The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 12.10.2012, 23:59
Małecki do tego tematu nie pasuje ,bo zaraz wróci.

Bez formy z nadwagą i z frustracją.Ale moze chociaz mentalnie sie zmienił.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 13.10.2012, 13:25
Kuba "Bileter" Błaszczykowski nominowany do złotej piłki
http://sport.wp.pl/kat,1726,title,La...wiadomosc.html
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 13.10.2012, 15:42
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Małecki do tego tematu nie pasuje ,bo zaraz wróci.

Bez formy z nadwagą i z frustracją.Ale moze chociaz mentalnie sie zmienił.
stan na dziś jest taki, że nie wróci za szybko.

E:yoda, filozofii tutaj nie potrzeba. Zobaczysz w lipcu.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 14.10.2012 o godz. 19:38.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
yoda79
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 14.10.2012, 18:53
Wróci w lipcu, filozofii wielkiej tu nie ma.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
Galonek
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 21.10.2012, 15:56
Michael Lamey w RKC Waalwijk. Co ciekawe, podpisał kontrakt na 3 lata.

Małecki z kolei strzelił dzisiaj bramkę (minutę po wejściu na boisko), podwyższając prowadzenie swojego zespołu na 5:1.
Ostatnio edytowane przez Galonek : 21.10.2012 o godz. 16:43.
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 22.10.2012, 02:39
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=gg8XIJhHqiM
Odpowiedz cytując
PvD
Armia Białej Gwiazdy

Stary 22.10.2012, 10:59
Cytat:
W sobotę, na meczu z Jagiellonią pojawił się były szkoleniowiec Białej Gwiazdy Werner Liczka. Wraz z innym czeskim coachem Bohumilem Panikiem obejrzał on zawody z trybuny E.

Widziałem już Wisłę w tym sezonie, w potyczkach z Piastem Gliwice i Lechią i muszę stwierdzić, że jest ekipą, która ma niestety spore problemy z grą w ataku. Wiślacy sporo tracą też bramek. Jest to drużyna i personalnie i mentalnie inna, niż ta z którą mogłem przy Reymonta pracować. Ale Wisła to też marka, więc na pewno klub wydźwignie się z obecnej sytuacji.

Trener odniósł się też do tego, iż nie bał się postawić siedem lat temu na ligowego debiutanta Jakuba Błaszczykowskiego, kosztem swojego rodaka Vidliczki. Kuba to super chłopak z super mentalnością. Miał drybling, dynamikę, chęć pracy, rozwoju, super realizował założenia taktyczne. Dodatkowo był pozytywnie nastawionym do życia, uśmiechniętym człowiekiem. Nie dziwię się, że zaszedł tak daleko. Proszę go serdecznie pozdrowić.
WislaLive.pl
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 22.10.2012, 14:06
Galonek napisał(a):Wyświetl post
Małecki z kolei strzelił dzisiaj bramkę (minutę po wejściu na boisko), podwyższając prowadzenie swojego zespołu na 5:1.
Oby się chłopak przełamał i na poważnie włączył się w walkę o pierwszy skład.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 22.10.2012, 16:44
W kategorii "Były Piłkarz":

Cytat:
Maciej Żurawski we wtorek znowu wybiegnie na piłkarskie boisko. Były reprezentant kraju wspomoże drużynę oldbojów Wisły Kraków, która w piątej rundzie Pucharu Polski na szczeblu podokręgu zagra z czwartoligowym Świtem Krzeszowice.

Pod koniec lutego 2012 r. Żurawski, który w barwach Wisły pięciokrotnie został mistrzem Polski, oficjalnie ogłosił, że kończy karierę piłkarską. Jednak niedawno przyjął propozycję z zespołu oldbojów "Białej Gwiazdy".

Dawne gwiazdy Wisły po raz kolejny zgłosiły się do rozgrywek PP, by sprawdzić swoje umiejętności. Od dłuższego czasu bowiem są najlepsi w krakowskich rozgrywkach oldbojów. W drużynie grają tacy piłkarze, jak np. Krzysztof Bukalski, Marcin Jałocha, Zdzisław Janik, Jerzy Kowalik, Kazimierz Kmiecik, Marek Kusto, Marcin Kuźba, Mariusz Jop, Dariusz Marzec, Janusz Nawrocki i Artur Sarnat.

W czterech wcześniejszych rundach PP wiślacy pokonali: Wawel Kraków 1:0, Dragona Szczyglice 3:1, Akademię Piłkarską 2011 Zabierzów 2:0 i Błękitnych Modlnica 1:0.

Mecz ze Świtem Krzeszowice ma się odbyć we wtorkowe popołudnie na bocznym boisku Wisły.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
licoo
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 22.10.2012, 16:56
O której jutro grają oldboje Wisły?
Odpowiedz cytując
Fifiorek
Senior Member

Od: 10.2008

Stary 22.10.2012, 18:06
http://www.90minut.pl/liga/0/liga6292.html
15:45
Odpowiedz cytując
TEDAN
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 22.10.2012, 20:34
Cytat:
Zioła i czary. Były piłkarz Wisły Kraków leczy się u... szamana

Issa Ba, były pomocnik Wisły, a obecnie Dinama Bukareszt wzbudził niedowierzanie rumuńskich dziennikarzy i kibiców.
Ba, który po odejściu z krakowskiego klubu występował w rumuńskich Târgu Mure , Gaz Metan Medias, a od sezonu 2012/2013 gra w zespole z Bukaresztu ostatnio nabawił się kontuzji kolana. Gdy pomoc lekarzy z Rumunii i Włoch nie przynosiła skutku, 30-letni pomocnik wyjechał do rodzinnego Senegalu.

"Tam postanowił leczyć się u afrykańskiego czarownika, który postawił na naturalne metody. Kremy i ziołowe olejki zlikwidowały ból, ale nie problem. Najprawdopodobniej nie obędzie się bez operacji kolana" - czytamy na łamach rumuńskiej "Gazety Sporturilor".

Autor artykułu nie ufa metodom z Czarnego Lądu i cytuje lekarza, który wypowiada się na temat zagrożeń dla kolana piłkarza. Tekst jest też komentowany przez fanów, którzy niedowierzają oryginalnego sposobowi na wyleczenie kontuzji.

Senegalczyk występował w Wiśle w 2010 roku, zagrał w 10 spotkaniach, a działacze pożegnali się z nim bez żalu./
Bierze przykład z SUNDAYa
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 23.10.2012, 14:45
Dobry ten grajek był ale w kolanach pewnie już nie ma chrząstek.,Coś jak Olisadebe. Także i tak dziw, że tyle pokopał w Rumunii bez poważniejszej kontuzji.
..
Odpowiedz cytując
waspinator
Junior Member

Od: 02.2008

Stary 24.10.2012, 12:09
Małecki 2 bramki w meczu rezerw Eskisehirspor-u
"Cóż, nie jestem frajerem, żeby płacić na oglądanie takiego syfu. Wolę się przejść do galerii handlowej w weekend albo nakarmić łabędzie we Wiśle. Ch*j nawet z tą kasa na bilet - teraz to mi jest żal straconego czasu przed TV. Niestety przeziębiłem się więc z nudów obejrzałem kolejny syfiasty mecz pseudo piłkarzy w niebieskich strojach" by @thechris
Odpowiedz cytując
calieri
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 24.10.2012, 13:33
Szał normalnie
Odpowiedz cytując
kolend
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 24.10.2012, 15:18
waspinator napisał(a):Wyświetl post
Małecki 2 bramki w meczu rezerw Eskisehirspor-u
może na treningu coś jeszcze strzelił?
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 24.10.2012, 15:48
Kaziu ograł paski w zaległym meczu I ligi 2:0
Odpowiedz cytując
shaggy
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 24.10.2012, 16:11
Takie zonglowanie Kaziem teraz Kulawikiem niczego dobrego Wisle i tym zasluzonym dla naszego klubu pilkarzom nie przynosi.
Juz Moskal powinien dostac kredyt zaufania ale niestety bylo jak bylo...
Odpowiedz cytując
xanti1906
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 24.10.2012, 16:35
Kuba Błaszczykowski bardzo pozytywnie wypadł u Kuby Wojewódzkiego. Polecam jeżeli ktoś nie widział.

http://tvnplayer.pl/programy-online/...187,15911.html
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 24.10.2012, 23:55
Cóz ten nieudacznik Liczka robil na Reymonta.Jak najdalej,jeszce odpukaj Bogusiowi znoiwu cos odwali i nam na zime zafunduje Liczke Piczke.boze uchowaj
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 28.10.2012, 22:09
Jeśli chodzi o naszych 2 trenejro to Maaskant tradycyjnie przejebał.Zaglądnąłem sobie na forum Groningen no i tak posilając się internetowym tłumaczem, wnioskuje że wszyscy już poznali się na Kirmie.Różnice są tylko takie że niektórzy już go skreślili a niektórzy wierzą że ma potencjał (biedni ludzie) ale ogólnie jest zgoda że gra chujnie i powinien odpocząć od pierwszego składu.

Natomiast Petrescu powoli ogarnia Dynamo.Przejął zespół przy bilansie 0-0-5(i jedna strzelona bramka)
Teraz jest już przyzwoicie, w 8 meczach 5 wygranych i 3 porażki ale pewnie dopiero na wiosnę Dynamo ruszy z kopyta
Ciekawe jak będzie wyglądała polityka transferowa w zimie bo Dynamo to chyba jedyny zespół zaliczany do czołówki , który przed sezonem się osłabił.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 01.11.2012, 14:28
Wywiad z Filipem Kurto (źródło: Piłka Nożna)

Dlaczego zdecydował się pan na transfer do średniej klasy holenderskiego klubu? Nie wierzył pan w wygranie rywalizacji w Wiśle Kraków z Sergeiem Pareiką?
- Sergei jest bardzo dobrym i doświadczonym bramkarzem, reprezentantem swojego kraju, a mnie przez trzy lata nie udało się wywalczyć miejsca w pierwszym składzie Wisły, więc postanowiłem spróbować sił gdzie indziej – mówi Kurto. – Poza tym wiedziałem, że Roda jest bardzo dobrym miejscem do promocji polskich bramkarzy, o czym
najlepiej świadczy przykład Przemka Tytonia, który z Kerkrade trafił do PSV Eindhoven, a przede wszystkim do reprezentacji Polski.

W Wiśle rozegrał pan tylko dwa mecze w ekstraklasie, oba w sezonie 2010-11, dzięki czemu jest pan mistrzem Polski.
- Dwa to za dużo powiedziane, bo w debiucie z Jagiellonią Białystok zaliczyłem zaledwie kwadrans, po tym jak czerwoną kartkę dostał Mariusz Pawełek, tylko mecz z Zagłębiem Lubin rozegrałem w całości. Za Krakowem jednak już nie tęsknię, bo w Kerkrade szybko się zaaklimatyzowałem, no i – co jest dla mnie najważniejsze – nareszcie regularnie gram w lidze.

Do Holandii jechał pan, mając gwarancję, że będzie pierwszym bramkarzem Rody?
- Byłem zdesperowany, żeby nim zostać. Czułem się mocny, gdy jechałem do Holandii, ale o wszystkim decyduje dyspozycja na treningach, bo nikomu nie można w ciemno dać miejsca w wyjściowej jedenastce.

A jak pan porozumiewa się z partnerami z defensywy?
- W klubie zapewniono mi lekcje holenderskiego, ale to trudny język. Pojedyncze słowa jednak rozumiem. Dużo pomagają mi też będący już dłużej w tym zespole Mateusz Prus i Mikołaj Lebedyński. Zresztą po przyjeździe do Kerkrade klub pomyślał nie tylko o tym, żebym nauczył się języka, ale także o mieszkaniu dla mnie, żebym miał telefon, zadbano o sprawy bankowe.

Jak Prus znosi to, że jest już dublerem bodaj trzeciego polskiego bramkarza?
- Jesteśmy dobrymi kolegami, razem trenujemy, a to szkoleniowcy decydują, który z nas wychodzi na boisko.

Na jak długo związał się pan z Rodą?
- Na dwa lata, a jeśli obie strony będą zadowolone ze współpracy, będzie można przedłużyć kontrakt o kolejne dwa sezony.

Czy trening bramkarski w Polsce bardzo różni się od tego w Holandii?
- Niewiele się różnią, tutaj większą wagę przywiązuje się do gry nogami. Z drugiej strony moim trenerem w Wiśle jeszcze niedawno był Robert Maaskant, Holender, który teraz prowadzi FC Groningen.

Grał pan już przeciwko jego drużynie w Eredivisie?
- Tak, i niestety przegraliśmy 2:3, a ostatniego gola straciliśmy w 90 minucie.

Maaskant żartował sobie z pana po tej porażce?
- Nie. Zamieniliśmy kilka słów, pogratulowałem zwycięstwa i powiedziałem, że liczę na udany rewanż.

Pochodzi pan z Olsztyna, z którego wyszło kilku znanych bramkarzy. Choćby reprezentant Polski z lat 80. i 90. – Jarosław Bako.
- Nawet kiedyś u niego trenowałem. Z Olsztyna wywodzi się więcej znanych bramkarzy, także współczesnych, bo w Koronie Kielce gra Zbigniew Małkowski, w Śląsku Wrocław jest Rafał Gikiewicz, a w Górniku Zabrze Norbert Witkowski. Zatem chyba całkiem nieźle jak na jedno miasto.

Witkowski jest w Górniku dublerem Łukasza Skorupskiego, do niedawna pańskiego konkurenta do gry w reprezentacji młodzieżowej. Skorupski był powołany przez Waldemara Fornalika na mecze z RPA i Anglią, ale z Zabrza łatwiej trafić do kadry narodowej niż z Kerkrade.
- Mogę tylko pogratulować koledze, ale na razie nie zaprzątam sobie głowy myśleniem o awansie do pierwszej reprezentacji, tylko chcę jak najwięcej grać w klubie. Zajmujemy dopiero 14 miejsce w tabeli, które powinniśmy jak najszybciej poprawić.
Odpowiedz cytując
syryls
Senior Member

Od: 10.2011

Stary 01.11.2012, 19:53
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...a__WIDEO_.html
Zaraz zacznie strzelać i asystować... Szkoda że nasz super dyrektor, czy jednak prezes mógł wynegocjować jakieś bony na przyszłość
http://www.youtube.com/watch?v=u-EBcgq3hhM
Jakaś super asysta to nie była, ale do statystyk się liczy
Ostatnio edytowane przez syryls : 01.11.2012 o godz. 19:58.
Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 02.11.2012, 10:17
syryls napisał(a):Wyświetl post
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...a__WIDEO_.html
Zaraz zacznie strzelać i asystować... Szkoda że nasz super dyrektor, czy jednak prezes mógł wynegocjować jakieś bony na przyszłość
http://www.youtube.com/watch?v=u-EBcgq3hhM
Jakaś super asysta to nie była, ale do statystyk się liczy
Chyba o tym transferze dużo się już napisało Myślę, że jak negocjowali wypożyczenie i nie doczytali, że Wisła miałaby opłacac Andraża to Bednarz myślał już tylko o tym żeby się go pozbyc definitywnie.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując
farben
Senior Member

Od: 09.2009

Stary 02.11.2012, 12:06
Ekhm... Żuraw otwiera w Krakowie... butik:
http://krakow.naszemiasto.pl/galeria...171f463,1,3,60

Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 02.11.2012, 13:01
i dobrze. W końcu, jesli to bedzie ekskluzywny butik z towarem 20x droższym niz jego wartość, to z pewnościa pozna masę polskich talentów ....
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Watts
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 03.11.2012, 19:20
Michał Wróbel strzelił dzisiaj wyrównującego gola w 90. minucie dla Olimpii Grudziądz w meczu z GKS Katowice (1–1).
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 03.11.2012, 22:52
Watts napisał(a):Wyświetl post
Michał Wróbel strzelił dzisiaj wyrównującego gola w 90. minucie dla Olimpii Grudziądz w meczu z GKS Katowice (1–1).
trzeba go wytransferowac za Sikorskiego , już ma lepsze statystyki niż Sikor za ostatnie 1,5 sezonu
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 03.11.2012, 23:23
Karherop napisał(a):Wyświetl post
trzeba go wytransferowac za Sikorskiego , już ma lepsze statystyki niż Sikor za ostatnie 1,5 sezonu
Ja Cie proszę - nie podsuwaj Bednarzowi pomysłów, bo faktycznie może coś takiego zrobić.

Już widzę ten wywiad:

"Nie wydaje mi się, żebyśmy mieli problem z pozycjami w ataku i na bramce. Mamy bardzo zdolnego bramkarza - Michała Wróbla, który może też grać w napadzie, a zarabia tylko 10% tego co Parejko i Genkov razem wzięci. No i przede wszystkim - jest Polakiem, jest Wiślakiem, a to dla nas bardzo ważne."
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.11.2012 o godz. 21:05.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
zmięty
Member

Stary 04.11.2012, 19:58
Probierz zawalil przygotowania? A raczej Jastrzębski?

http://lutuj.wordpress.com/2012/11/0...-szef-podwora/
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów