The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Padre1906
Senior Member

Od: 07.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 01.05.2018, 20:35
Bateria pewnie trupek?
SIARKA - WISŁA - JAGIELLONIA!!!
Odpowiedz cytując
kornd
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 01.05.2018, 22:21
Raczej nie, bo podłączam i widzę wskaźnik ładowania w procentach.

Czy jest możliwość uszkodzenia baterii od ładowania z gniazda w aucie? Bo jak podłączyłem do 1A to był alarm żeby wyłączyć, a z 2,1A normalnie ładowało.
Ostatnio edytowane przez kornd : 01.05.2018 o godz. 22:29.
nędzne polaczki."śmiecie ludzkie". "was powinno się jebać, tak się powinno was jebać, jak tylko was może jebać PIS"

Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 01.05.2018, 23:51
Spróbuj wejść do jakiegoś recovery jeśli tam jest.

https://www.youtube.com/watch?v=waFrzMQivaI

Ładujesz, widzisz procenty, odłączasz próbujesz włączyć i podłączasz do ładowarki to ile ci procentów pokazuje?
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
kornd
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 02.05.2018, 09:35
100% wywietla
nędzne polaczki."śmiecie ludzkie". "was powinno się jebać, tak się powinno was jebać, jak tylko was może jebać PIS"

Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Stary 02.05.2018, 11:42
Chcesz oddzyskac to co na nim jest cyz go uruchomić?

Jeśli uruchomić zrób mu factory reset przez recovery.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Odpowiedz cytując
lucas8
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 27.05.2018, 09:32
Panowie, krótka piłka!

Samsung Galaxy S8, czy Huawei P20? Cena zbliżona w obrębie 2 tyś zł
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 27.05.2018, 21:36
S8........
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
mic
Tylko Wisła

Od: 11.2002

Stary 27.05.2018, 22:35
lucas8 napisał(a):Wyświetl post
Panowie, krótka piłka!

Samsung Galaxy S8, czy Huawei P20? Cena zbliżona w obrębie 2 tyś zł
Jeżeli "zwykly" P20 to bierz S8, jeżeli wersja Pro to sie nie zastanawiaj tylko bierz P20Pro
Odpowiedz cytując
lucas8
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 28.05.2018, 10:44
mic napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli "zwykly" P20 to bierz S8, jeżeli wersja Pro to sie nie zastanawiaj tylko bierz P20Pro
Oczywiście zwykły P20. Pro to już koszt ponad 3 tyś zł i bym nawet nie porównywał z S8
Odpowiedz cytując
kriz69
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 28.05.2018, 11:05
polecicie gdzie można by wymienic szybko i dobrze port usb w xperi z5compact
Odpowiedz cytując
Kamil_mchw
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 03.06.2018, 16:40
Hej, będę przedłużał umowę w Play i mam w identycznej cenie iphone 8 i samsunga S8 (z tymi obłymi bokami)
Co lepiej wybrać? Nigdy wcześniej nie miałem iPhone i mam obawy że cokolwiek nie będę chciał zainstalować to będę musiał za to dodatkowo płacić... albo że bateria nie będzie trzymała całego dnia (bardzo dużo dzwonie), lub że jak cokolwiek się w nim zepsuje to wydam krocie na naprawę, lub wróce do androida bo wyjdzie taniej. Z drugiej str. wiele osób bardzo chwali iphony... ich prędkość działania, jakość wykonania itp.
Czy miał ktoś kiedyś podobną sytuację że przechodził z samsunga na androidzie na iphone? jakie odczucia? warto?
z góry dzięki za pomoc.
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 03.06.2018, 16:54
Olej iPhone'a. Jesteś do tej pory zadowolony z Androida? To po co zmieniać? W życiu bym nie pomyślał żeby spróbować jakiegoś produktu Apple'a. Korzystaj z tego co do tej pory masz sprawdzone. Jeśli Cię zawodzi, próbuj nowego.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
Kamil_mchw
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 03.06.2018, 18:23
Android czasami zawodzi... tel. się zacina... itp. pytam bo może się okazać że zmiana na iphona okaże się lepsza.
Czy jest ktoś kto zmienił na iphone i się zawiódł? bo jak do tej pory zapytałem kilkunastu znajomych i nie wyobrażają sobie powrotu do androida.
Odpowiedz cytując
wislabielany
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 03.06.2018, 20:36
W przypadku topowych modelów smartfonów obecnie nie ma raczej mowy o zacinaniu się. Osobiście od 1.5 roku mam Samsung Galaxy S7 i jestem bardzo zadowolony. Kiedy go kupowałem w październiku 2016, zastanawiałem się między iPhonem 6s a właśnie S7 (iphone 7 dopiero miał wejść na rynek o ile dobrze pamietam). Po przeczytaniu wielu recenzji, doszedłem do wniosku, że biorę s7 bo jest po prostu lepszy. I po 1.5 roku nie mam powodów do narzekania, a s7 pewnie będzie mi służyć jeszcze z rok albo i dłużej. Dlatego biorąc s8 nie obawiałbym się o płynność działania.

Na plus IP8 na pewno są aktualizacje oprogramowania od Apple. Tutaj niemal wszystkie modele telefonów od razu dostaja aktualizacje, a na androidzie jest z tym kiepsko (żeby nie użyć słowa fatalnie). Dla przykładu - zobacz sobie kiedy wyszedł Android Oreo (8), a na galaxy s7 w Polsce nadal nie ma aktualizacji... Trochę kpina. No i ważna rzecz - Samsung wydaje tylko dwie duże aktualizacje na swoje flagowce, czyli biorąc pod uwagę że s8 wchodził na rynek z androidem 7, a niedawno dostał aktualizację do 8, to aktualizacja do androida 9 (na którą swoją drogą będzie trzeba sporo poczekać - tak jak ja teraz na 8) będzie ostatnią dużą, jaką dostanie ten telefon (chyba że polityka Samsunga się zmieni). Pytanie tylko jak ważne jest dla Ciebie mieć najnowszego androida (przykładowo zmiana z 7 na 8 ponoć niewiele daje).
Wisła Pany

Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 04.06.2018, 10:42
Kamil_mchw napisał(a):Wyświetl post
Hej, będę przedłużał umowę w Play i mam w identycznej cenie iphone 8 i samsunga S8 (z tymi obłymi bokami)
Co lepiej wybrać? Nigdy wcześniej nie miałem iPhone i mam obawy że cokolwiek nie będę chciał zainstalować to będę musiał za to dodatkowo płacić... albo że bateria nie będzie trzymała całego dnia (bardzo dużo dzwonie), lub że jak cokolwiek się w nim zepsuje to wydam krocie na naprawę, lub wróce do androida bo wyjdzie taniej. Z drugiej str. wiele osób bardzo chwali iphony... ich prędkość działania, jakość wykonania itp.
Czy miał ktoś kiedyś podobną sytuację że przechodził z samsunga na androidzie na iphone? jakie odczucia? warto?
z góry dzięki za pomoc.
ja przechodzilem z androida na iphona. Pierwszy dzien to byla masakra, ale od drugiego dnia az po dzis dzien nie jestem w stanie uzywac androida. tj. mam samsunga edge firmowego i nie chce go uzywac - prawde mowiac. Iphone ma (uzywam 5s juz 3 rok) dla mnie to czego oczekuje - intuicyjność i bezproblemowość. Co to znaczy ? Nie wiesza sie NIGDY, nie przecina nie laguje, klikasz-jestes. Tyle ze dla mnie telefon to jest dzwonienie, zdjecia, spotify i social-media ,poczta - nie gram w gry nie bawie w debugowanie jąder a tapete mam taka sama od 3 lat. Teraz wymienilem baterie w IP no ale w jakims chujowym serwisie i bede musial kupic uzywane SE bo ceny nowych ip sa po.......one. Jakość wykonania- to jest apple, czyli jest tak jakbys chciał. Bateria w 5s trzymała mi z poł dnia uzytkowania, niestety, zawsze mam pod reka awaryjny kabel.

Ale jak działą Apple najlepiej podsumować małym testem ktory robiłem z kolegą. W macu otworzylismy jaies 500 zakładek w safari....miesiac nie wylaczalismy kompa tylko stan uspienia itd, i wszystko dziala tak samo szybko jak pierwszego dnia. Taki wlasnie dla mnie jest iphome, i wole zaplacic pare zeta wiecej za to ze sie nie bede w....iał ze cos sie dluga włącza bądz ze nie chce sie uruchomić. Nie. Takich problemow tutaj nie ma, problemem jest raczecj mała pamieć czy właśnie chore ceny za podzespoły
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Stary 04.06.2018, 13:32
Ja czasem ustawiam Iphona szefa bo czegoś nie wie np jak sobie włączyć. Dla mnie, jako użytkownika androida to jest masakra... Nic tam intuicyjne nie jest.

I nie wiem jak wy telefonów używacie że wam się wieszają... Miałem kiedyś chińskiego Lenovo k910 i ok tam były problemy bo custom rom itp. teraz mam Honora 8 i zaczął zwalniać jak mu pamięć zawaliłem i zostało wolnego miejsca 200 mb... Ale to moja wina, zdjęcia przerzuciłem i śmiga jak zły dalej. Dwie karty, na pokładzie, ciekawe który iphone to potrafi.

Tak to żadnych wad w tym telefonie nie widzę, no może ekran za mały.

A zmieniać wszystko pod iphona, wtyczki lightingi słuchawki, przerzucać cokolwiek przez istora to się w simensie sl45 robiło a nie w 2018 roku.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 04.06.2018, 17:05
MatMario - HEHEH doskonale Cie rozumiem
Jak kupilem sobie MacBooka (a jestem z pokolenia ktore znam uniwesralny kod do Win 95,98,98se, itd na pamięc...) to po uruchomieniu kompa nie wiedzial co jest ....a grane
potem przestawilem mozg i teraz praca na windowsie jest dla mnie koszmarem

imho - android ma w ....e wiecej opcji niz ios. Pytanie czy to komus jest potrzebne? Jesli tak, wybiera andka, jesli nie, imho wyniera iosa bo wg. mnie to jest stabilniejszy sytem anizeli android
a ze jest drogi. no takie prawo rynku, cos dzieki temu jest tanie
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Stary 05.06.2018, 20:04
No dokładnie można to tak podsumować. Jest jeszcze jedna rzecz, Android poszedł mocno do przodu, producenci już tak go nie psują, można trafić telefony z czystym Andkiem od Googla.

No i Windows 10 też bardzo dobrze z tym androidem współpracuje.

Co kto woli, dla mnie zamknięcei się w swiecie Apla odpada.
Odpowiedz cytując
wiślak 86
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 18.07.2018, 14:18
jaki telefon tak do 600zł wybrać? Samsung galaxy j5, huawei y6 czy jeszcze cos innego?
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 26.07.2018, 22:12
Panowie jaki tablet do 700zl? Głównie do oglądania bajek w podróży i przeglądania internetu w domu. Bawić się w lte?
huawei mediapad t3 8 lte takie cudo mi w sklepie nie dla idiotów polecają.
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 04.08.2018, 13:43
Używa ktoś komórki "myPhone HAMMER Energy"

Potrzebuje kupić jakiś pancerny smartfon do tysiąca.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
Brozinho_23
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 22.09.2018, 19:48
Poleci ktoś w Krakowie jakiś dobry serwis dla smartphone'ów? Najlepiej okolice centrum. Po prostu bardzo słabo działa mi ekran dotykowy, niektóre miejsca jakby w ogóle nie reagują. Dolna nawigacja przyciskowa przestała działać i musiałem ratować się apką Simple Control. Smartphone to Sony Xperia Z3 compact. Gwarancja już minęła.

Takie rzeczy w ogóle dadzą radę naprawić/wymienić ,,od ręki" czy jednak bez oddania na okres iluś dni się nie obejdzie?
Ostatnio edytowane przez Brozinho_23 : 22.09.2018 o godz. 19:51.
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 04.11.2018, 11:10
Mam do dyspozycji ~1.6k na zakup smartfona - wybór padł na taniego chinczyka. Tylko czy lepiej kupić zeszłorocznego flagowego mi mix 2s czy tego rocznego poco f1 czy nawet mi A2? Oczekuję złotego środka czyli optymalne działanie solidna bateria i aparat który robi zdjęcia w jakości pozwalającej wywołanie ich.
Podzielcie się swoją opinią.
Odpowiedz cytując
TonyWiślak
Member

Od: 05.2011

Stary 19.01.2019, 13:44
Panowie telefon do 600 złotych?

Xiaomi Redmi Note 5A może ktoś ma i mógłby się podzielić wrażeniami?

Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Stary 19.01.2019, 13:57
TonyWiślak napisał(a):Wyświetl post
Panowie telefon do 600 złotych?

Xiaomi Redmi Note 5A może ktoś ma i mógłby się podzielić wrażeniami?

Redmi Note 4 bierz.
Odpowiedz cytując
TonyWiślak
Member

Stary 19.01.2019, 17:53
Cytat:
Redmi Note 4 bierz.

Czemu Note 4 a nie 5?
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Stary 19.01.2019, 18:36
TonyWiślak napisał(a):Wyświetl post
Czemu Note 4 a nie 5?
W 4 masz ekran 1080x1920 i baterię 4000 mAh, 8 rdzeniowy procesor.

W 5a masz ekran 720x1280 i baterię 3080 mAh, 4 rdzeniowy procesor

Dałem jakieś 1.5 roku temu (?) za Redmi Note 4 jakieś ~830 zł. Myślę, że masz szansę wyrwać teraz za ~650, nie sprawdzałem. Chyba, że chcesz chcesz zaryzykować to z 12 miesięczną gwarancją możesz taniej z Chin.

Jestem zachwycony Xiaomi na które przesiadłem się z Lenovo. Na ten moment nikomu nie polecam innego smartfona niż to Redmi 4. Niska cena, super jakość i parametry. Nie ma człowieka który potrzebowałby droższego/lepszego smartfona. To jeszcze nie te czasy. Dawanie za telefon 1000 zł lub więcej to spuszczenie w kiblu 200 zł lub więcej,nie wspominając o iPhone'ach

EDIT:
Sprawdziłem na szybko

Pisałeś o wersji Redmi 5a. Jest wersja Redmi 5- ale ona ma chyba 6 calowy ekran, nie 5.5 calowy. Nieznacznie słabsza bateria, też procesor 8 rdzeni.

Nie mam teraz za bardzo czasu. Jak chcesz to mogę przysiąść chwilę nad tym dla Ciebie, daj znać.
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 19.01.2019 o godz. 18:48.
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Stary 19.01.2019, 21:07
Dorzuć trochę i masz wymiatacza.

https://www.gsmmaniak.pl/946660/xiao...ocja-banggood/
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Stary 19.01.2019, 21:23
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Dorzuć trochę i masz wymiatacza.

https://www.gsmmaniak.pl/946660/xiao...ocja-banggood/
Po co mu 6GB RAMu? Obecnie dla przytłaczającej większości użytkowników smartfonów nawet 4GB to za dużo

https://www.mgsm.pl/pl/porownanie/xi...i-redminote5a/

Przyszarżowałem z ceną Redmi Note 4. 650 tylko z Chin, bardziej pod 800 zł z Polski.
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 19.01.2019 o godz. 21:33.
Odpowiedz cytując
TonyWiślak
Member

Stary 20.01.2019, 08:47
Dzięki za odpowiedz,mam nad czym myśleć.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów