The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Grzadq
Senior Member

Od: 09.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 22.06.2012, 20:02
A moim zdaniem właśnie spieprzyli. Dużo, duuuużo za szybko. Jak sobie nawet pod nosem podśpiewuje to "sportowy, sportowy, sportowy" obślinić się można co najwyżej. Bębny za szybko. Do poprawki IMHO

*Potencjał jest.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 22.06.2012, 22:38
Swietny mecz, na prawde godny cwiercfinału. Zakonczyl sie tak jak miał - Niemcy w połfinale i czekaja na swojego rywala. Anglia i Wlosi juz niech sie boją
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 22.06.2012, 22:59
Policjantka niczego sobie.
W sumie bez emocji pomimo tylu goli bo i tak wiedziałem że Niemcy rozjadą Grecję.
Odpowiedz cytując
Stanlej13
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 23.06.2012, 01:50
Panowie, Polacy zrobili to samo. Wcześniej
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=gZhwlQbSmsQ
dagmara99 napisał(a):Wyświetl post
Legia według mnie nie zachowywała się zbyt dobrze brutalnie sfaulowała zawodnika Wisły kopiąc go w brzuch
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 23.06.2012, 22:38
Hiszpania-Francja - miał byc hit, a wyszedl co najwyżej średni mecz. Hiszpanie nie zachwycają, a Francuzi w ogóle nie potrafili wejść w ten mecz - cośtam poszarpali w drugiej połowie bez ładu i składu. Bez sensu Blanc przekombinował z tą defensywną taktyką. Włosi i Prandelii pokazali, że z Hiszpania wcale nie trzeba się bronić.
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 23.06.2012, 23:01
Nie dobral dobrze skladu Blanc, gdyby gral od poczatku Nasrim w srodku za Maloude (najwieksze nieporozumienie tego skladu dzisiaj) i Menezem na boku zamiast typowym prawym obronca (Debuchy tez moze grac na pomocy ale tam jest bezproduktywny) to by na pewno to inaczej wygladalo. Najlepsi w składzie Francji M'Vila i Koscielny, ktory tak byl w studiu obgadowany przez ekspertow ale pokazał, ze gowno o Nim wiedza. Mam nadzieje, ze Portugalia sie z Hiszpania rozprawi
Odpowiedz cytując
martin_6
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 23.06.2012, 23:50
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Hiszpanie nie zachwycają
Ale po co mają zachwycać? Zrobili swoje, od pierwszej do ostatniej minuty ani przez chwilę nie miało się wątpliwości co do końcowego rezultatu. Taktyczna i techniczna deklasacja jak dla mnie.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując
serek_dj
Member

Od: 01.2010

Stary 24.06.2012, 01:16
Wszyscy już z Hiszpanią defensywnie wychodzą... i dobrze Hiszpanie na mistrza

A tak bardziej poważnie:
Malouda dzisiaj dno totalne... co miał piłkę to w jakiś kretyński sposób stracił... Blanc go za późno zdjął żeby ten mecz mógł nabrać rumieńców... Ribery w Bayernie też się chyba od Robbena nauczył gwiazdorzenia... bo po każdej akcji co go reżyser transmisji pokazał to miał pretensje do wszystkich...
Nigdy nie lubiłem francuzów więc po nich nie płacze...
I tak dla przekory co poniektórym , pomyślcie co by było gdyby Hiszpanie grali w każdym meczy z napastnikiem przez 90 minut

Jutro stawiam na Włochów 1-0... Anglia bez polotu... Włosi też, ale oni zawsze tak grają więc doświadczeniem powinni wygrać z "Synami Albionu"
I choć serce miałbym sztuczne to biłoby wraz z bębnem - za Wisłę - bo nie liczy się nic więcej - to pewne.
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 24.06.2012, 14:35
Dziś jedyny sensowny mecz. Wcześniejsze byłby nudne i łatwe do przewidzenia. Myślę,że dzisiejsze kopanie będzie wisienką na torcie. A finał pewnie będzie Niemcy Hiszpania. Nudny finał.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
Donki
Banita

Od: 05.2009

Stary 24.06.2012, 14:50
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Dziś jedyny sensowny mecz. Wcześniejsze byłby nudne i łatwe do przewidzenia. Myślę,że dzisiejsze kopanie będzie wisienką na torcie. A finał pewnie będzie Niemcy Hiszpania. Nudny finał.
No niestety wszystkie spotkania na tych mistrzostwach w wykonaniu Hiszpanów beznadziejnie sie ogląda, te ich ciągłe podania pilki są strasznie denerwujące. Osobiscie licze na Finał Portugalia - Niemcy.
Niemcy grają zdecydowanie najlepiej, i moim zdaniem na 80 % zdobędą Mistrzowstwo.
Odpowiedz cytując
RAF
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 24.06.2012, 16:12
Donki napisał(a):Wyświetl post
No niestety wszystkie spotkania na tych mistrzostwach w wykonaniu Hiszpanów beznadziejnie sie ogląda, te ich ciągłe podania pilki są strasznie denerwujące. Osobiscie licze na Finał Portugalia - Niemcy.
Niemcy grają zdecydowanie najlepiej, i moim zdaniem na 80 % zdobędą Mistrzowstwo.
Jezeli do finalu dojdzie Hiszpania (a wszystko na to wskazuje) to Niemcy nie maja zadnych szans. Bedzie podobnie jak w 2008 w Wiedniu. Deklasacja techniczo taktyczna.
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 24.06.2012, 16:18
Dzisiaj gladko Wlosi poradza sobie z Anglikami i nie bedzie zadnych zaskoczen, co do obsady polfinalow.

Wydaje mi sie, ze juz Portugalia ogra Hiszpanow, a to dlatego, ze Ci drudzy sa juz syci(wygrali wszystko, brak odpowiedniej motywacji i moim zdaniem bardzo srednie przygotowanie fizyczne). Po drugie, to nie jest Barcelona...futbol jednak na troche nizszym poziomie, a biorac na uwage, ze nawet Barca jest do ogrania.. Kto inny w koncu przejmie paleczke .
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 24.06.2012, 17:10
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj gladko Wlosi poradza sobie z Anglikami i nie bedzie zadnych zaskoczen, co do obsady polfinalow.
He,he,he, zobaczymy to "głądko". Liczę na wojnę w Warszawie Anglia - Niemcy oby z podobnym wynikiem jak w 1940 r.
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 24.06.2012, 17:58
A ja bym chciał na przekór.

Włosi dziś wygrywają z Anglią, a następnie radzą sobie z Niemcami w półfinale

Hiszpanie natomiast odpadają z Portugalią. I mamy finał: Portugalia - Włochy.

Jednak bardziej prawdopodobny jest finał Niemcy - Hiszpania. I ostateczne zwycięstwo Xaviego i spółki.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli

Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.

Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując
jurukuru
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 24.06.2012, 18:59
Ja tam bym chciał dziś zobaczyć wynik remisowy do 90 minuty i ostatecznie w rzutach karnych awans Anglii
Armia Białej Gwiazdy- z nią się liczy każdy, honoru Wisły i Krakowa strzeże
ta sławna brygada!

Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 24.06.2012, 20:02
Ja tak samo myślę,że dziś pierwszy raz będziemy mieć dogrywkę. po 90 minutach 1-1
Odpowiedz cytując
Marcin_fan
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 24.06.2012, 20:02
jurukuru napisał(a):Wyświetl post
Ja tam bym chciał dziś zobaczyć wynik remisowy do 90 minuty i ostatecznie w rzutach karnych awans Anglii
Podpisuje sie pod tym 4 łapami
Odpowiedz cytując
RAF
Senior Member

Stary 24.06.2012, 23:37
Wiec Wlosi... ja sie tylko zastanawiam kto ustawil terminarz, Niemcy maja 2 dni wiecej odpoczynku. Oprocz tego Wlosi musza leciec do Polski.. Daleki jestem od dorabiania jakis teorii ale jest to po prostu nie fair. Ja rozumiem ze ze wzgledu na grupy ktos zaczyna wczesniej, ktos pozniej ale.. na pewno daloby sie ustawic terminy meczow w taki sposob zeby nie faworyzowaly one niektorych druzyn az w tak bardzo.
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując
irman
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 24.06.2012, 23:51
RAF napisał(a):Wyświetl post
Oprocz tego Wlosi musza leciec do Polski.. .
Skąd? Z Krakowa?
:/
Odpowiedz cytując
kriswisla
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 24.06.2012, 23:57
A juz myslałem ze rozpirdola ta "warszafke "kibole z niemiec i angole,takie naparzania przeszły obok a i kibicowsko by sie działo na stadionie ,a makaroniarze to ....y a nie kibice ,siedzi jeden z drugim przy piwie trzy godziny,jednym zaznaczam i drze kopare Italia,italia pajace
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 25.06.2012, 00:14
irman napisał(a):Wyświetl post
Skąd? Z Krakowa?
Kijów-Kraków-Warszawa
Nie masz racji.
Odpowiedz cytując
el Nuero
Senior Member

Od: 02.2009

Stary 25.06.2012, 00:18
kriswisla - jak akurat miałem to (nie)szczęście, że oglądałem mecz z grupą Włochów. Właściciel baru wystawił duży ekran na zewnątrz, dzięki czemu mógł liczyć na sporą grupę klientów- tifosich. Ciekawe było, kiedy jeden z Włochów - po sytuacji schrzanionej przez Balotelliego - nazwał piłkarza "ty czarna bohaterko Italii" . Najbardziej rozbawiło mnie natomiast, że flaga Włoch przy ekranie tv wisiała na opak, i nikt nie zwrócił uwagi, patrioci za eurocenta. W każdym razie trąbienia klaksonów, masowego wcinania pizzy i narzekania na Niemców - można się w Warszawie przy okazji półfinału spodziewać na bank.

PS. Jak dla mnie - Buffon man of the match. Obronił świetną okazję Anglików w pierwszej połowie, a potem jeszcze karnego. Balotelli - minus długi jak Rzymu do Krakowa, a nawet do Białegostoku
„Chłop pańszczyźniany pracował dla pana feudalnego na początku XVI wieku 52 dni w roku, a później 104 dni. I to był feudalny wyzysk. My na początku XXI wieku pracujemy dla Najjaśniejszej Rzeczypospolitej 164 dni. I to jest sprawiedliwość społeczna” ( R. Gwiazdowski)
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 25.06.2012, 00:32
Chciałem półfinału Niemcy-Anglia ale Angole nie zrobili nic żeby na awans zasłużyć. Fuksa mieli z Ukrainą ale się skończył. Zostały więc w turnieju cztery drużyny grające do przodu i tylko szkoda, ze Anglicy zamęczyli Włochów bo ci mogliby Niemcom sprawić kłopot.
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 25.06.2012, 00:37
Wiec Wlosi... ja sie tylko zastanawiam kto ustawil terminarz, Niemcy maja 2 dni wiecej odpoczynku. Oprocz tego Wlosi musza leciec do Polski.. Daleki jestem od dorabiania jakis teorii ale jest to po prostu nie fair. Ja rozumiem ze ze wzgledu na grupy ktos zaczyna wczesniej, ktos pozniej ale.. na pewno daloby sie ustawic terminy meczow w taki sposob zeby nie faworyzowaly one niektorych druzyn az w tak bardzo.

No tak samo Portugalia ma dwa dni więcej od Hiszpanii. Generalnie, to na turniejach zawsze tak było, że ktoś ma lepiej. Najlepiej zawsze ma grupa A, bo zawsze najwcześniej grupę zaczyna i ją kończy a potem czeka.. Natomiast drabinka ustalona była od początku do końca w momencie losowania. Już wtedy było wiadome, że będą takie przerwy i było to znane zanim Niemcy trafili do grupy B, a Włosi do C.

Finał Niemcy-Hiszpania bardzo prawdopodobny. Portugalię może uratować geniusz CR7, Włochów z kolei stosunkowo słaba obrona Niemców i jakieś genialne zagranie Balotellego.
Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 25.06.2012, 01:01
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
No tak samo Portugalia ma dwa dni więcej od Hiszpanii. Generalnie, to na turniejach zawsze tak było, że ktoś ma lepiej. Najlepiej zawsze ma grupa A, bo zawsze najwcześniej grupę zaczyna i ją kończy a potem czeka.. Natomiast drabinka ustalona była od początku do końca w momencie losowania. Już wtedy było wiadome, że będą takie przerwy i było to znane zanim Niemcy trafili do grupy B, a Włosi do C.

Finał Niemcy-Hiszpania bardzo prawdopodobny. Portugalię może uratować geniusz CR7, Włochów z kolei stosunkowo słaba obrona Niemców i jakieś genialne zagranie Balotellego.
Sam CR7 meczu nie wygra ale Portugalia na tym turnieju gra zespołowo a przy odrobinie szczęścia mogą odesłać Hiszpanie do domu

Finał Ligi Mistrzów Real-Barcelona miał być pewny a jak było każdy wie tak więc dopóki piłka w grze wszytko możliwe

PS:Hiszpanie pokryją Ronaldo jak nikogo wcześniej a wtedy potrzebna będzie nie tylko jego rewelacyjna gra ale także całej reszty.
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 25.06.2012 o godz. 01:04.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując
RAF
Senior Member

Stary 25.06.2012, 03:08
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
Sam CR7 meczu nie wygra ale Portugalia na tym turnieju gra zespołowo a przy odrobinie szczęścia mogą odesłać Hiszpanie do domu

Finał Ligi Mistrzów Real-Barcelona miał być pewny a jak było każdy wie tak więc dopóki piłka w grze wszytko możliwe

PS:Hiszpanie pokryją Ronaldo jak nikogo wcześniej a wtedy potrzebna będzie nie tylko jego rewelacyjna gra ale także całej reszty.
Ja trzymam kciuki za Hiszpanow bo tylko oni moga wygrac z Niemcami... Kazda inne druzyne niemiecki zespol zmeczy a z Hiszpanami praktycznie sa bez szans.
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 25.06.2012, 08:30
Ja trzymam kciuki za Hiszpanow bo tylko oni moga wygrac z Niemcami... Kazda inne druzyne niemiecki zespol zmeczy a z Hiszpanami praktycznie sa bez szans.
No nie wiem czy bez szans. Niemcy jak dotąd wydają się być jeszcze lepsi niż na MS 2010, a Hiszpanom mimo wszystko dokucza brak Villi. Dla mnie Niemcy tym razem będą lekkim faworytem, choć oczywiście będę kibicował Hiszpanom. Ale oczywiście skład finału może być również inny...
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 25.06.2012, 09:46
Hiszpanie gdy pokryją Ronaldo to jeszcze muszą coś zrobić Nanim, bo dla mnie nie jest on wcale gorszy od Ronaldo. Sęk w tym kto wykorzysta podania Naniego czy Ronaldo. Niemniej nie uważam aby Portugalczycy ograli Hiszpanów. Cervatesy zamęczą potomków Henryka Zeglarza milionem podań wszerz i kilkoma wzdłuż. Problem Portugalii polega na tym ,że ma inklinacje do gry podobej do Hiszpanów i nie grają siłowo. Ciekawe co to wymyśli Bento. Bo to on ma problem nie Cernavntesy.

Co do Anglii to żal patrzeć jak są słabi a ozdobą tej reprezentacji niewątpliwie jest Caroll, takiego drewna na tym poziomie to trudno szukać.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 25.06.2012 o godz. 09:51.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 25.06.2012, 16:45
Tak, jak przewidywalem, nastapila deklasacja Anglikow...szkoda tylko, ze sprawy nie udalo sie zakonczyc wczesniej. Hodgson, jak Smuda, poprostu sie skompromitowal. Majac niezly potencjal ludzki zaproponowal futbol oparty na staniu calej druzyny na 20 m przed wlasna bramka...zero taktyki, stawianie na slabych pilkarzy(Young, Milner) i dziwne zmiany. Anglia moze za 20 lat o cos powalczy, jesli popracuje na powaznie nad mlodzieza. Ta generacja pilkarzy potrafi tylko kopnac pilke przed siebie i szybko biegac, a to troche za malo na arenie miedzynarodowej w XXIw. Przykra sprawa, bo majac taka lige, na kazdej imprezie jest zenada.
Odpowiedz cytując
spirit
Senior Member

Od: 09.2003

Stary 25.06.2012, 18:38
Czytaliście wywiad na Onecie o naszych Orłach?
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/m...5,artykul.html

Najbardziej mi się spodobał fragment:

Czy ci piłkarze są pracowici?
Tak. Nie mają wyjścia. Na zgrupowaniu kadry nie można powiedzieć: "Przepraszam bardzo, jestem zmęczony, idę się przespać". Ci ludzie schodzili z treningu na czworakach. Tarzali się ze zmęczenia. Nic dziwnego, treningi trwały po dwie godziny, dwa razy dziennie. Maksymalnie siłowe: bieganie z obciążeniem, poza tym ćwiczenia wydolnościowe, kondycyjne, wytrzymałościowe, a potem jeszcze na koniec normalny mecz, na pełnych obrotach. Wieczorem to samo. Nie, nie można im zarzucić, że się nie przygotowali do tego turnieju. Co zawiodło? Nie wiem.

Feci quod potui faciant meliora potentes
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów