The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Blixa
Senior Member

Od: 08.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 19.07.2020, 17:58
Skowronek wygasil bardzo powazny pozar i zasluzyl sobie na poprowadzenie zespolu w nastepnym sezonie. Jezeli powtorzy ilosc punktowania jaka mial od momentu kiedy objal stanowisko do momentu pandemii to bedziemy w top 8 w nastepnym sezonie. Po rundzie jesiennej bedziemy miec lepszy obraz jego fachu.
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 19.07.2020, 20:46
Blixa napisał(a):Wyświetl post
Skowronek wygasil bardzo powazny pozar i zasluzyl sobie na poprowadzenie zespolu w nastepnym sezonie. Jezeli powtorzy ilosc punktowania jaka mial od momentu kiedy objal stanowisko do momentu pandemii to bedziemy w top 8 w nastepnym sezonie. Po rundzie jesiennej bedziemy miec lepszy obraz jego fachu.
Halo pogotowie!? Proszę przyjechać na internet! Stary! My się ledwo z tą padaką utrzymaliśmy w lidze a Ty piszesz brednie o TOP8 na przyszły sezon!?!?!? Kubeł, albo dwa lodowatej wody na głowę bo ledwo się jedno bagno skończyło a już zaczyna się pompowanie balonika z hasełkami: "Idziemy na Mistrza", "Top 8 to z palcem w d....", "Kolejny sezon będzie nasz"....
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Stary 19.07.2020, 21:05
Przecież wyraźnie napisał jeśli powtórzy.
Odpowiedz cytując
Harcownik
Senior Member

Od: 08.2017

Stary 19.07.2020, 21:53
Czytałem ten wywiad ze Skowronkiem i " brzmi"to dobrze ale... Jeśli to prawda że np. rzeczywiście Wisła wygrała tylko jeden mecz na dziesięć ostatnich zakończeń sezonu, to coś musi w tym być i trochę brakuje mi tu takiego kaprala, który trzymałby całą ekipę za przysłowiową twarz.

Powoli te proporcje w klubie się zmieniają i o ile naprawdę władze nie zakontraktują jakichś wirtuozów to należałoby inaczej rozłożyć akcenty, bo do zarządzania "składem drewna i papy" lepszy byłby naprawdę Ojrzyński, Papszun, czy Mamrot niż trenerzy typu Kasperczak, Skorża, czy (zdaje się) Skowronek.

Już od dawna brakuje mi takiej konkretnej determinacji, walki, nie ostawiania nogi, stania murem za kolegą. Nie chodzi może o styl "urwać nogę przeciwnikowi" a la Korona Kielce,
Reserve napisał(a):Wyświetl post
Przecież Korona za Ojrzyńskiego to była banda drwali, a styl gry polegał na cięciu przy ziemi. Ktoś gra technicznie? Zaboli go raz, drugi to przestanie i problem z głowy.
ale żeby w ostatnim meczu sezonu serwować takie ciepłe kluchy ze spadkowiczem?

Mi marzy się taka ekipa może nie super silna, ale potrafiąca atakować, czerpiąca przyjemność z gry, która potrafi ogolić ogórków, i przynajmniej naciskać, oddawać strzały! Ale do tego potrzebni będą prawdziwi skrzydłowi, bo tego chyba najbardziej nam brakuje. Przy dobrych skrzydłowych i Buksa dużo lepiej by wyglądał.

Skowronek musi zadbać o to, żeby w przyszłym sezonie było DUŻO mniej kontuzji. I pod tym kątem trzeba też kontraktować grajków, żeby nie było więcej zagwozdek a la Turgeman (dobry grajek ale po ilu meczach się posypie i na jak długo wypadnie?). Aha, naprawdę nie da się zatrudnić Kiko jako skauta?
Ostatnio edytowane przez Harcownik : 19.07.2020 o godz. 22:14.
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 19.07.2020, 23:21
Arek95 napisał(a):Wyświetl post
Halo pogotowie!? Proszę przyjechać na internet! Stary! My się ledwo z tą padaką utrzymaliśmy w lidze a Ty piszesz brednie o TOP8 na przyszły sezon!?!?!? Kubeł, albo dwa lodowatej wody na głowę bo ledwo się jedno bagno skończyło a już zaczyna się pompowanie balonika z hasełkami: "Idziemy na Mistrza", "Top 8 to z palcem w d....", "Kolejny sezon będzie nasz"....
Radzilbym wyluzowac majty i polecam nauczyc sie czytac ze zrozumieniem.
Odpowiedz cytując
1906T
Junior Member

Od: 04.2017

Stary 20.07.2020, 08:05
Bez wątpienia Arturowi Skowronkowi należy pogratulować wyciągnięcia drużyny z gigantycznego dołka. Już od samego początku było widać poprawę w grze, brakowało tylko konkretów, pojawiły się dopiero w meczu z Pogonią, do którego zastosował wraz ze sztabem bardzo fajny sposób motywacji. To wypaliło i potem już było dużo lepiej. Nie ma co w ogóle rozmawiać o dalszej współpracy - za taki swego rodzaju "cud" należy się dalsza praca i podwyżka. Jednak optymalnym rozwiązaniem będzie kontrakt na rok z opcją przedłużenia, tak aby w razie niepowodzenia nie płacić Skowronkowi za utratę stołka tak jak jego poprzednikom.

Jestem pewny, że przy dobrych transferach tę drużynę stać na coś więcej niż 13 miejsce. Awansują 3 stosunkowo słabe zespoły, Raków i Płock to drużyny zdecydowanie do ogrania. Górnik, Zagłębie, Jagiellonia, Pogoń, Śląsk, Cracovia to typowa ligowa młócka - mają duże wahania, na tę chwilę nie mamy z nimi czego szukać, ale może po oknie transferowym będzie lepiej. Piast też się osłabia i to drastycznie, a Lechia jak to Lechia - Mandziara nie pozwoli im na sukces. Poza zasięgiem zarówno finansowym i sportowym wydaje się Legia i Lech. Mają ogromny potencjał sprzedażowy, jedynie leży trochę zarządzanie i decyzyjność transferowa - np. Pekhart czy inne asy w przeszłości. Na tę chwilę to jednak nie nasza bajka.

Wszystko zależy więc od naszych ruchów transferowych - na chwilę obecną (0 transferów do klubu) będzie to rozpaczliwa walka o utrzymanie ze wskazaniem na spadek. Trzeba jednak wierzyć, że trafimy takie perełki jak Carlitos, Llonch, Imaz czy nawet Ivan Gonzales.

Czy po ewentualnych wzmocnieniach Artur da radę ułożyć zespół? Przy pełnej (lub prawie pełnej) kadrze nasza gra wyglądała naprawdę obiecująco. Obawy mam jedynie względem przygotowania fizycznego.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 20.07.2020, 14:26
fajny wywiad
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 20.07.2020, 19:38
Artur zostaje na kolejny rok z opcją przedłużenia ! Dobra wiadomość
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
caucus
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2018

Stary 20.07.2020, 21:27
podoba mi się narzekanie na to, że Wisła z Arką oddała mało strzałów po meczu, w którym oddała najwięcej strzałów w sezonie
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 24.07.2020, 13:07
https://wislakrakow.com/forum/showpo...ostcount=14486

miedzywierszami można wyczytać że Skowronek miękki był dla "gwiazdek" w Mielcu , a Ziemniak wziął ich za mordy
Odpowiedz cytując
Matios98
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 24.07.2020, 14:05
Myślę, że zwyczajnie Skowronek większość tamtych piłkarzy sprowadzał, a Marzec po prostu zastał, więc nie ma co się dziwić, że inna perspektywa i podejście.
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 11.08.2020, 20:33
Skład już raczej ustabilizowany więc śmiało można szlifować grę trójka obrońców i pomyśleć nad zmianą pozycji dla nowych zawodników
Odpowiedz cytując
X-Ray
Senior Member

Od: 10.2010

Stary 11.08.2020, 21:40
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
Skład już raczej ustabilizowany więc śmiało można szlifować grę trójka obrońców i pomyśleć nad zmianą pozycji dla nowych zawodników
Żeby grać trójką z tyłu trzeba mieć piłkarzy umiejących wyprowadzić piłkę. Widzisz z tyłu chociaż jednego takiego?

Jak już chcemy na siłę dostać w ryj to wyjdźmy młodzieżą, chociaż ich trochę ogramy.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 12.08.2020, 00:27
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
Ja proponuję zagrać dwójką, albo i bez środkowych obrońców. W końcu taktykę dopasowuje się do stanu posiadania.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 12.08.2020, 07:43
Myślę że kolega wyszedł z ironia, a koledzy wyżej tego nie zrozumieli.

Widać co grał Skowronek w sparingach (przynajmniej ustawieniem), widać ilu ma do dyspozycji środkowych obrońców i nie sądzę że będzie wymyślał proch na nowo. Skowronek w odróżnieniu od kilku poprzedników wydaje się wyciągać błędy że swoich złych decyzji. Zresztą dalej uważam że granie trójka z tyłu jak to miało miejsce momentami wiosna wynika z fatalnej sytuacji kadrowej w pomocy, a nie faktycznym fanatyzmem Skorownka w stosunku do tego ustawienia.
Fajnie że spróbował z drużyną elastycznego ustawienia, ale myślę że widzi że jakości w obronie ma zbyt mało, aby kombinowac z naszym docelowym ustawieniem trójka z tyłu.
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Od: 02.2019

Stary 12.08.2020, 09:25
Nie jestem specjalnym entuzjasta Skowronka.
Dla niego ta runda mysle, ze bedzie decydujaca w kontekscie dalszej kariery, nie tylko w Wisle.
Dostal pelnie wladzy, sam decyduje o sposobie przygotowania, dostal taki sztab jaki chcial a teraz dostal juz praktycznie caly sklad na okres przygotowawczy i przed startem rozgrywek.
Jednoczesnie nie dostal ogorkow ale ma kilku na prawde jakosciowych zawodnikow i tylko od niego zalezy jak to wykorzysta. Szczerze mam nadzieje, ze za 3 miesiace napisze, ze choc nadal nie jestem entuzjasta Skowronka to doceniam wyniki jakie osiaga i ma moje pelne poparcie ;-)
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 12.08.2020, 10:21
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jeśli tak, to przepraszam. Myślałem, że mrugnięcie dotyczyło zmian pozycji.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Toeju
Socios Wisła Kraków

Stary 12.08.2020, 11:22
Karherop napisał(a):Wyświetl post

Widać co grał Skowronek w sparingach (przynajmniej ustawieniem), widać ilu ma do dyspozycji środkowych obrońców i nie sądzę że będzie wymyślał proch na nowo. Skowronek w odróżnieniu od kilku poprzedników wydaje się wyciągać błędy że swoich złych decyzji. Zresztą dalej uważam że granie trójka z tyłu jak to miało miejsce momentami wiosna wynika z fatalnej sytuacji kadrowej w pomocy, a nie faktycznym fanatyzmem Skorownka w stosunku do tego ustawienia.
Fajnie że spróbował z drużyną elastycznego ustawienia, ale myślę że widzi że jakości w obronie ma zbyt mało, aby kombinowac z naszym docelowym ustawieniem trójka z tyłu.

Co grał Skowronek w sparingach, bo nie wiem? Nazwiska pasowały zarówno do 4-2-3-1 jak i do 4-4-2. Wiesz jakim zestawieniem graliśmy? Z Buksą obok Beqiraja, czy na skrzydle?
Odpowiedz cytując
Jontek
Senior Member

Stary 12.08.2020, 11:33
Grał 4-2-3-1, Beqiraj na szpicy
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 12.08.2020, 12:22
Toeju napisał(a):Wyświetl post
Co grał Skowronek w sparingach, bo nie wiem? Nazwiska pasowały zarówno do 4-2-3-1 jak i do 4-4-2. Wiesz jakim zestawieniem graliśmy? Z Buksą obok Beqiraja, czy na skrzydle?
4-4-2 ew 4-5-1
Buksa na szpicy, Beqiraj za nim, na prawym skrzydle Szot, na lewej Boguski/Mak, za nimi Kuveljic i Zukov.
W obu meczach w zasadzie było identyczne zestawienie. W meczach PP wyjdziemy podobnie.
Odpowiedz cytując
Toeju
Socios Wisła Kraków

Stary 12.08.2020, 13:17
No i widzisz, kibice którzy byli w Myślenicach mówią, że Buksa w meczu z Stalą grał na skrzydle.
Ile ludzi, tyle wersji.

Nad moim postem są już dwie wersje zestawienia.

Zostańmy przy tym, że Skowronek testował. Co? Niech to będzie zagadką. PP albo 1 kolejka powie nam więcej.
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 15.08.2020, 20:33
Nie chce mi sie za duzo pisac, bo po prostu juz nie mam na to sily i powoli trace tez serce - mamy sabotażyste na stołku trenera i to jest mega wywazona wypowiedz, bo kilku innych przymiotnikow bym uzyl a propos tego czlowieka, ale to jest w sumie wiadome odkad majac inne mozliwosci wpuszczał Boguskiego, a potem przedluzyl mu kontrakt. Ale dzisiejsza akcja z wymiana Jean Carlosa na Plewke to przejdzie do legendy gosciu przygotowal zmiane przy 1-0 (czyli zakladam ze byl w tym jakis plan na te konkretne 1-0, w domysle obrona wyniku drwalem Plewką) po czym tracimy bramke w miedzyczasie, a on dalej ta zmiane przeprowadza, czytaj sciaga zawodnika, ktory przynajmniej w teorii powinien byc jakos kreatywny i powinien pozwolic myslec o strzeleniu 2 bramki, a wprowadza na boisko piłkarsko prostego jak budowa cepa Plewke, ktoremu nic tylko zalozyc chomąto i orać nim pole ja juz nawet nie wiem jak to nazwac i co to jest? Czy ten czlowiek jest normalny? Czy to jest jakis eksperyment socjologiczny na kibicach Wisły?
Ostatnio edytowane przez Wehrmacht : 15.08.2020 o godz. 20:51.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 15.08.2020, 20:48
no trudno... mamy popierdółkę a nie trenera i piszę to z pełną świadomością...
Utrzymał nas w lidze, dziękuję. Wystarczy.

Z KSZO miał obowiązek wygrać nawet samymi młodzieżowcami, czy samymi emerytami.
Nieważne, że KSZO jest już bardziej już zaawansowane w sezonie. Nieważne, że liga staruje za jakieś 2 tygodnie. Graliśmy z III ligowcem.
Dostaliśmy w d...

Nigdy nie jarałem się jego warsztatem. Doceniłem, że nas wyprowadził z miejsca spadkowego.
Ale na więcej go nie stać.
Skład, zmiany w dzisiejszym meczu przekreślają gościa.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 15.08.2020, 20:49
Mozna zaczac typowac w ktorym momencie sezonu Skowronek poleci
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Stary 15.08.2020, 20:49
Z oboma kolegami powyzej sie zgadzam
Odpowiedz cytując
Savik
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 15.08.2020, 20:52
Pytanie czy nas stać aby czekać na „moment w sezonie” ��
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Stary 15.08.2020, 20:54
Nie stac, ale podpisali z nim swiezy kontrakt i nie zwolnia go juz teraz. Chyba ze byla klauzula odpadniecia z pucharu ale nie liczylbym na to. Nikt chyba nie zakladal takiego scenariusza.
Natomiast pewnie ma jakies progi punktowe ponizej ktorych moga go zwolnic bez odszkodowania. Mam nadzieje...
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 15.08.2020, 20:55
Ja bym się zastanawiał, czy będzie nas stać, żeby go zwolnić... sponsor sponsorem, ale jak ludzie zaczną realizować groźby w/s karnetów...
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
Jontek
Senior Member

Stary 15.08.2020, 20:56
Cytat:
Natomiast pewnie ma jakies progi punktowe ponizej ktorych moga go zwolnic bez odszkodowania. Mam nadzieje...

Gówno mają. Obi nie dogadał się ze Skowronkiem, więc Błaszczu zadzwonił do Skowronka i zaakceptował z miejsca jego warunki.
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 15.08.2020, 20:58
Biorąc pod uwagę, że następcą ma być Jurek Brzęczek (po skończeniu udawania trenera reprezentacji), to nie wiem co gorsze...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów