The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Wisła V
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 18.08.2020, 06:16
viktor56 napisał(a):Wyświetl post
Nie chcę wprowadzać podziałów, ale uważam że za zniechęcanie do kupna karnetu należałoby tu nakładać bana. Nie wiem czy ci którzy się tutaj tak produkują to trolle, czy tylko pożyteczni idioci, ale jak komuś zrobicie na złość taką krecią robotą, to tylko sobie i nikomu innemu.
jak pijesz do mnie to przeczytaj uważnie jeszcze raz mój post bo nigdzie tam nie nawoluje do zaniechania kupowania karnetów, to są każdego prywatne pieniądze jak i decyzja co do wydatkowania ich.. Ja napisałem jedynie swoje prywatne odczucia co do wydania przeze mnie moich pieniędzy na karnet w obecnej sytuacji w jakiej postawiły Wisłę skórokopy.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 18.08.2020, 09:36
A jaka to sytuacja?Nikt tej kompromitacji pod dywan nie zamiata.Wszyscy na czela z trenerem i właścicielami mówią że jest im wstyd.Co mają jeszcze zrobić?Dokonać samobiczowania na płycie rynku?No dali dupy i tyle.Brakło koncentracji,zaangażowania .Ja czekam na rehabilitację już w najbliższym meczu
Odpowiedz cytując
Gunner1906
Senior Member

Od: 05.2013

Stary 18.08.2020, 10:00
Wisła V napisał(a):Wyświetl post
jak pijesz do mnie to przeczytaj uważnie jeszcze raz mój post bo nigdzie tam nie nawoluje do zaniechania kupowania karnetów, to są każdego prywatne pieniądze jak i decyzja co do wydatkowania ich.. Ja napisałem jedynie swoje prywatne odczucia co do wydania przeze mnie moich pieniędzy na karnet w obecnej sytuacji w jakiej postawiły Wisłę skórokopy.
No to pisz dalej swoje prywatne odczucia a za rok znowu płacz że odpadli z Kszo i ledwo się utrzymali.

Oprócz Ciebie jest pełna masa idiotów którzy po przeczytaniu takiego posta pomyślą: ,,Dobra ma rację, nie kupuję karnetu, dam im nauczkę"

Dla mnie jest to ewidentne działanie na szkodę klubu i powinien lecieć za coś takiego ban, a już na pewno kasacja takiego posta.

Nie chcesz to nie kupuj karnetu, spal szalik, wyrzuć wszystkie pamiątki, wypisz się z socios, ale proszę zachowaj to dla siebie a nie rób wstydu temu klubowi. A to wszystko przez to bo piłkarzyki przegrali meczyk...
Ostatnio edytowane przez Gunner1906 : 18.08.2020 o godz. 10:03.
Odpowiedz cytując
pomeran
Senior Member

Od: 07.2014

Stary 18.08.2020, 10:49
Z oceną trenera Skowronka jest o tyle problematyczna sprawa, iż nie wiemy jakie cele zostały przed nim wyznaczone w lidze. W Pucharze Polski się skompromitowali przede wszystkim piłkarze, ale tak już jest stworzona ta nasza "piłka", że odpowiedzialność za wyniki zawsze spada na trenera. Także tu niewątpliwie nie ma miejsca na żadne tłumaczenia. Jest to kosmiczna klapa nie tylko sportowa ale i wizerunkowa.

Nie wiemy czy włodarze postawili AS proste cele typu np. określona faza pp - 1/4, i może miejsce w lidze powyżej 6 (tak sobie zmyślam), czy też może dostał zadania mniej wymierne - typu rozwój młodych graczy czy wdrożenie odpowiedniego i oczekiwanego stylu gry. Tym nie mniej, polityka kadrowa nie może być oceniana przez pryzmat tego czy trener jest zwalniany szybko czy nie. To, że ktoś będzie trzymany latami jako trener i to na pewno "prędzej czy później odpali" nie jest żadną zasadą. Fornalik w Ruchu/Piaście i Nawałka w Zabrzu to zwyczajne jednostki. Zresztą Nawałka w jest tutaj dobrym przykładem za i przeciw takiemu podejściu. Pod jego wodza Lech maszerował spektakularnie w stronę dna tabeli bez widoków na jakikolwiek progres. Na to nie dało się patrzeć. Nie wiele brakowało żeby to wyglądało jak u nas za Schyłkowego Stolara.

Jest jeszcze jedna bardzo ważna rzecz.. a mianowicie pewnych wyników wybaczyć się nie da. I tak jak Stolar powinien polecieć natychmiast po 0-7, tak nie mam przekonania, aby porażka z KSZO była równie upokarzająca. Bolesna - ale się zdarza.
Odpowiedz cytując
Wisła V
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 18.08.2020, 11:49
Gunner1906 napisał(a):Wyświetl post
No to pisz dalej swoje prywatne odczucia a za rok znowu płacz że odpadli z Kszo i ledwo się utrzymali.

Oprócz Ciebie jest pełna masa idiotów którzy po przeczytaniu takiego posta pomyślą: ,,Dobra ma rację, nie kupuję karnetu, dam im nauczkę"

Dla mnie jest to ewidentne działanie na szkodę klubu i powinien lecieć za coś takiego ban, a już na pewno kasacja takiego posta.

Nie chcesz to nie kupuj karnetu, spal szalik, wyrzuć wszystkie pamiątki, wypisz się z socios, ale proszę zachowaj to dla siebie a nie rób wstydu temu klubowi. A to wszystko przez to bo piłkarzyki przegrali meczyk...
Skoro już na siłę chcesz się dołączyć do dyskusji pisząc jedno i to samo w kilku tematach to jestem ciekaw co Ty zrobiłeś dla klubu, jesteś w socios? byłeś na wszystkich meczach w zeszłym sezonie? kupiłeś pamiątki? a może akcje? czy chociaż bony karnetowe? Forum jest od tego żeby wyrazić swoje zdanie, ja wyraziłem i mam do tego pełne prawo, nie nawoływałem przy tym do niekupowania karnetów czy olania wsparcia dla klubu.. a i od dawania banów raczej też nie jesteś Ty.. I jak to piszesz piłkarzyki przegrały mecz, no tak w sumie to był mecz z potentatem ekstraklasowym kroczącym pewnie w strone pucharów więc można im wybaczyć tą porażkę.. Głaskajmy dalej piłkarzy, od tego im przybędzie ambicji i charakteru.. W sumie czy powalczą o zwycięstwo czy przejdą obok meczu to żadna różnica, siano i tak finalnie będzie się zgadzać a za tydzień kolejny mecz i jak to powiedział nasz trener szansa na rechabilitację..
Odpowiedz cytując
Gunner1906
Senior Member

Od: 05.2013

Stary 18.08.2020, 12:28
Wisła V napisał(a):Wyświetl post
Skoro już na siłę chcesz się dołączyć do dyskusji pisząc jedno i to samo w kilku tematach to jestem ciekaw co Ty zrobiłeś dla klubu, jesteś w socios? byłeś na wszystkich meczach w zeszłym sezonie? kupiłeś pamiątki? a może akcje? czy chociaż bony karnetowe? Forum jest od tego żeby wyrazić swoje zdanie, ja wyraziłem i mam do tego pełne prawo, nie nawoływałem przy tym do niekupowania karnetów czy olania wsparcia dla klubu.. a i od dawania banów raczej też nie jesteś Ty.. I jak to piszesz piłkarzyki przegrały mecz, no tak w sumie to był mecz z potentatem ekstraklasowym kroczącym pewnie w strone pucharów więc można im wybaczyć tą porażkę.. Głaskajmy dalej piłkarzy, od tego im przybędzie ambicji i charakteru.. W sumie czy powalczą o zwycięstwo czy przejdą obok meczu to żadna różnica, siano i tak finalnie będzie się zgadzać a za tydzień kolejny mecz i jak to powiedział nasz trener szansa na rechabilitację..
Nie jestem od dawania banów i nie napisałem, że jestem, ale tak jak ty mam prawo wyrazić swoją opinię i moja jest taka, że powinieneś dostać bana.

Nie namawiasz do nie kupowania karnetów? To na .... piszesz że nie kupujesz bo przegrali mecz? Pomyśl następnym razem i zostaw to dla siebie. Jeden, drugi, trzeci, dziesiąty tak napisze a jedenasty inteligent przez takie wpisy też go nie kupi.

Zadajesz kretyńskie pytania co zrobiłem dla Wisły tylko nie wiem w jakim celu? Jak Ci napiszę że wszystkie te rzeczy które wymieniłeś to co? Poprosisz o screeny ?

Nikt nie napisał o głaskaniu piłkarzy. Doskonale pamiętam, że najbardziej dumni z gry kopaczy byliśmy jak nie dostawali wypłat. Szkoda tylko że wtedy zastanawialiśmy się czy jutro Wisła będzie istnieć. Są inne sposoby na mobilizację niż nie kupowanie karnetu. Tak naprawdę jest to pierwsza zawstydzająca porażka drużyny Skowronka. Chyba, że jesteś kolejnym z tych który wymaga od bankruta walki o czołowe lokaty w lidzę a nie utrzymania to można zamykać dyskusję.

Przestańcie kupować karnety to niedługo będziemy walczyć z takimi Ostrowcami co tydzień. Zresztą co Cię to obchodzi, skoro teraz nie kupujesz karnetu bo kopacze przegrali mecz to perspektywa gry w lidzę czy dwie ligi niżej na dobre cię zniechęci.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 18.08.2020, 21:59
Gunner1906 napisał(a):Wyświetl post

Nikt nie napisał o głaskaniu piłkarzy. Doskonale pamiętam, że najbardziej dumni z gry kopaczy byliśmy jak nie dostawali wypłat. Szkoda tylko że wtedy zastanawialiśmy się czy jutro Wisła będzie istnieć. Są inne sposoby na mobilizację niż nie kupowanie karnetu. Tak naprawdę jest to pierwsza zawstydzająca porażka drużyny Skowronka. Chyba, że jesteś kolejnym z tych który wymaga od bankruta walki o czołowe lokaty w lidzę a nie utrzymania to można zamykać dyskusję.
Ogólnie zgadzam się, że niekupowanie karnetów to słaby sposób na ukaranie grajków. Jednak nie ma się co oszukiwać postawa zespołu to zasadniczy czynnik jeżeli chodzi o frekwencję, czy to karnetową czy biletową. I robienie dobrej miny na nic się nie zda. 80 % potencjalnych nabywców karnetów ma gdzieś co kto wypisuje na forum. Natomiast wtopa z trzecioligowcem to inna sprawa. Ciągłe liczenie na "twardy elektorat" który kupi karnet bez względu na wszystko to droga do marazmu.

Szukajmy zatem sposobów na mobilizację. Czy wmawianie sobie, że na nic nas nie stać poza walką o utrzymanie to jeden z takich sposobów? W zeszłym roku dostaliśmy w pałę 10 razy pod rzad i się utrzymaliśmy, a spadały trzy zespoły. Skoro teraz spada jeden to ile razy w pałę można bezpiecznie wyłapać? 13 pod rząd? A może 15 będzie bezpieczne i "cel" zostanie osiągnięty.

Skoro najbardziej dumni z gry kopaczy byliśmy jak nie dostawali wypłat to dlaczego nie można wymagać od bankruta walki o czołowe lokaty w lidzę? Inaczej, nie gry o lokaty, a gry o zwycięstwo, jak najlepszy wynik, niezależnie od lokaty. Jeżeli będzie gra, zaangażowanie, chęci!!! To nawet w wypadku wtopy kibic będzie czekał na kolejny mecz z niecierpliwością bo "następnym razem musi się udać". To jest oczywista oczywistość.

Tu jest rola TRENERA. Żeby drużynie chciało się zapieprzać dla kibiców, żeby dostać owację, żeby dostać podziękowania nawet po przegranym meczu. Kiedy jest nóż na gardle to nie problem zmotywować, utrzymać koncentrację. Sztuka jest to zrobić w takich meczach jak końcówka poprzedniej rundy, czy puchar z trzecioligowcem. Niestety te sprawdziany Skowronek oblał. I nie jest to kwestia przygotowania taktyki czy personaliów. To był egzamin z czegoś dużo bardziej zasadniczego mianowicie z podejścia do tego co się robi, albo się jest profesjonalistą, albo pozorantem bez ambicji. Tutaj nie ma szarości.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
DeadOrAlive
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 20.08.2020, 10:29
Przed meczem z KSZO Skowronek powinien był puścić parchów świętujących zdobycie Pucharu Polski i zapytać ich - czy chcą, by w tym sezonie również ktoś inny podnosił ten puchar ?

Obym się mylił, OBY - ale wydaje mi się, że Skowronek w Wiśle się już skończył.
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując
Kac
Senior Member

Od: 06.2004

Stary 20.08.2020, 12:01
nie tylko Tobie

jedyne co go uratuje to dobry start ligi
STOP kompleKSom!
Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member

Od: 06.2012

Stary 20.08.2020, 12:28
Jeśli Skowronek przegra dwa pierwsze mecze, nie pokazując w meczach nic pozytywnego to jestem pewien, że poleci. Akurat po drugim meczu jest przerwa na kadrę, więc to będzie dobry moment na zmianę.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 21.08.2020, 09:48
Srednia punktow na mecz w poprzednim sezonie - Skowronek na 4 miejscu razem z Sevelą (1.55) - statystyki ze skarbu kibica PS a Wy narzekacie na niego i chcielibyscie by go zwolniono juz teraz
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 21.08.2020 o godz. 10:01.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 21.08.2020, 10:35
przesłuchałem to weszło.fm, no tam już sie odbył regularny sąd kapturowy

najbardziej żenujący był debil Karcz , znany z autoplagiatów i brania mądrości z tego forum i komentarzy pod swoimi tekstami , który z wiekiem chyba zamarzył sobie o pozycji mędrca-seniora który będzie zwalniał trenerów , niczym Szpakowski w szczycie formy selekcjonerów kadry
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 21.08.2020, 10:42
Karcz bardzo dobrze pocisnął za ten blamaż.
Odpowiedz cytując
manson777
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 21.08.2020, 11:43
najbardziej żenujący był debil Karcz , znany z autoplagiatów i brania mądrości z tego forum i komentarzy pod swoimi tekstami , który z wiekiem chyba zamarzył sobie o pozycji mędrca-seniora który będzie zwalniał trenerów , niczym Szpakowski w szczycie formy selekcjonerów kadry

Karcz Karczem
aleś sobie wystawił piękną laurkę
merytorycznie słabo, więc trzeba pojechać ad personam

a Karcz ośmielił się naruszyć nienaruszalne
bo wiadomo my Wisła Kraków, nigdy się nie mylimy,
wierzymy w Marzenkę i Dukata

itp. itd.

odrobina rozsądku panie czerepach

i pomyślunku
La tierra giró para acercarnos, giró sobre sí misma y en nosotros,
hasta juntarnos por fin en este sueno, como fue escrito en el Simposio.
Pasaron noches, nieves y solsticios; pasó el tiempo en minutos y milenios.
Una carreta que iba para Nínive llegó a Nebraska. Un gallo cantó lejos del mundo, en la previda a menos mil de nuestros padres. [...]

Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 21.08.2020, 12:00
no ale to kulą w płot , bo to Karcz właśnie chodził na pasku poprzedniego układu , to Karcza gazeta obwieściła Sarapate osobowością roku , więc że tak podsumuje punete Twojego posta : wzajemnie
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 21.08.2020, 12:06
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
to Karcza gazeta obwieściła Sarapate osobowością roku
Tia, i to Karcz oddał na tę Sarapatę wszystkie głosy, umożliwiając jej zwycięstwo, bo przecież nie kibice.
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 21.08.2020, 12:22
Swojego czasu i to praktycznie do samego końca byłą prezes i jej ekipę popierało 99% osób (już po ujawnieniu prawdy) - w tym zdecydowana większość bardzo mocno.

Teraz mówią, że nie, że nie pamiętają, że nie było to możliwe, a niektórzy, że jej nie znają.
Odpowiedz cytując
manson777
Senior Member

Stary 21.08.2020, 12:29
To o Sarapacie i o Dukacie
nie dotyczy Karcza
a raczej tzw. "syndromu oblężonej twierdzy"
Una carreta que iba para Nínive llegó a Nebraska. Un gallo cantó lejos del mundo, en la previda a menos mil de nuestros padres. [...]

Odpowiedz cytując
manson777
Senior Member

Stary 21.08.2020, 12:30
To o Sarapacie i o Dukacie
nie dotyczy Karcza
a raczej tzw. "syndromu oblężonej twierdzy", który dobrze się rozwinął u ciebie

Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 21.08.2020, 12:45
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Swojego czasu i to praktycznie do samego końca byłą prezes i jej ekipę popierało 99% osób (już po ujawnieniu prawdy) - w tym zdecydowana większość bardzo mocno.

Teraz mówią, że nie, że nie pamiętają, że nie było to możliwe, a niektórzy, że jej nie znają.
A tak w ogóle niektórzy najbardziej za złe mają Jadczakowie, bo po co siał ferment.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 21.08.2020, 13:00
Czerepak wcale nie bronił poprzedniego układu do końca. Pamiętam, że zaczął mieć wątpliwości wcześniej niż mi zaćma minęła.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 21.08.2020, 15:33
Jakie to wszystko ma znaczenie w aktualnej sytuacji? Wrzód został wycięty i od bardzo niedawna zaczyna się goić. Trzeba teraz stworzyć sterylne warunki żeby się nie wdało zakażenie. A to co się ostatnio przytrafiło to obrzucanie rany końskim łajnem. Po takim wypadku znowu trzeba czyścić i dezynfekować. Bo się będzie jadzić.

Ktoś pomyśli, co on bredzi. Ale po zyskaniu praw do herbu i nazwy przez nowych właścicieli piłkarskiej Wisły można było przyjąć, że pewien etap się zakończył i teraz rozpoczyna się sanacja i będzie tylko lepiej. Atmosfera wokół klubu się oczyściła trener, który uratował ekstraklasę zaczyna z czystą kartą. Tylko się cieszyć. A tu taka wtopa, jak cios pałą w potylicę. Nie da się tego pominąć milczeniem. I dlatego nie ma się co dziwić że zaczęło się szukanie winnego, kto jest winny w piłce? Trener i nie ma znaczenia ilu setek nie strzelą piłkarze.

Skowronek ma ostatnią szanse żeby zrozumieć swoje zadanie. Nie wymyślne taktyki na każdego przeciwnika, nie eksperymentalne ustawienia i inne arkana trenerskiego warsztatu. To nie ten etap. Skowronek musi natchnąć grajków do zapieprzania, zaszczepić im nieustępliwość, waleczność i odpowiedzialność w grze. Jeżeli mu się uda to będą wyniki i można będzie myśleć o kombinowaniu. Jeżeli mu się nie uda to poleci szybciutko bo z takim podejściem jak w kilku ostatnich meczach będziemy przegrywać.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
caucus
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2018

Stary 21.08.2020, 16:37
To niestety przykro powiedzieć, Droździe, ale to nie ten trener. On zawsze kalkuluje i kombinuje, a nie szczepi nieustępliwość.

Strategią Skowronka na każdy mecz jest szybko strzelić i bronić wyniku. Ja tam to lubię, bo ostatecznie coś takiego przynosi wyniki. Jak się prowadzi, to trzeba się postarać, by zdobyć ostatecznie 0 punktów.
Odpowiedz cytując
Gorlicki Wiślak
Junior Member

Od: 01.2009

Stary 24.08.2020, 19:40
Za Stolarczyka skończyło się fatalnie ale zanim to nastąpiło graliśmy najatrakcyjniejszą piłkę w lidze co było podkreślane po wielu meczach oczywiście przeplatanych słabszymi ale jednak jak zaczynało żreć to szliśmy po 2,3,4,5 bramkę a teraz?
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 24.08.2020, 20:24
Jestem zdania że najpierw punkty, później styl. U mnie Skowronek ma jeszcze taryfę ulgowa, jeśli będzie się utrzymywał powyżej 8 miejsca. Na dzisiaj tak jest.
Odpowiedz cytując
orm
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 24.08.2020, 20:54
Dajcież spokój z najeżdżaniem na Skowronka. Wielki trener to nie jest, ale w drużynie jakości nie ma więcej niż na utrzymanie się. Może jak nowi się wpasują lepiej w drużynę, to gra trochę się poprawi.
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Od: 02.2019

Stary 24.08.2020, 21:22
orm,

jakosc jest. Niewykorzystana. A to wina trenera, nikogo innego.
Odpowiedz cytując
bob85
Senior Member

Od: 10.2015

Stary 24.08.2020, 22:56
Jeb***cie się w łeb z tym zwalnianiem. Gość teraz dopiero ma de facto pierwszy raz okazje prowadzić drużynę z w miarę szeroką kadrą, bez kontuzji, bez noża na gardle. Można go będzie ocenić po choćby pełnej rundzie.
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 25.08.2020, 02:22
Nie jestem jakims fanem Skowronka ale dajmy mu popracowac jeszcze kilka miesiecy. Jezeli bedzie punktowal moge przelknac gorszy styl. Dla przypomnienia Probierz byl na dobrej drodze do spuszczenia sasiadki ale wytrzymali cisnienie i dzisiaj zbieraja tego owoce.
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Od: 02.2019

Stary 25.08.2020, 08:29
bob, blixa

Teoretycznie macie racje. Teoretycznie.
PRaktycznie to wyglada tak, ze jak walczylismy o utrzymanie to na wiele rzeczy mozna bylo przymknac oko i wielu rzeczy mozna bylo nie zauwazac. Istotny byl cel za wszelka cene i choc ja nie bylem , nie jestem i nie bede entuzjasta Skowronka to widzialem wiele mankamentow w sposobie prowadzenia przez niego druzyny.

Dzisiaj mamy nowy sezon, ale zespol jest prowadzony tak samo jak do tej pory. Czyli od meczu do meczu. Patrzymy jak gra rywal i zastanawiamy sie jakby mu tu uprzykrzyc zycie. I pewnie caly tydzien jest katowane cos co ma w tym pomoc.
Tutaj nie ma pracy u podstaw nad schematem gry, nad taktyka, zachowaniami zawodnikow na poszczegolnych pozycjach. Jest trenowanie czegos przeciwko rywalowi. Dlatego nasza gra w ataku jest tak dretwa. Bo zwyczajnie nie ma schematow wypracowanych. I nie bedzie.

Dlatego bez zmiany trenera ta druzyna niczego wiekszego nie osiagnie. Wystarczy na srodek tabeli, ale przyjdzie do gry z top 6 i sie skoncza wyniki.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów