The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Luu...
Senior Member

Od: 10.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 30.07.2008, 22:04
Barbarossa napisał(a):Wyświetl post
Na lewej pomocy Piotrek Brożek, a na lewej obronie Diaz.
ta Diaz koleś dalej nie załapał o co chodzi w obronie, świetnie kryje.... ale na radar
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
Odpowiedz cytując
gris
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 30.07.2008, 22:04
gris napisał(a):Wyświetl post
Przed rewanżem...bez wzmocnień....bez zmienników...bez Zieńczuka...Ale wierze, że sie przyfarci, w końcu Wisła jest drużyną własnego boiska, a ten cały Beitar nie zrobił na mnie wrażenia no ale Wisła też nie....
Dodam jeszcze, że na dzisiejszy dzień przy ewentualnym awansie ja Wisły nie widzę w III rundzie.
Odpowiedz cytując
kmicin
Junior Member

Od: 07.2008

Stary 30.07.2008, 22:05
Mam nadzieje, że teraz się oczy oświecą w Wiśle. Przecież my wogóle ławki rezerwowej nie mamy. Przypuśćmy, że nie daj boże z głową będzie coś nie tak, to będzie kaplica kto za nie go zagra nie ma żadnego ogranego z przynajmij minimalnym doświadczeniem w ekstraklasie zawodnika żeby go zastąpił. Co do Zienia to dno, o Cantoro już niewspominając. Ale prawda jest taka że nie ma go kim zastąpić.
Odpowiedz cytując
Mrsnh
Senior Member

Od: 08.2005

westersyl napisał(a):Wyświetl post
Proszę dajcie mu bana. Jeśli Beitar był dużo lepszy to ty chyba inny mecz oglądałeś.
Nie przejmuj sie nim. To jakis idiota ( mysle, ze pomylil fora). Ja np. w tym momencie dodaje go do listy ignorowanych i nie bede mial problemu.

Z jednym sie zgadzam, lawki nie mamy. Brakuje obroncy srodkowego i kogos na lewa. kto bedize gral za tydzien? az strach pomyslec
Ostatnio edytowane przez Mrsnh : 30.07.2008 o godz. 22:07.
Odpowiedz cytując
czesiu
Senior Member

Od: 11.2002

Można się było tego spodziewać. No, ale od początku.
1. Pawełek mimo wszystko poprawnie.
2. Baszczu to sobie może grać, ale z Odrą Wodzisław, a nie w pucharach i jeszcze ten prawie samobój - szkoda gadać.
3. Sobol podobnie jak Baszczu.
4. Cantoro pomimo kilku zmian trenerów od lat gra to samo - jest niereformowalny.
5. Zieniu patrz Sobol.
Reszta naszych niczym mnie nie zaskoczyła.
Skorże oceniam negatywnie. Taktyka byle do do Brożka okazała się nie efektywna.
Beitar słabiutki.
Co do rewanżu, to należy się spodziewać zamurowania bramki przez Beitar i kontra. A Wisła, no cóż...
Odpowiedz cytując
eye63
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 30.07.2008, 22:06
e napisał(a):Wyświetl post
Nie bylo karnego, juz nie wymyslajcie.

Beitar byl duzo lepszy od nas, tak jak podejrzewalem. Z drugiej jednak strony straszna kiche zagralismy, no i brak Zienczuka.

Beitar raczej w 3 rundzie.

"Spokojnie, przejdziemy ich" przed meczem

teraz znow "spokojnie, przejdziemy ich"

A jak Beitar przejdzie nas z tego calego amoku "Spokojnie, przejdziemy ich"
Chciałem najuprzejmiej wtrącić i od razu przepraszam za porównanie, ale Ty jesteś z loży szyderców czy z loży złamasów, bo jakoś dobrze doczytać nie mogę...
Odpowiedz cytując
Baala
Senior Member

Od: 11.2007

Boli, boli najbardziej nasze frajerstwo, bo ten mecz powinien być wygrany. Przegraliśmy po dwóch indywidualnych błędach. Graliśmy momentami bardzo fajnie, dużo sytuacji. Szkoda ale bardzo po tym co zobaczyłem wierze w zwycięstwo i awans gdyz ten Beitar to taki poziom Iraklisu, absolutnie do ogrania. Sedzie według mnie to bardzo dobrze sedziował i czerwona to głuppota Zienia, a karnego nie było Sobol to strasznie zawalił. Kibicowsko to Beitar to przereklamowany niesamowicie, wiele razy słyszalny nas doping.

Pawełek - kilka razy dobrze kilka razy bardzo niepewny, widac że zestresowany bardzo był
Piotr Brożek - solidnie, w ofensywie i defensywie
Cleber - średnio, miał wiele lepszych meczy
Głowacki - bardzo dobry, mam nadzieje że nic mu sie nie stało
Baszczyński - kilka razy w ofensywie pociagnął, w obronie niepewnie trochę
Zieńczuk - całkiem nieźle tylko ta kartka...
Sobol - zbłaźnił sie przy tej próbie wymuszenia karnego i przez to zawalił mecz niestety choc nie grał źle
Cantoro - druga bramka jego zupełnie tak samo sie zachował jak Guimares (ich drugi gol) za dużo kółek i za wolno podejmował decyzje
Jirsak - dużo walki choć troche niedokładny
Boguski - jak wyżej walczył bardzo dużo ale troche niedokładny
Brozek - najlepszy z naszych gol i dużo robienia gry
Rezerwowi - ładna ostatnio akcjia a tak to niewidoczni

Podsumowujac wierze że wygrami bo Beitar wielkim klubem nie jest.
Ostatnio edytowane przez Baala : 30.07.2008 o godz. 22:13.
Odpowiedz cytując
Acapelo
Senior Member

Zobaczymy. Kontrolowaliśmy mecz. A tu taki klops. Normalnie jak dla mnie to straszna porażka. Nie mogło się lepiej ułożyć i teraz cieniaki mają farta. Zobaczymy jak w rewanżu.

Ale bolączką jest to że w zasadzie mamy 1 napastnika co bramki umie strzelać.
No i nie chce mi się czekać tygodnia.

Mecz przypominał występy Wisły w Ameryce Południowej. Dziewnie grali. Liczę że u nas pokarzą że potrafią w piłkę grać.
Odpowiedz cytując
Illargui
Senior Member

Od: 06.2008

Vasquez napisał(a):Wyświetl post
Chciałem zwrócić uwagę na pana Sobolewskiego, który jest dla mnie NIKIM, albo gorzej, miękim wackiem...
Jak można będąc 2 metry od bramki, sam na sam, będąc nienaciskanym przez obrońców drużyny przeciwnej, wywracać się w polu karnym..Czyż nei lepiej było po prostu tę piłkę kopnąć i liczyć, że wpadnie? przecież daje to większe prawdopodobieństwo na gola niż takie beznadziejnie debilne wymuszanie rzutu karnego!. Co ten palant myślał? pewnie coś w stylu "ehh mam 2 lewe krzywe koślawe nogi, jak kopne to pewnie piłka poleci 3 metry nad bramką i będą się ze mnie śmiali w TV, a to może się wywrócę?"
Podobne sytuacje miał Boguski, który wolał podać będąc metr od bramkaża niż kopnąć w stronę bramki..Pewnie również się bał odpowiedzialności heh....
Wiesz co, nie kompromituj się. Najlepiej jest zrobić totalną krytykę siedząc przed kompem, Ty na pewno nie boisz się odpowiedzialności i na jego miejscu strzeliłbyś bramkę roku ......

Nie mowię, że postąpił dobrze, ale jedynie gdy sie nie podejmuje żadnych decyzji to się nie popełnia blędów. Także kontroluj się i swoje emocje.
Odpowiedz cytując
harthausen
Senior Member

Od: 02.2006

jak już kiedyś pisałem, że nasza Wisełka to jak piękna kochanka. Daje chwilę szczęścia, ale kapryśna jak dziadowski bicz.
Dzisiaj niestety pokazała sie z babskiej strony. A tak niewiele brakowało (jedna buda), byśmy tu wszyscy piali z zachwytu.

Odpowiedz cytując
Żołnierz Białej Gwiazdy
Junior Member

Od: 06.2008

Stary 30.07.2008, 22:08
Jestem kibicem Wisły. Kibicuje Wiśle od 'pieluchy' a to co teraz powiem jest przykre. Słaba gra wiele błędów w środku pola. Brak wzmocnień po odejśću innych zawodników. Dziś Wisła pokazała jak bardzo jest słaba. Jak dużo lek brakuje do poprzedniego sezonu. Z taką formą i taką grą w Krakowie będzie ciężko wygrać z klubem z Jerozolimy. Brak wzmocnień to główny problem do którego powinni się przyznać członkowie zarządu na czele z Panem Bednarzem co roku słyszymy że klub ma pieniędzy na transfery. To tylko plotki. Pieniądze napewno są tyko chęci do sprowadzenia nowych zawodników niezbyt dużo. Wielu mówiło że Beitar ma dużo większy budżet i mało napewno rację ale w dzisiejszym meczu pieniądze nie grały. Przeciwnicy wykorzystali nasze błędy. Mam wiele zastrzeżeń do środka pomocy. Nie można tak tracić piłki w środku pola bo to było tylko woda na młyn dla Beitaru. Na dodatek jeszcze ta czerwona kartka. Zachowanie karygodne jak na zawodnika z tak wielkim doświadczeniem. Szkoda bo to będzie wielkie osłabienie w rewanżu. O ile się nie mylę teraz Wisła minimalnie musi wygrać 2-0. Z taką grą będzie to ciężkie do osiągnięcia. Miejmy nadzieje że się w tym momencie mylę. A resztę kibiców przepraszam.
Odpowiedz cytując
medyk
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 30.07.2008, 22:09
Wisełka Wisełka Wisełkaaaaaaaaaaa !

Dajmy na luz płakać jescze przyjdzie nie raz, czekajmy na rewanż i módlmy się by Głowie nic się nie stało!
Dan Petrescu: "Jeżeli polscy piłkarze nie zmienią swojego podejścia do wykonywanego zawodu, takie wpadki będą się wam zdarzać coraz częściej"
Odpowiedz cytując
HEDu
Senior Member

Stary 30.07.2008, 22:10
Ej przecież jak odpadniemy nic się nie stanie, jak mowil Wilczek.

Odpowiedz cytując
Snakes
Banita

Od: 07.2008

Stary 30.07.2008, 22:11
1. Trzeba sie modlic ,zeby Glowacki byl zdolny do gry w rewanzu . Kokoszka! Ty wiesz co...
2. 1 bramka powtorka z Aten , czyli sedzia nas krzywdzi (choc Sobolewski potknal sie o wlasne nogi) ,sen calej druzyny, idzie kontra i gol. 2 bramka Cantoro zamiast kryc ,truchta obok przeciwnika brak slow
3.Gdyby nie Pawelek moglo byc wyzej w koncowce
4. Ten Beitar jest cienki ,trzeba z nimi grac szybko po ziemii to sie gubia
5. Mozemy wygac w rewanzu 1-0 ,ale dwoma bramkami moze byc trudno..
Odpowiedz cytując
DevilMayCry
Senior Member

Od: 10.2006

Ehhh chciałbym podziękować Panom : Cantoro (nie ma jak odpuścić zawodnika) oraz Sobolewskiemu (ach te krzywe nogi,piłki przyjąć nie potrafią ,ale potykać się o siebie tak...) za sprawienie ,że ten mecz rewanżowy będzie zdecydowanie bardziej ciężki ,aniżeli mógł być. Brak Zieńczuka w rewanżu to wzmocnienie dla niektórych, więc się pytam kim go zastąpimy, w końcu mamy tylu klasowych zmienników (już widzę Diaza na lewej stronie,albo lepiej Piotrka Brożka).Ok koniec już tego rozgoryczenia,nie pozostaje nic innego jak jak wierzyć do końca (aczkolwiek serce swoje ,rozum swoje).JJJBG
"... sposób na życie miał chłopak bardzo prosty, regularnie palił za sobą wszystkie mosty, łączące jego życie z naszym światem, więc nie próbujcie twierdzić, że był wariatem... Bo był ....a normalny!!!..."

Odpowiedz cytując
GJ1906
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2007

W rewanżu wystarczy tylko 1:0 wtedy wynik ogólny to 2:2 ale liczyć się będą bramki strzelone na wyjeździe...chyba ze zmienili zasady.

Najgorszy dziś Cantoro - wstrzymywał kontry, ilez to razy krzyczalem dzis "no podaj to pilke, czego sie z nia bawisz"...ehh
Odpowiedz cytując
michu-k
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 30.07.2008, 22:12
Ironia w kieszeń. Przestańcie lamentować. Nie wiem jak Wy, ale ja wierzę zawsze. Przypominam, to tylko 2:1. Pokażcie że nie jesteście babami i przestańcie płakać.

Zaczyna się koncert krytyki. Dużo tak możecie krytykować? Weźcie korki, ubierzcie się i gryźcie trawę przez 90 minut. Miłej zabawy, wtedy dopiero będzie ubaw.
Odpowiedz cytując
tomek_TSW
Senior Member

Od: 03.2006

po pierwsze : panie Cantoro idz pan w ch*j, druga bramka w tym "sezonie" pana ( dzisiejsza na 2:1 i w Ostrowcu) i te "wstrzymanki"

po drugie : Zieńczuk to nie jest gracz na puchary. Bohater sezonu, anty dzisiejszego meczu

po trzecie : nie mamy zmiennikow

po czwarte : trzeba im jebnac u nas i po spraiwe

ide spac
Ostatnio edytowane przez tomek_TSW : 30.07.2008 o godz. 22:15.

Odpowiedz cytując
Acapelo
Senior Member

Niestety pozostaje nam liczyć na szczęście w rewanżu bo niestety ale umiejętności nie mamy żeby spokojnie żydków pojechać.

3 runda el. to wogóle ew. nie startujmy bo szkoda kompromitacji. A wątpię też żebyśmy się do grupy UEFA przebili. Mamy w tej chwili 11 sprawnych zawodników(bo Zieńczuk odpadł) z czego Łobo może grać 60minut.

Pięknie. Po prostu brakuje jakości, bo jak byśmy mieli jeszcze 2 armaty to przy takim układzie spotkania byłoby 4:0 dla nas...
Odpowiedz cytując
Coach
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 30.07.2008, 22:13
Nie wiem o co niektórym z was chodzi. Wg mnie styl był niezły , powieziemy ich w rewanżu i to ostro.
eśli ktoś publicznie mówi, że kocha Wisłę, to musi ją szanować od początku do końca, a nie tylko całować koszulkę po strzeleniu bramki
Odpowiedz cytując
djjamajczyk
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 30.07.2008, 22:13
tylko że my NIE gramy w Wiśle i NIE dostajemy za to mamony a od grajacych tam możemy albo i MUSIMY wymagac poziomu dobrego lub bardzo dobrego , a Sobol to zaprezentował poziom (nie obrazając) zawodnika Sosnowaca...
z tym składem zakładajac przejście Żydów , nie widze duzych szans z II rundzie , a patrzać w 100% analitycznie to mamy 0 szans .
Męka z Beitarem to co bedzie z Ajaxem , Dynamem , nie mówiac o Juventusie czy Arsenalu.
ale to dywagacje "zakąłdajace " przejscie Beitaru
Odpowiedz cytując
mariano710
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 30.07.2008, 22:14
Piszecie wyzej, ze Zieniu nie moze grac, tzn ze po 2 zoltych sie pauzuje?(dostal 2 zolte a nie bezposrednio czerwona) wiec chyba moze grac?
Odpowiedz cytując
WHITE*STAR
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 30.07.2008, 22:14
Plan minimum wykonany. W Krakowie powinniśmy ich rozjechać. Ten cholerny Beitar nic w obronie grać nie potrafi, tak więc bramka jest tylko kwestią czasu. Stawiam na 1:0. Szkoda jednak będzie braku Zieńczuka, ponieważ teraz zagramy Diazem... Wzmocnienia potrzebne, ale nie w ataku.
Odpowiedz cytując
TSNH
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 30.07.2008, 22:15
Technicznie nie byliśmy gorski od nich ale znowu brak doświadczenia dał znac o sobie
Sobolewski zamiast strzelać to się przewraca, Baszczu tylko modlitwa uratowała go przed drugą żółta kartką(chyba po Tibilisi się juz nauczył) no i Zieńczuk w niegroźnej sytuacji ciągnie gośącia za koszulke....hm
Sędzia w miare ok
no i Pawełek dojeżdżany przez komentatora wg mnie zagrał pozytywanie, gdyby nie on było by 3 albo 4 dla Beitaru
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Brawo Wilczek, Bednarz, a przede wszystkim Cupial. Spadajcie na drzewo.
To musialo sie tak skonczyc. Zrobiliscie wszystko aby nasze szanse na awans byly jak najmniejsze ale przeciez porazka byla wkalkulowana wiec wszystko przebiega zgodnie z planem co ?
Chyle czolo przed trenerem Skorza, ktory zrobil co mogl i swietnie przygotowal zespol fizycznie i taktycznie. Pilkarze tez dali z siebie wszystko. Przegralismy oczywiscie przez brak rezerwowych. Mecz sie skonczyl wraz z zejsciem Jirsaka, przeciez pierwszy do zmiany byl Zienczuk, ktory po raz kolejny pokazal, ze pilka miedzynarodowa to dla niego za wysokie progi. Do tego czasu kontrolowalismy mecz, mielismy fajniejsze akcje i lepsze sytuacje. Zaden z rezerwowych Beitaru nie oslabil swojego zespolu ale na kazdeo wydano troche kasy.
Tak ja wiem pieniadze nie graja tak jak nie graja pilkarze nie wpelni sprawni, a u nas co ? Wszedl Lobo (3 tygodnie przerwy), Dawidowski (2 lata leczenia) i Niedzielan (rok rehabilitacji) - przeciez to wyglada jak ponury zart. A drugim do zmiany byl Cantoro no ale Dudka juz w Auxerre ale grunt, ze kasa jest na koncie. Teraz jeszcze wypadl Zienczuk ? Kto go zastapi ? Moze Jasiu ? Aha przeciez Jasia nie ma. Sad but true :(
Odpowiedz cytując
Rob_Zombie
Senior Member

Od: 07.2005

Powiem szczerze że Sobol strasznie zmaścił w tej sytuacji sam na sam. Wiem że nie jest snajperem, ale gdyby chociaż spróbował oddać jakikolwiek strzał, tak jak Wtorek to nikt by pretensji nie miał, ale wybrał najgorsze z możliwych rozwiązań...

Za Zieńczuka myślę że na 90% zagra Niedzielan. Oby tylko Głowie nic nie było, a w rewanżu wcale nie będziemy stali na straconej pozycji.
Odpowiedz cytując
pff
Wielka Wisła

Od: 08.2006

Nic się nie nauczyli po Panathinaikosie...
Odpowiedz cytując
Paweł
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 30.07.2008, 22:16
Wilku napisał(a):
Sedzia nas wzmocnił o ile to jego eliminacja z tej rundy.
Pod warunkiem, że na lewej pomocy zagra Boguski (i ktoś na prawą), albo Małecki. Jeśli to ma oznaczać Piotrka Brożka w pomocy i Diaza na obronie to ja już się zaczynam modlić.
Odpowiedz cytując
jasnyGwint
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 30.07.2008, 22:16
Brak Zieńczuka w rewanżu to nie takie duże osłabienie. Inna sprawa kto za niego zagra? Wątpie by Łobodziński był w stanie biegać 90 minut. Zresztą to nie ma znaczenia bo my potrzebujemy strzelić bramke i nie stracić żadnej(IMHO niewykonalne). Jeśli nie będzie mógł grać Głowacki to od razu możemy oddać ten mecz walkowerem.

Kłania się nasza polityka transferowa. My poprostu nie mamy ławki rezerwowych. Więc mam pytania do zarządu: Dlaczego nie kupiono obrońcy, dlaczego nie przedłużono kontraktu z Paulistą? O co w tym klubie chodzi ?

Beitar okazał się dosyć przeciętną drużyną. Nie mają żadnych szans w III rundzie. To też w sumie pokazuje że nawet kilka mln € na transfery niczego nie gwarantuje, co nie zmienia faktu, że nasza polityka to strzelanie sobie w stopę.

No trudno, jutro pewnie kompromitacji dopełni Legia; Lecha czekaja jeszcze 3 mecze bo trudno żeby nie pokonał amatorów z azji i to tyle jeśli chodzi o puchary polskich drużyn. Nie będzie ligi, nie będzie pucharów, nie będzie niczego.
Ostatnio edytowane przez jasnyGwint : 30.07.2008 o godz. 22:31.
Odpowiedz cytując
joy_division
Senior Member

Od: 07.2004

Stary 30.07.2008, 22:18
Grzechu napisał(a):Wyświetl post
Nic się nie nauczyli po Panathinaikosie...
A gdzie się mieli uczyć?
Stella Bianca Siamo Noi!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów