The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
esaper
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2018

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 22.11.2018, 15:24
Proszę o udzielenie dostępu do pokoju Socios na forum wislakrakow.com".
Odpowiedz cytując
petred
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2008

Stary 22.11.2018, 15:31
Wyślij na maila Socios ze swojego maila co się rejestrowałeś swój nick i po sprawie [email protected]
Odpowiedz cytując
natkaniec.kam
Socios Wisła Kraków

Stary 22.11.2018, 16:33
wczoraj maile były rozsyłane w sprawie dostępu do pokoju. sam sobie przez to założyłem konto na forum
"Zwycięży nasza Wisła, bo (...) to jest potęga"

Odpowiedz cytując
As
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 22.11.2018, 16:56
lopez71 napisał(a):Wyświetl post
Fajnie, tylko że ja nie mam maila dlatego deklaracje składałem osobiście
Skubany, zyje calkowicie poza systemem
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Stary 23.11.2018, 07:24
Ile się czeka na dostęp do forum?
Mail poszedł wczoraj rano.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
Voytecbarry
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2018

Stary 23.11.2018, 10:33
Dzis solaczylem do SOCIOS
Witam wszystkich
Odpowiedz cytując
Voytecbarry
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2018

Stary 23.11.2018, 10:34
Dzis dolaczylem do SOCIOS
Witam wszystkich
Odpowiedz cytując
Brozinho_23
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 23.11.2018, 19:30
Aktualne to spotkanie jutro o 14 ,,u Wiślaków" ?
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 23.11.2018, 19:36
Aktualne jak najbardziej!
Odpowiedz cytując
Pablo40
Junior Member

Stary 28.11.2018, 21:07
Od 27.11.2018 jestem Socios pozdrawiam wszystkich
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser

Od: 07.2009

Stary 29.11.2018, 19:24
Jest jakiś graniczny dzień każdego miesiąca na zapłacenie składki? np 10, 15 itp?
Odpowiedz cytując
rav
Socios Wisła Kraków

Stary 29.11.2018, 19:32
Do końca miesiaca po prostu.
Jak sie spoznisz pare dni to tez przezyjemy. Usuniecie po trzech niezaplaconych.
Odpowiedz cytując
Brozinho_23
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 30.11.2018, 19:56
Nie myśleliście, żeby na stronie zrobić coś w kategorii news'ów. Bo nie każdy korzysta z FB, a na stronie w ogóle nie ma informacji o zbiórce na piłkarzy (tutaj ew. można by było zrobić wyskakujące okienko przy wejściu na stronę z informacją), ani np. o tym, że członkiem Socios został Ludwik Miętta-Mikołajewicz (to pewnie też parę niezdecydowanych osób by zachęciło).
Odpowiedz cytując
jaro1985r
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 01.12.2018, 05:42
Najlepszą reklamą będzie przyjmowanie do Socios znanych osób kibicujących naszemu klubowi ( byli piłkarze , aktorzy, itp) .
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 01.12.2018, 10:27
jaro1985r napisał(a):Wyświetl post
Najlepszą reklamą będzie przyjmowanie do Socios znanych osób kibicujących naszemu klubowi ( byli piłkarze , aktorzy, itp) .
No ja czekam np czekam na Danca
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Od: 05.2015

Stary 01.12.2018, 10:37
Świetnym pomysłem było przyjęcie do stowarzyszenia Pana Ludwika Miętty-Mikołajewicza. Brawo za pomysł.

Mam nadzieję, że przekaże wieść o tym stowarzyszeniu potencjalnym nabywcom klubu, myślę tu o Ziętku i Kwietniu.
Stowarzyszenie mocno się rozkręca, możliwości rosną. Liczba członków już przekroczyła to co szacunkowo zakładali pomysłodawcy całego przedsięwzięcia.
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 05.12.2018, 00:26
czy mozna byc Socios ( niecierpie tego slowa) bez tej pokazowki przy loginie na tym forum ....pytanie bez napinki
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 05.12.2018, 00:42
Oczywiście, że można. Twój wybór
Odpowiedz cytując
krakus76_
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2018

Stary 05.12.2018, 07:00
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
czy mozna byc Socios ( niecierpie tego slowa) bez tej pokazowki przy loginie na tym forum ....pytanie bez napinki
Jesteś rodzynkiem w tej kwestii Lubię takie osoby.

ps. Ale nie dziś się ja w szale dyskusji ktoś zada Tobie takie pytanie:
"Wymądrzasz się i ustawiasz ludzi po kątach a w Socios jesteś lub w inny sposób wspierasz klub ?"

ps. Opis wstawiłem żeby odciąć się od komentarzy/pytań związanych z pewną sytuacją (zainteresowani wiedzą o co chodzi),
Ostatnio edytowane przez krakus76_ : 05.12.2018 o godz. 07:04.
----------------------------------------------------------------
„W świecie baranów i owiec wolę być wilkiem"
Odpowiedz cytując
GrzeS1971
Junior Member

Od: 12.2018

Stary 05.12.2018, 11:00
Dołączam i zachęcam innych.!
Odpowiedz cytując
MISIEK_BIS
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2006

Stary 05.12.2018, 11:11
przy około 360 osób w stowarzyszeniu i przy załażeniu minimalnej składki rocznie można liczyć na wygenerowanie minimum 210 tys. złotych. przy obecnej strukturze składek może eto być 360 tys i więcej. Tym bardziej że regulamin stowarzyszenia ma zapewniać stały dopływ funduszy ze składek.
Moim zdaniem tych środków nie powinno wykorzystywać na drobne sprawy tylko, w przodku zmian własnościowych dążyć do objęcia nawet minimum udziałów w TS Wisła SA i próby zapewniania dostępu do informacji z wewnątrz spółki oraz wspływu na 1 lub 2 kluczowe decyzje (absolutorium zarządu, sprzedaż spółki)
Odpowiedz cytując
GrzeS1971
Junior Member

Od: 12.2018

Stary 05.12.2018, 11:23
Czy ktoś już zastrzegł logo Socios.? Niby nic, ale w przyszłości może stanowić wartość nie tylko sentymentalną. Lepiej uprzedzić innych, których dobro Wisły kompletnie nie interesuje.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 05.12.2018, 11:36
krakus76_ napisał(a):Wyświetl post
"Wymądrzasz się i ustawiasz ludzi po kątach a w Socios jesteś lub w inny sposób wspierasz klub ?"
haha miło. że pobierasz nauki i mnie cytujesz :]

Jeśłi chodzi o ten podpis, to wlazłem w jakiś link na chacie, dałem cos tam ok (były dwa do wyboru ) i nic...

W sumie nie chcę stracić mojego zdjęcia z koszulkami bo łatwo szukam swoje posty na forum w ten sposób (kolekcja jest okazalsza, ale na jednym ujęciu nie zmieszcze) ALE z drugiej strony chętnie taki banerek wstawiłbym, głównie ze względów marketingowych i przyciągnięcia oczu tych, którzy jeszcze się nie zapisali.

Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 05.12.2018, 12:20
krakus76_ napisał(a):Wyświetl post
Jesteś rodzynkiem w tej kwestii Lubię takie osoby.

ps. Ale nie dziś się ja w szale dyskusji ktoś zada Tobie takie pytanie:

ps. Opis wstawiłem żeby odciąć się od komentarzy/pytań związanych z pewną sytuacją (zainteresowani wiedzą o co chodzi),
dlaczego rodzynkiem ? bo niecierpie slowa Socios ? polacy nie gesi i swoj jezyk maja , poza tym slowo z hiszpani gdzie ruch kibicowski jest groteskowy , poza tym chce wspierac Wisle- ale smiesza mnie napisy przy loginie- ze ktos jest Socios a ktos nie - to dla mnie pokazowka - dzielimy sie teraz na kibicow z napisem i bez , ktos kto ma Socios przy loginie madrzej pisze niz ci bez napisu itp ...sory- dla mnie pokazowka i tyle - cel akcji wspanialy
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 05.12.2018 o godz. 12:23.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 05.12.2018, 12:35
Przeciez tez masz napis, senior member. Przestan dzielic
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 05.12.2018, 12:50
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
haha miło. że pobierasz nauki i mnie cytujesz :]

Jeśłi chodzi o ten podpis, to wlazłem w jakiś link na chacie, dałem cos tam ok (były dwa do wyboru ) i nic...

W sumie nie chcę stracić mojego zdjęcia z koszulkami bo łatwo szukam swoje posty na forum w ten sposób (kolekcja jest okazalsza, ale na jednym ujęciu nie zmieszcze) ALE z drugiej strony chętnie taki banerek wstawiłbym, głównie ze względów marketingowych i przyciągnięcia oczu tych, którzy jeszcze się nie zapisali.
Ale chyba nie stracisz zdjecia. Tylko reki nie dam se uciąć
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
krakus76_
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2018

Stary 05.12.2018, 13:12
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Przeciez tez masz napis, senior member. Przestan dzielic
Na to akurat nie ma wpływu. Narzuca mu z góry to oprogramowanie forum.

LucjuszWielki

Nauk nie pobieram. Nie pochlebiaj sobie proszę bo nie o Ciebie chodziło.
Takie pytanie akurat Tobie zadałem z racji pewnych okoliczności i "grzeczności" z Twojej strony do mnie.

Masz dostęp do pokoju Socios ? Jak masz to tam się wszystkiego dowiesz (bo różne tematy techniczne są poruszane, nawet w tym zakresie o jaki pytasz).

AntyMod
Według Ciebie pokazówka. Inni to traktują jako tworzenie elementu jednoczącego kibiców (bez względu na poglądy, wiek itp.). Tworzącego więź. Ludzie potrzebują tego widocznie po długim okresie marazmu kiedy nic się nie działo a tylko pisało W Stowarzyszeniu nie ma jednomyślności. Nikt nie dostanie za to w zęby.

Dodatkowo pomysł powstał na forum. I jak dla mnie taki podpis przy nicku mówi mi że osoba posiadająca go nie jest "no name" ale kimś realnym skoro wysłała swoje dane osobowe (poparte danymi z przelewu). Dodatkowo jest szansa żeby z taką osobą poznać się osobiście przy okazji jakiegoś spotkania członków Stowarzyszenia. To również wpływa dodatkowo na podniesienie poziomu merytorycznego forum.

A Twój zarzut, że to dzielenie na lepszych i gorszych użytkowników forum i stygmatyzowanie tych, którzy nie mają takiego opisu pod nickiem według mnie nie ma uzasadnienia. Po pewnym czasie nikt nie będzie na to zwracał uwagi. Teraz niektórzy mogą odnieść takie (mylne) wrażenie ale według mnie wynika to z efektu nowości.

A czy przypadkiem dzieleniem na tych lepszych czy gorszych nie jest status użytkownika (junior, senior) oraz data rejestracji ? Ile to razy się nasłuchałem że jestem trollem bo założyłem konto i mam "juniora" w opisie. Co mi pozostało ? Śmiać się z takich wpisów. I może to "Socios Wisła Kraków" jest dla części osób, które spotkały się z podobnymi komentarzami takim środkowym palcem w kierunku tej części użytkowników forum.

Słowo "Socios". Osobiście również mi się nie podoba i nie przekonuje. W tej chwili jednak nie pora żeby zastanawiać się czy to dobrze czy źle. Nie wypowiadałem się na etapie tworzenia więc nie zabieram głosu. Nieobecni głosu nie mają.
Ostatnio edytowane przez krakus76_ : 05.12.2018 o godz. 13:53.
----------------------------------------------------------------
„W świecie baranów i owiec wolę być wilkiem"
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 05.12.2018, 13:38
Jak to nie ma wpływu. Przeciez moze nic nie pisać i miec junior member
Odpowiedz cytując
Preclarz
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2018

Stary 05.12.2018, 20:55
dlaczego rodzynkiem ? bo niecierpie slowa Socios ? polacy nie gesi i swoj jezyk maja , poza tym slowo z hiszpani gdzie ruch kibicowski jest groteskowy , poza tym chce wspierac Wisle- ale smiesza mnie napisy przy loginie- ze ktos jest Socios a ktos nie - to dla mnie pokazowka - dzielimy sie teraz na kibicow z napisem i bez , ktos kto ma Socios przy loginie madrzej pisze niz ci bez napisu itp ...sory- dla mnie pokazowka i tyle - cel akcji wspanialy
1.Jak taki z ciebie obrońca ojczystej mowy to pisz poprawnie... Polacy, Hiszpanii...no i zamiast loginu nie dałoby się innego słowa użyć? xD
2. Każdy ma swoją wizję kultury kibicowskiej, ale no stworzenie ok.150 tysięcznej armii socios tj. w przypadku Barcelony, czy Realu to nie są jaja. Poza tym formę Socios mają też chociażby River Plate, czy Boca, wiec ekipy z kraju gdzie futbol to religia, a ruchy kibicowskie są więcej niż prężne.
Ostatnio edytowane przez Preclarz : 05.12.2018 o godz. 20:58.
BENE NATO

Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 05.12.2018, 21:30
dlaczego rodzynkiem ? bo niecierpie slowa Socios ? polacy nie gesi i swoj jezyk maja
mają:
Cytat:
poza tym slowo z hiszpani gdzie ruch kibicowski jest groteskowy , poza tym chce wspierac Wisle- ale smiesza mnie napisy przy
Cytat:
loginie
- ze ktos jest Socios a ktos nie - to dla mnie pokazowka - dzielimy sie teraz na kibicow z napisem i bez , ktos kto ma Socios przy loginie madrzej pisze niz ci bez napisu itp ...
Cytat:
sory
- dla mnie pokazowka i tyle - cel akcji wspanialy
Nazwie użytkownika.

Wybaczcie.

Polacy nie gęsi swój język mają.

Co do "ruchu kibicowskiego", to nie wiem, w czym jesteśmy od nich lepsi... Oprawy, chuliganka - u nas może na plus.

U nich z kolei nie ma sytuacji aby na mecz klubu z 500 tys miasta, przychodziło 2 tysiące osób jak bywało na Śląsku, Lechii, Cracovii, Pogonii, itd...
Urodzinowa zbiórka na rehabilitację Martynki

https://zrzutka.pl/r64vya
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów