The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Silvestro
Senior Member

Od: 02.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 06.08.2008, 22:53
Szok! Dla mnie absolutną rewelacją Junior Diaz!Cudowny mecz, wspaniała gra całej drużyny. Dziękuję!
Odpowiedz cytując
hoolifan
Banita

Od: 04.2008

Stary 06.08.2008, 22:54
marcinarsenal napisał(a):Wyświetl post
TO jest proszę państwa nasza Wisła!!! Brawo dla trenera Skorży!!! Nawet Dawidowski mi dziś nie przeszkadzał ) dobry mecz Cantoro (o dziwo) i świuietny PAwła, Piotrka, Rafała, Juniora, Baszcza, Wtorka itd

Z Barcą wolałbym na R22, ale pewnie więcej zarobimy na Śląskim

Osobiscie mysle ze jednak Śląski to byłoby najlepsze rozwiązanie. Załatwić 5 pociągów dla Krakowian, reszta busami i wypełnimy te 45 tysięcy !! Stworzymy najlepszą atmosferę na świecie.

A jakie te transfery mamy jutro sfinalizować by zgłosić ich jeszcze do meczu z Barceloną? Nei Kalanga Jodłowiec?
Odpowiedz cytując
Raporter
Senior Member

Od: 08.2008

Stary 06.08.2008, 22:56
Junior nie zawiódł. Pokazał że zasługuje na szacunek!!Wspaniała bramka.
Bardzo podoba mi się system Wisły. 5 pomocników jest bardzo uniwersalnych. A Brożek jest świetny.
A co powiecie o Piotrku? To co ten chłopak zagrał dzisiaj to mistrzostwo.

Baszczynski respect.
Cantoro zasłużył na szacunek. Popłakał się po bramce. Spłacił się jego wysoki kontrakt tą bramką i to 2 raz w ważnym meczu. Z Iraklisem przecież też on.

Zieńczuk musi drżeć o miejsce. Z taką motoryką przy wzmocnieniach długo nie pogra
Ostatnio edytowane przez Raporter : 06.08.2008 o godz. 22:58.
Odpowiedz cytując
Robek
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 06.08.2008, 22:56
marcinarsenal napisał(a):Wyświetl post
TO jest proszę państwa nasza Wisła!!! Brawo dla trenera Skorży!!! Nawet Dawidowski mi dziś nie przeszkadzał ) dobry mecz Cantoro (o dziwo) i świuietny PAwła, Piotrka, Rafała, Juniora, Baszcza, Wtorka itd

Z Barcą wolałbym na R22, ale pewnie więcej zarobimy na Śląskim
inwalida Dawidowski nie przeszkadzał bo wygrany mecz, ale niech sobie da juz spokój z Wisełką tak bedzie lepiej

z Barca zagramy na R22 bo slaski nie bedzie przygotowany , oni sie szykuja na mecz eliminacji MS z Czechami
tak gdzies przeczytałem
i dobrze bo Wisła z Krakowa
Odpowiedz cytując
haladinho
Junior Member

Stary 06.08.2008, 22:56. gratulacje
Gratuluję wielkiego wyniku i świetnej gry. Pozdrowienia z Lublina.
Odpowiedz cytując
pawelos84
Senior Member

Od: 09.2006

Stary 06.08.2008, 22:58
Najlepszy był Boguski, ten chłopak to zagrał dopiero mistrzostwo, no i oczywiście Sobolewski ...
Odpowiedz cytując
ILuKoI
Junior Member

Stary 06.08.2008, 23:00
Czytam to forum bardzo długo i wreszcie się zarejestrowałem.. Witam wszystkich
Wielkie gratulacje dla trenera oraz dla zawodników spisali się dzisiaj na medal Zwrócił bym szczególną uwagę na Boguskiego i braci Brożków... Lecz dla mnie naprawdę dzisiaj pierwsze skrzypce grał Paweł ... Wielkie gratulacje jeszcze raz ... Jedziemy wspierać naszych z Barceloną Jeszcze jedno wspaniały doping.. Nie zapominajmy o kibicach którzy dzisiaj darli gardło za TS ... DZIĘKUJEMY
Ostatnio edytowane przez ILuKoI : 06.08.2008 o godz. 23:02.
...Choć nie jestem z Krakowa, moje serce jest wiślackie... na 1906%...
Odpowiedz cytując
WHITE*STAR
Senior Member

Od: 07.2007

WHITE*STAR napisał(a):Wyświetl post
Może to właśnie środek obrony jest wrodzoną pozycją dla Diaza?
No i kto miał racje!? Gratulacje dla całej drużyny, a przede wszystkim dla trenera. Należy teraz kupić Skorży jakiś zajebisty bukiet kwiatów z podziękowaniami od kibiców!
Odpowiedz cytując
SpoXsteR
Senior Member

Od: 11.2005

Diaz rzeczywiscie wie o co chodzi.

W ogole respect dla wszystkich grajkow!

To nie byl slaby Beitar, to Wisla ich znokautowala jak Tyson Golote!
Odpowiedz cytując
Dreamer
Junior Member

Od: 11.2007

Zwykle tylko czytam co piszecie ale dzisiaj to co zagrała Wisła to po prostu mistrzostwo świata. To nie słaby Beitar ale Wisła która dziś pokazała klasę światową Brożek Diaz Łobo i Boguski dzisiaj pokazali piłkarski geniusz

No i brawa dla trenera za rewelacyjną taktykę
Odpowiedz cytując
HEDu
Senior Member

Stary 06.08.2008, 23:01
Nikogo po tym meczu nie wyróżnie i nie skreśle bo każdy grał jak z nut, no może poza Dawidowskim któremu piłka odskakuje ale szybkosc i prostopadłe podanie nadal ma dobre. Mysle ze jak dojdzie do formy na lige bedzie ok. Ale co tu duzo mowic, po meczu jestem zachwycony ! Wreszcie Niedzielan sie przemamał, Cantoro grał wysmienicie, wracał, robił to co zawsze, ale jakos inaczej, maestro. Jestem niezmiernie podekscytowany xD

Odpowiedz cytując
rozan
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 06.08.2008, 23:01
Brak słów!!! Jestem szczęśliwy jakby to był awans do LM
Odpowiedz cytując
kmicin
Junior Member

Od: 07.2008

Stary 06.08.2008, 23:02
Znakomity mecz Diaza tak jak wcześniej nie byłem do niego przekonany tym meczem przekonał mnie w 100%. Czyżby środek to była nowa alternatywa dla niego. Szkoda że Piotrkowi nie wszedł ten strzał z bardzo dalekaP. A Małecki też coś udowodnił moim zdaniem powinien być wpuszczany na ta prawą stronę żeby się ogrywał. Same plusy dzisiaj. Łobo najlepszy mecz w Wiśle i to po kontuzji wielkie brawa
Odpowiedz cytując
famul
Senior Member

Od: 01.2004

Beitar dziś nie istniał całkowicie został zmiażdżony Boguski to NVP meczu brawa dla Wisełki a teraz jedziemy na Camp Nou
Odpowiedz cytując
Wichar87
Senior Member

Od: 11.2006

Z Barcą na bank w Krakowie, bo Śląski jest w trakcie wymiany murawy, no chyba, że nagle przyśpieszą hehe Mecz bardzo dobry, wierzyłem, że przejdziemy ten Beitar, ale, że wygramy tak wysoko i w porównaniu z meczem z ubiegłej środy w takim stylu Dalej jestem w szoku! Oby tak dalej i jak to dziś było śpiewane"Nawet słynna Barcelona naszej Wisły nie pokona: Nawet słynna Barcelona naszej Wisły nie pokona! JJJBG!
Odpowiedz cytując
depeche87
Senior Member

Stary 06.08.2008, 23:03
Diaza nie nosil bym na rekach. Popelnil 1 lub 2 wielblady ktore Barca wykorzysta.
Odpowiedz cytując
Raporter
Senior Member

famul napisał(a):Wyświetl post
Beitar dziś nie istniał całkowicie został zmiażdżony Boguski to NVP meczu brawa dla Wisełki a teraz jedziemy na Camp Nou
Szkoda że chłopak w decydującym momencie się podpalił. Mógłby się przełamać i jeszcze być skuteczny. Ale uwielbiam tego gracza. Za co? Za charakter i że gra piłkę kombinacyjną

depeche może masz rację- ale Diaz w tak ważnym meczu nie zawiódł. Był bardzo silnym punktem zespołu. Brawo. Tak się zdobywa uznanie. Teraz pomyśl co było jak parę miesięcy temu zagrał Thwaite i kompletnie rozwalił grę Wisły. Brawo Junior!!
Odpowiedz cytując
HEDu
Senior Member

Jak zagramy tak jak dziś, tak pewnie w obronie, tak dobrze stosujac pressing i tak sktuecznie grajac z przodu (i tak kreatywnie ! jak w rundzie jesiennej z Kosą na czele ) to Barca pada, bo maja Valdesa

4-5-1 to swietna taktyka

Odpowiedz cytując
WHITE*STAR
Senior Member

Stary 06.08.2008, 23:05
Wiecie jaki jest szczyt refleksu? Zrobić zdjęcie stojącemu Boguskiemu W sumie to może przez brak Zieńczuka, chociaż nie było osoby która by nie biegała.
Odpowiedz cytując
adm007
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 06.08.2008, 23:05
ALe się cieszę Coś niesamowitego. Wkońcu zagrali na miarę naszych oczekiwań.I oto chodzi. Dalej tak Wisełko
W moim sercu Wisła i na dobre i na złe
Odpowiedz cytując
kmicin
Junior Member

Od: 07.2008

Stary 06.08.2008, 23:06
Szkoda Boguskiego że brameczki nie strzelił, bardzo podziwiam tego gracza tylko szkoda że nie jest skuteczny wtedy byłby pełnowartościowym znakomitym grajkiem
Odpowiedz cytując
madziar
Senior Member

Od: 04.2003

Stary 06.08.2008, 23:07
JAk Cantoro podchodzil do tego wolnego to pomyslalem z czym do ludzi... a tu jednak jest z czym Boguski klasa sama w sobie no Junior zaskoczyl mnie Ogolnie wszyscy zagrali na swoim poziomie Gratulacje
Odpowiedz cytując
Munchhausen
Junior Member

Stary 06.08.2008, 23:08
Cóż, z wrażenia aż się wreszcie zarejestrowałem, więc witam wszystkich

Muszę przyznać, że jestem zszokowany dzisiejszą grą. Słowa uznania dla chłopaków i przede wszystkich dla trenera Skorży, który nie bał się podjąć kilku ryzykownych decyzji (vide Diaz na środku obrony). Na szczególne wyróżnienie zasługują Boguski (do kadry, i to już!), Cleber (genialny transfer), Sobolewski (walczak jakich mało), Łobo (koleś gra od dłuższego czasu totalny piach, a tu nagle coś takiego; mam nadzieję, że się wreszcie odblokował), Diaz (kto by się spodziewał?) i Paweł Brożek (dawniej uważałem, że to kiepski napastkich, że marnuje za wiele setek, ale coraz bardziej mnie do siebie przekonuje, strasznie zyskał na pewności). Zaryzykuję stwierdzenie, że tak wysoki wynik możliwy był dzięki temu, że zamiast Zieńczuka na skrzydle pojawił się kreatywny Boguski. Pan Marek nie nadaje się na europejskie puchary i zdania nie zmienię. Podobne obawy mam co do Pawełka, który dzisiaj zaliczył co prawda poprawny występ, ale boję się, że Europy to my z nim nie zawojujemy.

Jako fan Realu i niepoprawny optymista mam nadzieję, że jakimś cudem zremisujemy w Barcelonie, a u siebie wygramy różnicą jednej bramki. Martwi mnie Messi, którego (ze strachu ) ściągnęli z Igrzysk, bo Valdes jest zwyczajnie przereklamowany. Zresztą Barca jest na etapie gruntownej reorganizacji, więc trzeba wierzyć
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 06.08.2008, 23:08
Chyba Jacka Bednarza za transfery nikt nie zgani. Najlepsi na boisku to Jirsak i Diaz. Lobodzisnki bardzo bardzo przyzwoicie i Niedzielan sie ladnie wprowadzil. Tyle ze panie dyrektorze sportowy transfery byly robione rok lub pol roku temu. I od nowo pozyskanych (mam nadzieje ze w tym tygodniu!) zawodnikow prosze nie oczekiwac ze pokonaj Barcelone. Bo druzyne buduje sie kilka sezonow a nie w jeden tydzien!
Odpowiedz cytując
przemek_wisla
Junior Member

Od: 02.2008

Stary 06.08.2008, 23:11
Ponoć messi wcale się nie wybiera do katalonni i zamierza grac w beijngu co więcej potwierdza to nawet trener kadry ol. argentyny.
A tak pięknie grającej wisły to już dawno nei widzialem. Prośba do Bednarza zaskocz mnie jakimiś transferami jutro.
"To jest polska liga tu niema świadomosci"
Odpowiedz cytując
dako
Junior Member

Od: 08.2005

Stary 06.08.2008, 23:12
Dla Tych Co nie oglądali: Wisła po pasjonującym meczu wygrała z Beitarem Jerozolima 5:0 i awansowała do III rundy kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów. Następnym przeciwnikiem będzie słynna FC Barcelona.
Do boju wisełko!!
Ostatnio edytowane przez dako : 08.04.2016 o godz. 16:25.
Odpowiedz cytując
Raporter
Senior Member

Nie chciałbym teraz być w szatni Beitaru ani spotkać się z tym ich bossem
Pewnie jest niesamowicie w****...ony
Odpowiedz cytując
Aaarrgh
Senior Member

Od: 07.2006

Abstrahując od tego świetnego meczu (za który wszystkim należą się gratulacje), chciałbym niektórym z Was przypomnieć, że mimo wszystko Beitar nie zmusił dziś Wisły do poważniejszej obrony. Barcelona nie da się zepchnąć w Krakowie do defensywy (no chyba że na Camp Nou wyraźnie wygrają i na Reymonta przyjadą awansować jak najmniejszym kosztem). Dzisiejsze zestawienie defensywy okazało się strzałem w dziesiątkę, ale co zrobi z nią Henry lub Messi? Ja mam poważne obawy...
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 06.08.2008, 23:13
Boguski, Diaz, Cleber, Piotrek, Paweł dla mnie najlepsi w meczu

Przyznam że nie spodziewałem sie ze tak wklepiemy Beitarowi

Liczyłem na skromne 3-1 a tu taka niespodzianka
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Eustachy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 06.08.2008, 23:13
Potrzebuje sie z tym przespac, zeby na dobre wszystko przyswoic do wiadomosci.
A jak pomysle, ze przy wszystkich wykorzystanych sytuacjach z naszej strony, mogla byc dwu-cyfrowka, to...tymbardziej potrzeba mi czasu, aby to zroumiec

BRAWO !!
Niech sie Barca boi

Boguski i Cleber najlepsi !
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów