The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 29 23,02%
osłabi 80 63,49%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,49%
Głosujących: 126. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
fialo
Senior Member

Od: 11.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 01.08.2013, 10:40
Jęczycie jak stare baby, nie dogodziłaby wam pewnie nawet Megan Foxx wraz z Scarlet Johansson.

Nie ma transferow - źle, płacz, zgrzytanie, zębów, #SPADNIEMYZLIGI.

Jest transfer młodego zawodnika z pierwszej ligii, wyróżniającego się podobno, który zwiększy konkurencję w obronie i nie tylko (Stolar będzie mógł wrócić na swoją nominalną pozycję czyli skrzydło) to też kwiki widzę. Gosc moze grać też na lewej obronie, a tam zawodników nigdy za mało. Kokosów sobie raczej nie zazycyzł. Cieszy, że w obronie mamy szerokie pole manewru.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 01.08.2013, 10:41
No to witamy kolejnego Patryka na pokładzie, oby wiedział dla jakiego klubu będzie grał i czego tutaj się wymaga

Powodzenia

PS : Stolarskiego nikt z Wisły nie ruszy, zresztą on jest przyszłością, na ten moment nie byłby dla nikogo wzmocnieniem
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 01.08.2013 o godz. 10:50.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując
Wichar87
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 01.08.2013, 10:43
Wydaje mi się, że ze Stolarskiego nie zrezygnujemy. Pozbycie się jednego z najbardziej obiecujących, młodych piłkarzy całej ligi byłoby idiotyzmem. Ale w sumie nie takie rzeczy się u nas ostatnio dzieją. A skąd wogóle pogłoski, że miałby odejść, czy coś?
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 01.08.2013, 10:47
Pogłoski wyszły z tego forum. Dziennikarze to przeczytali i popełnili artykuł, pózniej wróciło to jak bumerang na forum i sprawa stała sie głośna. Pewnie jak w każdej plotce jest w tym trochę prawdy - niestety.
Odpowiedz cytując
matinen
Junior Member

Stary 01.08.2013, 10:55
Czyli to jest prawy obrońca ? Co do opinii to chyba faktycznie coś potrafi.
http://www.90minut.pl/news/216/news2...l-z-Floty.html
Z komentarzy można wywnioskować, że kibice żałują że odchodzi i uznają go za duży talent. Trochę bardziej optymistycznie można spojrzeć w przyszłość. Ogólnie kierunek transferu młodych, wyróżniających się z I ligi bardzo mi pasuje. Jeżeli dodatkowo ten lewy obrońca z Haiti trafi do Wisełki też powinien być wzmocnieniem. Jest jeszcze Machado na testach (mam nadzieje że coś jednak potrafi) jeżeli też podpisaliby z nim kontrakt to wreszcie jakieś zmiany w ofensywie można będzie robić. Moim zdaniem z Pawła Stolarskiego może być duży pożytek na skrzydle, kto wie może nawet większy niż na prawej obronie. Nawet jeżeli i Paweł Stolarski i ten nowy Paweł są traktowani przez Franka jako kandydaci do gry w obronie a nie na skrzydle to też ok ponieważ jak wiadomo konkurencja jeszcze nikomu nie zaszkodziła a w Naszym Klubie już jej dawno nie było.
Odpowiedz cytując
Yossarian
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 01.08.2013, 10:56
fialo napisał(a):Wyświetl post
Jęczycie jak stare baby, nie dogodziłaby wam pewnie nawet Megan Foxx wraz z Scarlet Johansson.

Nie ma transferow - źle, płacz, zgrzytanie, zębów, #SPADNIEMYZLIGI.

Jest transfer młodego zawodnika z pierwszej ligii, wyróżniającego się podobno, który zwiększy konkurencję w obronie i nie tylko (Stolar będzie mógł wrócić na swoją nominalną pozycję czyli skrzydło) to też kwiki widzę. Gosc moze grać też na lewej obronie, a tam zawodników nigdy za mało. Kokosów sobie raczej nie zazycyzł. Cieszy, że w obronie mamy szerokie pole manewru.
Eee no nieee...Transfer Fryca jak najbardzie O.K.
Oczywiscie pod warunkiem ,ze nie jest to szykowanie nastepcy dla Stolarskiego.
Zatrzymanie mlodego (czyt.godny, profesjonalny kontrakt) to moim zdaniem priorytet.
A Fryc sie przyda.Jak najbardziej.Chrapo i Burliga juz zacieraja rece
Odpowiedz cytując
BBudowniczy
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 01.08.2013, 11:06
O Frycu można też przeczytać tutaj:

Cytat:
Flota Świnoujście dzisiejszym pucharowym meczem z KS Polkowice rozpocznie sezon 2013/2014. O spokój w zespole jednak trudno. We wtorek odszedł Patryk Fryc, filar wokół którego budowano drużynę.

(...)

we wtorek z Flotą rozstał się Patryk Fryc. 20-letni prawy obrońca otrzymał podobno ciekawą propozycję (sportowo i finansowo) i postanowił z niej skorzystać. O jaki klub chodzi oficjalnie nie wiadomo, ale w grę może wchodzić Cracovia.

- Będziemy musieli teraz skupić się na wypożyczeniu lub pozyskaniu młodzieżowca - twierdzi trener Baniak. - Obserwujemy młodych piłkarzy Pogoni Szczecin i być może z któregoś z nich uda nam się ściągnąć. Patryk był naszym podstawowym zawodnikiem i odejście jego, a także kilku innych zawodników, z pewnością odbije się na naszym zespole.

Fryc nie tylko rozwiązywał problem z koniecznością posiadania w składzie młodzieżowca. Wiosną należał do najlepszych piłkarzy Floty. Słynął z waleczności w defensywie, precyzyjnych dośrodkowań i dalekich wrzutów z autu.
http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/art...LOTA/130729784

Poza tym był (jest?) graczem reprezentacji młodzieżowych (m.in. U19). Na "ogórka" nie wygląda, jak za darmo to brać

I jeszcze tutaj:

Cytat:
We wtorek i środę naszą Szkółkę odwiedził wielki przyjaciel Beniaminka – piłkarz I-ligowej Floty Świnoujście Patryk Fryc. Popularny „ Frycek” został wybrany najlepszym piłkarzem rundy wiosennej drużyny „Wyspiarzy” co jak na 19-latka jest dużym sukcesem. Ostatnio telewizja Orange Sport kręciła z Patrykiem film…między innymi o wyrzucie piłki z autu, z czego młody piłkarz słynie. Nasz gość tę sztukę opanował najlepiej z wszystkich polskich futbolistów, trener Kafarski przygotowywał schematy taktyczne gdy boczni obrońcy Floty wyrzucali piłkę z autu.
http://beniaminek.org/czy-zagraja-w-ekstraklasie/

EDIT: Szprotson, ogórek : potocznie słaby lub mało znany piłkarz, o wątpliwych umiejętnościach piłkarskich. Czytaj jak chcesz, możesz nawet powklejać więcej ogórków jak Ci to sprawia przyjemność
Ostatnio edytowane przez BBudowniczy : 01.08.2013 o godz. 11:24.
"Panie profesorze Niesiołowski gratuluję i proszę złożyć gratulacje Panu Tuskowi i całemu rządowi, ze przez 6 lat tak nas prowadzili, w spokoju, że ja mogę tak spokojnie iść do domu, spokojnie wypić herbatę proszę pana, mogę spokojnie zjeść kolację, że nie boję się żadnych wrogów, nie boję się nikogo, naprawdę, i że mam spokojną emeryturę"
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 01.08.2013, 11:12
To był czy jest bo nie wiem jak mam czytać Twój post ?
a na ogórka nie wygląda, oczywiście ze nie bo ogórek wygląda tak
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
marcin19876
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 01.08.2013, 11:12
Normalnie jestem w szoku, aż mi szczęka opadła,hehe, czyżby nasza linia obrony była następująca : Stolarski, Nalepa, Głowacki, Fryc? Jeśli tak to mielibyśmy najmłodszą linię obrony w lidze...ciekawie.
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 01.08.2013, 11:14
ktoś na portalu 90minut.pl 25 lipca napisał, że Fryc idzie do Wisły, dobre info gość miał
Fryc to prawy obrońca w poprzednim sezonie stanowił o sile defensywy Floty Świnoujście, to z pewnością wzmocnienie składu, a nie uzupełnienie.

"Oby się nie okazało, że Wisła stanęła nad przepaścią, a potem zrobiła ogromny krok naprzód."

Odpowiedz cytując
Wertian
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 01.08.2013, 11:24
Niektórym to naprawdę trudno dogodzić. Przychodzi młody, perspektywiczny, polak, ograny w 1. lidze, reprezentat kraju, filar obrony czołowego zespołu 1. ligi. W dodatku bez wydawania na niego majątku i to w sytuacji gdy, jak to dobrze ktoś tutaj napisał, każda para nóg się przyda.

Nie daj Bóg tylko, żeby zażczył sobie zakazany numer koszulki, bo u niektórych skreślony będzie już na zawsze.
"Not to touch the earth not to see the sun"
Odpowiedz cytując
matinen
Junior Member

Stary 01.08.2013, 11:25
Faktycznie dobre miał info. Boczni obrońcy to u nas towar deficytowy. Zresztą podobne braki mamy na wielu pozycjach . Mam tylko wielką nadzieję, że te pogłoski o możliwym odejściu Pawła Stolarskiego to wierutna bzdura.
Odpowiedz cytując
marcin19876
Senior Member

Stary 01.08.2013, 11:39
Jak Bednarz pozwoli odejść Stolarskiemu to będzie bardzo niezrozumiałą decyzja! Stolarski, Nalepa, Uryga i ten Fryc to może być nasza linia defensywna na LATA!!
Odpowiedz cytując
buczo1985
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 01.08.2013, 11:42
Dobre info z rana
Zwiększy się konkurencja, przyda się chłopak jak nic. A może akurat w szybkim tempie zaskoczy i wywaliczy podstawowy skład?
What's new?

Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 01.08.2013, 11:42
dokładnie za 2-3 lata możemy mieć najlepsza obronę w lidze, zgraną złożoną z samych polaków.. ale boje się, że transfer Fryca to zasłona dla Stolarskiego .. najgorsze byłoby to, że byśmy nie otrzymali ani grosza za transfer !
Odpowiedz cytując
żuraw123
Junior Member

Od: 07.2013

Stary 01.08.2013, 11:46
Jeżeli nikt nie juz nie odejdzie chociaz pewnie Osmana odstrzela too zaczeli cos dzialac nareszcie. Nie są to jakieś hity cuda transferowe alee zawsze coś może z tego sie wyrzeźbi...jestem dobrej myśli zaklepac Machado, Haitańczyk niech wsiada na rower i przyjezdza i bedziee troszke lepiej
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 01.08.2013, 11:46
Wertian napisał(a):Wyświetl post
Niektórym to naprawdę trudno dogodzić.
Osobiście jestem faktem transferu bardzo zaskoczony, wręcz skonsternowany. Niby pieniędzy na pensje nie ma a jacyś zawodnicy są kontraktowani, co więcej wydają się być sensowni.
Oczywiście mam w pamięci jak skład młodzików 'skrewił' mecz z Nielbą ale jak na nasze obecne warunki finansowe jest to bardzo dobry wybór.

sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
dokładnie za 2-3 lata możemy mieć najlepsza obronę w lidze, zgraną złożoną z samych polaków.. ale boje się, że transfer Fryca to zasłona dla Stolarskiego .. najgorsze byłoby to, że byśmy nie otrzymali ani grosza za transfer !
Możemy, ale niekoniecznie z tych zawodników - każdy z nich jest na sprzedaż, co jest zdrowe. Kupujmy, promujmy i sprzedawajmy jak najwięcej.
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 01.08.2013 o godz. 11:53.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
Valandil
Senior Member

Stary 01.08.2013, 11:56
Yossarian napisał(a):Wyświetl post
Popraw mnie jesli czegos nie wiem.
Stolarski ,mimo ze pomocnik,w Wisle gral do tej pory na prawej obronie.Fryc ,z tego co wiem ,we Flocie tez gral jako prawy obronca i jest grajkiem prawonoznym.
Tyle w telegraficznym skrocie ma Stolarski do Fryca.
No chyba ,ze Franz szuka alternatywy dla Sarkiego i bedzie probowal Pawla w pomocy.Jest to jakis pomysl.
Jak zwal tak zwal-rezygnacja ze Stolarskiego nie bylaby zbyt madra decyzja.Delikatnie mowiac.
Fryc grał na obu stronach i radził sobie dobrze, idealny mobilny grajek jak dla nas.
Odpowiedz cytując
rw88
Senior Member

Od: 01.2010

Stary 01.08.2013, 11:57
Żeby była jasność, przynajmniej jeśli chodzi o mnie, transfer jak najbardziej na plus. Po prostu porównując potencjał Stolarskiego i Fryca jako prawych obrońców ten pierwszy wydaje mi się ciekawszy. Ale Fryc faktycznie prezentował się w poprzedniej rundzie bardzo solidnie.

W sumie wbrew pozorom Wisła jest budowana dosyć rozsądnie, tzn. pozbycie się zdecydowanie przepłaconych gwiazdek, zakontraktowanie dwóch, trzech średniaków zza granicy na dosyć krótkich i niewysokich kontraktach, plus zawodnicy w przeszłości związani z Wisłą, którzy prawdopodobnie skład uzupełnią na lata. Do tego dosyć odważnie wprowadzana jest wiślacka młodzież. Widać w tym jakiś pomysł w kontekście przebudowy, mimo wszystko. Jeśli znajdzie się trener, który będzie w stanie doprowadzić indywidualnie tych grajków do formy, rozwinąć młodzież, to będzie przygotowana baza na przyszłość pod politykę kupowania dwóch, trzech dobrych grajków na jedno okno transferowe, dodających tego błysku w grze drużyny. Tak jak, przynajmniej na papierze, próbują to robić Lech i Legia. W polskich warunkach trzeba mieć w składzie zawodników średnich, ale związanych kilka lat z klubem, bo potem po ewentualnych odejściach zawodników z klubu robi się problem, drużyna co okno jest budowana na nowo.
Ostatnio edytowane przez rw88 : 01.08.2013 o godz. 12:03.
Odpowiedz cytując
matinen
Junior Member

Stary 01.08.2013, 12:00
Teraz nam pozostaje trzymać kciuki żeby Paweł Stolarski nigdzie nie odszedł, a przynajmniej w najbliższej przyszłości nie. Swoją drogą wkurza mnie to że legioniści (albo byli legioniści) ciągle coś mącą u nas. Niech się skupią na sobie a nie ciągle coś. Jak nie prezes się czepia Smudy to znowu Kucharski wypisuje swoje przepowiednie dotyczące Stolarskiego.
Odpowiedz cytując
Watts
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 01.08.2013, 12:04
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Osobiście jestem faktem transferu bardzo zaskoczony, wręcz skonsternowany. Niby pieniędzy na pensje nie ma a jacyś zawodnicy są kontraktowani, co więcej wydają się być sensowni.
To się nazywa spirala kredytowa Z obecnymi wierzycielami bierzemy rozwody szybsze niż w Vegas a i tak zatrudniamy nowych potencjalnych.
Odpowiedz cytując
Yossarian
Senior Member

Stary 01.08.2013, 12:06
Valandil napisał(a):Wyświetl post
Fryc grał na obu stronach i radził sobie dobrze, idealny mobilny grajek jak dla nas.
Burliga tez gral na obu stronach

Zeby nie bylo ,ze sie czepiam.Transfer jak najbardziej w porzadku.Koles przy dyscyplinie Smudy moze sie ciekawie rozwinac.Co nie zmienia faktu ,ze uwazam Stolarskiego za lepszego grajka.
Odpowiedz cytując
Valandil
Senior Member

Stary 01.08.2013, 12:10
Yossarian napisał(a):Wyświetl post
Burliga tez gral na obu stronach

Zeby nie bylo ,ze sie czepiam.Transfer jak najbardziej w porzadku.Koles przy dyscyplinie Smudy moze sie ciekawie rozwinac.Co nie zmienia faktu ,ze uwazam Stolarskiego za lepszego grajka.
Ja też, jednak nie uważam by był tutaj sprowadzony jako zmiennik dla Stolara który miałby odejść.

Stolarski jest młodszy, bardziej perspektywiczny, taki drugi Piszczu się robi nam.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 01.08.2013, 12:23
Nie wiem czemu od razu jak pojawiło sie info o testach medycznych Patryka Fryca to od razu przychodzi wam na mysl pozbycie sie Stolarskiego. Przeciez Stolar musi miec jakiegos konkurenta skoro trener Smuda widzi Jovanovicia na pozycji stopera. Bardzo fajnie, ze przychodzi kolejny mlody i do tego perspektywiczny zawodniki (kto ogladał 1 lige i mecze Floty sie ze mna zgodzi) z ktorego w przyszlosci bedziemy mogli miec duzo pozytku. Skoro od razu z miejsca ma przejsc testy medyczne to znaczy, ze przypadł Naszym obserwatorom do gustu. Trzeba sie cieszyc a nie zakładac z miejsca odejscie Stolarskiego, ktorego sam ojciec nie widzi w innym polskim klubie poza Wisła - a na wyjazd za granice jest jeszcze za wczesnie
Odpowiedz cytując
marcin19876
Senior Member

Stary 01.08.2013, 12:25
a czy gdzies się pojawiła jakaś informacja odnośnie odejścia Stolarskiego?
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 01.08.2013, 12:28
marcin19876 napisał(a):Wyświetl post
Jak Bednarz pozwoli odejść Stolarskiemu to będzie bardzo niezrozumiałą decyzja! Stolarski, Nalepa, Uryga i ten Fryc to może być nasza linia defensywna na LATA!!
Do 18 to Bednarz nie ma nic do gadania może najwyżej ładnie poprosić Stolarskiego, żeby został. Jeśli Stolar nie będzie chciał to nikt go tu nie zatrzyma.
Odpowiedz cytując
piter116
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 01.08.2013, 12:29
W końcu jakiś transfer młodego, obiecującego zawodnika z I ligi. Przyda się rywalizacja na bokach obrony i tak jak fialo napisał- Stolarski wreszcie będzie mógł zagrać na skrzydle. Sarki z Małeckim muszą mieć konkurencję. Oby tylko chłopak nie usunął się w "Cień".
Odpowiedz cytując
dostuffca
Senior Member

Stary 01.08.2013, 12:36
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Do 18 to Bednarz nie ma nic do gadania może najwyżej ładnie poprosić Stolarskiego, żeby został. Jeśli Stolar nie będzie chciał to nikt go tu nie zatrzyma.
nawet jakby miał podpisany kontrakt seniorski?

Odpowiedz cytując
Valandil
Senior Member

Stary 01.08.2013, 12:41
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czemu od razu jak pojawiło sie info o testach medycznych Patryka Fryca to od razu przychodzi wam na mysl pozbycie sie Stolarskiego. Przeciez Stolar musi miec jakiegos konkurenta skoro trener Smuda widzi Jovanovicia na pozycji stopera. Bardzo fajnie, ze przychodzi kolejny mlody i do tego perspektywiczny zawodniki (kto ogladał 1 lige i mecze Floty sie ze mna zgodzi) z ktorego w przyszlosci bedziemy mogli miec duzo pozytku. Skoro od razu z miejsca ma przejsc testy medyczne to znaczy, ze przypadł Naszym obserwatorom do gustu. Trzeba sie cieszyc a nie zakładac z miejsca odejscie Stolarskiego, ktorego sam ojciec nie widzi w innym polskim klubie poza Wisła - a na wyjazd za granice jest jeszcze za wczesnie
Z czystej ciekawości, skąd takie info, że nie widzi się odejście jego syna do innego klubu?
Odpowiedz cytując
Yossarian
Senior Member

Stary 01.08.2013, 12:42
Valandil napisał(a):Wyświetl post
Ja też, jednak nie uważam by był tutaj sprowadzony jako zmiennik dla Stolara który miałby odejść.

Stolarski jest młodszy, bardziej perspektywiczny, taki drugi Piszczu się robi nam.
Sie robi ale wg.C.Kucharskiego nie nam a jakims wlochom.
Jak chlopaczyna dostanie konkretna propozycje ze slonecznej italii to zadna sila(nawet ojciec Wislak)go w Krakowie nie zatrzyma.I trudno miec o to do niego pretensje.Niby pare lat temu odrzucil propozycje PSV ale wkrotce bedzie pelnoletni a to zmienia odrobine postac rzeczy.Troche szkoda bo gosc ma wszelkie predyspozycje zeby zrobic prawdziwa kariere w pilce,niestety chyba nie w Wisle.
Po Buksie kolejny mlody,zdolny,ktory nam odfrunie.I dziwicie sie Cupiemu,ze ni chce w mlodych inwestowac.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów