The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 29 23,02%
osłabi 80 63,49%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,49%
Głosujących: 126. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 22.05.2018, 20:34
pepe72: jak ci wyszło, że Nowy Sącz albo Nieciecza są w okolicy Zabrza?

Bardzo mnie to ciekawi
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 22.05.2018, 20:37
s1mone napisał(a):Wyświetl post
pepe72: jak ci wyszło, że Nowy Sącz albo Nieciecza są w okolicy Zabrza?

Bardzo mnie to ciekawi
Ok, 250 km, nie 150 ale na moje usprawiedliwienie z Zabrza do Niecieczy jest autostrada więc się da szybciej dojechać

Chociaż nie policzyłem Opola.
Odpowiedz cytując
wislak2214
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 22.05.2018, 20:48
PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
Właśnie. Nie ma sensu ciągnąć młodego za uszy albo ma wejście smoka, albo będziemy się z nim bujać jak choćby z wyśmiewanym na forum Urygom. Jak zwolennicy dawania szans tak się podniecają kuchenkami, to niech spojrzą jakie wejście miał Klupś a jakie np. Uryga
UrygĄ UrygĄ UrygĄ UrygĄ 10 znaków....
Odpowiedz cytując
kornd
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 22.05.2018, 22:02
Transfery Mitrovicia i Arsenicia udowadniają, że należy sprowadzać Chorwatów, a od Jugoli trzymać się z daleka.
nędzne polaczki."śmiecie ludzkie". "was powinno się jebać, tak się powinno was jebać, jak tylko was może jebać PIS"

Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 22.05.2018, 22:38
Czy pisząc "Jugoli", masz może na myśli Serbów?

Co takiego jest w Serbii, a co takiego w Chorwacji, że ludzie, którzy się tam rodzą pasują albo nie pasują do Wisły?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 22.05.2018, 22:48
Jovanovic, Jovanic - nic Ci nie mówią te nazwiska?
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 22.05.2018, 22:53
Ale Nikola(nie Mitrovic) tez byl Serbem
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 22.05.2018, 22:55
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Jovanovic, Jovanic - nic Ci nie mówią te nazwiska?
A Mijajlovic albo Iliev?
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 22.05.2018, 22:58
Nikola miał płacone na czas
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Stary 22.05.2018, 23:00
Nikola to byl chyba bardziej niepokorny niz Malecki lub Stachursky . Juz nie pamietam ile razy byl zsylany do rezerw

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
Oscyp12
Junior Member

Od: 05.2018

Stary 22.05.2018, 23:11
Ale Nikola jako jedyny woził się po mieście z namalowaną białą gwiazdą na głowie
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 22.05.2018, 23:15
Na derby w 2003 lub 2004 roku(te pierwsze po dluzszej przerwie gdzie padl wynik 0-0) cala drużyna sobie pomalowala glowy w masze barwy, ale nie pamietam jak szybko je zmyli.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Stary 22.05.2018, 23:17
Nikola nie myl glowy chyba przez miesiac

Cytat:
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 22.05.2018, 23:44
Do Nikoli mam wielki sentyment. Iliev, o którym ktoś wspominał, też był spoko. Może ktoś jeszcze by się znalazł? W każdym razie narodowość nie ma chyba znaczenia. Równie dobrze możemy pisać, że należy brać obrońców tylko z Poznania, bo stamtąd przyszedł Głowacki. To takie najbardziej prymitywne, nieracjonalne myślenie.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 22.05.2018, 23:47
Panowie, ja odnoszę wrażenie, że niektórzy tutaj dali się ponieść propagandzie jaką w mediach forsuje pewien trenerzyna, który chwilowo nie ma sukcesów, bo objął klubik skazany na wieczną klęskę

A tak zupełnie serio bardziej mnie martwi, ze odcinamy się od zawodników z Wisłą w sercu jak Mały niż to, że nie stawiamy na młodych Polaków, na których tak naprawdę nie stawia żaden klub w Polsce na dłuższa metę.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 23.05.2018, 00:15
Tu jeszcze o tym czy kupować Polaków, czy szukać w Hiszpanii:

https://twitter.com/a_delimat/status/997911567738994690
twitter napisał(a):
Rok temu Bartosz Śpiączka spadł z ekstraklasy z Górnikiem Łęczna. Do jego ściągnięcia przymierzała się Wisła, ale finansowo nie była w stanie przebić Bruk-Betu, więc wzięła anonimowego Carlosa Lopeza
Odpowiedz cytując
max TS
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 23.05.2018, 11:44
Odnośnie szukania Polaków. Prawda jet taka, ze w tej części świata ludzie nie maja odpowiedniego materiału genetycznego do gry w piłkę. Nie mamy tych "kocich ruchów". Niemcy przeczą tej teorii, ale pamiętajmy ze oni na szkolenie wydaja setki milionów EUR.
W Polsce dużo łatwiej znaleźć kolejnego Śpiączkę niż Błaszczykowskiego.
!!Ekstraklasa w miastach, a nie w wioskach!!
Odpowiedz cytując
tas de fleia
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 23.05.2018, 11:49
max TS napisał(a):Wyświetl post
Odnośnie szukania Polaków. Prawda jet taka, ze w tej części świata ludzie nie maja odpowiedniego materiału genetycznego do gry w piłkę. Nie mamy tych "kocich ruchów". Niemcy przeczą tej teorii, ale pamiętajmy ze oni na szkolenie wydaja setki milionów EUR.
Mam nadzieję, że to żart
Odpowiedz cytując
tsw biała gwiazda
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 23.05.2018, 12:11
Prawda jest taka, że dzieciaki wolą teraz siedzieć przez kompem lub konsolą. W większości jak dzieciaki grają w piłkę to może 2 razy w tygodniu jak rodzice zapiszą ich na treningi. Kiedyś to co weekend albo nawet wieczorem było koło mnie pełne boisko(nie orlik), teraz takie zjawisko to jest rzadkość. Pobudowali orliki i nawet na nich grać nie można, jak chcesz zagrać to musisz zadzwonić najlepiej miesiąc wcześniej i jak co to masz do wyboru dwa terminy. Należy się cieszyć, że niektórym chce się za marne pieniądze siedzieć w tej kanciapie przy orliku, tylko po to żeby dzieciaki pograły. Tylko może dwa orliki funkcjonujące cały czas widziałem i to jest chore.
Ostatnio edytowane przez tsw biała gwiazda : 23.05.2018 o godz. 12:31.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 23.05.2018, 12:27
tsw biała gwiazda napisał(a):Wyświetl post
Prawda jest taka, że dzieciaki wolą teraz siedzieć przez kompem lub konsolom. W większości jak dzieciaki grają w piłkę to może 2 razy w tygodniu jak rodzice zapiszą ich na treningi. Kiedyś to co weekend albo nawet wieczorem było koło mnie pełne boisko(nie orlik), teraz takie zjawisko to jest rzadkość. Pobudowali orliki i nawet na nich grać nie można, jak chcesz zagrać to musisz zadzwonić najlepiej miesiąc wcześniej i jak co to masz do wyboru dwa terminy. Należy się cieszyć, że niektórym chce się za marne pieniądze siedzieć w tej kanciapie przy orliku, tylko po to żeby dzieciaki pograły. Tylko może dwa orliki funkcjonujące cały czas widziałem i to jest chore.
Konsolą*

Nie wiń dzieciaków, bo ja wiem jak to wygląda, gdy nie mieszka się w Krakowie i nie ma orlików. U mnie w okolicy jest z 6/7 boisk-5, na których połamiesz nogi po 10 minutach gry, bardziej to na zaorane pole wygląda, niż na boisko, 1 płatne 100zł/h i 1, na którym nigdy nie można grać, bo trawa rośnie (z 5 lat już).
Odpowiedz cytując
tsw biała gwiazda
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 23.05.2018, 12:42
Cytat:
na którym nigdy nie można grać, bo trawa rośnie (z 5 lat już).
Nikt ciągnika nie posiada, aby przejechał i skosił? Ja mieszkam na obrzeżach Krakowa i przygotowanie trawnika nie jest problemem. Po prostu ludziom nie chce się poświęcić dnia na koszenie, aby przez 2/3 tygodnie dzieciaki pograły. Teraz to więcej w przedziale 30+ niż dzieci gra w piłkę na orlikach/boiskach. Na wieś jeździłem na wakacje to problemem nie było zrobić prowizorycznej bramki i grać na jakimś polu. Na asfalcie też się grało, czy chodziło na sks i obdarte kolana nie przeszkadzały. Raz miałem za dzieciaka podkręconą delikatnie kostkę, to mimo że kulałem dalej wolałem pobiegać za piłką, nic nie mówiąc rodzicom. Obecnie to chyba dużo osób woli szukać wymówki i narzekać jak to jemu źle, zamiast zmienić coś jeśli jest się w stanie.
Teraz taki off-topic złapaliśmy, więc może zakończmy dyskusję na tym.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 23.05.2018, 13:11
kurna... za moich młodych czasów (jako że mieszkam w centrum) to się piłkę brało i szło grać na Błoniach. Nieważne czy trawa skoszona, czy przy bramkach klepisko
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 23.05.2018, 13:16
aaa kiedyś to było lepiej
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 23.05.2018, 13:18
Dawniej starsi przychodzili, stawiali dwie kraty piwa o które grali i mówili "młodzi, wypierdalać". Teraz ten kiedyś młody nie miałby kogo wyrzucić.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2005

Stary 23.05.2018, 13:44
Po tych waszych postach widać, że sezon ogórkowy ruszył
"za moich czasów itp...", chociaż ten wpis o braku odpowiedniego materiału genetycznego dla piłkarzy w tej cześci europy przebił moim zdaniem nawet niusa o akcji CBŚ...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
xiondz77
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2007

Stary 23.05.2018, 15:25
Ja wogole jestam zdania, ze na naszej szerokosci geograficznej nie mamy materiału genetycznego do pisania madrych postow. Zawsze mozna zatrudnic murzyna z kocimi ruchami jako Moda,ewentualnie Dariook moze porozmawiac ze znajomym karłem
Odpowiedz cytując
kornd
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 23.05.2018, 17:05
Cytat:
Czy pisząc "Jugoli", masz może na myśli Serbów?

Co takiego jest w Serbii, a co takiego w Chorwacji, że ludzie, którzy się tam rodzą pasują albo nie pasują do Wisły?
Radovanovic, Iliev, Jovanovic, Jovanic, Mitrovic. Okuka miał swoje sukcesy jak awans do fazy grupowej Ligi Europy, ale jednak pobyt miał nieudany. Mijailovic, może i był związany z Wisłą, co nie zmienia faktu że miał również zaburzenia psychiczne, a teraz kreuje się na komunistycznego zbrodniarza.
https://www.instagram.com/p/w8cphbyi...by=mijailovic5
nędzne polaczki."śmiecie ludzkie". "was powinno się jebać, tak się powinno was jebać, jak tylko was może jebać PIS"

Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 23.05.2018, 19:08
Ale jaki jest logiczny związek pomiędzy tymi przypadkami a tym, że każdy Serb nie sprawdzi się w Wiśle?

Czy może po prostu zostałeś rasistą?

Zanim ktoś wyskoczy z tekstem, że Serbowie to nie rasa, informuję, że różnicowanie ze względu na pochodzenie etniczne też jest współcześnie nazywane rasizmem.

max TS napisał(a):Wyświetl post
To też ciekawa wypowiedź.
Odpowiedz cytując
max TS
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 23.05.2018, 19:26
Widze moj post wywolal salwy smiechu. Mnie ciekawi to, ze w miare inteligetni ludzie nie dostrzegaja tego, ze otoczenie wplywa na rozwoj pewnych cech u zwierzat, roslin i ludzi. Jest to tak zwana ewolucja...
No chyba, ze to jest jakies forum skrajnie katolickie gdzie wierzy sie tylko w kreacjonizm- to przepraszam.

Jakbym napisal ze Polacy nie umia tanczyc, a Kubanczycy sa generalnie swietnymi tancerzami to minalbym sie z prawda?
Ostatnio edytowane przez max TS : 23.05.2018 o godz. 19:29.
!!Ekstraklasa w miastach, a nie w wioskach!!
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 23.05.2018, 19:39
Co tu sie odpierdala Kreacjonizm , rasizm Pora odpocząć.
"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów