
Realne prowadzenie klubu, to nie jest FM'em gdzie jak nam nie wyjdzie to startujemy grę od nowa. To jest prawdziwe życie, prawdziwe pieniądze i prawdziwi ludzie. Doceńmy to co mamy teraz - doceńmy postawę zawodników. Wytknijmy błędy, ale nie gnójmy naszych piłkarzy, bo to po prostu nie przystoi.

Forbes wczoraj jak i cały zespół wykonał kawał dobrej roboty, były błędy - ale tego się można spodziewać. Po wczorajszym meczu nawet ocena JCS byłaby inna gdyby Yeboah wykorzystał jego podanie i strzelił bramkę. Bo podanie mijające obronę było bardzo dobre...

Pogódźmy się, że na razie walczymy o to o co walczymy - z pozytywów mamy Trenera, który jak na razie pokazuje, że z piłkarzy jest w stanie wycisnąć więcej niż inni. Widać, że drużyna jest przebudowywana, że zaczyna to wyglądać wszystko rozsądniej. Dajmy im czas i jak trzeba krytykujmy, ale nie gnójmy piłkarzy. Tylko tyle i aż tyle....
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 08.02.2021, 08:38
Też wczoraj kląłem ile wlezie na Forbesa za te wszystkie zmarnowane okazje. Spokojnie, z zimna głową mógłby wczoraj jakieś 3 bramki jeszcze władować.

Jednak zgadzam się, że wykonuje kawał potężnej roboty: jest silny i umie walczyć w powietrzu, potrafi w miarę dobrze sprowadzić piłkę do poziomu murawy, zastawić się i dać miejsce innym. I widać, że mu się chce. No i nie macha rękami jak robił to Brożek.
Zgadzam się też z opinią, że napastnik o takich parametrach, takiej sile, takim wzroście i ruchliwości, gdyby tylko potrafił przełożyć odnajdywanie się w sytuacjach (kolejny plus) na skuteczność, grałby w którejś z najlepszych lig europejskich.

A propos kogoś, kto pisał, że FBF jest bardziej skrzydłowym - w kadrze Kostaryki też gra jako napastnik (ciekawostka, że w zależności od języka wiki definiowany jest też jako prawy pomocnik, lub prawy obrońca).

Nam pozostaje mieć nadzieję, że o ile nie odejdzie, nabędzie boiskowego doświadczenia, jakie pozwoli mu na zdobycie wielu goli.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 08.02.2021, 08:57
Jemu bardziej potrzeba cwaniactwa pod bramką, w odległości 10 metrów od bramki nie potrzeba mocnego strzału dobrego ułożenia stopy. Wystarczy dzióbnąć piłkę obok bramkarza jakkolwiek i ta jeżeli go tylko minie najczęściej ląduje w bramce. Z Piastem skiksował i wpadło, wczoraj z karola i wpadło, a jak próbuje uderzać to albo nie trafi albo wali w sam środek w bramkarza. To co dostał od Savica wystarczyło przedłużyć tak jak to zrobił Boguski w ostatnim sparingu i byłby gol na 100 %, a było to dużo łatwiejsze do wykonania niż to czego próbował. Mam nadzieję ze Kmiecik weźmie go na pogadankę ...

A co do gnojenia. Niejaki Fatos po pierwszym meczu w nowym klubie gdzie zepsuł jedną 100 a nie trzy stał się "grubasem", "kebabem" i co tam jeszcze do łbów nie przyszło, to stało się moim zdaniem główną przyczyną faktu, że nic na razie nie pograł, choć ma potencjał. Dlatego popieram wniosek o powstrzymanie się od wymyślania epitetów bo to lubi się przykleić...
Ostatnio edytowane przez Drozd : 08.02.2021 o godz. 09:06.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
it
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 08.02.2021, 09:03
Savik napisał(a):Wyświetl post
Co się tutaj porobiło, czy Wy wszyscy, którzy tak jedziecie po Forbsie oglądaliście w ogóle mecz? Czy ktoś widział i zwrócił uwagę ile on pracował na boisku, ile razy przyjmował piłkę tyłem do bramki stwarzając możliwość rozegrania piłki pozostałym? Jak procował w pressingu?
Forbes nie jest idealny, brakuje mu skuteczności to na pewno - ale czy Wy pamiętacie, że Forbes przyszedł do nas z Rakowa? Oddał go zespół, który na dzień dzisiejszy walczy o Mistrza. Raków oddał go, bo jest jaki jest. Oddał go do zespołu słabszego, bo w ich ocenie był za słaby, żeby walczyć o mistrza. A my go wzięliśmy z pełnią tej wiedzy i dlatego, że na niego było nas stać.
Więc na dzień dzisiejszy - szczególnie po wygranym meczu - cieszmy się z tego co mamy, krytykujmy ale niech to będzie zasłużone, a nie gnójmy swojego zawodnika dla samego gnojenia.
Realne prowadzenie klubu, to nie jest FM'em gdzie jak nam nie wyjdzie to startujemy grę od nowa. To jest prawdziwe życie, prawdziwe pieniądze i prawdziwi ludzie. Doceńmy to co mamy teraz - doceńmy postawę zawodników. Wytknijmy błędy, ale nie gnójmy naszych piłkarzy, bo to po prostu nie przystoi.

Forbes wczoraj jak i cały zespół wykonał kawał dobrej roboty, były błędy - ale tego się można spodziewać. Po wczorajszym meczu nawet ocena JCS byłaby inna gdyby Yeboah wykorzystał jego podanie i strzelił bramkę. Bo podanie mijające obronę było bardzo dobre...

Pogódźmy się, że na razie walczymy o to o co walczymy - z pozytywów mamy Trenera, który jak na razie pokazuje, że z piłkarzy jest w stanie wycisnąć więcej niż inni. Widać, że drużyna jest przebudowywana, że zaczyna to wyglądać wszystko rozsądniej. Dajmy im czas i jak trzeba krytykujmy, ale nie gnójmy piłkarzy. Tylko tyle i aż tyle....
Może dałoby się to lepiej ująć, ale niewiele lepiej.
Odpowiedz cytując
dziki
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 08.02.2021, 09:57
Forbes mi imponuje tym ustawianiem się, zastawianiem piłki, walką i wbrew pozorom techniką. Podpisuję się pod innymi - gdyby miał skuteczność na wyższym poziomie, to od dawna grałby w lepszej lidze. Ba, jeśli u nas dociupie kilka bramek, to zgaduje, że tacy Turcy z przyjemnością wyciągną przyjemny budżet, żeby go dostać.
Life is short. Wear your passion!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 08.02.2021, 09:58
Ilość kurew które rzucimy w trakcie meczu na danego zawodnika, nie zmienia faktu że jest przydatny dla drużyny. Tym bardziej gdy wygrywany.
Forbsowi brakuje zimnej głowy, widać że im łatwiejsza sytuacja tym bardziej go paraliżuje. Typowy syndrom Brożka z wczesnego okresu. Technicznie wydaje się na wyższym poziomie niż Ondraszek, do którego najbliżej mu parametrami.
Z kolei JCS przede wszystkim jest bardzo wolny, jak na skrzydłowego, ma dość przewidywalny drybling, ale swoją robotę robi.
Hyballa widać że gra tymi zawodnikami, których sam przygotował i którzy mają pary by wykonywać jego założenia przez 90 minut.
Nawet jeśli mają swoje ograniczenia to do konca sezonu i Forbes i Silva zbiorą sporo minut.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów