The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 16.03.2011, 13:20
Dlaczego Melikson nie gral w reprezentacji Izraela, pomimo, że był wyróżniającą się postacią w ich lidze ?
Otóż, wg pewnego kibica Ber Szewy tam się nie powołuje graczy z południa. Selekcjoner tak sobie umyślił, że będzie powoływał tylko z Tel Awiwu, Jeruzalem i Haify. Z lenistwa nie weryfikowałem tej opinii, ale teraz jak wyjechał ma (wg tego kibica) wiekszą szansę dostać powołanie.

A jeśli chodzi o jego grę dla Polski...niech się Dyzma nie ośmiesza. Pewnie już aranżuje obiad z jego rodzicami.
..
Odpowiedz cytując
joshi
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 16.03.2011, 13:54
w tym zamieszaniu szkoda Melikosona, który jest w Polsce 2 miesiące i został wplątany w cały tej bajzel.
Odpowiedz cytując
Kon®ado
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 16.03.2011, 13:59
pomysli sobie pewno co za cioty tu musza grac skoro po 3 meczach chca mnie do reprezetacji wziac xd i wsumie mialby racje t ak myslac ;d
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 16.03.2011, 14:03
Kon®ado napisał(a):Wyświetl post
pomysli sobie pewno co za cioty tu musza grac skoro po 3 meczach chca mnie do reprezetacji wziac xd i wsumie mialby racje t ak myslac ;d
Grał już z Arką, Ruchem i Widzewem, wie już jakie cioty w naszej lidze grają.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
a_r_e_n_a
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 16.03.2011, 14:08
Melikson - Weszło
To, że oni są kontrowersyjni to ja wiem, ale Maor'a śmieciem to ja bym nie nazwał. Jak na razie wciągnął nosem naszą "Ekstraklasę", zobaczymy co dalej.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 16.03.2011, 14:15
cale weszlo, są jak przerzuty
szkoda że nie wiedzą z kim Melikson rywalizuje o miejsce w składzie.. np. z zawodnikiem Chelsea.

Najwięcej cierpi Melikson. Robią mu sieczkę w głowie niepotrzebnie. A już szczytem kurestwa są własnie takie wypociny w wykonaniu weszlo, ujebali się chłopa jakby to on zaczął całą karuzelę, jakby był wszystkiemu winien. Priorytetem na dziś dzień jest jego pomoc w zdobyciu MP dla Wisły, po to tu przyjechał. Ale już Smuda musi lecieć do Bielska Biała i niepotrzebnie stresować chłopaka.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 16.03.2011 o godz. 14:23.
Odpowiedz cytując
gianbuffon
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 16.03.2011, 15:54
gianbuffon napisał(a):Wyświetl post
Normalka. Media wyczaiły temacik i robią sensację. Idę o zakład o grube pieniądze, że nie zagra w naszej reprezentacji. I o flaszkę, że jeszcze dzisiaj otrzyma powołanie do kadry Izraela.
Właśnie straciliście okazję na darmową flaszkę
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 16.03.2011, 15:59
Wielu chciało kupić takie plakaty a więc
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...o_w_sprzedazy/
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 16.03.2011, 16:01
a jakie ich wymiary?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
kolarz90
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 16.03.2011, 16:04
Super. A właśnie rano wysyłałem maila do sklepu Wisły w sprawie plakatów i mają być w sklepie internetowym w tym tygodniu.

Odpowiedz cytując
PANDEM0NIUM
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 16.03.2011, 17:47
joshi napisał(a):Wyświetl post
w tym zamieszaniu szkoda Melikosona, który jest w Polsce 2 miesiące i został wplątany w cały tej bajzel.
Czyżby? Ten rozgłos może wyjśc Maorowi na dobre.
Rozgłos wogół jego osoby = większe zainteresowanie menadżerów.
Dodatkowo pod presją mediów trener repry Izraela może go w końcu powołac.
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 16.03.2011, 18:01
Maorowi ten cyrk ( bo inaczej tego się nie da nazwać) nie zaszkodzi. Natomiast to co wyprawia ten kabotyn Smuda woła o pomstę do nieba.
Co do weszło - taki mają styl. Sam artykuł może faktycznie zbyt ostry (wpis o śmieciach - na pewno) natomiast ogólne przesłanie jak najbardziej słuszne. Przecież to już nie jest kabaret - to jest horror.

ps. w sumie to reprezentacja mnie od wielu lat wali ale żal patrzyć jak się sami wystawiamy na pośmiewisko.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 16.03.2011 o godz. 18:07.
Odpowiedz cytując
joshi
Senior Member

Stary 16.03.2011, 18:20
PANDEMONIUM
mi nie chodzi o rozgłos tylko o ten cyrk, chłopak przyjechał do obcego kraju, jeszcze nawet nie zdażył dobrze się zadomowić, a tu burza i ogólnonarodowa dyskusja - Maor do kadry. Już pomijam fakt, że to chory pomysł, ale czy to jest normalne? Gość zagrał 3,5 meczu, rozumiem, że na tle tej szarzyzny wygląda jak połbóg, ale bez przesady. Co będzie jak (odpukać) po jakimś czasie wtopi się w naszą niby ekstraklasową ligę i zniknie niczym Stilic?
Odpowiedz cytując
sportnh
Senior Member

Stary 16.03.2011, 20:06
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eur...wiadomosc.html

no, robi sie ciekawie!! nie wiem czy Maor bedzie sie mial nad czym zastanawiac skoro trener go pomija
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 16.03.2011, 22:25
Wiecie już czemu Rios nie gra?
Odpowiedz cytując
gianbuffon
Senior Member

Stary 16.03.2011, 22:33
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
Wiecie już czemu Rios nie gra?
Tak. I równie dobrze nie wiem dlaczego grają Małecki, Melikson, Jaliens, Pareiko, Bunoza, Cikos, Paljic, Genkov, Sivakov, itd.
Odpowiedz cytując
4fan_player
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 16.03.2011, 22:34
Cikos będzie mógł zagrać w meczu ligowym czy ta kartka go eliminuje?
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 16.03.2011, 22:38
bedzie mogl
Odpowiedz cytując
fan01
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 16.03.2011, 22:42
Riosa do młodej ekstraklasy, po sezonie wyslac go priorytetem do Argentyny.
Żurawskiemu, Gargule i Łobodzińskiemu zaproponować rozwiazanie kontraktów i zabronic trenowanie zarowno z pierwsza druzyna, jak i z zespolem ME, zeby sie inni nie zarazili ich zaangazowaniem i profesjonalizmem.
Genkova (ocena po 4 jego meczach) sprobowac sprzedac latem komukolwiek za jakakolwiek cene.
tragedia
Odpowiedz cytując
Kowalski
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 16.03.2011, 22:54
No jasne. Akurat Genkov zrobił to co do niego należało a Łobo zagrał całkiem nieźle.
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik

Od: 03.2004

Stary 16.03.2011, 22:56
Ok, była dyskusja na forum jaki to nieoszlifowany diament światowej piłki nam się tutaj marnuje. Rios dostał dziś swoją szansę. Napisać, że ją zmarnował to trochę za mało.

To, co zrobił przy kontrze przy stanie 2-0 nie da się inaczej zinterpretować, jak brak zmysłu snajperskiego. Można trafić w słupek, pechowo przestrzelić - ale to nie był ani strzał, ani podanie. Chłopak ewidentnie gubi się pod bramką.

Niestety, przez Riosa odpadliśmy z PP. I to niewątpliwie zaciąży na dalszych losach Argentyńczyka przy Reymonta. Nie wiem, czy dostanie drugą szansę i nie jestem przekonany, czy na nią w ogóle zasługuje.

Moim zdaniem z tej mąki już chleba nie będzie.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując
koniak
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 16.03.2011, 23:46
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Niestety, przez Riosa odpadliśmy z PP. I to niewątpliwie zaciąży na dalszych losach Argentyńczyka przy Reymonta.
...brak słów...oczywiście wyniku 2-0 nie dało się dowieźć do końca a przy 3-0 było pewne, że nam nie strzelą 3 bramek...że już nie wspominam co robił inny zawodnik w polu karnym Podbeskidzia...
Odpowiedz cytując
gianbuffon
Senior Member

Stary 17.03.2011, 00:41
Co wy chcecie od tego Riosa? Tragicznie to on przecież nie zagrał. Zdecydowanie gorzej zagrała nasza cała linia obrony. To znaczy, że oni też wszyscy powinni pójść na ławę? Wszyscy grali padakę, więc moim zdaniem nie ma co oceniać Riosa po tym meczu. Niech zagra z Polonią, to wtedy przekonamy się, czy jest sens trzymać go w zespole. Melikson, Małecki też nie rozegrali super meczu...
A Łobo udowodnił, że zasługuje na rolę pierwszego zmiennika
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 17.03.2011, 00:52
Jeszcze taka refleksja, teraz już na spokojnie.

Wiele osób narzeka, że Małecki samodzielnie, że mógł podać tam, mógł podać siam. Owszem, mógł, i to nie jeden raz. No ale wszyscy znamy małego i wiemy, jak to z nim jest. Do czego zmierzam? Otóż myślę, że bardzo wielką cegłę w jego postawę boiskową wsadza nie kto inny, tylko pan Smuda. Przecież jedyne, czym Małecki może zareagować na notoryczne ignorowanie jego osoby w powołaniach do reprezentacji (w której momentami grają totalne anonimy, która także staje się absolutną zbieraniną ludzi mających niewiele wspólnego z Polską), to własnie strzelanie bramek.

Aha, brawo Cwetan! Może ta jedna bramka to na razie nie wiele, ale od czegoś trzeba zacząć.
Powód: Cwetan
Ostatnio edytowane przez speedfashion : 17.03.2011 o godz. 00:55.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
Szarny
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 17.03.2011, 01:56
gianbuffon napisał(a):Wyświetl post
Co wy chcecie od tego Riosa? Tragicznie to on przecież nie zagrał. Zdecydowanie gorzej zagrała nasza cała linia obrony. To znaczy, że oni też wszyscy powinni pójść na ławę? Wszyscy grali padakę, więc moim zdaniem nie ma co oceniać Riosa po tym meczu. Niech zagra z Polonią, to wtedy przekonamy się, czy jest sens trzymać go w zespole. Melikson, Małecki też nie rozegrali super meczu...
A Łobo udowodnił, że zasługuje na rolę pierwszego zmiennika
No, ale przecież Rios zmarnował setkę przy 2-0... I to TYLKO jego wina, że Wisła odpada bo przy obu straconych bramkach mógł się lepiej zachować, np. wygrywając pojedynek powietrzny, albo wybijając piłkę z linni bramkowej...
Też nie rozumiem tych żali. Gość grał poprawnie, był widoczny, nie tracił głupio piłek i potrafił w tłoku podnieść głowe i przerzucić piłke na drugą stronę. Ogólnie jego spokój, technika użytkowa i zastawka była przydatna w kreowaniu gry i utrzymywaniu się przy piłce.

Spartolił niemiłosiernie tą sytuację, ale zespół miał jeszcze całe pół godziny, żeby strzelić trzecią bramkę. To nie była akcja na 3-2 w 97 minucie, tylko godzina po 1 gwizdku. Moim zdaniem Rios powinien częściej dostawać szanse gry. Na 1 skład jeszcze za mało, ale obok Wilka powinien być następnym wchodzącym z ławki.
Odpowiedz cytując
xanti1906
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 17.03.2011, 06:46
A ja to ze cztery różne kiwki Łoba widziałem, o.
Odpowiedz cytując
joshi
Senior Member

Stary 17.03.2011, 09:46
Łobo od początku rundy pokazuje, że chce powalczyć o skład. Wczoraj wszedł był aktywny i widać było, że się stara. Rios w mojej opini zagrał dobry mecz - fakt nie wykorzystał setki, ale nie obwiniał bym go za odpadnięcie z P.P.
Odpowiedz cytując
Mar85
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 17.03.2011, 09:56
Tak Rios jest winny porażki bo zachował się fatalnie, jeśli zawodnik nie potrafi wykorzystać sytuacji mając piłkę przy nodze gdzie 2 partnerów stoi obok niego to ja już nie wiem...jego wartość jest większa niż całej obrony Podbeskidzia, fantazje to on ma ale nam trzeba kogoś kto właśnie w takim momencie dobije przeciwnika. Zgadzam się że obrona zawaliła, ale jakby Rios zachował się w sposób odpowiedni gralibyśmy dalej
Odpowiedz cytując
murray
Senior Member

Stary 17.03.2011, 11:03
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...kadry_izraela/
Odpowiedz cytując
Radwi
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2005