The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 29 23,02%
osłabi 80 63,49%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,49%
Głosujących: 126. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
DeadOrAlive
Senior Member

Od: 03.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 03.09.2012, 11:26
Każdy to powie nie chcemy bednarza w Krakowie!!
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując
lazy
Senior Member

Od: 10.2003

Stary 03.09.2012, 11:27
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Lysa pala martwi sie ze Genkova trudno bedzie opchnac.
Haha, dokładnie.

Biedny syndyk. Piłkarze się nie sprzedają. Ojej.
To trzeba było zdobyć mistrza w zeszłym sezonie. A nie w marcu wysłać pół składu na poszukiwania pracy.
c.d.n.
Odpowiedz cytując
nemox007
Senior Member

Od: 10.2011

Stary 03.09.2012, 11:28
Popołudniowy Pisarz napisał(a):Wyświetl post
Ludzie przecież nikt normalny i taktowny tak nie powie, a zwłaszcza szpec od transferów,
Padłem
Odpowiedz cytując
krasny
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 03.09.2012, 11:34
OK. Pierwszy raz i oficjalnie napiszę, że mam dość tego gościa.
Jakby mi szef powiedział że jest mu przykro ze zostałem w firmie/klubie to bym stracił jakąkolwiek motywacje do pracy.

Co za PAŁA!

Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 03.09.2012, 11:58
nie płacze nad sytuacją w Klubie, cóż i takie czasy nastały...zresztą nie najgorsze, bo kiedyś było jeszcze gorzej, a i w przyszłości może być gorzej.

Gorzej, że ten łysy legionista, c..j to kwadratu, syndyk, likwidator, itp. popłęnia błąd za błędem - zamiast motywować, działać aby piłkarzom się chciało - to on .......i 3po3 każdego demotywując i wywalając z klubu.

Powinien uczyć się psychologi od trenera Podbeskidzia, który wczoraj w Lidze + Ekstra ważył każde słowo, każde... aby tylko swoich piłkarzy nie zdemotywować i publicznie nie oceniać/krytykować.

Do tego przypadek Kirma pokazuje, że on to prawo może i studiował, uczył się - ale w praktyce gówno wie i można go łatwymi fortelami przechytrzyć.

Reasumując Jacek B. nawet na dobrego syndyka, likwidatora się nie nadaje... swoimi działaniami naraża klub na starty finansowe, zamiast maksymalizować możliwe zyski robi wszystko, aby te zyski były najmniejsze. Jak się buc nie potrafi wypowiadać, to niech zamknie mordę i sprzedaje zawodników w zaciszu gabinetów, a do pracy z mediami oddeleguje Ochalika.
Po serii "sukcesów" Jacek B. powinien dziś zostać wyjebany z klubu.

Tak się zastanawiam, czy naszym najlepszym posunięciem transferowym i mobilizującym piłkarzy do lepszej pracy nie byłoby właśnie podziękowanie Panu Jackowi B.

Tak sobie myślę, że w przypadku Jacka B. powinny być trzy rozwiązania:
a) natychmiastowe zwolnienie
b) natychmiastowe zwolnienie
c) natychmiastowe zwolnienie

Zaczynam się zastanawiać czy Jacek B. nie odstrasza kibiców od przychodzenia na stadion bardziej niż swego czasu Patryk Małecki.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 03.09.2012 o godz. 12:32.
Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 03.09.2012, 12:03
nemox007 napisał(a):Wyświetl post
Ja bym zadał takie pytanie:
Panie Prezesie czy zdaje sobie Pan sprawę że kompletnie nie nadaje się Pan na dyrektora sportowego. Nie ma Pan żadnej wiedzy z tym związanej oraz kompletnie nie jest Pan akceptowany przez środowisko kibiców?

Kpina to co ten Bednarz robi. Tak sobie pomyślałem że skoro Smuda ma takie dobre stosunki z Cupiałem to gdyby Dyzma został trenerem to może i BC sypnie kasą?
Z Dyzmą jest tak, mówi że zrobi za pół ceny ale i gaże musi miec dużą. No i mi wciąż się nie podoba to, że w skorumpowanym sezonie prowadził Zagłębie (bo wątpię, żeby nie wiedział o handlu).

krasny napisał(a):Wyświetl post
OK. Pierwszy raz i oficjalnie napiszę, że mam dość tego gościa.
Jakby mi szef powiedział że jest mu przykro ze zostałem w firmie/klubie to bym stracił jakąkolwiek motywacje do pracy.

Co za PAŁA!
Nie ma się co dziwic, że piłkarze odpuszczają sobie później grę i wyniki są lipne. Jakby go podsumowac no zwykła Dupa z uszami.

Jacek pełni teraz rolę prezesa, a mi w wywiadach z nim brakuje pytań o sprzedaż biletów, dlaczego nawet to kuleje ? Ludzie chcą przyjśc na mecz a tutaj kolejki do kas takie, że ... w połowie meczu odpuszczają.
Ostatnio edytowane przez cfa : 03.09.2012 o godz. 12:06.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując
riv
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 03.09.2012, 12:18
Na pewno takie wywiady wpłyną pozytywnie na frekwencje na stadionie. "Sprzedajemy wszystko, co umie grać w piłkę ale przychodźcie na stadion w 30 tys luda bo walczymy o mistrzostwo!" Interesujące podejście do marketingu w kontekście zapełnienia stadionu...

Odpowiedz cytując
kolend
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 03.09.2012, 12:33
menadżerskich zdolności to on nie ma, bo jego przyjście do klubu zaczęło sie mniej więcej od:
- Witam państwa na zebraniu pracowników z zarządem. Firma jest w słabej kondycji finansowej. Chciałem poinformować, że nie przedłużymy wam kontraktów kończących się za kilka miesięcy. Tym, którzy mają dłuższe - zaproponujemy rozwiązanie obowiązujących. Jesteście za słabi i za dużo zarabiacie, weźmiemy tańszych i młodszych. A teraz proszę wracać do pracy, dajcie z siebie wszystko, pokażcie co potraficie w nadchodzących miesiącach, bo najbliższe wyniki są dla nas bardzo ważne!
a teraz:
Liczyłem, że odejdzie przynajmniej jeszcze trzech. Niestety zostali.widać kontynuacja dawnej retoryki, którą wprowadził od samego przyjścia,
Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 03.09.2012, 12:36
Lemur napisał(a):Wyświetl post
Twoja „twórczość” i intencje są tutaj doskonale znane, nie zatuszujesz niczego gadaniem na inne tematy. Od lat wspierasz każdą szkodliwą dla Wisły decyzje i ideę.
Na jakie "inne tematy" ( sorki ale bredzisz ... )
Szkodliwe było życie ponad stan bez solidnego stawiania na młodzież czego efekty mamy dzisiaj.
Możesz mówić: "wytrzymalibyśmy kilkanaście minut - Liga Mistrzów by była wszystko byłoby ok".
Może. Nie sądze aby na długo metę ale załóżmy ze byłoby....
Tylko że. kurna ...., nie wytrzymaliśmy ! .. ponadto w lidze graliśmy piach i skończył się sezon jak się skończył !
I jak nie kumasz faktu że właściciel postanowił urealnić wydatki, to nie masz więcej pojęcia o aktualnej sytuacji niż imiennik z Warszawskiego ZOO.

Lemur napisał(a):Wyświetl post
A co ja proponuję? Odsunięcie ludzi typu Bednarza, Probierza, Kapki i Rogali oraz postawienie na fachowców typu Petrescu czy Valckxa. ...........
No to sobie proponuj dalej mistrzów typu Petresku i Valcx.
Założę się że w tym sezonie TEN WŁAŚCICIEL nie postawi na żadnych tego typu szpeców.
Ty się dalej łudź ...

Co do moich intencji: pozostań w przekonaniu ze jestem zakamuflowaną V kolumną Legii W. i za 30 zł miesięcznie wypłacanych mi przez J. Bednarza likwiduje piękne koncepcje Lemurków sprowadzające się tego że ma być bogato, z rozmachem i światowo za pieniądze których nie ma. Pozostań w takim przekonaniu bo innej możliwości nie potrafisz sobie wyobrazić ...
................................[ tu coś było ale autocenzura w ostatniej chwili ....]
Ostatnio edytowane przez Grantar : 03.09.2012 o godz. 13:14.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując
cancer
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 03.09.2012, 12:39
Szkoda, że jakiś szejk nie zaintereował się Wisłą... Kraków to takie piękne miasto
Odpowiedz cytując
Luk_Biala_Gwiazda
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 03.09.2012, 12:50
Głośniej trzeba było drzeć hapy "Basałaj spierdalaj!" przy każdej możliwej okazji.. A teraz płacz..
Odpowiedz cytując
lazy
Senior Member

Stary 03.09.2012, 12:54
Grantar napisał(a):Wyświetl post
(...)

Co do moich intencji: pozostań w przekonaniu ze jestem zakamuflowaną V kolumną Legii W. i za 30 zł miesięcznie wypłacanych mi przez J. Bednarza likwiduje piękne koncepcje Lemurków sprowadzające się tego że ma być bogato, z rozmachem i światowo za pieniądze których nie ma. Pozostań w takim przekonaniu bo innej możliwości nie potrafisz sobie wyobrazić ...
................................[ tu coś było ale autocenzura w ostatniej chwili ....]
Kolego ty żyjesz dokładnie na odwrotnym biegunie tego wyimaginowanego świata.

Ciekawe, że jak ogłoszono likwidację Amber Gold to podniósł się ogólnopolski płacz i lament, a kiedy zaczyna się likwidacja naszej Wisełki to jeszcze się pojawiają tak naiwne komentarze.
c.d.n.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 03.09.2012, 13:05
Luk_Biala_Gwiazda napisał(a):Wyświetl post
Głośniej trzeba było drzeć hapy "Basałaj spierdalaj!" przy każdej możliwej okazji.. A teraz płacz..
Tak ? a to niby czemu ? Akurat Basalaj chcial zrobic tutaj duzo pozytywnego, niestety dosyc szybko sprowadzono go na ziemie - tak czy siak dla mnie byl to chwilowy moment normalnosci w tym klubie gdzie prawie kazdy robil to co do niego nalezy. Czy to przypadek, ze akurat za obu kadencji Basalaja osiagnelismy najwieksze sukcesy sportowe w erzec TF ?

rafalek napisał(a):Wyświetl post
Ale to też tamten kolega napisał. Że ludzie napier****li w Basałaja, to mają teraz... kraina mlekiem i miodem płynąca.
Racja, nie wyłapałem ironii.
Ostatnio edytowane przez dynek.pl : 03.09.2012 o godz. 13:41.
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
QBAS
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 03.09.2012, 13:10
QBAS napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że w najbliższym miesiącu, kiedy okno otwarte jest jeszcze m.in. w Rosji i na Ukrainie, nie sprzedamy Maora.. Stąpam mocno po ziemi i jakoś nie wierzę, że zostanie on jeszcze z nami długo.. Jakoś brak jest u niego przekonania o chęci gry dla Wisły co najmniej przez kilka sezonów. Od początku pojawiały się głosy, że chce możliwie szybko wyjechać do lepszego klubu.. No ale z drugiej strony trochę go rozumiem, bo dzisiejsza Wisła to już nie ten czołowy klub w kraju co kilka lat temu.. Choć z drugiej strony, także Maor trochę jest temu winien, bo jego gra nie zawsze dawała tyle zespołowi co np w pierwszym meczu sezonu z GKSem.
A jeśli mamy go sprzedawać to zróbmy przynajmniej to tak jak należy, a nie jak z Kirmem było. Gdyby sprzedać go po rundzie życia, dostalibyśmy pewnie coś 0,5 - 1 mln euro, a teraz poszedł za orzeszki.. Tak więc niech Melikson gryzie trawę, walczy dla Wisły, a jak uda się na nim górkę złociszy zarobić, niech "idzie do ludzi"
He, he.. nie zwykłem siebie cytować ale dokładnie o czymś takim pisałem wczoraj, o czym Bednarz powiedział dzisiaj. Niestety przyszłość rysuje się w czarno-białych kolorach. I nie chodzi o to, że MP nie będzie, że będziemy mieli mało punktów. Najgorsze jest to, że tak jak rośliśmy na glinianych nogach, tak teraz rozprzedajemy się bez głowy i nikt nie myśli racjonalnie na jakich fundamentach (np inwestycja w bazę, młodzież - plan na 3-5 lat) ma powstać "nowa Wisła". Liczy się tylko to ile zarobimy na transferze zawodników do końca roku..
Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member

Stary 03.09.2012, 13:11
lazy napisał(a):Wyświetl post
Kolego ty żyjesz dokładnie na odwrotnym biegunie tego wyimaginowanego świata.
To chyba dobrze ...

Ty wolisz być na biegunie "wyimaginowanym"

Ciekawe, że jak ogłoszono likwidację Amber Gold to podniósł się ogólnopolski płacz i lament, a kiedy zaczyna się likwidacja naszej Wisełki to jeszcze się pojawiają tak naiwne komentarze.
Porównanie ni w kij ni w oko.
Nie bardzo rozumiem ... na czym polega moja naiwność ?
1. na tym że wierzę w brak kasy ? czyli kasa jest tylko zjada ją Bednarz i Kapka ?
2. na tym że wierzę w możliwość zbudowania nowej mocnej Wisły w oparciu o aktualne możliwości klubu (młodzież + 2-3 naprawdę mocnych zakupionych) ?

No może mój optymizm co do pkt 2 przesadny ale i tak mniej to naiwne niż liczenie ze jutro przyjdzie "Petrescu".
Ostatnio edytowane przez Grantar : 03.09.2012 o godz. 13:17.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 03.09.2012, 13:21
Adendum do naszej dyskusji ze szprotsonem o Łysym:

Jacek Bednarz napisał(a):
Co ze szkoleniem? Wisła nie przedłużyła umowy z Witoldem Lisem, koordynatorem szkolenia, którego ściągnął Stan Valckx.

Jacek Bednarz: Nie oceniam jego pracy źle, ale za jego czasów nie stało się nic, co by nie działo się wcześniej. Nie było nas stać na to, żeby wywrócić wszystko do góry nogami. Zresztą uważam, że klub nie poradził sobie wówczas medialnie z krytyką szkolenia i braku akademii. A rzeczywistość jest zupełnie inna. Nie twierdzę, że mamy rzeszę świetnych piłkarzy w wieku 15-20 lat, ale nagle między majem a sierpniem okazało się, że w klubie jest około dziesięciu młodych, którzy mogą zaistnieć. Wcześniej nikt o tym nie wiedział.
Pisałem coś o tym ,że tylko debil może oceniać szkolenie młodzieży po pół roku. No i proszę.

Ogólnie - brak słów po tym wywiadzie.

Grantar - bredziłeś. Wszyscy już to widzą - po działaniach Łysego i wynikach zespołu. Zachowaj resztki godności i zamilcz. Inaczej cała frustracja wkrótce skupi się na Tobie.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Stary 03.09.2012, 13:23
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Tak ? a to niby czemu ? Akurat Basalaj chcial zrobic tutaj duzo pozytywnego, niestety dosyc szybko sprowadzono go na ziemie - tak czy siak dla mnie byl to chwilowy moment normalnosci w tym klubie gdzie prawie kazdy robil to co do niego nalezy. Czy to przypadek, ze akurat za obu kadencji Basalaja osiagnelismy najwieksze sukcesy sportowe w erzec TF ?
Też mam podobne zdanie co kolega. Nie wiem dlaczego tak Basałaja srogo oceniano ale w porównaniu z Bednarzem to był czysty diament. Miał tam jakąś koncepcję której mu nie pozwolono dokończyć a może po prostu nie był jej ł w stanie dokończyć przy krewkim Cupiale.
Odpowiedz cytując
rafalek
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 03.09.2012, 13:26
Ale to też tamten kolega napisał. Że ludzie napier****li w Basałaja, to mają teraz... kraina mlekiem i miodem płynąca.

Co do Bednarza, to ja jak tylko się dowiedziałem, że przychodzi, czułem że coś tu musi śmierdzieć i niestety nie myliłem się. Szkoda, że na naszych oczach następuje koniec ery Wielkiej Wisły. No ale cóż, trzeba przetrwać..
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując
radek2323
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 03.09.2012, 13:28
Najgorsze jest to ze z Bednarzem nie zrobimy nic !!! taka prawda Basalaj przynajmniej probowal ....
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!

Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując
lazy
Senior Member

Stary 03.09.2012, 13:33
Grantar napisał(a):Wyświetl post
To chyba dobrze ...

Ty wolisz być na biegunie "wyimaginowanym"

(...)
To nie biegun jest wyimaginowany. Przeczytaj jeszcze raz.

@Złote Myśli Syndyka Jacka Bednarza
Zresztą uważam, że klub nie poradził sobie wówczas medialnie z krytyką szkolenia i braku akademii. A rzeczywistość jest zupełnie inna.

Klub nie poradził sobie medialnie? Czy on autoryzuje wywiady. Mamy to rozumieć, że brak akademii jest faktem li tylko medialnym?
Ostatnio edytowane przez lazy : 03.09.2012 o godz. 13:38.
c.d.n.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 03.09.2012, 13:39
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Adendum do naszej dyskusji ze szprotsonem o Łysym:

Pisałem coś o tym ,że tylko debil może oceniać szkolenie młodzieży po pół roku. No i proszę.
A gdzie Ty w tym wywiadzie widzisz ocenianie wyników szkolenia? czy Bednarz mówi coś o efektach pracy Lisa? Mówi wyraźnie, że nie działo się nic czego nie było wcześniej... Widocznie Lis nie wprowadził zmian w systemie szkolenia i uznano jego obecność za niepotrzebną? Ja np nie wiem jak wyglądała zmiana w szkoleniu młodzieży za czasów Lisa - może jest ktoś, kto może coś powiedzieć na ten temat?

Klub nie poradził sobie medialnie? Czy on autoryzuje wywiady. Mamy to rozumieć, że brak akademii jest faktem li tylko medialnym?
Bednarz zapewne miał na myśli, ze klub nie potrafił wybrnąć z twarzą z tych zarzutów bo wg Bednarza szkolenie młodzieży w Wiśle jest na takim poziomie jak w innych polskich klubach oprócz Legii (chyba w lidze + tak kiedyś mówił). Tak ja to przynajmniej odbieram. Swoją droga mógłby mówić jaśniej, bo można jego wypowiedzi interpretować na tysiąc sposobów...
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 03.09.2012 o godz. 13:44.
Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member

Stary 03.09.2012, 13:40
No tak jak się spodziewali wszyscy kibice po przybyciu Bednarza może być tylko gorzej,raz nas w gówno wpakował to i drugi raz to robi,przykro patrzeć co się dzieje z Wisłą,cały dorobek prestiżu idzie w ....u.
Bednarz zapowiada sprzedaż najlepszego gracza,w taki sposób chce naprawić Wisłe ? Chavez out Melikson Out

Czas aby pan Cupiał poszedł po rozum do głowy

Z WARSZAWY ŁYSEGO WYJEBALI,CZAS WYJEBAĆ GO Z KRAKOWA !!! (Przepraszam za słowa ale ciężko patrzeć na to co obecnie się dzieje w naszym klubie)

PS:Coś pan Bednarz za bardzo się rządzi bo sprawa przydatności zawodników powinna być tylko i wyłącznie sprawą trenera Probierza
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 03.09.2012 o godz. 13:47.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 03.09.2012, 13:40
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Też mam podobne zdanie co kolega. Nie wiem dlaczego tak Basałaja srogo oceniano ale w porównaniu z Bednarzem to był czysty diament. Miał tam jakąś koncepcję której mu nie pozwolono dokończyć a może po prostu nie był jej ł w stanie dokończyć przy krewkim Cupiale.

taaakkk było ok, ale jakim kosztem, TO CO OBECNIE SIĘ DZIEJE W KLUBIE JEST NASTĘPSTWEM DZIAŁAŃ BASAŁAJA. od prezesa można wymagać aby wiedział na co i ile kasy idzie, że nagle jest BIDA i NĘDZA to wina kogo...

CUPIAŁ kasy nie daje i jest jak jest, proste jak drut... ale masa jest tu znawców, którzy twierdzą, że jesteśmy możni tylko Bednarz złe ruchy robi....

Jedyne na co możemy czekać to na zmianę humoru Cupiała (jeśli taka nastąpi), może przestanie mu się podobać przegrywanie na R22 ze średniakami (choć Polonia ma dzień dzisijeszy ma lepszy skład od nas ) i dokupi kogoś, na nic innego nei można liczyć. TYLKO na to co było wcześniej...

Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member

Stary 03.09.2012, 13:42
To nie biegun jest wyimaginowany. Przeczytaj jeszcze raz.
No ale jakie ma znaczenie na jakim biegunie jestem jeśli to "świat" jest wyimaginowany ?
Prawdopodobnie chciałeś napisać że ja żyję na drugim biegunie świata (wyimaginowanym w stosunku do tego realnego).
Można było prościej.
Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member

Stary 03.09.2012, 13:55
Aha wiadomość dnia z tego wywiadu,była kasa na Sikorskiego nie było dla Brożka
Mam nadzieje że szanowany przez nas właściciel Bogusław Cupiał wkońcu się zainteresuje klubem,jestem pewien że chce dla Wisły jak najlepiej ale w tej chwili idzie to w kierunku katastrofy.

Czas pożegnać na zawsze pana Jacka Bednarza,potrzebny jest ktoś nowy z doświadczeniem
Długi same się nie tworzą,czas aby i pan Cupiał znalazł trochę czasu żeby kontrolować to co się robi z jego kasą,bo bez dwóch zdań jest ona rozpieprzana na prawo i lewo a drużyne jaką mamy każdy widzi

PS:Co do trenera Probierza myślę że powinien zostać przynajmniej do końca rundy a w przerwie zobaczymy gdzie jest Wisła,czy nadal będziemy mieli szanse na Mistrzostwo,jeśli tak to konieczne będą mocne wzmocnienia już źimą !

Pan Bednarz jest pierwszy do wylotu i to od zaraz
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 03.09.2012 o godz. 13:59.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 03.09.2012, 15:14
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieje że szanowany przez nas właściciel Bogusław Cupiał wkońcu się zainteresuje klubem,jestem pewien że chce dla Wisły jak najlepiej ale w tej chwili idzie to w kierunku katastrofy.

Pan Bednarz jest pierwszy do wylotu i to od zaraz
Z tego wywiadu Bednarza dla PS można wnioskować, że Cupiał się Wisłą już znudził i nie jest zainteresowany inwestowaniem w jej sukces. Tak naprawdę nie ma nic gorszego niż niezainteresowany swoim "projektem" prezes, w dodatku gdy stanowiska zarządzające są obstawione przez osoby nienadające się do tego. Będzie następowała (w sumie to już jest) powolna rozbiórka tego co było niezależnie od tego jakie są postawione plany do realizacji, bo po prostu osoby zarządzające tym pozostawione są same sobie i przecież same się nie zwolnią? A Cupiała to już wszystko delikatnie ujmując pierd*li. Do Bednarza też nie ma co się w sumie czepiać bo ma nakreśloną z góry politykę, sprzedać co się da jednocześnie wciskając ludziom kit, że gramy o Mistrza tylko po to, żeby trochę więcej kasy skapnęło. Obecnie to jest idealne stanowisko dla niego, wiec nie ma co go wywalać Jedyną dla nas nadzieją jest sprzedaż Wisły komuś kto się nią zainteresuje i poukłada od nowa od strony zarządzania. Nie musi to być żaden szejk sypiący kasą na lewo i prawo, mi wystarczy środek tabeli i normalność w klubie. Może by wtedy nawet sprzedaż internetową wprowadził?
Odpowiedz cytując
Krotochwila
Senior Member

Stary 03.09.2012, 15:39
Nie myślałem, że kiedykolwiek to napiszę, ale...
Wydaje się, że w obecnej konfiguracji Probierz-Bednarz-Cupiał, Smuda może okazać się...hm, "pomocny".
Bednarz pożegnałby się z posadą w tempie ekspresowym a Smuda, kto wie, może korzystając z bardzo bezpośredniego kontaktu jaki ma z Cupiałem, byłby w stanie namówić go na sypnięcie groszem w przerwie zimowej. Cholera wie.

K...a co za czasy.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 03.09.2012, 15:49
Krotochwila napisał(a):Wyświetl post
Wydaje się, że w obecnej konfiguracji Probierz-Bednarz-Cupiał, Smuda może okazać się...hm, "pomocny".
Pomocny na krótką chwile, załóżmy - wchodzi Smuda, Cupiał sypnie coś dla swojego przyjaciela, ale koniec końców i tak go wy.......i szczególnie, że jest on trenerem słabym i wcześniej czy później zaliczy większą wpadkę. Smuda zostaje zwolniony i wracamy do punktu wyjścia (dzisiaj).
Odpowiedz cytując
Krotochwila
Senior Member

Stary 03.09.2012, 15:51
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Pomocny na krótką chwile, załóżmy - wchodzi Smuda, Cupiał sypnie coś dla swojego przyjaciela, ale koniec końców i tak go wy.......i szczególnie, że jest on trenerem słabym i wcześniej czy później zaliczy większą wpadkę. Smuda zostaje zwolniony i wracamy do punktu wyjścia (dzisiaj).
Pełna zgoda. Stąd cudzysłów w słowie "pomocny".
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując
MichaelMyers
Senior Member

Od: 01.2012

Stary 03.09.2012, 15:57
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Wazne zeby zdazyl sprowadzic kilku niezlych pilkarzy zanim Wisla sie calkiem rozpadnie, co trzeba Smudzie przyznac, ze mial do tego oko i nie byli to goscie specjalnie drodzy.Jednak nie bardzo to widze, Cupial musial by zmienic decyzje.Dlatego nie wracalibysmy do dzisiaj, bo teraz wracamy do poczatku sezonu 2010/2011 i doszlo do tego, ze mamy problem ze skompletowaniem 11-tki przed meczem.Porazka z Polonia nie byla zadna niespodzianka ani wpadka dla mnie.

serek.c2 - Ty przestan robic za stojak na mikrofon Bednarza, gdyby mu przeszkadzaly te opinie to sam by na nie odpowiadal.Zobaczysz, gdzie Wisla bedzie za rok z jego pomyslami i kto tu bedzie gral.Bednarz pracuje za spore wynagrodzenie i on doskonale zdaje sobie sprawe co robi i jak bedzie krytykowany, ale woli miec prace niz twarz, nie dziw sie ludziom, ze sa wsciekli.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 03.09.2012 o godz. 16:19.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów