The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
InQ
Senior Member

Od: 05.2011

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 13.04.2013, 23:58
krwawy napisał(a):Wyświetl post
"Przepisy gry w piłkę nożną można znaleźć na stronie FIFA. Jasno z nich wynika, że karane mogą być tylko celowe, rozmyślne ("deliberately") zagrania ręką. Nie ma w tych przepisach nic, na co tak często powołują się dziennikarze, komentatorzy, czy też wy - kibice. Na przykład sprawa tak zwanej "korzyści" - to coś, czego w przepisach nie znajdziemy. W ocenie gry ręką kluczowa jest celowość i dopiero jeśli ta celowość występuje, sędzia musi ocenić intencje zagrywającego ręką zawodnika. "
Skoro cytujesz przepisy to również z nich wiesz, że tam nie jest napisane, iż zagranie celowe to tylko takie zagranie gdzie zawodnik wykonuje ruch ręką w stronę piłki.
Zagraniem celowym również może być bieganie w polu karnym z wyciągniętymi rękoma na bok, licząc na to, że to może w czymś pomóc piłkarzowi. I wg. mnie doszło właśnie do tej drugiej sytuacji.

Zwróć uwagę również na napięte mięśnie w ręce. Ona nie była luźno, ona była usztywniona. Zatem zawodnik, albo posiada głupi nawyk (gdzie istnieje przypuszczenie, że jest on celowo wyćwiczony), albo celowo tak biegał we własnym polu karnym, chcąc wcześniej utrudnić akcję i opamiętał się zdecydowanie zbyt późno.

Zawodnicy są uczulani na tego typu kontrowersje. Gdyby tu nie było celowości, to grałby nieco ostrożniej - przypominam, że w tej akcji ręce nie były rozluźnione (więc trudno jest tu tłumaczyć się naturalnym ułożeniem ciała).

1. W przeciwnym wypadku każdy piłkarz mógłby biegać we własnym polu karnym z wyciągniętymi rękoma na bok, tłumacząc się, że ma taki nawyk, a wszystkie zagrania w rękę są niecelowe (potem znajdą się piłkarze, którzy w murze mieć będą nawyk, aby stać z wyciągniętymi rękoma do góry).
2. A gdy nawet nie pomoże tłumaczenie, że jest to nawyk, to w sytuacji, gdy zagranie będzie od kolegi z drużyny mogę tłumaczyć się, że: miało to przeszkadzać przeciwnikowi, ale nabicie przez kolegę z zespołu jest jak najbardziej przypadkowe, bo zapomniałem schować swoich rąk. Celowość miała działać tylko w jedna stronę.

Powodzenia w tłumaczeniu takich zagrań jako czyste z duchem sportu...
Ostatnio edytowane przez InQ : 14.04.2013 o godz. 00:12.
Odpowiedz cytując
comek
Senior Member

Od: 03.2012

Stary 14.04.2013, 00:02
http://www.weszlo.com/news/14492-Wis...oj_mecz_wygral
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 14.04.2013, 00:10
Nie ma przypadkowe czy nieprzypadkowe...
Powiększył powierzchnię ciała i to jest klucz. Gdyby nie miał kontroli nad sytuacją i piłka go trafiła w rękę(np jechał na wślizgu odwracając głowę w drugą stronę) to ok, a piłka go trafiła prosto w łapę do której zrobił ruch. Ewident karny
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 14.04.2013, 00:17
La Furia Dell' Est napisał(a):Wyświetl post
A nie przyszło Ci do głowy, "sherlocku"- że, gdyby nie przekęcona bramka na 0-1, nie bylo by od razu 0-2 bo to WISŁA do tego momentu prowadziła grę? Jest wolność wypowiedzi-ok...Bijesz wyłącznie pianę od wielu wielu miesięcy na tym forum- (bo, subiektywnie śmiem twierdzić, że chcesz zaistnieć w dyskusji poprzez kontrowersyjne ale głupawe posty które nic nie wnoszą. Zatem- w kwesti formalnej- mam pytanie: Dlaczego nie wykorzystasz szansy żeby się zamnknąć i nie w....iać ludzi po tak zjebanym przez "sędziów"?
Wisła zawsze była ruchana przez sędziów. Tak było, jest i będzie. Szczególnie w meczach z Legią. Jeśli Wisła wygrywała z Legią to najczęściej musiała być o klasę lepsza a i tak udawało się wygrać jedną bramką. Jeśli Wisła będzie równa lub ciut gorsza to nie ma szans w tym kraju wygrać z Legią bo sędziowie nie pozwolą. Natomiast wykluczanie tego, że Legia nie była zdolna do strzelenia Wiśle dwóch prawidłowych goli, nawet gdyby sędzia nie uznał bramki Gruzina to szczyt ignorancji. Otóż skoro Piast strzelił Wiśle dwa gole, KGHM strzelił cztery to i Legia mogła strzelić dwa... Prowadziłaby np w 30 minucie 2:0 a nie w 16. i dalej graliby to samo - na utrzymanie wyniku. Ale nie dowiemy się czy tak by się stało czy nie bo sędzia popsuł zabawę. Natomiast zwalanie tego, że Wisła ogólnie rzecz biorąc słaba tylko i wyłącznie na sędziów to kiepski kierunek do wyciągania wniosków. Wiadomo, że biedniejszemu i słabszemu wiatr w oczy...

Mecz się tak ułożył, że Legia mogła robijać ataki od 16. minuty. A że te ataki w ogóle groźne nie były to tak sobie mecz trwał, trwał aż się skończył i 3 pkt pojechały do Legii. Prawda jest taka, że ten mecz Legia miała do 87 minuty pod całkowitą kontrolą. No a później jeszcze Małecki sprezentował Legii 2 pkt.

PS. Moim zdaniem ręka Jodłowca jak najbardziej do gwizdnięcia.
Ostatnio edytowane przez thechris : 14.04.2013 o godz. 00:23.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 14.04.2013, 00:21
A idźże już karmić łabędzie buraku... Z Ciebie taki kibic Wisły jak z koziej dupy trąba.
Odpowiedz cytując
La Furia Dell' Est
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 14.04.2013, 00:27
thechris napisał(a):Wyświetl post
Wisła zawsze była ruchana przez sędziów. Tak było, jest i będzie. Szczególnie w meczach z Legią. Jeśli Wisła wygrywała z Legią to najczęściej musiała być o klasę lepsza a i tak udawało się wygrać jedną bramką. Jeśli Wisła będzie równa lub ciut gorsza to nie ma szans w tym kraju wygrać z Legią bo sędziowie nie pozwolą. Natomiast wykluczanie tego, że Legia nie była zdolna do strzelenia Wiśle dwóch prawidłowych goli, nawet gdyby sędzia nie uznał bramki Gruzina to szczyt ignorancji. Otóż skoro Piast strzelił Wiśle dwa gole, KGHM strzelił cztery to i Legia mogła strzelić dwa... Prowadziłaby np w 30 minucie 2:0 a nie w 16. i dalej graliby to samo - na utrzymanie wyniku. Ale nie dowiemy się czy tak by się stało czy nie bo sędzia popsuł zabawę. Natomiast zwalanie tego, że Wisła ogólnie rzecz biorąc słaba tylko i wyłącznie na sędziów to kiepski kierunek do wyciągania wniosków. Wiadomo, że biedniejszemu i słabszemu wiatr w oczy...

Mecz się tak ułożył, że Legia mogła robijać ataki od 16. minuty. A że te ataki w ogóle groźne nie były to tak sobie mecz trwał, trwał aż się skończył i 3 pkt pojechały do Legii. Prawda jest taka, że ten mecz Legia miała do 87 minuty pod całkowitą kontrolą. No a później jeszcze Małecki sprezentował Legii 2 pkt.

Nie chcesz jednak skorzystać z okazji do milczenia. Zatem ja skorzystam i już Twojego "bełkotu" nie skomentuje. Bez dobioru.
Niegdyś uważałem, że cokolwiek jest lepsze niż nic. Dziś wiem, że czasem nic bywa lepsze niż cokolwiek......
Odpowiedz cytując
piter116
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 14.04.2013, 00:32
To jest niebywałe, że gościu, który rok nie grał w piłkę robi u nas największy szum w ofensywie. Szkoda tej kontuzji Sarkiego, bo podejrzewam, że ze Śląskiem zagrałby w końcu w I składzie. Brawa dla chłopaków. Tak walczącą Wisłę chcę oglądać cały czas.
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 14.04.2013, 00:37

Chyba za bardzo do siebie wziąłeś słowa Małeckiego o żarciu kiełbasy na meczu ..., chociaż chyba się mylę - ty na mecze nie chodzisz, a oglądasz je jedynie w tv lub na necie.
Jak można takie dyrdymały opowiadać o Małeckim - chciał strzelić, trudno, nie wyszło, wychodziło wiele razy w innych meczach, a teraz trudno. Miał prawo strzelać, nie trafił - zdarza się.

Ten prowokator powinien skończyć jak jerry. coś tam lewis... - ten sam typ człowieka, prowokuje KIBICÓW WISŁY KRAKÓW, OBRAŻA NASZYCH PIŁKARZY. Po takim meczu ma do nich pretensje, trzeba chyba być największym i skończonym nie powiem kim.

Po tym meczu największymi wygranymi jesteśmy my - kibice. Pokazaliśmy sobie, ale i Legii Warszawa, że potrafimy się zjednoczyć, potrafimy wspierać naszą drużynę od początku do końca meczu, niezależnie od wyniku, że nie pozwoliliśmy Legii w pełni zademonstrować swoich "talentów wokalnych".

BYŁO SUPER - TAK JAK POWIEDZIAŁ GNIAZDOWY - BYLIŚCIE ZAJEBIŚCI!!
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 14.04.2013 o godz. 01:21.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 14.04.2013, 00:41
Odnośnie karnych, popatrzcie jakie karne po dotknięciu ręką były dyktowane w ostatnich kolejkach w ekstraklasie. No cóż, łapka Jodłowca nie była przy ciele.
Oceniając naszych kopaczy, to trzeba przyznać, ze tym razem chciało im się grać. Boguski niestety katastrofalny występ. Wystawianie go w ataku to nieporozumienie.Spieprzył dwie setki. Bunoza dzisiaj też taki nijaki, te strzały w końcówce ..... Sarki dobra zmiana.Chrapek zresztą też. Wilk waleczny i pożyteczny. Głowacki coraz bardziej niewyraźny na obronie. Mały dzisiaj trochę słabiej. Sobol trzymał środek i morale.
Zobaczymy czy w środę forma nie spikuje w dół.
Odpowiedz cytując
vabanq
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 14.04.2013, 00:48
.......e takie sedziowanie albo ....a gramy mecz albo sie jebiemy po czloch...:/
www.wislaszaliki.pl.tl
Kalwaria Bezżydowska
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 14.04.2013, 01:01
Dziękuję za emocje do ostatnich sekund, dziękuję za walkę na boisku, za świetną atmosferę na trybunach. To był naprawdę fajny wieczór. Oby we środę frekwencja była choć nieco zbliżona.

A sędziom wielki kutas w dupę!
Odpowiedz cytując
GAMBOS
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 14.04.2013, 01:04
....a mac ....a ....a
Odpowiedz cytując
vabanq
Senior Member

Stary 14.04.2013, 01:08
skandal ....a
i mam nadzieje ze Wisla cos z tym bedzie robila !!
www.wislaszaliki.pl.tl
Kalwaria Bezżydowska
Odpowiedz cytując
kono
Member

Od: 12.2007

Stary 14.04.2013, 01:55
to jest pierwszy mecz, w ktorym pokazalismy jaja
Odpowiedz cytując
Dzimi
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 14.04.2013, 02:38
Kolejne przemyślenia. Przecierałem oczy ze zdumienia jak nam się kleiła gra ofensywna. I mam wrażenie, że poza ambicjami i grą na 110%, przyczynił się do tego... brak Ilieva.

Nie było kogoś, kto każdą akcje zwolni - przytrzyma piłkę, pokiwa się na pokaz albo z samym sobą, zanotuje kolejną głupią stratę czy zrobi żałosną symulkę w co 3 akcji... Ivica po prostu nie pasuje do naszego optymalnego stylu gry.
Ostatnio edytowane przez Dzimi : 14.04.2013 o godz. 02:40.
Odpowiedz cytując
Worcester
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 14.04.2013, 04:29
Ręka Jodłowca to nie karny.
Brawo dla naszych. Powalczyli itd.
Jednak i tak dla większości powinien czekać pluton egzekucyjny.
Jebie mnie to, że z (L) "szarpnęli". Szmacaiarzami są dalej i niech ktoś rozliczy pozorantów.
"O, jakże szybko nastrój prysnął wzniosły!
Albowiem w kraju tym zaczarowanym,
gdzie — jak w złej bajce — ludźmi rządzą osły,
jakież tu mogą być właściwie zmiany?
Tu tylko szpiclom coraz większe uszy
rosną, milicji — coraz dłuższe pałki,
i coraz bardziej pustka rośnie w duszy,
i coraz bardziej mózg się staje miałki.
Tu tylko może prosperować gnida,
cwaniak i k...a, łotr i donosiciel ."
Janusz Szpotański
Odpowiedz cytując
Daja`n
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 14.04.2013, 08:07
Trzeba pamiętać o jednym Legia nie zdobywa MP ona mistrzostwo kupuje!!!Wczorajszy mecz to kolejny przykład tego co warci są dodatkowi sędziowie.
Odpowiedz cytując
Tasio1906
Senior Member

Stary 14.04.2013, 08:24
pomijam to że sędzia na wyje.ał...

atmosfera na stadionie ok... widać że jakby Cupiał chciał wrócić do gry o stawkę miałby frekwencję na poziomie 22-23 tysiecy Januszy i 3-4 tysiecy kiboli. doping chyba najlepszy od 2 lat. mimo apelów sporo kosmitów na C.
Czy wygrywasz Czy nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim WISŁA i na dobre i na złe!!!!!
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Nam potrzeba równowagi pomiędzy różnymi typami gracze, muszą być tacy od zapieprzania, tacy od grania, kilku młodych kilku doświadczonych. kilku z Polski kilku z zagranicy.

Odpowiedz cytując
19sebawro06
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 14.04.2013, 08:30
i tyle w temace sedziowania. złodzieje !!
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY

PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując
libero
Member

Od: 07.2006

Stary 14.04.2013, 08:35
Prawda jest taka, że dostali najsłabszą Wisłę od lat. Mieli ją dobić, pokazać wyższość (przecież te wszystkie ochy, achy po wspaniałych ruchach transferowych nie miały końca. Jaka to szeroka wyrównana kadra), przełamać 15 lat porażek. Przyjechali i z tą słabą, chimeryczną Wisłą przy pomocy sędziego, ledwo wyciągnęli 1-2.
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member

Stary 14.04.2013, 09:26
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
(...)
Czyli przewidziałem idealnie. Legia wygra ale w taki sposób, że nawet kibice Wisły będą z tego zadowoleni. Ja jestem tylko zjadaczem kiełbasy (i dokarmiaczem łabędzi) więc porażka mnie boli jak sku...n ale "prawdziwi kibice" są happy. Dokładnie to samo napisałem przed meczem i tak właśnie się stało.

Cytat ze mnie z wczoraj o 16:04:
(...) pewnie skończy się na 1:2 czyli wszyscy happy. Legia będzie miała 3 pkt a Wisła "zachowa twarz", "nikłą" porażką. No i standardowo sędzia skrzywdzi Wisłę(...)
Te mecze są takie przewidywalne...
Ostatnio edytowane przez thechris : 14.04.2013 o godz. 09:44.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 14.04.2013, 09:29
Polecam wszystkim opcje ''IGNORUJ'' przynajmniej nie trzeba czytać wypocin dokarmiacza łabędzi.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
Tasio1906
Senior Member

Stary 14.04.2013, 09:38
ludzie przychodzący na C ogarnijcie się ( tak ciężko podnieść kartonik? tak ciężko pomoc rozwijać szarfy? tak ciężko przejść na puste miejsca na c1 czy c5? już nie mówię o rewii mody i staniu z założonymi rękoma podczas gdy większość ludzi daje z siebie wszystko...
Czy wygrywasz Czy nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim WISŁA i na dobre i na złe!!!!!
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Nam potrzeba równowagi pomiędzy różnymi typami gracze, muszą być tacy od zapieprzania, tacy od grania, kilku młodych kilku doświadczonych. kilku z Polski kilku z zagranicy.

Odpowiedz cytując
DevilMayCry
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 14.04.2013, 09:45
Manhunt napisał(a):Wyświetl post
Przypominam, że ta sama ....a, w tym samym miejscu, nie zobaczyła jak Kuciak łapie piłkę już za linią.
"... sposób na życie miał chłopak bardzo prosty, regularnie palił za sobą wszystkie mosty, łączące jego życie z naszym światem, więc nie próbujcie twierdzić, że był wariatem... Bo był ....a normalny!!!..."

Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member

Stary 14.04.2013, 09:53
No fajnie, już 100 raz widzę to zdjęcie... tylko dlaczego nikt nie zwrócił uwagi na to, że gra się do gwizdka? Dlaczego zamiast grać to Wiślacy stoją z podniesioną ręką czekając na przerwanie akcji jak na zbawienie? Sędziowie sędziami ale granie do gwizdka to elementarz piłki nożnej. Do dziś pamiętam szkolny turniej w którym grałem XX lat temu i sytuację gdzie przeciwnik odebrał mi piłkę zagrywając ręką. Zamiast za nim gonić to reklamowałem sędziemu a on nic... Poszła kontra i bramka... Od tamtej pory zawsze grałem i gram na maxa dopóki nie słyszę wyraźnie gwizdka.

Sędziowie zjebali ale piłkarzyki wcale nie zachowali się lepiej... ewidentnie odpuścili akcję licząc na gwizdek a to porównywalny poziom żenady i amatorki do tego co zrobili sędziowie. Dlaczego przy Jędrzejczyku nie ma nikogo? Dlaczego przy Gruzinie nie ma nikogo? Dlaczego Pareiko odpuszcza bronienie lekkiego strzału w środek bramki? Przerwa na espresso w Wiśle, że wszyscy stoją i nie wiedzą, że jak nie ma gwizdka to trzeba grać?
Ostatnio edytowane przez thechris : 14.04.2013 o godz. 09:56.
Odpowiedz cytując
syryls
Senior Member

Od: 10.2011

Stary 14.04.2013, 09:57
Muszę powiedzieć że tyle tych sytuacji było to powinniśmy coś wepchnąć do bramki, Legia miała też zresztą swoje okazję wynikające z naszej wreszcie ofensywnej gry, co się w sumie nie dziwię żaden z 4 obrońców szybkość ma na poziomie studenta. Sobolewski dziś by chyba najlepszym naszym zawodnikiem w defensywie i Chavez, ostra i dobra gra pozwoliła że Legia nie wiele zrobiła w ataku pozycyjnym. Ja wiem że sędziowie nas wydymali choć pod koniec spotkania Bunoza, Małecki i reszta musieli coś trafić a skończyło się na porażce.
Agresywna gra pozwoli na wygranie ze Śląskiem, bez wielkich umiejętności. A i trzeba poprawić rożne które waliliśmy niemiłosiernie i nic z nich nie wynikało.
Lecz ambicja była na wysokim poziomie
DevilMayCry napisał(a):Wyświetl post
Przypominam, że ta sama ....a, w tym samym miejscu, nie zobaczyła jak Kuciak łapie piłkę już za linią.
Mogłby ktoś własnie podesłać tego screena, bo z tego co pamiętam wczoraj, ten debil stał wtedy pół metra obok Kuciaka. Ja rozumiem przypadek(choć po nim też byśmy się w....ili) ale żeby celowo na oczach 150 tys ludzi który każdy widział.
Ostatnio edytowane przez syryls : 14.04.2013 o godz. 10:02.
Odpowiedz cytując
DevilMayCry
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 14.04.2013, 10:04
@Chris

A obrzezany czopek umie czytać? Widzi, że jest to post Manhunta, zacytowany po to, aby uświadomić, że pan "sędzia" (idealnie przedstawiony na powyższym screenie) pozostawał ślepy, podczas innych sytuacji?
"... sposób na życie miał chłopak bardzo prosty, regularnie palił za sobą wszystkie mosty, łączące jego życie z naszym światem, więc nie próbujcie twierdzić, że był wariatem... Bo był ....a normalny!!!..."

Odpowiedz cytując
vabanq
Senior Member

Stary 14.04.2013, 10:22
a ja chce zwrocic uwage na jeszcze jedna sprawe. Chodzi mi o Pareike i jego zachowanie po meczu. Ciesze sie, ze gosc sie zachowal jak sie zachowal, fajnie widziec w druzynie goscia, ktory mimo, ze jest z Estonii i mimo, ze jest na finisszu kariery zyje meczem i pokazuje w....ienie i jaja. Oczywiscie nie komentuje jego poziomu gry i bronienia. Mimo, ze pewnie sie z nim pozegnamy niedlugo to bardzo goscia lubie i szanuje.
I jak mamy wygrac z legia jak sedziowie tak drukuja? Pisza niektorzy ze jakby Wisla strzelila wiecej,albo stracila mniej ale jak ....a jak sedziowie drukuja na kazdy mozliwy sposob
www.wislaszaliki.pl.tl
Kalwaria Bezżydowska
Odpowiedz cytując
kisiel92
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 14.04.2013, 10:23
syryls napisał(a):Wyświetl post
Muszę powiedzieć że tyle tych sytuacji było to powinniśmy coś wepchnąć do bramki, Legia miała też zresztą swoje okazję wynikające z naszej wreszcie ofensywnej gry, co się w sumie nie dziwię żaden z 4 obrońców szybkość ma na poziomie studenta. Sobolewski dziś by chyba najlepszym naszym zawodnikiem w defensywie i Chavez, ostra i dobra gra pozwoliła że Legia nie wiele zrobiła w ataku pozycyjnym. Ja wiem że sędziowie nas wydymali choć pod koniec spotkania Bunoza, Małecki i reszta musieli coś trafić a skończyło się na porażce.
Agresywna gra pozwoli na wygranie ze Śląskiem, bez wielkich umiejętności. A i trzeba poprawić rożne które waliliśmy niemiłosiernie i nic z nich nie wynikało.
Lecz ambicja była na wysokim poziomie

Mogłby ktoś własnie podesłać tego screena, bo z tego co pamiętam wczoraj, ten debil stał wtedy pół metra obok Kuciaka. Ja rozumiem przypadek(choć po nim też byśmy się w....ili) ale żeby celowo na oczach 150 tys ludzi który każdy widział.
http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphoto...09843111_n.jpg
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 14.04.2013, 10:28
DevilMayCry napisał(a):Wyświetl post
@Chris

A obrzezany czopek umie czytać? Widzi, że jest to post Manhunta, zacytowany po to, aby uświadomić, że pan "sędzia" (idealnie przedstawiony na powyższym screenie) pozostawał ślepy, podczas innych sytuacji?

Szkoda słów i czasu na tłumaczenie.
Gość pewnie już zawalił gruchę w legijny szalik i już czeka kiedy będzie mógł kupić bilety na eliminacje LM w Wawie.

Szkoda ze akurat w takim meczu wszystko oprócz czarnych członków było zajebiste ale żyje sie dalej.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów