The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 30.07.2013, 19:41
No to już Hapala pożegnano w Zagłębiu, w końcu stracili do niego cierpliwość.
Jeśli przyjdzie Skorża do Zagłębia to z powrotem są jednym z faworytów do gry w pucharach.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
0 22
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 30.07.2013, 19:41
To forum Wisły, Cracovii czy Polonii?

Bo dosrywanie nam o jakimś CSKA, towarzyszach i Moskwie (może i o ubecji?), ciągłe płacze nad biedną dolą i jeszcze to pierdzielenie jakbyśmy byli w Polsce tak poważnym klubem jak byle GKS Katowice kojarzy się jednoznacznie. Potem przychodzi mecz ligowy i.... najwyższa frekwencja! Czekam na linki z poglądowymi filmikami jak krzywdziliśmy biedną Wisełkę!

Beka na całą Polskę Panowie

Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Raczej to temat do wstydu dla was.
A to jest hit dzisiejszego tygodnia. Lepszy nawet niż Twoje .......enie, ze Szymkowiak to opcja Legii w C+. Jakże mi ....a wsytd, że Legia nie spadła. O ja jebie

Szczerze mówiąc nie sądziłem, że siódme miejsce dwa sezony z rzędu tak boli. Fakt, że za mojego świadomego życia na trybunach mój klub nie upadł tak nisko, no ale żeby aż taki ból dupy? Szanujcie się

P.S. Pozdrowienia dla normalnych, wiem że tacy tu są
Ostatnio edytowane przez 0 22 : 30.07.2013 o godz. 19:49.
Habemus Dubletum

LEG14

White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując
shaggy
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 30.07.2013, 19:52
0 22 - historia Legii na Twoje nieszczescie niestety, jest nierozerwalnie zwiazana z czasami komuny towrzyszami, delegowanymi do pewnych spraw z Moskwy i tego nie zmienisz. Nie uciekniesz od tego z checia przytulasz mistrzostwo z 1993 ktorego Legia nie ma a chcesz wymazac z pamieci lata swietnosci Legii z rozpietym nad nia komunistycznym parasolem Nie ladnie to tak wybiorczo czcic historie swojgo klubu

W kwestii Zaglebia - Zawsze dla mnie niepojete jest danie szkoleniowcowi kredytu zaufania na zbudowenie formy w okresie przygotowawczym a pozniej sadzanie go na taczke po 1,2,3 kolejce ligowe.
Chetnie w Lubinie zobaczylnym Skorze.
Odpowiedz cytując
0 22
Senior Member

Stary 30.07.2013, 19:54
shaggy napisał(a):Wyświetl post
0 22 - historia Legii na Twoje nieszczescie niestety, jest nierozerwalnie zwiazana z czasami komuny towrzyszami, delegowanymi do pewnych spraw z Moskwy i tego nie zmienisz. Nie uciekniesz od tego z checia przytulasz mistrzostwo z 1993 ktorego Legia nie ma a chcesz wymazac z pamieci lata swietnosci Legii z rozpietym nad nia komunistycznym parasolem Nie ladnie to tak wybiorczo czcic historie swojgo klubu.
Naprawdę nie widzisz absurdu, że przemawiasz do mnie tymi śmiesznymi pierdołami będąc kibicem Wisły Kraków?

I daruj sobie to protekcjonalne wymądrzanie się na temat historii Legii Warszawa, bo zwyczajnie nie zniese, pojadę do Ciebie i strzelę liścia.

Watts napisał(a):Wyświetl post
co pewien klub z południa Polski w tej dekadzie.
Co tam słychać w innych dekadach?
Ostatnio edytowane przez 0 22 : 30.07.2013 o godz. 19:59.
Habemus Dubletum

LEG14

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując
Watts
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 30.07.2013, 19:57
Ale spokojnie panowie wiślacy. Nie warto nawet wywlekać czasów Bordziłowskich i innych. Historia najnowsza to już dla nich dość wstydu, wystarczy wspomnieć wojnę na torty i pięści z ITI, teraz nagle wszystko im pasuje. Taki jest ich honor. A jaki tani - Leśnodorski sprawi że rozdupcą Widzew i rozniosą Podbeskidzie na jony i już nurkują mu w rozporze i jest wielka fiesta z okazji habemus bidetum odyseja kosmiczna 3001. Już napinają się, jakby co najmniej osiągnęli połowę tego, co pewien klub z południa Polski w tej dekadzie.

0 22 napisał(a):Wyświetl post
Kurde no nie wiem. Mogliśmy też przyssać się do wojska. Równie dobrze mógłbym porównywać status Wisły i Legii przed wojną. Tylko po co i co to ma do rzeczy?

krwawy napisał(a):Wyświetl post
Woleliście się przyssać do UBeków.
Lepiej niż przyssać się do butelki i rozpier.doliić się po pijaku w San Diego.

PS Zapomniałem o kilku luzackich emotkach, żeby podkreślić jak bardzo mam wyjebane na swojego adwersarza. Podnoszę normę:
Ostatnio edytowane przez Watts : 30.07.2013 o godz. 20:08.
Odpowiedz cytując
krwawy
Member

Od: 05.2007

Stary 30.07.2013, 20:03
Kurde no nie wiem. Mogliśmy też przyssać się do wojska.
Przyganiał kocioł garnkowi
Odpowiedz cytując
shaggy
Senior Member

Stary 30.07.2013, 20:04
Naprawdę nie widzisz absurdu, że przemawiasz do mnie tymi śmiesznymi pierdołami będąc kibicem Wisły Kraków?

I daruj sobie to protekcjonalne wymądrzanie się na temat historii Legii Warszawa, bo zwyczajnie nie zniese, pojadę do Ciebie i strzelę liścia.

Nie widze absurdu. Wy w ogromnej wiekszosci przyjeliscie jarzmo wojkowego patronatu z zadowoleniem bo dawalo Wam to wymierne korzysci my dla odmiany mamy takie cos jak HONOR i jawnie sie sprzeciwilismy milicyjnemu patronatowi odwracajac klubowe barwy - to tak w wielkim skrocie...

To nie jest wymadrzanie z mojej strony tylko historia ktora was niemilosiernir uwiera. A ztym lisciem nie strasz nie strasz bo sie ...Internetowy spzredawca lisci sie znalazl
Odpowiedz cytując
martin_6
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 30.07.2013, 20:11
Mogliśmy też przyssać się do wojska.
Jak Wawel? Oni faktycznie doskonale na tym wyszli. W sumie o to też można by się ówczesnych włodarzy Legii przyczepić, ale mniejsza z tym.

Wracając na ziemię, dajcie sobie spokój z płaczami na temat czasów komuny, bo jako żywo przypominacie nasze pasiaste sąsiadki i ich warszawskie przyjaciółki...
Ostatnio edytowane przez martin_6 : 30.07.2013 o godz. 20:14.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując
Watts
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 30.07.2013, 20:12
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Jak Wawel?
W sumie masz rację. CSKA była na początku łańcucha pokarmowego, to oni brali z Wawelu a nie na odwrót.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 30.07.2013, 20:19
A to jest hit dzisiejszego tygodnia. Lepszy nawet niż Twoje .......enie, ze Szymkowiak to opcja Legii w C+. Jakże mi ....a wsytd, że Legia nie spadła. O ja jebie
Przeczytaj jeszcze raz moją wymianę z kreseq-iem. Albo zrozmumiesz w czym rzecz albo jesteś wyjątkowo tępy lub mało zorientowany o co chodzi. Podpowiem, Legia w tym czasie nie mogła spaść choć była blisko, ale Biuro Polityczne PZPR nie pozwoliło na to. Swego czasu ten znany fakt opisywał Tomaszewski, który był wtedy w ŁKS-ie gdy przyszedł prikaz "przegrać".

Cytat:
Przyganiał kocioł garnkowi
Przyssaliśmy się tak jak wtedy cała Polska do ...ZSRR (wzięliśmy tylko przykład)
Powód: poprawka
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 30.07.2013 o godz. 20:20.
Odpowiedz cytując
0 22
Senior Member

Stary 30.07.2013, 20:23
To nie jest wymadrzanie z mojej strony tylko historia ktora was niemilosiernir uwiera.
Rzecz w tym, że nie uwiera mnie wcale. Nie wiem skąd sobie wymyśliłeś te piramidalne bzdury

martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Wracając na ziemię, dajcie sobie spokój z płaczami na temat czasów komuny, bo jako żywo przypominacie nasze pasiaste sąsiadki i ich warszawskie przyjaciółki...
I właśnie takie osoby szanuje. Mimo zupełnie odmiennych barw klubowych widzą dokładnie to samo. Pasiasto-grodziskie przyjaciółki

Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Przeczytaj jeszcze raz moją wymianę z kreseq-iem. Albo zrozmumiesz w czym rzecz albo jesteś wyjątkowo tępy lub mało zorientowany o co chodzi. Podpowiem, Legia w tym czasie nie mogła spaść choć była blisko, ale Biuro Polityczne PZPR nie pozwoliło na to. Swego czasu ten znany fakt opisywał Tomaszewski, który był wtedy w ŁKS-ie gdy przyszedł prikaz "przegrać".
Ale o którym sezonie piszesz Śmiechowy Koleżko? Kiedy my się broniliśmy przed spadkiem, że jakaś podkładka ŁKS nam ratowała dupy? Co to są za kosmiczne bzdury? Poczytałbyś lepiej Iwana jak się mistrza robiło za późnego Gierka.
Ostatnio edytowane przez 0 22 : 30.07.2013 o godz. 20:26.
Habemus Dubletum

LEG14

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując
jaro1985r
Senior Member

Stary 30.07.2013, 20:34

a nie pojebalo ci się w głowie chłopku?
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 30.07.2013, 20:42
Panowie - jedno ostrzeżenie dla wszystkich. Albo dyskusja trzyma poziom, bez wycieczek personalnych i tyczy się to każdego (w szczególności gości!)

Albo przerwa.

----

Jeden już odpoczywa.
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 30.07.2013 o godz. 20:50.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
Yossarian
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 30.07.2013, 21:00
jaro1985r napisał(a):Wyświetl post
a nie pojebalo ci się w głowie chłopku?
To jest wlasnie klucz do zrozumienia biedaka.
Z nadmiaru szczescia mu sie pojebalo .
Oj pojebalo.

Aha i jeszcze jedno :

to zeby nie wylamywac sie z przyjetej przez chlopka konwencji

Habemus napletum et bidetum

...10
albo h.u.j tam od razu 110
Albo i 1110....
Odpowiedz cytując
jaro1985r
Senior Member

Stary 30.07.2013, 21:31
Szczerze to Wasza "dyskusja" tutaj jest na tak żenującym poziomie ,że głowa boli. Jedni i drudzy przeczytajcie sobie ostatnie posty i zastanówcie się ile Wy macie lat i co wypisujecie. Informacji o ekstraklasie jak na lekarstwo za to ciągła przepychanka jak w przedszkolu. Chłop z Warszawy potrafił nawet zagrozić liściem kibicowi Wisły, nieporozumienie totalne.Patrząc po ilości wpisów wykonanych przez niego to nie wiem jak przeżyje bez tego forum
Ostatnio edytowane przez jaro1985r : 30.07.2013 o godz. 21:49.
Odpowiedz cytując
shaggy
Senior Member

Stary 30.07.2013, 21:50
0 22 jako legionista - internetowy sprawiedliwy wymierzajacy liscie moze byc maskotka tego forum.
Niestety uderzanie w ich historie co zrobilem z premedytacja w 99% wyprowadza ich z rownowagi - o czyms to swiadczy albo sie jej wstydza albo jej sami nie znaja.

Wracajac na wlasciwe tory: Tak sie zastanawiam gdzie upatrywac kolejnej trenerskiej glowy po Hapalu. Moze Zielinski czy Tarasiewicz
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 30.07.2013, 22:03
Pewnie ten 0 22 to jakiś ćwok z małej miejscowości, albo odległego miasta od Łazienkowskiej, który chce się dowartościować "wielką Legią Warszawa". Nie wygląda mi on na typowego "warśawskiego" napinacza
Taki zapał neoficki w prowokowaniu typowy dla zakompleksieńców. Jakoś inne warszawiaki nie w....iają tak jak ten. Może są z Warszawy i nie muszą się dowartościowywać jak 0 22?
(Nic nie mam do ludzi z małych miejscowości czy wsi to tak w gwoli wyjaśnienia, a tym bardziej nie patrzę na nich z góry)
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 30.07.2013 o godz. 22:09.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 31.07.2013, 00:18
Niestety uderzanie w ich historie co zrobilem z premedytacja w 99% wyprowadza ich z rownowagi - o czyms to swiadczy albo sie jej wstydza albo jej sami nie znaja.
no wow, to teraz ja uderzę Cię w "historię teraźniejszą" Wisły, i oczekuję szczerej odpowiedzi: jak tam gra pod prawdziwym herbem Wisły? Czy może w imię sukcesów ery Cupiała zwisa Wam to, po jakim herbem gracie? No chyba, że nie wiesz o czym piszę, ale nie posądzam Cię o to.

Ogryzek za to Ty wyglądasz na typowego napinacza, i to niekoniecznie z małej miejscowości - pamiętaj, chłop ze wsi wyjedzie, ale wieś z chłopa nie (nie mylić z kibicem Wisły Kraków).
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 31.07.2013 o godz. 00:20.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 31.07.2013, 09:33
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Ogryzek za to Ty wyglądasz na typowego napinacza, i to niekoniecznie z małej miejscowości - pamiętaj, chłop ze wsi wyjedzie, ale wieś z chłopa nie (nie mylić z kibicem Wisły Kraków).
Być może moja "psychoananliza" 0 22 mija się z prawdą, ale gość trudni się głównie prowokowaniem na forum i próbowałem znaleźć przyczynę. Trochę jego zachowanie przypomina mi "zawziętość leminga" który przybył właśnie do miasta i z zawziętością neoficką kąsa "moherów" żeby pokazać że jest "miastowy".

Ciekawe jak moderatorzy na forum Legii potraktowaliby sytuację gdybym w podpisie miał zdjęcie z meczu Wisła-Legia z 1993 i podpis "Jedni zdobywają MP uczciwie, inni kradną"

Pewnie od razu dostałbym bana, a 0 22 wykorzystuje fakt że moderatorzy na naszym forum są bardzo wyrozumiali. Aż za bardzo.
(Po co te jego podpisy z 10? Wie że dla nas Wiślaków to plucie nam w twarz za sprzedanie meczu przez naszych kopaczy. Coś tym wnosi do dyskusji? Zwykła napinka. Wcześniej też błyszczał podobnymi zagraniami.)

Ja akurat napinaczem nie jestem, daleko mi do tego. Słoma z butów też mi nie wystaje, za to Ty spójrz trochę krytycznie na 0 22 a nie broń jego "bucowych" zachowań na siłę.

BTW
Nie za dużo tu jest legionistów? Coraz większy rój się tworzy i zagłusza rozmowę.
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member

Stary 31.07.2013, 09:59
Ogryzek, na różnych forach są różne zasady. Tutaj np. często widuję jak ktoś napisze "legła" itp., napisz u nas na forum "skisła" lub nawet "wisła" z małej litery, to najpierw dostaniesz ostrzeżenie, a jak się nie ogarniesz, to bana.
Odpowiedz cytując
Yossarian
Senior Member

Stary 31.07.2013, 10:11
no wow, to teraz ja uderzę Cię w "historię teraźniejszą" Wisły, i oczekuję szczerej odpowiedzi: jak tam gra pod prawdziwym herbem Wisły? Czy może w imię sukcesów ery Cupiała zwisa Wam to, po jakim herbem gracie? No chyba, że nie wiesz o czym piszę, ale nie posądzam Cię o to.

Te cwany gapa, rozumiem ze gdy calkiem niedawno w nazwie mieliscie renomowanego producenta pseudosamochodow to planowales dokonanie samospalenia na L3 ?
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member

Stary 31.07.2013, 10:31
coś w tym stylu, nigdy nie kupiłem żadnej koszulki czy szalika gdy w nazwie klubu był drugi człon.

Poza tym ja tylko odbiłem piłeczkę, widać trafiłem w czuły punkt. Wy historię wypominać możecie, ale Wam już nie można? W sumie u Was to nie historia, tylko teraźniejszość...
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Stary 31.07.2013, 10:36
coś w tym stylu, nigdy nie kupiłem żadnej koszulki czy szalika gdy w nazwie klubu był drugi człon.

Poza tym ja tylko odbiłem piłeczkę, widać trafiłem w czuły punkt. Wy historię wypominać możecie, ale Wam już nie można? W sumie u Was to nie historia, tylko teraźniejszość...
Ale Ty to nie cała Legia. Inni kupowali co widać było np. w TV, gdy reklamowali na swoich koszulkach i szaliczkach klub "Legia Deawoo". Póki co takiego gówna u nas nie było i mam nadzieję, ze nigdy nie będzie.
Odpowiedz cytując
Yossarian
Senior Member

Stary 31.07.2013, 10:51

No to iscie kombatancka postawa.
Do ZBOWIDU spokojnie mozesz uderzac.

A tak po za tym to na prawde nie wiem o czym wasc p.i.e.r.d.o.l.i.sz.
Jaka historia ? Jaka terazniejszosc ?

Slyszales kiedys o Wisle-Telefonice Krakow ?
Albo o Wisle-Tyskie Krakow ?

Ja tez nie.Takie historie to tylko w koszykowce panie dzieju.No chyba ,ze w stolycy.Tam wszystko przejdzie.
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member

Stary 31.07.2013, 10:57
Yossarian - A wiesz jaki jest PRAWDZIWY herb Wisły? Czy może nie bardzo? Porównaj PRAWDZIWY herb Wisy z tym, pod którym teraz gracie. Bo widzę, że chyba nie załapałeś. Widocznie takie rzeczy tylko w Krakowie.

Nam jak wprowadzili czarną trumnę, to protestowaliśmy, bojkotowaliśmy.

Gwiaździsty u Was kupują szaliki i koszulki z "nie herbem Wisły" i co na to poradzisz? Zakładam, że nie jesteś zwolennikiem Waszego aktualnego loga? A, że są osoby, którym to nie przeszkadza, to nic na to się nie poradzi. Dla mnie ważne było to, że ruch kibicowski nie aprobował tego zjawiska.
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 31.07.2013 o godz. 11:01.
Odpowiedz cytując
emj10
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 31.07.2013, 11:30
Co tam dyskusja ma wspólnego z tematem ekstraklasa i bieżącymi kwestiami?
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Stary 31.07.2013, 11:30
Yossarian - A wiesz jaki jest PRAWDZIWY herb Wisły? Czy może nie bardzo? Porównaj PRAWDZIWY herb Wisy z tym, pod którym teraz gracie. Bo widzę, że chyba nie załapałeś. Widocznie takie rzeczy tylko w Krakowie.

Nam jak wprowadzili czarną trumnę, to protestowaliśmy, bojkotowaliśmy.

Gwiaździsty u Was kupują szaliki i koszulki z "nie herbem Wisły" i co na to poradzisz? Zakładam, że nie jesteś zwolennikiem Waszego aktualnego loga? A, że są osoby, którym to nie przeszkadza, to nic na to się nie poradzi. Dla mnie ważne było to, że ruch kibicowski nie aprobował tego zjawiska.
No i u nas zorientowani kupują takie jakie trzeba. Z normalnym herbem, a że gdzieś na piknikowym sektorze ktos ma wynalazek to cięzko takie coś wyeliminować całkowicie. Na razie cieszymy się z powrotu Białej Gwiazdy na koszulkę. Z czasem i herb wróci.
Odpowiedz cytując
shaggy
Senior Member

Stary 31.07.2013, 11:31
To Tylko Ty - dobrego nicka wybrales bo to z Twojej strony Tylko nieudolna proba odbicia pileczki. Naucze Cie historii: Nasz herb niemal od samego poczatku - mala przerwa w latach 50 - az do teraz zawiera w sobie elementy historyczne i nierozerwalnie zwiazane z powstaniem Wisły. Są to błękitna wstęga, herbowa tarcza (od czasów Telefoniki obudowana w koronę), oraz niezlomny symbol Wisły czyli Białą Gwiazdę, o którą to kibicowska brać walczyła by powróciła na koszulki co się w końcu udało.

W czasach nowożytnych Telefonika nie podnsiła ręki na te symbole i zawsze one widniały w herbie.
Przedmiotem sporu było umieszczenie oprócz herbu Białej Gwiazdy na koszulkach co w tym sezonie w końcu się udało osiągnąć.

Już koledzy wspomnieli, że to wy za pare srebrników dalicie sie zrobić koreańcom w Legie "DDDEEEUUUUUUU" Warszawa...

Mam nadzieje ze to koniec przepychanek historyczno-terazniejszych.
Napisz lepeiej w odpowiednim dziale jak to widzisz dzisiejsze starcie z Norwegami...
Odpowiedz cytując
kreseq
Warszawiak

Od: 11.2003

Stary 31.07.2013, 11:36
Śmietnik jak zwykle...ale co się dziwić.Wychodzi na to że jeden klub jest chujowy i zły, a drugi niepokalany. To nigdy nie prowadzi do niczego dobrego.TTJ, daruj sobie bo to niczego nie da. Wisła jest święta, 7egła jest chujowa i koniec!.

Wracając do tematu przewodniego. Zwalnianie Hapala po 2 kolejce jest idiotyzmem. Koleś powinien polecieć już dawno temu. Zero stylu, sprowadzanie szrotu z własnego podwórka, wyniki jak na możliwości klubu tragiczne.
Cóż, Wojtala z kolegami dali delikatnie mówiąc ciała.
Skorza prowadzący miedziowych? Pewność będzie przynajmniej co do braku zagrożenia z ich strony jeśli chodzi o walke o wyższe cele.

Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując
emj10
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 31.07.2013, 11:42
Skorża, czy inny magik nie sprawią, że ZL będzie walczyło o najwyższe cele. Nie mogą walczyć, bo sportowo są w najlepszym wypadku na miejscach 4-8 w naszej ekstraklasie. Kwiekiem, Piątkiem i Przybeckim mieliby wskoczyć na podium? Wolne żarty.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów