The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 29 23,02%
osłabi 80 63,49%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,49%
Głosujących: 126. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Gwiaździsty
Senior Member

Od: 04.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 25.06.2012, 13:57
Koko koko euro spoko już sie kończy. Teraz lepiej się przygotować na czas wielkiej smuty w lidze i to we wszystkich klubach. Dobrze to już było. Teraz bida z nędzą i rachunki do płacenia po skończonej imprezie. Puchary to będą takie jak gra reprezentacji PZPN-u na Euro.
Odpowiedz cytując
Baala
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 25.06.2012, 13:58
Najbardziej mnie boli jeszcze obecność Garguły w tym klubie. Bednarz się decyzją o pozostawieniu Garguły sk***ł siebie i niestety klub. Prawda jest brutalna gdyby Bednarz miał jakąś sumę, albo jakiś pomysł jak Gargułe zastąpić to tego pana by nie było w klubie. Bednarz jednak szmaci nasze barwy gościem zamieszanym w korupcję tylko dlatego, bo nie wie jak go zastąpić i chce uratować własne du*sko.

Dodatkowo jeśli to już właściwie koniec okna to trzeba stwierdzić, że skład mamy dużo słabszy niż w zeszłym roku. Słabsi piłkarze, kilka dziur w składzie, mniejsza kadra i że tak powiem dodatkowy rok na karku, gdzie dla niektórych będzie to pewnie mocnym obciążeniem jak w przypadku Ilieva. Jedyna nadzieja w Probierzu.
Stawiam miejsce w lidze w granicach 6-5.
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest

Stary 25.06.2012, 14:01
Cytat:
Wypożyczenie do Kolejarza Stóże tylko świadczy o tym, że był to słaby piłkarz, nie nadający się do gry na odpowiednim dla Wisły poziomie.
Wypożyczony zawodnik ma przede wszystkim grać regularnie i to jest ideą wypożyczenia. W ekstraklasie większość klubów woli postawić na sprawdzonych wycinaczy lub promować swoich chłopaków bo raz że Chrapka raczej nie znają, dwa edukowanie zawodnika, który docelowo i tak ma wrócić do Wisły raczej nie leży w interesie tych klubów. Dlatego lepiej znaleźć klub słabszy gdzie Chrapek będzie miał większa gwarancję gry niż wypożyczać go np do klubów walczącego o utrzymanie takiego jak ŁKS.

Uważam że warto postawić na Chrapka, ma niezły przegląd pola, dobrą technikę, potrafi rzucić fają piłkę, gra obok takich pilkarzy jak Małecki, Ileiv, Melikson, Wilk może podnieść znacząco jego umiejętności.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 25.06.2012 o godz. 14:04.
Odpowiedz cytując
Ravers
Senior Member

Od: 04.2010

Stary 25.06.2012, 14:01
Może po prostu nie mamy pieniędzy na sprowadzenie kogokolwiek w miejsce Garguły?
Odpowiedz cytując
Po prostu Wiślak
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 25.06.2012, 14:04
szprotson napisał(a):Wyświetl post
skoro w sezonie 2009 został włączony do 1 druzyny majać 17 lat, to masz racje. Trenerzy nei widzieli w nim piłkarza hahahahahahahaha, powołali go dla jaj!
I swoją postawą na treningach przekonał ich do siebie na tyle, że woleli postawić na pozostawienie Bruda, niż jego. Tak, musiał być diabelnie błyskotliwy i utalentowany

A co do samych powołań do kadry I zespołu, "powołania dla jaj" też się zdarzają. Najlepszym przykładem włączenie przez Probierza i Bednarza piątki wynalazków z ME pod koniec ostatniego sezonu. Tak, postawienie bodajże na takiego Stanka miało niesamowicie merytoryczne uzasadnienie!

Oldpara napisał(a):Wyświetl post

Na papierze Sikorski, Dudu, Głowacki, Miśkiewicz, Quioto, Burliga > Biton, Lamey, Palijic, Kurto, Diaz, Jirsak czyli dużyna została wzmocniona
To ma być jakiś niesmaczny dowcip? "Jaja" jak widać ostatnio są u nas w modzie...
Ostatnio edytowane przez Po prostu Wiślak : 25.06.2012 o godz. 14:08.
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 25.06.2012, 14:11
laxa napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumie jak można oceniać kogoś przed rozegraniem choćby jednej rundy w naszym klubie, no chyba że jesteście ekspertami i tylko jakimś dziwnym trafem nie pracujecie dla Wisły lub dużo lepszych klubów.....
a) Dlatego że nic nie wskazuje na to że to dobry zawodnik (krótki kontrakt, słaby sezon,przychodzi z rezerw klubu TE)
b) Nasi 'eksperci' zatrudniający tego zawodnika 'dziwnym trafem nie pracują dla dużo lepszych klubów'
c) jest to transfer łatający dziurę, bezgotówkowy
d) statystycznie, raz na sezon kontraktujemy 'piłkarską kupę'. Więc jak nie on to kto?

Jedyne czego można 'nam' zarzucić to to ze 'nie daje się mu szansy'. Tyle ze pojawia się pytanie: kim będziemy jak nasza polityka będzie polegać na 'dawaniu szans'.
Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 25.06.2012, 14:15
Po dzisiejszych doniesieniach mam jedno nazwisko w głowie ... już wspominałem o nim, nazywa się Seweryn Gancarczyk ! Lewy obrońca o którym nikt nie pisał.
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest

Stary 25.06.2012, 14:15
Cytat:
I swoją postawą na treningach przekonał ich do siebie na tyle, że woleli postawić na pozostawienie Bruda, niż jego. Tak, musiał być diabelnie błyskotliwy i utalentowany
Widziałeś kiedyś jak gra Chapek, że udzielasz się w tej kwestii ? Czy Twoja kwestia bazuję na zasadzie Chrapek poszedł grać do Kolejorza, a Brud nie ?
Odpowiedz cytując
Baala
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 25.06.2012, 14:18
laxa napisał(a):Wyświetl post
Sikorskiemu nie udało się strzelić bramki w 467 minut, ale np. taki Dwaliszwili strzelił tylko 3 (w tym 1 z karnego) w przeciągu 1049 minut, co daje mu średnią - 1 gol na 350 minut.
To tylko obrazuje, że w Polonii miał najgorsze statystyki i mam nadzieję, że dotyczy to również naszego nowego zawodnika.
Może kogoś byś nabrała, ale naprawdę na tym forum znajdują się osoby które oglądają Ekstraklase i wiedzą, że Dwaliszwili w zeszłej rundzie to był najlepszy zawodnik Polonii mający dodatkowo jeszcze 4 asysty. Zresztą po co ja będę odpisywał na te bzdury. Wejdz na forum Poloni to sie dowiesz co kibice oglądający Sikorskiego i Dwaliszwiliego na codzień sądzą o nich.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 25.06.2012, 14:22
Po prostu Wiślak napisał(a):Wyświetl post
Powiedz mi teraz kim Ty jesteś ze znasz zamiary trenerów Wisły Kraków? Nie wiem, jesteś tym z EZO TV co wrózy i to sobie z fusów wyciągnałes czy jak?
Na żadnym treningu nie byłeś a mówisz cos o postawie na treningach? rozumiem ze to twoja dedukcja, ale to jest pilka nozna a nie zadania analityczne.
Brud jest 3 lata starszy powołanie go na przykłąd jest słabe, no ale Ty tego nie zrozumiesz.

Cytat:
Wypożyczenie do Kolejarza Stóże tylko świadczy o tym, że był to słaby piłkarz
Brożki też w jego wieku były na wypozyczeniach, no ale to słąbi piłkarze niegodni Wisły Kraków. Tak samo jak Patryk Małecki.
Z pamięci doliczę bardzo słabego Artura Jędrzejczyka wypozyczonego do Kielc, napasnik z Zabrza Makumba tez był tam wypozyczony z Łęcznej a wcześniej w Widzewie sie nie złapał.Burliga tak samo, Magiera tak samo słąby bo był na wypozyczeniu w ŁKS z Zabrza i takich przykładów jest multum. Wszyscy słabi :O
Jest taka liga, w Anglii, też tam grają w piłke i tam wypozyczenia to normalna rzecz, bo dla piłkarz najwazniejsze jest by ciągle grać a nie siedziec na ławce, no ale skoro 17 latek sie nie przebił do kadry wtedy mistrza kraju to znaczy ze jest słaby co nie?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 25.06.2012, 14:26
Nie wiem skąd to larum. Przecież naszym podstawowym napastnikiem jest Genkov a Sikorski to tylko uzupełnienie składu.
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 25.06.2012, 14:31
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem skąd to larum. Przecież naszym podstawowym napastnikiem jest Genkov a Sikorski to tylko uzupełnienie składu.
Larum stąd że kiedyś wyjdzie na murawę i będzie musiał zagrać. Ot, prozaiczne wyjaśnienie.
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 25.06.2012, 14:35
Nie wiem czy s1mone oglądał konferencję prasową, ale z niej ewidentnie wynika, że w przyszłym sezonie nie będziemy grali systemem 4-5-1, tylko prędzej 4-4-2 bądź 4-3-3. I Sikorski często będzie miał okazję się "wykazać". Także to piłkarz, który może być szykowany na pierwszy skład...
Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 25.06.2012, 14:47
Nie widzę 4-3-3 z obecną kadrą.
Odpowiedz cytując
szczepans21
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 25.06.2012, 15:06
wyluzjcie ludzie i dajcie im szanse ... jest dziura w budżecie i trzeba najpierw finanse ratować a nie transfery na miliony
Odpowiedz cytując
Po prostu Wiślak
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 25.06.2012, 15:09
Szprotson napisał(a):
Powiedz mi teraz kim Ty jesteś ze znasz zamiary trenerów Wisły Kraków? Nie wiem, jesteś tym z EZO TV co wrózy i to sobie z fusów wyciągnałes czy jak?
To Ty nie odróżniasz przeszłości od przyszłości? Fakt, to wiele wyjaśnia… Ja cały czas mówię o tym, co trenerzy zrobili i zdecydowali ws. Chrapka, a nie, co dopiero zrobią

Szprotson napisał(a):
Na żadnym treningu nie byłeś a mówisz cos o postawie na treningach?
A któż Ci to objawił? W tamtym okresie byłem na wielu treningach Wisły. Na żadnym Chrapek nie pokazał nic nadzwyczajnego. Podobnie jak we wspomnianym przeze mnie meczu Kolejarz-Warta. Ale to akurat nie ma znaczenia, bo nie jest żadną przesadą, tylko faktem, że na tych treningach Chrapek nie pokazał nic, co sprawiłoby, iż trenerzy chcieliby go mieć na dłużej w kadrze pierwszego zespołu Wisły.

Szprotson napisał(a):
Brożki też w jego wieku były na wypozyczeniach, no ale to słąbi piłkarze niegodni Wisły Kraków. Tak samo jak Patryk Małecki.
A widzisz różnicę między grającym niegdyś w ekstraklasie GKS Katowice, czy Zagłębiem Sosnowiec, a występującym o szczebel niżej Kolejarzem Stróże?

Szprotson napisał(a):
Z pamięci doliczę bardzo słabego Artura Jędrzejczyka wypozyczonego do Kielc, napasnik z Zabrza Makumba tez był tam wypozyczony z Łęcznej a wcześniej w Widzewie sie nie złapał.Burliga tak samo, Magiera tak samo słąby bo był na wypozyczeniu w ŁKS z Zabrza i takich przykładów jest multum. Wszyscy słabi :O

Poza Jędrzejczkiem – jak najbardziej słabi. Właśnie udowodniłeś, dlaczego wypożyczenia nie muszą z nikogo zrobić dobrego piłkarza, godnego gry w Wiśle.
Odpowiedz cytując
fabio
Member

Od: 08.2005

Stary 25.06.2012, 15:11
I czemu lamentujecie ? Ja wierze że Probierz to ladnie poukłada i bedzie niesamowicie dobrze, trzeba być dobrej myśli, bo nic innego nie zostało. Chyba że przyjdzie Franek KOKO Smuda.
Odpowiedz cytując
Sylwek1906
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 25.06.2012, 15:18
Ale dlaczego ty od razu stawiasz gościa na straconej pozycji? Ma dopiero 20 lat, gdzie w Polsce zawodnik 25 letni jest jeszcze młody. Trzeba dać mu szanse, zagrał 30 meczów w sezonie w drużynie, która zajęła 4 mejsce w lidze, a mogła wyższe gdyby nie to że zwyczajnie odpuścili końcówkę patrząc na możliwości realistycznie na pewno mu coś to dało. Jest zawodnik za któego nic nie płacimy to dlaczego od razu go skreślać?
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 25.06.2012, 15:18
Nie ma co - sciagajac napastnika, ktory strzelil tylko 6 bramek w ciagu dwoch sezonow to wzmocnienie na walke co najwyzej o srodek tabeli
Odpowiedz cytując
DevilMayCry
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 25.06.2012, 15:32
Zazwyczaj nie komentuję transferów dopóki nie rozegrają tych kilku spotkań w sezonie. Ale przy tyym Sikorskim nie wiem co mam myśleć... Koleś nie potrafi strzelić bramki przez cały sezon (zasłynął jedynie tym, że w meczu z GKSem Bełchatów nie trafił do pustej bramki z metra), i on trafia do Wisły? Ehhh widzę, że środek tabeli w tym sezonie niczego nie nauczył...
"... sposób na życie miał chłopak bardzo prosty, regularnie palił za sobą wszystkie mosty, łączące jego życie z naszym światem, więc nie próbujcie twierdzić, że był wariatem... Bo był ....a normalny!!!..."

Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 25.06.2012, 15:38
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Koko koko euro spoko już sie kończy. Teraz lepiej się przygotować na czas wielkiej smuty w lidze i to we wszystkich klubach. Dobrze to już było. Teraz bida z nędzą i rachunki do płacenia po skończonej imprezie. Puchary to będą takie jak gra reprezentacji PZPN-u na Euro.
Oj tam... Będzie chodziło na R22 jakieś 6-7 tysięcy czyli tyle ile życzył sobie Małecki oraz jego fani. Wielu zgodnie twierdzi, że wtedy atmosfera jest najlepsza (np. mecz z Ruchem) więc myślę, że dla wielu następuję okres tak wielkiej szczęśliwości jakiej już dawno nie zaznali

Ravers napisał(a):Wyświetl post
Nie przekreślałbym Sikorskiego
Nie przekreślałbym Boguskiego
Ostatnio edytowane przez thechris : 25.06.2012 o godz. 15:54.
Odpowiedz cytując
kriswisla
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 25.06.2012, 15:46
onet puscił jakiegos niusa ze niejaki heracles almelo chce Jaliensa, oby to byla prawda 12druzyna z ligi holendreskiej
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 25.06.2012, 15:48
Mnie zastanawia w jaki sposób Probierz chce grać 4-3-3 skoro my nie mamy środkowych pomocników

Pareiko (Miśkiewicz) - Jovanovic (Burliga), Głowacki (Czekaj), Chavez (Bunoza), - Sobol (Brud..?), Melikson? (Garguła?), Wilk (Chrapek?) - Małecki (Quioto), Genkov (Sikorski ), Iliev (Kirm)

+Boguski, Jaliens...

Zapowiada się "ciekawy" sezon
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
ociec Ciemka
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 25.06.2012, 15:50
DevilMayCry napisał(a):Wyświetl post
Zazwyczaj nie komentuję transferów dopóki nie rozegrają tych kilku spotkań w sezonie. Ale przy tyym Sikorskim nie wiem co mam myśleć... Koleś nie potrafi strzelić bramki przez cały sezon (zasłynął jedynie tym, że w meczu z GKSem Bełchatów nie trafił do pustej bramki z metra), i on trafia do Wisły? Ehhh widzę, że środek tabeli w tym sezonie niczego nie nauczył...
Nie przychodzi dla wymienionych przez Ciebie "zalet", przychodzi, bo potrafi wychodzić na pozycję i wie, że Ordnung muss sein. Tak przynajmniej twierdzi Probierz. Michał Probierz.
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 25.06.2012, 15:59
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy s1mone oglądał konferencję prasową, ale z niej ewidentnie wynika, że w przyszłym sezonie nie będziemy grali systemem 4-5-1, tylko prędzej 4-4-2 bądź 4-3-3. I Sikorski często będzie miał okazję się "wykazać". Także to piłkarz, który może być szykowany na pierwszy skład...
Oglądnąłem po napisaniu posta.

Jeśli będzie grał dobrze i fajnie się prezentował w okresie przygotowawczym to pewnie będzie grał w pierwszym składzie, jak nie to szybko wyląduje na ławie. Sam fakt podpisania jedynie rocznego kontraktu jest dla mnie znamienny.

Jeśli zaś idzie o samą konferencję i prezentację zawodnika, to co, mieli przy Sikorskim powiedzieć, że jest szykowany jako zmiennik? Takich rzeczy się nie mówi, niech Daniel powalczy o plac, przyszedł do nas za darmo, znając Bednarza pieniądze ma do podniesienia z murawy. Jeśli się nie sprawdzi po sezonie odejdzie. Ryzyko praktycznie żadne. Z nominalnych napastników mamy Genkowa i Qioto, do tego są ofensywnie usposobieni Iliev, Małecki i Melikson, którzy mogą grać bocznego napastnika w systemie 4-3-3. Jeśli Sikorski nie będzie w formie to raczej grał nie będzie. Tylko tyle i aż tyle, wszystko zależy od niego - i to było główne lekko zakamuflowane przesłanie tej konferencji.

Z resztą Probierz powiedział, że będzie chciał grać 2 lub 3 napastnikami lub 1, w zależności od meczu, przeciwnika i stawki. Mi się takie stawianie sprawy podoba, bo granie 1 napastnikiem cały sezon w lidze nie jest wg mnie najlepszym pomysłem.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 25.06.2012 o godz. 16:05.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 25.06.2012, 16:31
a propos Siergieja i Sobola za 90minut.pl

Cytat:
W najbliższym czasie nowe kontrakty z Wisłą powinni podpisać Radosław Sobolewski oraz Sergei Pareiko.
Co do Sikorskiego, tacy piłkarze z dala od Wisły chłop z zerowym dorobkiem goli.Łysy pewnie myśli,ze wypali.Ciekawi mnie czy Probierz go chciał czy mu na siłę go wepchnęli...

P.s żartobliwie

Nowy playmaker z lewej od Czarka Wilka
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 25.06.2012 o godz. 16:45.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 25.06.2012, 16:33
Zobaczymy, co Probierz zrobi z tej ekipy, ale moim zdaniem możemy bardziej czuć się kandydatem do spadku, niż do osiągnięcia jakiegoś sukcesu. Także Panowie i Panie, spiąć pośladki i chodzić na mecze, wypełniać trybuny, bo obecnie chyba jedynie to jest w stanie pomóc naszej drużynie.
Odpowiedz cytując
wierny
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 25.06.2012, 16:36
Ja jestem dziwnie spokojny, że Sikorski pozytywnie zaskoczy. A po artykule weszło jestem niemal pewny, że tak będzie.
Aha, wolicie mieć Sikorskiego czy zamiast niego Saganowskiego?
Odpowiedz cytując
snyrting
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 25.06.2012, 16:48
wierny napisał(a):Wyświetl post
Ja jestem dziwnie spokojny, że Sikorski pozytywnie zaskoczy. A po artykule weszło jestem niemal pewny, że tak będzie.
Aha, wolicie mieć Sikorskiego czy zamiast niego Saganowskiego?

To trochę jak wybór między dżumą a cholerą.

Sikorski może pozytywnie zaskoczyć tylko jeżeli będziemy mieli niziutkie oczekiwania. Tak jest w moim przypadku więc nawet jeśli strzeli jedną bramkę przez cały sezon, to uznam to za sukces.

Całe szczęście, że cała liga w tym okienku transferowym szuka wzmocnień po śmietnikach. W przeciwnym wypadku bałbym się o naszą pozycję w tabeli.
Brak transferów z klubu będzie najlepszą informacją.
Odpowiedz cytując
laxa
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 25.06.2012, 16:55
Baala napisał(a):Wyświetl post
Może kogoś byś nabrała, ale naprawdę na tym forum znajdują się osoby które oglądają Ekstraklase i wiedzą, że Dwaliszwili w zeszłej rundzie to był najlepszy zawodnik Polonii mający dodatkowo jeszcze 4 asysty. Zresztą po co ja będę odpisywał na te bzdury. Wejdz na forum Poloni to sie dowiesz co kibice oglądający Sikorskiego i Dwaliszwiliego na codzień sądzą o nich.
Ja też oglądam ligę i wiem, że Dwaliszwili po Rudnievie to najlepszy napastnik jaki grał w tamtym sezonie w T-Mobile Ekstraklasie i nie muszę czytać forum Polonii aby być o tym przekonany. Co nie znaczy, że miał on jedną z najgorszych średnich w swojej karierze od pięciu lat (http://www.90minut.pl/kariera.php?id=15138).

Dla tego nie skreślam Sikorskiego przed rozegraniem rundy jesiennej w naszym klubie. Nie on pierwszy i ostatni nie trafił do pustej bramki oraz nie odpalił w danym klubie.
Jeśli możliwości naszego klubu są takie a nie inne, to przyjmuję je, a z krytyką na razie wstrzymam się.
Czesław Michniewicz : Wszyscy ci, którzy dziś bez opamiętania - łącznie z niektórymi zawodnikami Wisły - krytykują Petrescu, po pewnym czasie zrozumieją, że właśnie mieli okazję przez dziewięć miesięcy dotknąć prawdziwego zawodowstwa bez konieczności wyjazdu z kraju.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów