The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło

Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wiślak 86
Senior Member

Od: 08.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 27.07.2011, 19:06
Taak masz w stu procentach rację gdyby nie to że:

15 podjeżdża pod sam stadion
od Czarnowiejskiej przejść Miechowską to raptem 3 minuty więc nie rozumiem po jakiego diabła puszczać Reymonta autobus? ale wiadomo prestiż jak .... napisać głupoty na forum...
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując
maniak4
Junior Member

Od: 09.2010

Stary 12.08.2011, 13:31
Witam mam zapytanie czy wiecie może do której godziny jeżdżą busy lub autobusy z Krakowa do Wadowic i z kąd one jeżdżą chodzi oto że wiem jak dojechać na stadion lecz boje się że po meczu nie będę miał czym wrócić do domu.A może ktoś zna jakieś Fancluby z Wadowic lub okolic Wadowic które wynajmują busy na mecze.
Odpowiedz cytując
markowywislak
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 12.08.2011, 22:55
maniak4 napisał(a):Wyświetl post
Witam mam zapytanie czy wiecie może do której godziny jeżdżą busy lub autobusy z Krakowa do Wadowic i z kąd one jeżdżą chodzi oto że wiem jak dojechać na stadion lecz boje się że po meczu nie będę miał czym wrócić do domu.A może ktoś zna jakieś Fancluby z Wadowic lub okolic Wadowic które wynajmują busy na mecze.
Ja wracałem z Litexu i widzialem jak jechał jakiś autobus do Wadowic coś około 22-50 ale nie jestem pewien.Weź poszperaj po internecie zawsze coś znajdziesz!
Odpowiedz cytując
Watts
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 12.08.2011, 23:14
http://e-podroznik.pl
Odpowiedz cytując
Mako
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 15.08.2011, 09:17

Ostatni kurs do Wadowic i w ogóle ostatni w te rejony wyjeżdża z dworca w Krakowie o 23.00. Pod AGH jest 5-7 minut później. Spod stadionu na przystanek idzie sie 10 a w tłoku jak to po meczu nawet 15 minut. meczy skończy sie ok. 22.30-22.40 więc zaraz po meczu proponuje migiem na przystanek co by potem nie zostać na noc na dworcu
Odpowiedz cytując
herakles
Junior Member

Stary 15.08.2011, 11:17
Poszukuje transportu z okolic Chełmka na mecz i z powrotem. Wybiera się ktoś
Odpowiedz cytując
maniak4
Junior Member

Stary 15.08.2011, 17:41
Mako napisał(a):Wyświetl post
Ostatni kurs do Wadowic i w ogóle ostatni w te rejony wyjeżdża z dworca w Krakowie o 23.00. Pod AGH jest 5-7 minut później. Spod stadionu na przystanek idzie sie 10 a w tłoku jak to po meczu nawet 15 minut. meczy skończy sie ok. 22.30-22.40 więc zaraz po meczu proponuje migiem na przystanek co by potem nie zostać na noc na dworcu
Dzieki BArdzo mi pomogłeś
Odpowiedz cytując
kamilo584
Member

Od: 07.2010

Stary 10.10.2011, 21:28
Witam , Mam maly problem i prosze o rade. Jak dojechac lub dojsc z dworca autobusowego na hale na Reymonta
Odpowiedz cytując
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.

Od: 10.2003

Stary 10.10.2011, 21:40
Przechodzisz przez tunel, przechodzisz przed dworzec kolejowy do skrzyżowania z przejściem podziemnym i koło poczty wsiadasz w tramwaj 15. Jedziesz do końca lub do przystanku Reymana i jesteś na Wiśle.

polecam www.jakdojade.pl
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 10.10.2011, 22:27
...Albo zamiast wsiadac w 15 na ul.Lubicz idziesz w przeciwnym kierunku do tej ulicy, w strone Plant, pozniej jak dojdziesz do ul. Szpitalnej to kieruj sie nia na lewo, kolejno w prawo skret na Rynek, ul Szewska, Krupnicza, al. Mickiewicza i Reymonta

http://maps.google.pl/maps?hl=pl&q=k...ed=0CCsQ8gEwAA

30-40 min drogi
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
snyrting
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 11.10.2011, 06:23
kamilo584 napisał(a):Wyświetl post
Witam , Mam maly problem i prosze o rade. Jak dojechac lub dojsc z dworca autobusowego na hale na Reymonta
http://krakow.jakdojade.pl/

Ta strona powinna pomóc.
Odpowiedz cytując
tonnybb
Junior Member

Od: 10.2011

Stary 28.10.2011, 09:46
Mam pytanie jak z dojazdem prywatnych samochodów dla kibiców przyjezdnych? Od której ulicy wjechać? Czy jest wogóle jakiś parking dla kibiców drużyny przyjezdnej?
Odpowiedz cytując
adas123
Senior Member

Stary 28.10.2011, 09:55
Niebardzo w moim odczuciu. Najbliżej do wejścia na wasz sektor będzie od al 3 maja.
Odpowiedz cytując
ero781
Senior Member

Od: 10.2009

Stary 28.10.2011, 10:11
na sektor gości ? jak klub się dogada to powinien być wydzielany ale jeśli jedziesz prywatnie to raczej musisz szukać innego parkingu.
[SIZE=6][COLOR=Red][COLOR=Blue][COLOR=Red][center]AVE WISŁA[/center][/COLOR]
[/COLOR][/COLOR][/SIZE]
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów