The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Kandzior
Senior Member

Od: 02.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 17.06.2012, 23:02
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Czyli wszystko zgodnie z planem - Niemcy pokonujac Dunczykow jako jedyni w grupie uzyskali komplet punktow a Portugalia karci Oranje za dobrą gre tylko do strzelenia gola. Holendrzy nie maja obrony + problemy wewnetrzne (podobnie jak Francja na MS) i dlatego papa. Tak wiec w cwiercfinale Niemcy zagraja z Grekami a Portugalia z Czechami.
Zgodnie z planem i z większością przewidywań. Tak samo jak dużo z nas zakładało, że wyjdziemy z grupy z drugiego miejsca a i tak byłoby niemal pewne, że zagramy z Niemcami, ale mają to Grecy. I Niemcy z kompletem a dla mnie już po meczu z Portugalią byli jednym z faworytów tego turnieju.
Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 17.06.2012, 23:37
Franciszek Smuda

Tekst od Tomasza Hajty z onetu
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/f...1,artykul.html

Smuda powinien mówić przed meczem, że remis bierze w ciemno?

- Dla mnie to masakra. Co to jest za przekaz do psychiki piłkarzy. Smuda modlił się o te remisy, bo za każdy dostawał 440 tysięcy złotych premii. Zgarnął prawie milion złotych za dwa punkty, które dały nam ostatnie miejsce w grupie.

Dodatkowo Smuda zarabia 45 tys Euro miesięcznie[około 150 tysięcy złotych po odliczeniu podatku] + ogromne kwoty z reklam Biedronki

Czy to nie jest chore waszym zdaniem?
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 17.06.2012 o godz. 23:44.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując
Pablo84
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 17.06.2012, 23:41
Chore jest to, że komunistyczny relikt o nazwie PZPN funkcjonuje w prawie niezmienionym składzie od czasów głębokiej komuny- I MA SIĘ DOBRZE!
To jest chore.Już nie róbcie ze Smudy kozła.takich ma piłkarzy, takich mieliśmy przeciników.Tak wiem, to była najsłabsza grupa chyba w historii mistrzostw.
Już nie narzekajcie.Mieliście tydzien emocji , flagi na aurach, balkonach , (napompowane do granic możliwości) balony, kondomy na lusterla- innymi słowy - wpadliście w piłko szał a zapomnieliście racjonalnie myśleć, wszak nam gra w piłkę za bardzo nie wychodzi od dłuższego czasu )
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 17.06.2012 o godz. 23:44.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując
snyrting
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 18.06.2012, 00:23
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post

To jest chore, ale na pewno nie będę tutaj krytykował Smudy za to, że ktoś mu taki kontrakt zaproponował. Nikt zdrowy na umyśle by nie odmówił gdyby mu proponowano takie pieniądze. Odpowiedzialnych szukałbym w PZPN, którzy pozwolili komuś o tak miernych umiejętnościach jak Smuda sprawować najważniejszą funkcję w Reprezentacji przez ponad 2 lata.

Szkoda, że dopiero po odpadnięciu wysypało się tyle tekstów o faktycznym stanie naszej drużyny. Ciekawie o samym selekcjonerze pisze Tuzimek - "Smudę ME przerosły", artykuł jest bodaj na Onecie.
Odpowiedz cytując
Chrisman
Senior Member

Od: 03.2010

Stary 18.06.2012, 01:22
17 pazdziernika 73 roku na Wembley zremisowalismy z Anglia
Odpowiedz cytując
rw88
Senior Member

Od: 01.2010

Stary 18.06.2012, 09:32
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
takich ma piłkarzy
Ma takich, jakich nie mieli Janas, Engel, czy Beenhakker, a Ci w trudniejszych grupach potrafili lepiej zawalczyć. Już nie przesadzajmy, praktycznie cała jedenastka, a wręcz osiemnastka gra regularnie w zachodnich ligach, w klubach liczących się w swoich rozgrywkach - w tym czwórka w klubach będących blisko klasy światowej. Potencjał kadrowy był dużo większy niż Greków, czy Czechów, a mimo to kończymy turniej bez zwycięstwa. To jest sromotna porażka, biorąc to i nie tylko to pod uwagę.
Odpowiedz cytując
Chrisman
Senior Member

Stary 18.06.2012, 09:37
ale mamy teraz nowych kibiców 90% wszelakich komentarzy na temat blamazu to to ze "dali siebie wszystko nalezy im podziekować za emocje" -z takim nastawieniem to nicn nie osiagniemy ,jak po przegranym meczu tłumy wiwatuja "dziekujemy"
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 18.06.2012, 10:05
Chrisman napisał(a):Wyświetl post
ale mamy teraz nowych kibiców 90% wszelakich komentarzy na temat blamazu to to ze "dali siebie wszystko nalezy im podziekować za emocje" -z takim nastawieniem to nicn nie osiagniemy ,jak po przegranym meczu tłumy wiwatuja "dziekujemy"
Ale na szczęście po meczu we Wrocku nie słyszałem: "nic się nie stało" - chociaż tyle.

Jeszcze co do meczu i przygotowania fizycznego to nie widziałem żeby jakiegoś z naszych zawodników na meczu łapały skurcze i to dla mnie jest dowód, że nie dali z siebie wszystkiego. Nam na trybunach zawsze wydaje się, że mając szansę zagrać w takim meczu wyprulibyśmy się do nieprzytomności ale jesteśmy tylko kibicami idealistami.
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
Szpen
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 18.06.2012, 10:14
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
Franciszek Smuda

Tekst od Tomasza Hajty z onetu
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/f...1,artykul.html

Smuda powinien mówić przed meczem, że remis bierze w ciemno?

- Dla mnie to masakra. Co to jest za przekaz do psychiki piłkarzy. Smuda modlił się o te remisy, bo za każdy dostawał 440 tysięcy złotych premii. Zgarnął prawie milion złotych za dwa punkty, które dały nam ostatnie miejsce w grupie.

Dodatkowo Smuda zarabia 45 tys Euro miesięcznie[około 150 tysięcy złotych po odliczeniu podatku] + ogromne kwoty z reklam Biedronki

dostaje sie tyle ile ktoś Ci jest w stanie zapłacić. Moralność zostaje za bramą w takim wypadku.

Roy Hodgson dostaje 2,5 mln funtów rocznie, czyli ponad10 milionów złotych.
Takie są teraz pieniądze w piłce nożnej.

Cudów nie było, choć były szanse. Zostaje kibicować innym. Mam dobry grunt pod eliminacje MŚ w Brazylii.

edyta.
Ostatnio edytowane przez Szpen : 18.06.2012 o godz. 11:26.
Odpowiedz cytując
kriswisla
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 18.06.2012, 10:38
Szpen napisał(a):Wyświetl post
dostaje sie tyle ile ktoś Ci jest w stanie zapłacić. Moralność zostaje za bramą w takim wypadku.

Roy Hodgson dostaje 2,5 mln funtów rocznie, czyli ponad10 milionów złotych.
Takie są teraz pieniądze w piłce nożnej.

Cudów nie było, choć były szanse. Zostaje kibicować innym. Mam dobry grunt pod eliminacje MŚ w RPA.
no pod eliminacje MŚ w RPA to na pewno
Odpowiedz cytując
el Nuero
Senior Member

Od: 02.2009

Stary 18.06.2012, 10:38. Pytanie o grupowe "pozycjonowanie"
Grali jak zwykle... i odpadli, jak zwykle. Tyle mojego komentarza, choć naprawdę szkoda, bo szansa była.
Zresztą, podobnie okazję zmarnowali Duńczycy. Gdyby wczoraj wygrali 2:1 (zamiast przegranej w takim samym stosunku) - to teraz oni byliby w ćwierćfinale. I chociażby to świadczy/ło o sile grupy B. W "naszej", z Polską i Czechami, 4 pkt. (+ wygrany mecz bezpośredni) wystarczyło do awansu. W grupie B nawet 6 pkt. nie dałoby awansu jednej z drużyn, gdyby Niemcy wczoraj przegrali.

Przy okazji - pytanie do bardziej zorientowanych: gdyby Dania zremisowała mecz z Portugalią (2:2) - a więc gdyby Varela trafił w słupek, a nie do bramki, kto by wtedy awansował? Bo w podobnej sytuacji obie drużyny byłyby "łeb w łeb" - tyle samo punktów (wówczas po 4), bramek (wówczas 4-4), równy bilans bramkowy (na 0) i remis w starciu bezpośrednim (2-2)? Czy trzeba byłoby wówczas sięgać po ranking fair-play, współczynnik uefa, a może coś przeoczyłem? Czy jakiś forumowy ekspert wyjaśni mi to?
„Chłop pańszczyźniany pracował dla pana feudalnego na początku XVI wieku 52 dni w roku, a później 104 dni. I to był feudalny wyzysk. My na początku XXI wieku pracujemy dla Najjaśniejszej Rzeczypospolitej 164 dni. I to jest sprawiedliwość społeczna” ( R. Gwiazdowski)
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 18.06.2012, 10:54
Wróciłem z meczu z Czechami, najciekawsze było to że moja mama narzekała na brak atmosfery przed stadionem, mało kto chciał z nami śpiewać

Byłem też w Klagenfurcie na Euro 2008 tam pod względem przedmeczowym dużo lepiej.

Dużo ludzi na stadionie, miejsca miałem kiepskie a siedziałem z Krzynówkiem i Lisem.
Była nawet ta Pani (na żywo wygląda lepiej)

Stewardzi powinni zluzować warkocze, ciągle zganiali na swoje miejsca. Na mistrzostwach w Austrii nie można było blokować schodów i dróg ewakuacyjnych przy barierkach można było spokojnie stać.

Doping z poziomu stadionu ok. Jak to wyglądało w TV?

Najbardziej zdenerwowało mnie to że nasze "orły" po meczu zamiast podziękować za wspieranie ich uciekli do szatni. Pod sektor podziękować (pogratulować?) za doping podeszli Czesi czym zaskarbili sobie moje uznanie na tym turnieju.
Odpowiedz cytując
Szpen
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 18.06.2012, 11:26
kriswisla napisał(a):Wyświetl post
no pod eliminacje MŚ w RPA to na pewno

oczywiście Brazylia

el Nuero napisał(a):Wyświetl post
Przy okazji - pytanie do bardziej zorientowanych: gdyby Dania zremisowała mecz z Portugalią (2:2) - a więc gdyby Varela trafił w słupek, a nie do bramki, kto by wtedy awansował? Bo w podobnej sytuacji obie drużyny byłyby "łeb w łeb" - tyle samo punktów (wówczas po 4), bramek (wówczas 4-4), równy bilans bramkowy (na 0) i remis w starciu bezpośrednim (2-2)? Czy trzeba byłoby wówczas sięgać po ranking fair-play, współczynnik uefa, a może coś przeoczyłem? Czy jakiś forumowy ekspert wyjaśni mi to?
karne.
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 18.06.2012, 11:31
Szpen napisał(a):Wyświetl post
Cudów nie było, choć były szanse. Zostaje kibicować innym. Mam dobry grunt pod eliminacje MŚ w RPA.
Mamy to co mieliśmy przed mistrzostwami:
Światowej klasy bramkarza + trójkę z Dortmundu. Wystarczy nasze prawe skrzydło odciąć od podań i jesteśmy ZEREM. Gdybyśmy na lewym skrzydle mieli zawodnika pokroju Kosowskiego czy Krzynówka z najlepszych lat, potrafiącego zgubić krycie i celnie dośrodkować to prawdopodobnie wyszlibyśmy z tej grupy. W środku pola też brakuje zawodnika inteligentnego, potrafiącego rzucić dobrą piłkę za linie obrony.

Mimo wszystko, uważam, że szansa na wyjście była , bo mieliśmy rywali o podobnym "mizernym" potencjale , niestety mieliśmy też mizernego trenera.
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 18.06.2012, 11:36
Błaszczu_WIŚLAK napisał(a):Wyświetl post
z tego co mówili to nie dostali po 10 biletów, tylko 10 biletów na całą reprezentacje czyli 22 osoby, a to jest skandal patrząc na to że wszyscy dyrektorzy biedronek w całej Polsce mieli te bilety.
Mało im Biedronka pieniędzy już dała ?

Wypowiedź Kuby, to niestety kompromitacja.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Stary 18.06.2012, 11:38
Jak ktoś chce poczuć smak euro na żywo to bilety na oba ćwierćfinały w PL są dostępne na stronie uefa ->
https://ticketing.uefa.com/euro2012/...toplevelonly=1
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Stary 18.06.2012, 11:44
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Mało im Biedronka pieniędzy już dała ?

Wypowiedź Kuby, to niestety kompromitacja.
Kogo jak kogo ale piłkarzy stać na wykupienie biletów. Dla zwykłego zjadacza chleba wyjazd na Euro to około pół pensji. A loża VIP dla piłkarzy dla całej rodziny to drobny procent zarobków.
Odpowiedz cytując
kriswisla
Senior Member

Stary 18.06.2012, 12:00
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Kogo jak kogo ale piłkarzy stać na wykupienie biletów. Dla zwykłego zjadacza chleba wyjazd na Euro to około pół pensji. A loża VIP dla piłkarzy dla całej rodziny to drobny procent zarobków.
ciekawe czy zona Rooneya z dziecmi tez kupiła sobie bilety czy dostala od federacji, lub pozostałe WAGS Anglii,Hiszpanii czy Portugalii,konczcie piedolic takie farmazony zeby jeszcze zawodnicy musieli sie logować po stronach uefa zeby kupic bilet ,kpina a co Komorowskiego i reszty pajaców z parlamentu czy rządu Polskiego nie stac na bilety tylko duza wiekszosc liczyla na drapane od Grzesia Laty?Bo nie wierze ze rzad sobie zakupil bileciki dla siebie i zon
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 18.06.2012, 12:06
ciekawe czy zona Rooneya z dziecmi tez kupiła sobie bilety czy dostala od federacji, lub pozostałe WAGS Anglii,Hiszpanii czy Portugalii,konczcie piedolic takie farmazony zeby jeszcze zawodnicy musieli sie logować po stronach uefa zeby kupic bilet ,kpina a co Komorowskiego i reszty pajaców z parlamentu czy rządu Polskiego nie stac na bilety tylko duza wiekszosc liczyla na drapane od Grzesia Laty?Bo nie wierze ze rzad sobie zakupil bileciki dla siebie i zon
A co mnie Rooney obchodzi? chce traktowania jak Rooney, to niech gra jak Rooney. Biednie wyglądały te ataki na PZPN akurat w dniu odpadnięcia z ME. Błaszcza miałem za skromnego sympatycznego chłopaka, a tymczasem weszło ma sporo racji:

http://www.weszlo.com/news/10844
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Stary 18.06.2012, 12:12
Wg. cafe futbol kazdy dostał po 11 biletów na każdy mecz - mało, za mało zeby zapierdalać do upadłego ?
Lato akurat dobrze odpowiedział Błaszczykowskiemu bo tylko ptasiego mleczka im brakowało plus dostaną
startowe i ogromną kasę za te dwa marne punkty.

Cytat:
Odpowiedz cytując
kriswisla
Senior Member

Stary 18.06.2012, 12:20
sorry nie ogladalem cafe futbol ,ale jezeli to prawdo to Kuba swoje pretensje niech wsadzi sobie w dupe
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 18.06.2012, 13:00
Najbardziej denerwujące jest to, że po tak żenującym występie. Najważniejsze co ma kapitan drużyny do powiedzenia, to że rodzina nie dostała biletów.
Odpowiedz cytując
Chrisman
Senior Member

Stary 18.06.2012, 13:12
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=gFVM5KWaZo0
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Stary 18.06.2012, 13:15

Rooney mnie mało obchodzi, niech grają jak Anglicy. Komorowski i spółka też powinni płacić za bilety. PZPN ma pulę płatnych biletów powinni im udostępnić możliwość kupna i kto chce ten kupuję kto nie i tyle.

I warunek, że przy awansie do 1/4 PZPN oddaje rodzinom kasę za bilety

Zresztą po takim występie Kuba powinien się wypowiadać na inne tematy.
Odpowiedz cytując
Yo Yo
Member

Od: 05.2005

Stary 18.06.2012, 13:17
A oto co po odpadnięciu swoich reprezentacji do powiedzenia mają trenerzy:

Van Marwijk: Jestem za to odpowiedzialny.

Smuda: Nie zmieniłbym niczego, czuję satysfakcję.

Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Stary 18.06.2012, 13:21
Yo Yo napisał(a):Wyświetl post

Nóż się w kieszeni otwiera...
Odpowiedz cytując
domenica90
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 18.06.2012, 13:39
Może już przestaniecie?

Z reprezentacją trzeba być na dobre i na złe! Powinniście być wczoraj pod Pałacem, razem z tą rzeszą wiernych kibiców i podziękować piłkarzom za to, że łaskawie rozegrali 3 mecze (a w sumie to jakieś 80 minut, bo resztę przeczłapali).

Za 250 tys. zł na głowę, to ja bym zeżarła tę trawę z boiska, a nie tylko ją gryzła. No ale to mało, nie dostali 50 darmowych biletów, tylko 11!

Według moich znajomych ja jestem drugim Tomaszewskim, piłkarze walczyli i dali im wspaniałe emocje, a Boenisch rozegrał świetne 3 mecze.
No, to ja już wolę być tą narzekającą Polką.
No i przyszło mi zmienić podpis, "dzięki", Kubuś...
Odpowiedz cytując
dwdx1906
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 18.06.2012, 13:40
el Nuero napisał(a):Wyświetl post
Grali jak zwykle... i odpadli, jak zwykle. Tyle mojego komentarza, choć naprawdę szkoda, bo szansa była.
Zresztą, podobnie okazję zmarnowali Duńczycy. Gdyby wczoraj wygrali 2:1 (zamiast przegranej w takim samym stosunku) - to teraz oni byliby w ćwierćfinale. I chociażby to świadczy/ło o sile grupy B. W "naszej", z Polską i Czechami, 4 pkt. (+ wygrany mecz bezpośredni) wystarczyło do awansu. W grupie B nawet 6 pkt. nie dałoby awansu jednej z drużyn, gdyby Niemcy wczoraj przegrali.

Karne by były, gdyby grali w ostatnim meczu ze sobą, bo przeciez nie bedą Portugalczycy strzelać Stekelenburgowi, a Duńczycy Neurowi..

W opisanej przez Ciebie sytuacji decyduje ranking FIFA.
Odpowiedz cytując
snyrting
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 18.06.2012, 13:42
Yo Yo napisał(a):Wyświetl post

Smuda osiągnął większy sukces od Marwijka, zdobyliśmy przecież o 2 punkty więcej od Holendrów. Ale czy ktoś to doceni? Oczywiście, że nie. Tylko narzekać potraficie.

Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 18.06.2012, 14:41
domenica90 napisał(a):Wyświetl post
Może już przestaniecie?

Z reprezentacją trzeba być na dobre i na złe! Powinniście być wczoraj pod Pałacem, razem z tą rzeszą wiernych kibiców i podziękować piłkarzom za to, że łaskawie rozegrali 3 mecze (a w sumie to jakieś 80 minut, bo resztę przeczłapali).

Za 250 tys. zł na głowę, to ja bym zeżarła tę trawę z boiska, a nie tylko ją gryzła. No ale to mało, nie dostali 50 darmowych biletów, tylko 11!

Według moich znajomych ja jestem drugim Tomaszewskim, piłkarze walczyli i dali im wspaniałe emocje, a Boenisch rozegrał świetne 3 mecze.
No, to ja już wolę być tą narzekającą Polką.
No i dobrze - bądź narzekającą Polką
Znajomi zadowoleni - też dobrze
Piłkarze myślę, że grali tak jak na ten moment potrafili - jacyś znajomi Smudy czy kogoś tam od "przygotowania fizycznego" zrobili im dobrze na zgrupowaniach plus ogólnie znany taktyczny i inny analfabetyzm S no i jest klops.
Cóż - normalny prezes PZPN policzyłby w 2009 ile może zapłacić trenerowi i poszukałby za tą kwotę możliwie najlepszego. Lato znalazł "trenera" dupoliza na swoim poziomie, zapłacił mu tyle żeby się zamknął no i są skutki. 2,5 roku spokoju dla jednego i drugiego, a wynik... może się uda. Co do reszty fachmanów - sprawdziłby referencje, osiągnięcia itd.
Szkoda, szkoda - drugiej takiej piłkarskiej imprezy w Pl już pewnie nie zobaczę.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów