The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 29 23,02%
osłabi 80 63,49%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,49%
Głosujących: 126. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
rafalek
Senior Member

Od: 11.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 07.08.2017, 22:20
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Od soboty zaczęła się gorączka transferowa, jest jakiś cichy inwestor?
http://www.wislaportal.pl/33147,Gord...zem_Wisly.html wg janexa jutro będzie w Krakowie
http://www.wislaportal.pl/33146,Vull...ly_Krakow.html jutro ma mieć testy medyczne
http://www.wislaportal.pl/33131,Ze_M...le_Krakow.html po testach medycznych
https://polskapilka24.net/transfer-w...ainski-talent/ trwają rozmowy

w szczególności ten nowy przeciek Barić to jakby miał 'motorek' w dupie https://www.youtube.com/watch?v=ARdKYBrQkuw
Motorek ma, tylko pytanie jak u niego wygląda gra obronna.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując
wojti11795
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2010

Stary 07.08.2017, 22:28
rafalek napisał(a):Wyświetl post
Motorek ma, tylko pytanie jak u niego wygląda gra obronna.
To będzie na pomocy grał. Proste, akurat skrzydłowy się przyda.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 07.08.2017, 22:29
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
za cytowanie janexa jescze tu nie ma upomnień ?
a Dukata mogę cytować?
Odpowiedz cytując
cash_X
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 07.08.2017, 22:32
ferrekin napisał(a):Wyświetl post
Gonzalez to słaby grajek, to że umie prosto kopnąć piłkę nie robi z niego dobrego ŚO,
podniecanie się tym typkiem zachodzi tutaj do rangi świętości, a wystarczy spojrzeć jaki elektryczny jest i ile jego błędów już dało rywalom gole i ile jego błędów dało czerwone i żółte kartki (przeważnie były to głupie kartoniki),
nie wiem co w tym zawodniku widzicie, ale dla mnie to kwestia czasu kiedy zacznie być naszym Wiluszem, Rzeźniczakiem czy innym Pawelcem lub Sasinem

Głowacki i Velez to powinna być para naszych obrońców
To można zarzucić każdemu SO. Taka pozycja, że wystarczy jeden błąd i bramka. Pomocnik może zepsuć 20 podań, napastnik kilka setek i najwyżej będzie remis. Głowy nikt nie nazwie słabym grajkiem, chociaż też zawalał bramki. Velez na stałe na środek obrony, to jest kiepski pomysł. Zbyt agresywny i będą mu gwizdać każde starcie z napastnikiem.
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 07.08.2017, 22:51
Moim zdaniem to raczej pogonienie cichego "inwestora" spowodowało, że kwestie, które mogłyby być załatwione jakiś czas temu, dopiero teraz są dopinane. Patrząc na robotę Junco, który z niczego ( dosłownie ) wyciska całkiem przyzwoitych grajków, to byłbym skłonny twierdzić, że rozmowy z tymi zawodnikami były prowadzone od pewnego czasu, ale ukryta opcja niemiecka przyhamowała bieg spraw związanych z tymi transferami...
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
Brozinho_23
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 07.08.2017, 23:13
wojti11795 napisał(a):Wyświetl post
To będzie na pomocy grał. Proste, akurat skrzydłowy się przyda.
Mam nadzieję, że on będzie grał jednak jako prawy obrońca bo właśnie to jest wg mnie wada naszej polityki transferowej, bo choć transfery są kozackie (a przynajmniej na takie wyglądają - zresztą o to chodzi, to czy transfer wypali to już co innego) to cały czas obsadzane są jedne i te same pozycje, głównie środek pola i teraz znowu prawa pomoc, a mamy już tu Rafała, Kubę, Martina + dojdzie jeszcze Ze Manuel. Ja osobiście wyczekuje na napastnika bo na razie odnośnie tego Ukraińca to jakiś większych konkretów nie ma. Lewe skrzydło też na razie ubogo w porównaniu do innych pozycji, bo jak dla mnie to Kamil to bardziej środkowy pomocnik.
Odpowiedz cytując
badyll1906
Member

Od: 08.2010

Stary 07.08.2017, 23:39
Brozinho_23 napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że on będzie grał jednak jako prawy obrońca bo właśnie to jest wg mnie wada naszej polityki transferowej, bo choć transfery są kozackie (a przynajmniej na takie wyglądają - zresztą o to chodzi, to czy transfer wypali to już co innego) to cały czas obsadzane są jedne i te same pozycje, głównie środek pola i teraz znowu prawa pomoc, a mamy już tu Rafała, Kubę, Martina + dojdzie jeszcze Ze Manuel. Ja osobiście wyczekuje na napastnika bo na razie odnośnie tego Ukraińca to jakiś większych konkretów nie ma. Lewe skrzydło też na razie ubogo w porównaniu do innych pozycji, bo jak dla mnie to Kamil to bardziej środkowy pomocnik.
Kostal w sparingach lepiej prezentował się po lewej stronie niż po prawej. Ze Manuel też nie powinien mieć problemu by grać po lewej stronie.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 07.08.2017, 23:59
Ta. Prawda jest taka, ze poza tymi, ktorzy juz mieli okazje zagrac wiecej minut (Cuesta, Velez, Carlitos) reszta naszych transferow i niedoszlych transferow jest jedna wielka niewiadoma. DLA NAS. Ufam jednak zarzadowi i Junco, ze przynajmniej z jeden czy dwoch nie bedzie tylko uzupelnieniem lawki ale wniesie cos wiecej do pierwszego zespolu.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 08.08.2017, 00:30
Akurat prawy obrońca jest bardzo u nas potrzebny. Jeśli mamy zacząć liczyć się w walce o wyższe cele, to należy szukać piłkarzy, którzy oferują coś więcej niż solidność. Cywka, Boguski, Ondrasek czy Brożek tylko tyle mogą nam w tej chwili zaoferować. Gracze jak Brlek, Llonch czy Carlitos to całkiem inna półka. Nawet Velez, chociaż wirtuozem czysto piłkarsko nie jest, to jego agresja i waleczność jest dużo ponad przeciętną. Grając 2xDP taki prawy obrońca czy Sadlok mieliby dużo więcej swodoby z przodu i o to we współczesnym futbolu chodzi, żeby wyjść poza ograne już schematy. Jedyne co mnie martwi, to zbyt duża ilość piłkarzy. Mam nadzieję, że Junco od początku wyjaśnia im jaki ma na nich plan, a nie obiecuje pierwszego składu od pierwszych dni, bo to się w końcu odbije.
Odpowiedz cytując
Martinus
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 08.08.2017, 01:33
W chwili obecnej na środku pomocy może grać Llonch, Velez (który w dodatku ostatnio jest wyżej ustawiany od Brleka), Brlek, Halilovic i Wojtkowski. Jaki jest sens sprowadzania kolejnego ŚP? Rezerw nie ma a jedyny puchar jaki gramy to Puchar Polski. Mamy na tyle kasy żeby dysponować aż tak szerokim składem? Tym bardziej, że Kiko składem nie rotuje.
Skoro ściągają chorwackiego obrońcę to rozumiem, że rezygnujemy z Bartkowskiego. Też dobrze byłoby pozbyć się go z listy płac.
Ze Manuel ma być lada dzień podpisany a Kostal nawet teraz minuty nie zagrał. Trochę nie widzę w tym konsekwencji. Może warto byłoby go wypożyczyć?
Z tych wszystkich nazwisk zdecydowanie najlepiej wygląda Ukrainiec. I jest to pozycja na która nie ulega wątpliwości, że potrzebujemy grajka. Ale akurat przy nim są największe wątpliwości czy stać nas na.200k dolarów. Mimo wszystko trochę dziwne w kontekście tak wzmożonej aktywności.
Żeby była jasność pracę Junco oceniam niezwykle pozytywnie, nikt lepszy nam się nie mógł trafić. Zastanawiam się tylko czy nie pogubiliśmy się trochę w tym nawale ruchów kadrowych?
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 08.08.2017, 05:48
Brales pod uwage fakt, ze za rok koncza sie kontrakty wielu zawodnikom? Byc moze obecne zawirowania transferowe maja z tym cos wspolnego.
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 08.08.2017, 05:48
A pensje za czerwiec zapłacone że tak szalejemy z transferami?
Odpowiedz cytując
Ma_niek
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 08.08.2017, 07:12
W zimę poszliśmy na ilość widzę że teraz to samo. Widać tak źle z kasą nie jest.
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 08.08.2017, 07:25
arti napisał(a):Wyświetl post
A pensje za czerwiec zapłacone że tak szalejemy z transferami?
W pażdzierniku zapłaciny. Spokojna głowa mam nadzieje,ze Junco i zarząd wytłumaczą te ruchy.
Odpowiedz cytując
Dzimi
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 08.08.2017, 07:27
Karherop napisał(a):Wyświetl post
w szczególności ten nowy przeciek Barić to jakby miał 'motorek' w dupie https://www.youtube.com/watch?v=ARdKYBrQkuw
hmmm, zwrotny jest, to fakt, może też dobrze przyspiesza. Ale co dość bardzo rzuca się w oczy - prędkość w pełnym biegu to ma dość niską. Stawia dużo swoich małych kroczków ale prędkosci nie osiąga dużej. W akcji z 41-46 sekundy filmu, coż z tego że wziął drugiego na obrót, jak nie miał potem żadnego odejścia, nie rozpędził się - w miejscu gdzie jest powalony na murawę, to taki Grosicki dobiegałby w tej chwili już pod linie końcową.
Odpowiedz cytując
rafalek
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 08.08.2017, 07:29
Rozpytałem się na forum Slavena Belupo co sądzą o tym zawodniku. No i jednym słowem - nie jest to żaden top.
Jest szybki, waleczny, biega jakby miał motorek w tyłku, natomiast ma troche braków w grze obronnej (głównie spowodowane jest to warunkami fizycznymi). Podobno braki te nadrabia swoją walecznością, jednak kibice Slavena napisali aby nie oczekiwać cudów i trochę się dziwią, że taki klub jak Wisła bierze go do siebie.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując
Ma_niek
Senior Member

Stary 08.08.2017, 07:34
To samo pisali o brleku.
Odpowiedz cytując
Wojtator
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 08.08.2017, 08:24
Ciekawi mnie z kogo zrezygnujemy, i kiedy? Na ławce w meczu z Wisłą Płock siedzieli Buchalik, Bartkowski, Halilović, Arsenić, Bartosz, Wojtkowski, Kostal. Aż czterech z siedmiu rezerwowych stanowią piłkarze, którzy przyszli do nas w tym okienku. Nie wydaje mi się, żeby tak szybko zostali wyrzuceni z osiemnastki.
Odpowiedz cytując
Ma_niek
Senior Member

Stary 08.08.2017, 08:46
Pewnie Bartkowskiego. Z Hugo też by się pożegnali i Pietrzak też raczej bez szans na grę.
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 08.08.2017, 09:52
Budżet płacowy Wisły na ten moment nie pozwala na branie top obrońców z ligi chorwackiej.
Junco dobrze działa - 22 lata więc jeszcze do ukształtowania, ale już teraz z niezłymi umiejętnościami. Tak jak Zoran.
Ja mu ufam, bo gdzieś czytałem, nie wiem czy to jego wypowiedź czy kogoś innego, że zna na wylot ligę chorwacką z czasów bycia skautem (stąd też Arsenic).

Patrząc na statystyki i filmiki to na teraz wzmocnieniem, zawodnikami, którzy odrazu wskoczą do pierwszej 11-tki mogą być Ze Manuel i Basha. Barić i jakby się udało Dovbyk - będą pewnie na początku na zmianie.
Odpowiedz cytując
JarooP
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 08.08.2017, 09:55
Moim zdaniem te wszystkie transfery które są planowane do środka pomocy może być podkładem pod styl który Kiko próbował w meczach przedsezonowych. Duża ilość środkowych pomocników którzy także mogą grać na skrzydłach. Może faktycznie 3-5-2 staje się bardziej realne bo wszyscy ci co przyszli i co prawdopodobnie przyjdą będą się nadawać do tego stylu gry.

Kto wie może dlatego trochę gra się nie klei przy 4-4-2 gdyż nasz treneiro preferuje 3-5-2 choć sam osobiście bardzo bym chciał takiego ustawienia bo daje więcej możliwości do ataku, który jednak trochę kuleje. Ten styl jest bardziej wymagający co mogłoby być korzystne dla wszystkich zawodników bo jednak była by ta rywalizacja między zawodnikami. Uważam ze mamy 3 dobrej klasy obrońców żeby mogli tak zagrać a na pozycji DP już mamy dobrobyt. W ataku byłoby łatwiej bo już byłby Carlitos i jakby udało się ściągnąć tego ukrainca nasz napad wyglądał by obiecująco.
Poza tym Kiko to jest Hiszpan a oni lubią ofensywna grę z solidna obrona co wydaje mi się ze to się może udać. Kiko ma coraz więcej zawodników, odpowiadającym pozycjom na boisku do tego stylu. Wdowczyk budując 3-5-2 na tych zawodnikach co miał nie miało to prawa się udać.
Wydaje mi się ze jeśli dwaj kolejni trenerzy próbują tego stylu to ma on duży potencjał tylko trzeba zawodników do tego stylu.
Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member

Od: 06.2012

Stary 08.08.2017, 10:24
Sprawdzałem na jakich pozycjach grał ten Barić w ostatnim sezonie i najczęściej grywał jako prawy skrzydłowy, lewy skrzydłowy i tylko jeden mecz jako obrońca. W sezonie 15/16 jak grał, to zawsze jako obrońca. Więc na prawe wahadło faktycznie może by dawał radę
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 08.08.2017, 10:39
Fajnie się czyta takie newsy o nowych piłkarzach. Brzmi to faktycznie ciekawie i optymistycznie. Jeśli uda się Kiko tych wszystkich piłkarzy (większość) dobrze wkomponować w zespół to możemy śmiało walczyć o puchary. Najwyższa pora wracać na szczyt.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 08.08.2017, 10:51
Widać,że Junco i zarząd mają łeb na karku.Ściągają za free praktycznie, a później sprzedać z zyskiem bardzo mi się to podoba nie mówię by od razu sprzedawać,ale sezon czy dwa
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 08.08.2017, 11:20
nie bede zaskoczony jesli sprzedamy Brleka w tym okienku.
Płakać też nie zamierzam, daje wiare w Junco
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 08.08.2017, 11:53
Pora na: #InJuncoWeTrust
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
Dzimi
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 08.08.2017, 15:04
Przegapienie Bobana Jovicia to porażka. W sam raz byłby.
Odpowiedz cytując
kornd
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 08.08.2017, 15:08
Manuela za Rafaela. Nareszcie, na prawym skrzydle powinien być solidny zawodnik.
nędzne polaczki."śmiecie ludzkie". "was powinno się jebać, tak się powinno was jebać, jak tylko was może jebać PIS"

Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member

Od: 06.2012

Stary 08.08.2017, 15:23
Dzimi, Jović w Śląsku pewnie bardzo dobrze zarobi, bo tam teraz dużo płacą. Poza tym, jest tam wypożyczony, a nawet wykupując go z Bursaporu po skończonym wypożyczeniu, ciężko byłoby go znowu sprzedać do jakiejś w miarę ogarniętej ligi z pieniędzmi, bo potencjalny nabywca wiedziałby, że od niezłej ligi się odbił.
Oczywiście nie zmienia to faktu, że graczem był niezłym, ale nie rozpatrywałbym tego w ramach naszej porażki.
Odpowiedz cytując
buczo1985
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 08.08.2017, 15:25
A może pytali Jovica czy nie chce wrócić, a on nie był zainteresowany. Tego nie wiemy...
What's new?

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów