The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
yogul
Senior Member

Od: 05.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 05.06.2011, 11:08
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Melikson najwyraźniej nie chce grac dla Polski. Czuje się Izraelczykiem, więc uszanuj jego wybór i nie szukaj dziury w całym. Na fecie nie biegał z flagą Polski tylko Izraela. Dla mnie sprawa jasna.
Nie byłbym tego taki pewny.

czyżby, a teraz parę słów więcej to hiperłącze ; )
oczywiście chodziło o to że poprzez samo bieganie z flagą sprawa wcale nie jest jasna

ale ogólnie było wyraźnie powiedziane, ze skoro Maor nie przejawia chęci wystąpienia w naszej kadrze to tematu nie ma.
Więc po co to wałkować setny raz?
Powód: edit
Ostatnio edytowane przez yogul : 05.06.2011 o godz. 11:26.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 05.06.2011, 11:17
yogul napisał(a):Wyświetl post
czyżby? ;>
Możesz przybliżyć? O co chodzi?

Żeby nie było nie jestem zwolennikiem żadnych Arboled i innych tego typu wynalazków w kadrze, więc o co chodzi?

filemon napisał(a):Wyświetl post
Ja tu z żartem wobec tych, którzy go wciskają na siłę do kadry, a Ty mi mówisz że to ja :o Też jestem przeciwny, skoro chce grać dla Izraela.
Widać źle zrozumiałem Twojego maila, sorry
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 05.06.2011 o godz. 11:24.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 05.06.2011, 11:22
Melikson najwyraźniej nie chce grac dla Polski. Czuje się Izraelczykiem, więc uszanuj jego wybór i nie szukaj dziury w całym. Na fecie nie biegał z flagą Polski tylko Izraela. Dla mnie sprawa jasna.
Wiem, że jest ciepło, ale żeby aż tak przygrzało? Ja tu z żartem wobec tych, którzy go wciskają na siłę do kadry, a Ty mi mówisz że to ja. Też jestem przeciwny, wiem, że chce grać dla Izraela.

E:
Widać źle zrozumiałem Twojego maila, sorry
Spoko
Ostatnio edytowane przez filemon : 05.06.2011 o godz. 11:26.
Nie masz racji.
Odpowiedz cytując
rocco_1906
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 07.06.2011, 21:35
Siergiei Pareiko zmuszony dwukrotnie bronic rzuty karne przeciwko Wyspom Owczym.Pierwszy karny nie obroniony,drugi obroniony niestety... po dobitce gol na 2-0 dla Wysp i sensacja wisi w powietrzu. jest 49'
ALEXANDER
THE GREAT
OVECHKIN
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 07.06.2011, 22:51
I Estonia przegrala - Pareiko niestety sam meczu nie wygra
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 08.06.2011, 00:00
Pareiko to ma jednak talent do bronienia rzutów karnych.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
WiślakMyślenice
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 08.06.2011, 00:18
Cytat:
Pareiko to ma jednak talent do bronienia rzutów karnych.
nasz Ricardo
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 08.06.2011, 13:29
Aż dziwne, że tyle lat siedział gdzieś na Syberii i żaden lepszy klub się po niego nie sięgnął.
Czyżby jego talent wybuchł dopiero w podeszłym dla piłkarza wieku ?
..
Odpowiedz cytując
kornd
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 08.06.2011, 13:33
Kto wie czy Pareiko nie będzie takim naszym van der Sarem. Holender przyszedł do MU w wieku 35 lat i dopiero w ostatnim sezonie zakończył karierę. Estończyk to najlepszy bramkarz Wisły od czasów Dolhy i miejmy nadzieję że długo utrzyma dobrą formę jak w ostatniej rundzie.
nędzne polaczki."śmiecie ludzkie". "was powinno się jebać, tak się powinno was jebać, jak tylko was może jebać PIS"

Odpowiedz cytując
mistico
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 08.06.2011, 14:34
Sam Pareiko nam meczów nie wybroni... mamy najsłabszą obronę od paru lat. Straciliśmy w tym sezonie 29(!) bramek w lidze ! to jest ogromna ilość. Dla porównania, sezon wcześniej straciliśmy ich 20, z czego tylko 7 na wiosnę. A mistrz przepadł... Nawet w katastrofalnym sezonie 06/07, gdzie zajęliśmy 8 miejsce, straciliśmy 25 bramek. Ostatni tak słaby pod tym względem sezon był w latach 03/04 (30 bramek w plecy). W obronie muszą być wzmocnienia, i to konkretne.
Odpowiedz cytując
Feniks1983
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 08.06.2011, 14:34
kornd napisał(a):Wyświetl post
Kto wie czy Pareiko nie będzie takim naszym van der Sarem. Holender przyszedł do MU w wieku 35 lat i dopiero w ostatnim sezonie zakończył karierę. Estończyk to najlepszy bramkarz Wisły od czasów Dolhy i miejmy nadzieję że długo utrzyma dobrą formę jak w ostatniej rundzie.
Oby oby utrzymał formę. Ale tak sobie myślę, że poza samym niezaprzeczalnym faktem że Pareiko jest po prstu dobry, to może jednak też w tym jest zasługa Naszego trenera bramkarzy? Może ta dobra forma Pawełka i Pareiko wynikała z tego, że w końcu mamy też dobrego trenera bramkarzy? Tak czy owak życzyłbym sobie żeby Pareiko dalej tak dobrze grał.
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 08.06.2011, 14:39
Feniks1983 napisał(a):Wyświetl post
Oby oby utrzymał formę. Ale tak sobie myślę, że poza samym niezaprzeczalnym faktem że Pareiko jest po prstu dobry, to może jednak też w tym jest zasługa Naszego trenera bramkarzy? Może ta dobra forma Pawełka i Pareiko wynikała z tego, że w końcu mamy też dobrego trenera bramkarzy? Tak czy owak życzyłbym sobie żeby Pareiko dalej tak dobrze grał.
za pewne chciales napisać ze MIELISMY dobrego trenera bramkarzy
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
sanderuss
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2006

Stary 08.06.2011, 14:47
Feniks1983 napisał(a):Wyświetl post
Ja mysle ze to zasluga pewnosci siebie. Popatrz na reakcje Siergieja po czerwonej kartce z Legia. Widac ze chlop ma sile przebicia Zamiast dywagowac przez 10minut co zrobic (vide Pawelek- wygladal tak jakby do konca nie wiedzial czy zrobil to czego chcial ) chlop interweniuje i robi to pewnie. To bardziej siedzi w glowie niz w treningu bramkarskim.
Odpowiedz cytując
Feniks1983
Senior Member

Stary 08.06.2011, 14:51
wiertar napisał(a):Wyświetl post
za pewne chciales napisać ze MIELISMY dobrego trenera bramkarzy
Niestety chyba masz racje....
Odpowiedz cytując
pawelwislak
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 08.06.2011, 15:01
czemu mielismy?
Ostatnio edytowane przez pawelwislak : 08.06.2011 o godz. 15:04.
Odpowiedz cytując
Feniks1983
Senior Member

Stary 08.06.2011, 15:09
pawelwislak napisał(a):Wyświetl post
czemu mielismy?
http://www.90minut.pl/news/159/news1...ery-osoby.html

Jak takie coś się stało to Wisła jak ma to w zwyczaju szybko się z Nim pożegna.
Odpowiedz cytując
Arkas
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 08.06.2011, 15:10
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
gdyby nie bezmyślność Dyzmy to już dawno mielibyśmy świetnego rozgrywającego w kadrze... no ale cóż... może to że nie gra w kadrze Izraela choć dostaje powołania to jakiś znak ?
Mam nadzieję że w tym punkcie Smuda nie da plamy i pozwoli zadebiutować mu w kadrze Izraela poprzez nie wysyłanie powołania do niego. Mi już wystarczą Boenishe, Obraniaki, kolejnego zagranicznego, i to jeszcze Izraelczyka (nie piszę żyda, bo pewnie by na mnie w dzisiejszej poprawności politycznej kibiców Białej Gwiazdy poszły gromy) to już bym nie zdzierżył...
Ostatnio edytowane przez Arkas : 08.06.2011 o godz. 15:24.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując
Junior_Battle
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 10.06.2011, 15:10
Ma ktoś dostęp do wywiadu z O.Chavezem po meczu z Polonią Warszawa?
Odpowiedz cytując
pierdek18
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 10.06.2011, 15:47
chodzi Ci o to
Osman Chávez: - Zdobywałem puchary w Hondurasie, zdobywałem też trofea w reprezentacji, ale to jest coś wyjątkowego. Mistrzostwo w obcej lidze, do której dopiero przyszedłem! Cieszę się, że byłem ważnym filarem tego zespołu. To jest dla mnie bardzo ważne. Jestem bardzo szczęśliwy też z tego, że stacja Canal+ wybrała mnie jako jednego z najlepszych obrońców ligi. Zdaję sobie sprawę z ciężaru jaki trzymałem. Czeka mnie jeszcze wiele pracy, tym bardziej, że przed nami europejskie puchary. Bardzo chciałbym zagrać w Lidze Mistrzów. Czuję ogromną radość, to dla mnie wyjątkowe wydarzenie.

http://www.wislaportal.pl/news.php?id=20190
"c’est en faisant n’importe quoi, qu’on devient n’importe qui !"
Odpowiedz cytując
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.

Od: 10.2003

Stary 10.06.2011, 21:38
ORYGINALNA KOSZULKA MECZOWA MELIKSONA!

Aukcja charytatywna! Polecam zobaczyć też inne aukcje, mnóóóóóóstwo świetnych gadżetów!
Odpowiedz cytując
lord damien
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 11.06.2011, 13:02
Spojrzenie Genkova
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...otowan//48569/
Wisła górą,
Wisła pany,
jestem w sobie zakochany
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 11.06.2011, 13:21
Szkoda mi Czarka Wilka. Gość zamiast odpocząć sobie po sezonie, pojechać gdzieś z żoną na wakacje, spędził dwa tygodnie z Ćwierćmózgiem, w dodatku nie zagrał ani minuty, bo Gruby Rafał jest ulubieńcem 'trenera'. Mam nadzieję, że nie odbije się to na jego formie.

A spojrzenie Cwetana miażdży

@Semper - Wydaje mu się, że jest to Damian "El Solar" Skołorzyński
Ostatnio edytowane przez fialo : 11.06.2011 o godz. 13:37.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2010

Stary 11.06.2011, 13:33

Kto to ten zmiażdżony po lewej?
Odpowiedz cytując
KoPer
I am what I am

Od: 09.2004

Stary 11.06.2011, 13:38
Skołorzyński
Odpowiedz cytując
albert02
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 11.06.2011, 18:41

Widze, ze nasi pilkarze juz hurtowo ciagna energie z kosmosu. Powazni faceci, a w takie rzeczy wierza?
Dzisiaj WISŁA KRAKÓW żegna się z Mistrzem Polski 2010/11. Możecie mnie wyzwać od jakich tylko. Zobaczycie!!! Wspomnicie me słowa!!!
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 11.06.2011, 18:55
Od kiedy to Paljić jest poważnym facetem? Po fecie mam już wyrobione zdanie na jego temat.

Jeśli pomaga to im lepiej grać (ich psychice) to niech czerpią tą energię z kosmosu
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
zibi2000
Member

Od: 05.2004

Stary 11.06.2011, 20:32
A nie są to przypadkiem sport-testery, czy jak tam się nazywa to badziewie do pomiarów motoryki i tym podobnych?
Odpowiedz cytując
CH.
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 11.06.2011, 20:48
zibi2000 napisał(a):Wyświetl post
A nie są to przypadkiem sport-testery, czy jak tam się nazywa to badziewie do pomiarów motoryki i tym podobnych?
to o to albertowi chodziło? tak czytam gościa i czytam.. i nie łapie do czego zmierza. Niektórzy zaczynają się przyczepiać do byle czego.
Już nudne staje się to wklejanie zdjęć i bajdurzenie że ten ma nieuczesane włosy, ten zrobił dziwną minę, tamten wygląda jak Al Pacino a jeszcze inny ma brudne korki.

Lysy i to powód żeby zaczynać o tym temat? dla mnie normalna rzecz, jest tyle przecież gadzetów dla sportowców, a skoro to nie kosztuje 5 tyś zł to czemu z tego nie skorzystać, choćby miało to komuś pomóc w 2 %
Ostatnio edytowane przez CH. : 11.06.2011 o godz. 20:57.
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 11.06.2011, 20:55
Genkov aż dwie potrzebuje? Jedna nie działa? Podobnie jak Ogryzek uważam, że jest dorosłym chłopem i niech robi jak uważa. Może nawet nakłuwać laleczki Voodoo z podobiznami bramkarzy przed meczem, jeśli to mu pomoże lepiej grać

@CH.
O to mu chodziło:
http://allegro.pl/mb-m-balance-opask...630077226.html

Taka nowa moda wśród sportowców. Dragan ma na 100% oryginalne z hologramem! :]
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 11.06.2011, 21:07
albert02 napisał(a):Wyświetl post

Widze, ze nasi pilkarze juz hurtowo ciagna energie z kosmosu. Powazni faceci, a w takie rzeczy wierza?
sam jestem do tego sceptyczny , ale śmiejesz się w tej chwili z połowy koszykarzy NBA którzy takich jak ty jedzą na śnaidanie ...

Skołorzyński wyglądał na wszystkich zdjęciach na zajechanego po tym treningu , być może przerwa była dla niego za krótka lub po prostu nie jest przygotowany na codzienne intensywne treningi z pierwszym zespołem . Jak widać jednak Maaskant będzie go trzymał puki nie kupią nowego prawego obrońcy .
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów