The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 13.03.2011, 09:38
Patryk Małecki podbiega do trenera i rzuca mu się w ramiona.
Robert jesteś dobrym trenerem. Odmieniłeś oblicze tej drużyny.
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 13.03.2011, 10:38
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/rep...wiadomosc.html

Melikson z orzełkiem na piersi ? Podobałby wam się taki pomysł ?
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 13.03.2011, 10:52
to nie możliwe!!!
przeraża mnie kompetencja ludzi w PZPN

najpierw Lato z Piechniczkiem o wprowadzaniu limitów na graczy nawet z UE, a teraz ten...
Ostatnio edytowane przez JrQ- : 13.03.2011 o godz. 10:54.
Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 13.03.2011, 10:54
skeba napisał(a):Wyświetl post
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/rep...wiadomosc.html

Melikson z orzełkiem na piersi ? Podobałby wam się taki pomysł ?
Jak dla mnie ciekawszy pomysł niż powoływać Arboledów i Hernanich którzy z polską mają tyle wspólnego, że tutaj tylko pracują.
Odpowiedz cytując
Simao1
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 13.03.2011, 10:55
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Patryk Małecki podbiega do trenera i rzuca mu się w ramiona.
Robert jesteś dobrym trenerem. Odmieniłeś oblicze tej drużyny.
Tak jest. Podobało mi się to, że Małecki pierwszą rzeczą jaką zrobił po strzeleniu bramki, to podbiegnięcie do trenera. Świadczy to o dobrej atmosferze panującej w drużynie. Poza tym Patryk w ostatnim czasie coraz mniej macha rękami po zmarnowanej sytuacji (może dlatego, że częściej bierze na siebie ciężar gry?). Robert to naprawdę dobry fachowiec, obiektywnie oceniający sytuacje w drużynie. Wierzę, że zespół, który buduje, przyniesie nam wiele radości i upragniony awans do LM.

cfa napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie ciekawszy pomysł niż powoływać Arboledów i Hernanich którzy z polską mają tyle wspólnego, że tutaj tylko pracują.
Z tym, że Maor już zdecydował, gdzie chce grać.

MP: 1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011!

Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 13.03.2011, 11:01
Cytat:
Z tym, że Maor już zdecydował, gdzie chce grać.
Arboleda też zarzekał się, że będzie grał w Kolumbii, a teraz pali się, by włożyć koszułkę z orzełkiem na piersi.
Melikson ma więcej z Polską, niż Roger i Arboleda razem, a wątpię, żeby się nie zgodził z myślą, że mógłby być czołowym zawodnikiem tej kadry i grać na Euro 2012
Odpowiedz cytując
ciesla093
Member

Od: 01.2011

Stary 13.03.2011, 11:09
Kołtoń w cafe futbol nazwał Małego najlepszym piłkarzem naszej ekstraklasy szok... Chyba z kotorowskim się pokłócił, albo na amike się obrazil...
Odpowiedz cytując
Simao1
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 13.03.2011, 11:10
skeba napisał(a):Wyświetl post
Melikson ma więcej z Polską, niż Roger i Arboleda razem, a wątpię, żeby się nie zgodził z myślą, że mógłby być czołowym zawodnikiem tej kadry i grać na Euro 2012
Gazeta Krakowska napisał(a):
Polski paszport znacznie ułatwi życie Meliksonowi i... Wiśle. Piłkarz nie musi występować o pozwolenie na pobyt i o pracę. Nie blokuje też miejsca w drużynie zawodnikom spoza Unii Europejskiej. Na pewno zaś nie skorzysta na tym reprezentacja. Melikson już dawno temu zdecydował, że chce reprezentować barwy Izraela. W drużynie narodowej zadebiutował w maju ubiegłego roku.
10 znaków.

MP: 1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011!

Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 13.03.2011, 11:46
Borek (Cafe Futbol) właśnie Meliksona umieszcza w reprezentacji Polski...
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 13.03.2011, 11:51
Dajcie już spokój z tą kadrą.

W Reprezentacji mają grać Polacy. Kadra to nie klub.

Niech Chłopak gra tam gdzie mu serce podpowiada. A mówił już, że jest związany z Izraelem.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 13.03.2011, 11:56
Proud napisał(a):Wyświetl post

Niech Chłopak gra tam gdzie mu serce podpowiada. A mówił już, że jest związany z Izraelem.
Tylko wspomniałem o temacie wywołanym przez Borka - moje zdanie jest identyczne jak Twoje. W reprezentacji tylko Polacy.
Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 13.03.2011, 11:56
Proud napisał(a):Wyświetl post

Popieram,szkoda mi tego Meliksona już go Polskie hieny dopadają
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując
biziu25
Member

Od: 08.2006

Stary 13.03.2011, 12:36
żal mi już jest Meliksona... co wywiad to pada pytanie czy dobrze się czuje w Krakowie gdzie wszyscy a zwłaszcza kibice Wisły są rasistami i antysemitami... żałosne, ale ja to tak odbieram, to dziennikarze napędzają taką otoczkę wokół nas. Nic tylko pogratulować.
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 13.03.2011, 12:50
biziu25 napisał(a):Wyświetl post
żal mi już jest Meliksona... co wywiad to pada pytanie czy dobrze się czuje w Krakowie gdzie wszyscy a zwłaszcza kibice Wisły są rasistami i antysemitami... żałosne, ale ja to tak odbieram, to dziennikarze napędzają taką otoczkę wokół nas. Nic tylko pogratulować.
Sami sobie tą otoczkę tworzymy jak podczas wyciszania na stadionie albo minuty ciszy jacyś idioci krzyczą "jebac Żydów". Później gazety to podchwytują i artykuły na całą stronę w GW o antysemitach na stadionie Wisły.
Odpowiedz cytując
gromaders
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 13.03.2011, 13:17
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...boisku,1609045

dobrze że mamy takiego chłopaka w szatni, a w życiu prywatnym widać że Mały się zmienia i poważnieje chyba
Odpowiedz cytując
DarekK_11
Senior Member

Od: 08.2008

Stary 13.03.2011, 14:00
Simao1 napisał(a):Wyświetl post
Tak jest. Podobało mi się to, że Małecki pierwszą rzeczą jaką zrobił po strzeleniu bramki, to podbiegnięcie do trenera. Świadczy to o dobrej atmosferze panującej w drużynie.
Niekoniecznie. Grosicki też podbiegał do Probierza i rzucał mu się w ramiona
http://www.weszlo.com/news/6417
VLEPKI WISŁA ZŁOCIEŃ - SERIA II

http://img411.imageshack.us/img411/3343/wizualh.jpg

Pakiet - 8 PLN

Kontakt:
Facebook: WISŁA ZŁOCIEŃ / Gadu-Gadu: 44162245 / priv tutaj
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 13.03.2011, 14:37
Małecki w końcu zmądrzał i wychodzi/wyjdzie mu to na dobre.
PS. Polacy z Wisły mogliby wziąć sprawy w swoje ręce i nauczyć obcokrajowców jakiejś innej przyśpiewki niż Jazda,Jazda,Jazda... Chyba wielki problem to nie będzie, a w końcu jakieś urozmaicenie. Bo z tym lidera mamy wyszło bosko
Odpowiedz cytując
masterlag
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 13.03.2011, 15:12
A jakie durne komentarze [większość]

Fajnie, że Patryk umie sie zdystansować do tego i wie, że nie ma co na każdym kroku wojować z całym światem.
A pan Dyzma niech sobie znajduje kolejnych "polskich niemców czy francuzów" (choć akurat do Matuszczyka czy Obraniaka nie mam nic).
Przy okazji któregoś z meczy można by zasugerować powołanie dla Patryka jak niegdyś krzyczeliśmy "-Leo! -Co? -Brożek!"* Bo ja nie rozumiem, jak powołanie może dostać jakiś Kucharczyk z Legii co się ledwie pojawił, a Małecki nie. Mały sie dobrze rozwija i o ile jeszcze co nieco poprawi to nas nie stać na to by tracić talenciaka.

*-Z tym, że Leo to w miarę inteligentny człowiek, a pan Franz... Nie chcę go obrażać, ale to co on sobą prezentuje - wstyd!

Co do Patryka- podoba mi się jego zachowanie po meczach, gdzie zawsze podchodzi pod G i nie zapomina o nas-kibicach, i ostatni schodzi do szatni.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 13.03.2011, 15:41
Cytat:

Kto będzie lepszym przewodnikiem po różnych zakątkach świata, jeśli nie jego obywatel? Wykorzystujemy więc fakt, że w Wiśle gra wielu zawodników z różnych krajów świata i ich pomocą zapraszamy was do zwiedzania ich ojczyzn. Dziś rozpoczynamy nowy cykl – „Zwiedzaj świat z Wiślakami”. Na początek Holandia i przewodnik Kew Jaliens.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...akami_holandia
Odpowiedz cytując
PANDEM0NIUM
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 13.03.2011, 19:50
Właśnie zrobili analize w Canal + rajdu Meliksona.
Przbiegł 80m ze średnią prędkością 29,7 km/h
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 13.03.2011, 20:02
PANDEM0NIUM napisał(a):Wyświetl post
Właśnie zrobili analize w Canal + rajdu Meliksona.
Przbiegł 80m ze średnią prędkością 29,7 km/h
co daje czas na 100 metrów 12,12?
z pilką?
Dobrze liczę?

przekot z niego
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
PANDEM0NIUM
Senior Member

Stary 13.03.2011, 20:15
FraMat napisał(a):Wyświetl post
co daje czas na 100 metrów 12,12?
z pilką?
Dobrze liczę?

przekot z niego
Z piłką oczywiście. Chwalili ogólnie Maora i politykę transferową Wisły. Słusznie zauważył Węgrzyn że o ile cechy piłkarskie takie jak technika, dynamika, szybkośc z piłką ma dobre o tyle nie wiadomo nic o jego cechach wolicjonalnych. Co jak Wisła zagra z mocniejszym rywalem np. w eliminacjach do LM.
Tutaj Kazek troche jakby kwestionował Meleksa.(takie moje odczucie)
Odpowiedz cytując
gianbuffon
Senior Member

Stary 13.03.2011, 20:38
Może nie kwestionował, ale powiedziałbym, ze patrzy na niego z umiarkowanym optymizmem. Póki co wygląda bardzo dobrze, na pewno jest to wielkie wzmocnienie. Ale co będzie jak trafimy na jakichś mocnych fizycznie przeciwników, grających ostrą piłkę? Sam jestem tego ciekaw jak będzie grał z takimi Wyspiarzami, czy Skandynawami. Szkoda, ze nie przyszedł do nas przed meczami sparingowymi, wtedy wiedzielibyśmy mniej więcej jak sobie radzi z taką grą.
Ostatnio edytowane przez gianbuffon : 13.03.2011 o godz. 20:40.
Odpowiedz cytując
Antystenes
Banita

Od: 09.2010

Stary 13.03.2011, 20:43
W L+ extra w 11 kolejki Chavez i Melikson..
Znają się chłopaki trochę, bo dla niektórych na forum Chavez był najgorszy na boisku
Odpowiedz cytując
PANDEM0NIUM
Senior Member

Stary 13.03.2011, 20:45
gianbuffon napisał(a):Wyświetl post
Może nie kwestionował, ale powiedziałbym, ze patrzy na niego z umiarkowanym optymizmem. Póki co wygląda bardzo dobrze, na pewno jest to wielkie wzmocnienie. Ale co będzie jak trafimy na jakichś mocnych fizycznie przeciwników, grających ostrą piłkę? Sam jestem tego ciekaw jak będzie grał z takimi Wyspiarzami, czy Skandynawami. Szkoda, ze nie przyszedł do nas przed meczami sparingowymi, wtedy wiedzielibyśmy mniej więcej jak sobie radzi z taką grą.
Zauważ jednak jedną rzecz. Taki Stilic mógłby się uczyc od Maora waleczności. Fakt pod względem ostatniego podania, kreatywności bośniak jest lepszy ale już takie rzeczy jak dynamika, szybkosc, przyspieszenie, walecznośc, walka w powietrzu, kondycja już są pod stronie Melexa.Dodajmy że nasz zawodnik może z powodzeniem zagrac na każdej pozycji w pomocy a Semir już nie.
Odpowiedz cytując
koniak
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 13.03.2011, 20:47
Wystarczy żeby się dobrze zaprezentował z Lechem czy Legią. Takiego Dzalamidze też okrzyknięto gwiazdą po jednym meczu a w drugim go w ogóle na boisku nie było widać.
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 13.03.2011, 20:47
gianbuffon napisał(a):Wyświetl post
W Rugby będziemy z tymi wyspiarzami grać ? On im ma uciekać, oszukiwać, a nie rozbijać barami.
Z resztą dla drużyn angielskich to my jesteśmy drwale, a nie odwrotnie.
..
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest

Stary 13.03.2011, 20:51
PANDEM0NIUM napisał(a):Wyświetl post
Zauważ jednak jedną rzecz. Taki Stilic mógłby się uczyc od Maora waleczności. Fakt pod względem ostatniego podania, kreatywności bośniak jest lepszy ale już takie rzeczy jak dynamika, szybkosc, przyspieszenie, walecznośc, walka w powietrzu, kondycja już są pod stronie Melexa.Dodajmy że nasz zawodnik może z powodzeniem zagrac na każdej pozycji w pomocy a Semir już nie.
Moim zdaniem nie masz racji, Melikson potrafi zagrać prostopadłą piłkę nie gorszą niż Stilic. Jeszcze u nas tego nie pokazał ale sądzę, że to kwestia czasu kiedy zagra taką piłkę.
Wiem co mówię bo oglądając dwa mecze Hapoelu zwróciłem uwagę przede wszystkim na te podania które potrafi zagrać Melikson, w drugiej kolejności na dynamikę przyśpieszenie itp. Takie piłki jakie on potrafił zmieści w tych dwóch meczach to mistrzostwo.
Melikson przede wszystkim świetnie "czuję przestrzeń" na boisku.

PS. Z pana Dzalamidze to reporterzy c+ zrobili gwiazdę, a Maor przychodził jako gwiazda i nadal nią jest, chociaż to naprawdę skromny chłopak i na pewno nie czuję się gwiazdą.

PS2.Co do obaw pana Węgrzyna to Maor grał świetnie przeciwko drużynie która grała w LM, Hapolevi Tel Awif
Ostatnio edytowane przez westersyl : 13.03.2011 o godz. 21:07.
Odpowiedz cytując
grzechu1991
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2008

Stary 13.03.2011, 20:54
Kazkowi z Wisłą jakoś ostatnio nie po drodze, więc jego opiniami bym się nie sugerował. Nie wydaje mi się, żeby Melikson wymiękł w meczu z Lechem czy Legią. Zobaczymy jak zaprezentuje się na tle np. Jagiellonii i to już za 2 tygodnie.
Odpowiedz cytując
gianbuffon
Senior Member

Stary 13.03.2011, 21:04
tofik napisał(a):Wyświetl post
W Rugby będziemy z tymi wyspiarzami grać ? On im ma uciekać, oszukiwać, a nie rozbijać barami.
Z resztą dla drużyn angielskich to my jesteśmy drwale, a nie odwrotnie.
Ne chodzi mi o to, że ma walczyć z rywalami tak jak Sobol. Chodzi mi bardziej o to, czy jak raz, drugi gość mu wejdzie w stylu Mielcarza, to Melikson będzie miał dalej ochotę do gry. Jeśli w ogóle będzie do niej zdolny.
Nie zakładam z góry, że będzie się bał gry, po prostu jestem ciekaw jak się sprawdzi w taki meczu. A głęboko wierze, że niezależnie od przeciwnika zawsze będzie zostawał tyle zdrowia na boisku, co w tych dotychczasowych meczach w Wiśle

A z tym Dzalamidze to dajcie spokój. Wystarczy zagrać jeden dobry mecz i eksperci z C+ już kreują gwiazdę ligi ehh
Gruziński Messi? Buhahaha Chavez go zjadł na śniadanie. Nawet przyjąć piłki i utrzymać się przy niej nie potrafi...
Ostatnio edytowane przez gianbuffon : 13.03.2011 o godz. 21:07.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów