The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Tominho
Senior Member

Od: 07.2010

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 21.03.2012, 14:26
Przejrzałem właśnie sytuację z żółtymi kartkami w naszym zespole. W meczu z Ruchem zagrożonych będzie pięciu naszych zawodników: Czekaj, Diaz, Iliev, Jaliens i Wilk. Jeśli któryś z tych graczy otrzyma żółtko, to będzie wykluczony z meczu na R22: Wisła - Legia.

Również pięciu graczy Legii jest zagrożonych tym, że z powodu żółtej kartki w meczu przeciwko GKS Bełchatów nie zagrają w Krakowie: Jędrzejczyk, Rzeźniczak, Gol, Żyro i Ljuboja.

edit: Najbardziej martwię się o Wilka i Diaza. Oni w meczu z Ruchem i Legią są nam bardzo potrzebni. Później jest chyba mecz z Jagą, więc gdyby Wilk musiał pauzować, to pewnie zdrowy będzie już Sobolewski. Diaza zastąpiłby pewnie Paljić.
Ostatnio edytowane przez Tominho : 21.03.2012 o godz. 14:29.
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 21.03.2012, 14:36
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
pewnie o polowe nam wzrosnie statystyka strzalow na bramke

Raczej strzałów. Na bramkę to raczej nie drgnie
Odpowiedz cytując
kolend
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 21.03.2012, 14:46
Cytat:
Ta sytuacja pokazała mi na kogo mogę liczyć - stwierdził Małecki.
no i na kogo może napluć
Odpowiedz cytując
Maciuś
bananowy chłopiec

Od: 07.2006

Stary 21.03.2012, 14:48
To teraz na jednej koszulce bedzie mial i portret Jezusa i Probierza
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 21.03.2012, 14:49
Teraz wszyscy mowia o Patryku a nikt tutaj nie informuje, ze Sobol wrocił do treningow z zespołem - jego powrot do skladu coraz blizszy sie wydaje
Odpowiedz cytując
Teqcontroller
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 21.03.2012, 14:52
Mały wraca to dobrze i źle, wole już jego niż *:.^... Kirma... a zarząd to cyrk jest co wiadomo od dawna
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"

Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 21.03.2012, 14:54
Jeżeli teraz do końca gry w Wiśle ma zachowywać się bezkonfliktowo to ok. Jednak każdy kolejny numer powinien oznaczać jedno - natychmiastowe rozwiązanie kontraktu. Mam nadzieję, że coś zrozumiał. Kto wie, może Probierz będzie dla niego kimś takim jak Skorża. Za jego kadencji chyba nie było problemów?
Odpowiedz cytując
jerry.lii.lewis
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 21.03.2012, 15:03
No to sobie Probierz bat na własne plecy ukręcił.
Chwila spokoju i Mały znowu focha strzeli i żeby go "z honorem" przywrócić trzeba będzie znowu trenera zmieniać

Taka decyzja to żenada .....
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 21.03.2012, 15:06
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
No to jak sam Probierz sie za Patrykiem wstawił to teraz musi byc potulny jak baranek. Oczywiscie zarzad sie kompromituje najpierw zawieszajac go i gadajac, ze nie ma szans na powrot a potem tak normalnie przywracaja go do składu
oczywiscie masz na mysli, ze to Probierz musi byc potulny jak baranek i w ogole wszyscy w szatni

Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Raczej strzałów. Na bramkę to raczej nie drgnie
Tak, wlasnie to mialem na mysli tylko zle sie wyrazilem
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
INZAGHI
Senior Member

Od: 04.2003

Stary 21.03.2012, 15:07
Nie rozumiem, po co przywracają Patryka Małeckiego do składu?

Wisła Kraków ma aż nadmiar słabiutkich kopaczy.

Pozdrawiam.
-JM---- i Cię nie podrywam :/
- no dobra, uwodzisz, tak to się nazywa w kobiecym języku
-JM---- nieświadomie, albo odruchowo..
Odpowiedz cytując
saklak1906
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 21.03.2012, 15:09
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Kto wie, może Probierz będzie dla niego kimś takim jak Skorża. Za jego kadencji chyba nie było problemów?
No tos teraz pojechal po bandzie. Skorza to byly cieple kluchy negocjator przez rozmowe a Probiez potrafi o........c tak zeby zabolalo i nie rozmawia tylko drze ryja.
,
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 21.03.2012, 15:09
nh79 napisał(a):Wyświetl post
ta "profesjonalizm" i niekonsekwencja zarzadu wlasnie eksplodowala, ale niech sie nie ucza dalej na bledach.juz widze atmosfere w szatni po takim czyms.Probierz moze i go potzrebuje, ale jak dla mnie to zakwasi atmosfere w druzynie, bo co maja sobie myslec teraz pilkarze.on nas ma w d.... a oni go i tak przywracaja.cyrk piekny

p.s. a ze chodzi tu juz tylko wylacznie o kase i zeby go jeszcze jakos sensownie sprzedac to nawet slepy to widzi, ale w zyciu sa jeszcze wazniejsze wartosci od kasy, ale w Wisle o tym zapomnieli
Atmosferę w szatni to spieprzył BB wymyślając kuriozalną karę dla Małeckiego. Mógł go jeszcze zesłać do smażenia kiełbasy. Prezes zakichany. Przez to odpadliśmy z pucharów, bo jak się przed najważniejszym meczem wywala podstawowego grajka za nie wiadomo co to reszta się dostosowuje do poziomu. Wersji wydarzeń jest wiele i to już uprawnia do przypuszczenia że prezes przykozaczył. Prezesa nie ma, a Mały jest, tyle że punktów straconych nikt nie wróci.

ps. Niby Basałaj to symbol tych wartosci?
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Watts
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 21.03.2012, 15:16
Cytat:
Atmosferę w szatni to spieprzył BB wymyślając kuriozalną karę dla Małeckiego. Mógł go jeszcze zesłać do smażenia kiełbasy. Prezes zakichany.
Poszedłbym nawet dalej w tej ocenie. Ów prezesik mierny, pachołek Cupiała, Berlina i Moskwy, mógł przecież najnormalniej w świecie pocałować Patryczka w rączkę, pogłaskać po główce i wymienić tylko skompromitowanego Moskala. Prawda?

---

Mam nadzieję, że sytuacja z PM19 utwierdzi ostatnich niedowiarków (powinienem chyba nazwać ich niedobitkami), że klub piłkarski Wisła Kraków SA to taka Polonia z Wojciechowskim, tyle że w o wiele ładniejszym 'opakowaniu'. W kwestiach sportowych wstrzymuję się od opinii, bo jak już tu pisałem - nie jestem antyfanem Patryka. Organizacyjnie jednak pan Cupiał dał ostro dupy, no ale kto bogatemu zabroni?
Ostatnio edytowane przez Watts : 21.03.2012 o godz. 15:23.
Odpowiedz cytując
rabi86
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2006

Stary 21.03.2012, 15:18
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Atmosferę w szatni to spieprzył BB wymyślając kuriozalną karę dla Małeckiego. Mógł go jeszcze zesłać do smażenia kiełbasy. Prezes zakichany. Przez to odpadliśmy z pucharów, bo jak się przed najważniejszym meczem wywala podstawowego grajka za nie wiadomo co to reszta się dostosowuje do poziomu. Wersji wydarzeń jest wiele i to już uprawnia do przypuszczenia że prezes przykozaczył. Prezesa nie ma, a Mały jest, tyle że punktów straconych nikt nie wróci.

ps. Niby Basałaj to symbol tych wartosci?
No pewnie za nic go wywalili. A w pierwszym meczu sam pokazał ile daje drużynie. Szkoda, że zły Moskal go zdjął, bo przecież był najlepszym piłkarzem na boisku i kwestią czasu było kiedy przedrybluje całą ekipę Standardu i strzeli nie do obrony bramkę z cyklu stadiony świata. Trochę trzeźwego myślenia by się niektórym przydało, bo nagle Małecki urasta do miana legendy, która nie wiadomo jak grała.
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 21.03.2012, 15:25
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
No tos teraz pojechal po bandzie. Skorza to byly cieple kluchy negocjator przez rozmowe a Probiez potrafi o........c tak zeby zabolalo i nie rozmawia tylko drze ryja.
Wiadomo, że inny charakter dwóch różnych trenerów. Jednak kto wie, czy podejście Probierza nie podpasuje Małeckiemu. Różni trenerzy trafiali do różnych zawodników. Już na wstępie jest to trener, który wstawia się za nim. W ciężkiej dla niego sytuacji wyciąga do niego dłoń i apeluje do działaczy, aby dano mu szansę. Mam przeczucie, że jest to trener, który bardziej zrozumie Patryka niż Kasperczak, Maaskant, czy Moskal. Jego sposób bycia jest zupełnie inny. Jego charakter wręcz może być idealny do pracy z takim zawodnikiem jak Małecki. Pod okiem tego trenera Grosicki uratował swoją karierę. Co prawda w tym wypadku podobno dużą rolę odegrał właściciel Jagi.

Niepokoi mnie, że tak szybko został przywrócony. Jeżeli zrozumiał w pełni swój błąd i go nie popełni to będzie to prawidłowa decyzja. Jak na razie taka nie jest. Nie mniej niech każdego dnia pamięta kto dał mu szansę. Jeżeli wykręci mu jakiś numer to sam sobie zaszkodzi - każdy kolejny trener do jakiego klubu by nie poszedł będzie o tym wiedział.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 21.03.2012, 15:25
Watts napisał(a):Wyświetl post
Poszedłbym nawet dalej w tej ocenie. Ów prezesik mierny, pachołek Cupiała, Berlina i Moskwy, mógł przecież najnormalniej w świecie pocałować Patryczka w rączkę, pogłaskać po główce i wymienić tylko skompromitowanego Moskala. Prawda?
No i dać podwyżkę bo to przecież przez te 'psie' pieniądze, ledwo 100 tyś ojro
Generalnie to Probierza rozumiem i nie dziwie się że chciał mieć Małego w składzie a zarząd...w zasadzie to się idealnie wpisuje w to co dzieje się w Wiśle.Powiedzieli jedno , zrobili drugie.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 21.03.2012, 15:42
Co tu dużo mówić - czuje niesmak odnośnie sytuacji z Małeckim. Probierz zrobił z Basałaja, Moskala i Valckx'a totalnych idiotów jednocześnie pokazując wszem i wobec jak to trudno na dłuższą metę utrzymać jakąkolwiek decyzje w tym klubie. Liczy się jedynie tu, teraz i 'ja'. Jestem poważnie zniesmaczony posunięciem Probierza i Bednarza w tej kwestii.

Patryku 'Niezatapialny' Małecki - welcome back. Może staniesz na wysokości zadania i problemy które stwarzasz, zrównoważysz fantastyczną grą. Trzymam za to kciuki.
Odpowiedz cytując
Dzimi
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 21.03.2012, 15:51
Powiem tak jak mówiłem na początku miesiąca gdy pojawiły się pierwsze informacje o "odwieszeniu" Małeckiego.

Patryka klub mógł zawiesić nie na cały sezon, ale na miesiąc. Teraz byłoby właśnie po zawieszeniu, i wszystko odbyłoby się "normalnie". A tak, odwieszając go klub się tylko ośmiesza. Teraz gdy kogokolwiek zawieszą na pół sezonu to się im zaśmieje w twarz: "a za miesiąc mnie odwiesicie jak kiedyś Małeckiego?". Ręka klubu jest już w nocniku.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 21.03.2012, 15:56
jerry.lii.lewis napisał(a):Wyświetl post
No to sobie Probierz bat na własne plecy ukręcił.
Chwila spokoju i Mały znowu focha strzeli i żeby go "z honorem" przywrócić trzeba będzie znowu trenera zmieniać
Jak strzeli to juz na pewno w Wisle nie zagra - w sumie to moze i po sezonie juz nie zagrac jezeli bedzie sie uczył angielskiego
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 21.03.2012, 15:59
rabi86 napisał(a):Wyświetl post
No pewnie za nic go wywalili. A w pierwszym meczu sam pokazał ile daje drużynie. Szkoda, że zły Moskal go zdjął, bo przecież był najlepszym piłkarzem na boisku i kwestią czasu było kiedy przedrybluje całą ekipę Standardu i strzeli nie do obrony bramkę z cyklu stadiony świata. Trochę trzeźwego myślenia by się niektórym przydało, bo nagle Małecki urasta do miana legendy, która nie wiadomo jak grała.
To słucham, za które konkretnie zachowanie Małecki dostał zakaz trenowania z jakimkolwiek zespołem Wisły ? Kto wymyślił taką debilną karę? A co do gry. Pokaż lepszego !.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Stary 21.03.2012, 16:05
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Jak strzeli to juz na pewno w Wisle nie zagra - w sumie to moze i po sezonie juz nie zagrac jezeli bedzie sie uczył angielskiego
A jest jakaś szansa ze zagra? Czemu miałby nie skorzystać z prawa Webstera? Są duże rozbieżności miedzy jego oczekiwaniami a tym co mu oferujemy.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 21.03.2012, 16:07
Odnośnie Patryka: he, he, he

Ze specjalną dedykacją dla Bronexa.

Klub się ośmieszył? A to my byliśmy poważnym klubem od czasu przyjścia Cupiała? Zamożnym - tak. Ale dobrze zarządzanym i szanowanym? Bez jaj.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
wikink1
Senior Member

Od: 01.2011

Stary 21.03.2012, 16:08
Odnośnie Patryka Probierz postąpił .... oczywiście jak dla mnie dobrze .Chce wrócić do wczorajszego meczu i skomentować grę MELIKSONA .......Jak chcecie żebym dobrze grał to wpuście Bitona ,bo dla Wisły szkoda zdrowia .
Odpowiedz cytując
rabi86
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2006

Stary 21.03.2012, 16:29
To słucham, za które konkretnie zachowanie Małecki dostał zakaz trenowania z jakimkolwiek zespołem Wisły ? Kto wymyślił taką debilną karę? A co do gry. Pokaż lepszego !.
Jak dla mnie taka kara się należała już za całkowite olanie trenera, czyli swojego przełożonego, co z resztą było recydywą. Kto podjął taką decyzją nie wnikam bo mnie przy tym nie było, a informacje z różnych źródeł co do wydarzeń w szatni po meczu czy na drugi dzień również mnie nie obchodzą. Śmieszy mnie tylko gdy jest jakaś niepopularna decyzja to zawsze winny Basałaj, a podobno to Cupiał o wszystkim decyduje.Tak samo Moskal legenda Wisły źle potraktowana przez Basałaja przy zwolnieniu, ale Małecki już wzgledem niego zachował sie fair. W zależności od tego co komu pasuje w obronie swoich argumentów tak to przedstawia.

A co do lepszych piłkarsko od Małeckego. W tamtym akurat meczu każdy był od niego lepszy.
Odpowiedz cytując
JOSE 841
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 21.03.2012, 16:30
taktyczna zagrywka Wisła goni czółówke i walczy o podium więc każde wzmocnienie jest na wagę podium.Co do krytyków to wystarczy zobaczyć sytuacje na linii Manchester City-Balotelli który też broi podobnie jak Tevez i to co mają wspólnego z Małeckim i jego sytuacją w klubie charakter i to że od kliku seznów są kluczowymi zawodnikami bez których Manchesterowi ciężko było by odrabiać straty.Podobnie z Małeckim Wisła musi gonić czołówke a żeby gonić czołówkę trzeba zdobywać bramki bo jak na razie Biton i Melikson zawodzą a gdyby nie Bunoza to rewanż z Lechem mógłby być końcem marzeń o pucharach.Kolejny taktyczny ruch to decyzja Probierza który przed rewolucją chce widocznie sprawdzić kto z duetu Biton i Małecki jest lepszy Małecki musi zasłużyć na nowy kontrakt więc teraz ma okazje sie wykazać.Natomiast Biton ma coraz mniej czasu by przekonać Probierza by zdecydował sie na niego w przyszłym sezonie dzięki czemu zawita na Reymonta na dłużej
Odpowiedz cytując
sandbender
Graf Zero

Od: 08.2004

Stary 21.03.2012, 16:40
Z PM19 to jest obustronny deal.

Przez klub odwieszony bo chce się na nim zarobić kasę więc lepiej żeby zawodnik grał. Tym bardziej po w miarę pozytywnej recenzji z testów.

Zawodnik - prawdopodobnie do końca sezonu będzie bez żadnego przypału. Zobaczył, że jest realna szansa żeby go ktoś kupił więc będzie "święty" aż do przesady. W każdym razie w przyszłym sezonie go nie zobaczymy bo klub go będzie chciał sprzedać, a on od jakiegoś czasu nie chce tu grać.

I tyle. Zwykły biznesowy deal.
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Stary 21.03.2012, 16:49
sandbender napisał(a):Wyświetl post
Z PM19 to jest obustronny deal.

Przez klub odwieszony bo chce się na nim zarobić kasę więc lepiej żeby zawodnik grał. Tym bardziej po w miarę pozytywnej recenzji z testów.

Zawodnik - prawdopodobnie do końca sezonu będzie bez żadnego przypału. Zobaczył, że jest realna szansa żeby go ktoś kupił więc będzie "święty" aż do przesady. W każdym razie w przyszłym sezonie go nie zobaczymy bo klub go będzie chciał sprzedać, a on od jakiegoś czasu nie chce tu grać.

I tyle. Zwykły biznesowy deal.
Fajnie ze chcemy na nim zarobić tylko jak? Jeśli znajdzie się 'kupiec' który za kwotę wynikająca z prawa Webstera (coś ok 700 tys euro) wykupi jego kontrakt i zagwarantuje Patrykowi dobre zarobki to jest pozamiatane. Innymi słowy przyszły 'kupiec' zapłaci Małeckiemu ekstra za podpis na umowie zamiast płacić Wiśle.
Odpowiedz cytując
Zohan
Member

Od: 02.2012

Stary 21.03.2012, 16:59
Małecki nie powiedział, że nie chce tu grać.
przeczytajcie
http://......../skwk/5-wazne-skwk/11...-moj-klub.html

Cieszę się z tej decyzji, brakuje nam skrzydłowych. Małecki nie chce odejść z Wisły, są na świecie rzeczy, których nie robi się dla pieniędzy. Te słowa odnoszę do tego, że on nie będzie tu grał, by zwiększyć swoją rynkową wartość i spie**olić stąd jak najszybciej, lecz dlatego, że kocha ten klub. Ciężko jest zmienić siebie, uwierzcie mi. Pod wpływem nerwów i emocji robi i mówi się różne głupie rzeczy. Sam tego doświadczyłem w swoich meczach. Myślę, że Mały będzie się starał, by takie rzeczy się nie powtórzyły.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 21.03.2012, 17:00
rabi86 napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie taka kara się należała już za całkowite olanie trenera, czyli swojego przełożonego, co z resztą było recydywą. Kto podjął taką decyzją nie wnikam bo mnie przy tym nie było, a informacje z różnych źródeł co do wydarzeń w szatni po meczu czy na drugi dzień również mnie nie obchodzą. Śmieszy mnie tylko gdy jest jakaś niepopularna decyzja to zawsze winny Basałaj, a podobno to Cupiał o wszystkim decyduje.Tak samo Moskal legenda Wisły źle potraktowana przez Basałaja przy zwolnieniu, ale Małecki już wzgledem niego zachował sie fair. W zależności od tego co komu pasuje w obronie swoich argumentów tak to przedstawia.

A co do lepszych piłkarsko od Małeckego. W tamtym akurat meczu każdy był od niego lepszy.
Czyli zawodnik który schodzi nie podając ręki trenerowi "całkowicie go olewa"? I jest to podstawa do całkowitego odsunięcia zawodnika od klubu? Tylko wariat mógł coś takiego wymyślić. W dodatku szkodząc klubowi.

Moskal Małeckiego ma głęboko i gdyby nie nadgorliwość BB spokojnie by sobie nim poradził. Niestety prezes uparł się że karanie zawodnika jest ważniejsze niż interes drużyny. Najpierw gościa zawiesił, a potem dorabiał wytłumaczenie. Bo recydywa. To zabrać premie, posadzić na ławie albo na trybunach, jakoś zmotywować, a nie zakazywć trenowania, to przecież czysty kretynizm.

Umówmy się że Małecki częściej był najlepszy niż najsłabszy. Twierdzę, że gdyby nie debilne decyzje mielibyśmy w lidze więcej punktów.

Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Fajnie ze chcemy na nim zarobić tylko jak? Jeśli znajdzie się 'kupiec' który za kwotę wynikająca z prawa Webstera (coś ok 700 tys euro) wykupi jego kontrakt i zagwarantuje Patrykowi dobre zarobki to jest pozamiatane. Innymi słowy przyszły 'kupiec' zapłaci Małeckiemu ekstra za podpis na umowie zamiast płacić Wiśle.
Teraz już za późno, trzeba było mu dać godziwą kasę to teraz można by za niego żądać. Jak zarabia frytki to kwota odstępnego też frytki warta. To chyba normalne.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 21.03.2012 o godz. 17:09.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
najm
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 21.03.2012, 17:16
Umówmy się że Małecki częściej był najlepszy niż najsłabszy. Twierdzę, że gdyby nie debilne decyzje mielibyśmy w lidze więcej punktów.
tak było chyba półtora roku temu. Jak Maaskant go przygotował na wiosne. Od meczu z Koroną na wiosne zeszłego roku (tego feralnego karnego) gra słabo. To, że ostatnio trafił ze 2 bramki nie znaczy, że grał dobrze. Kirm też kilka trafił i jakoś nikt nie mówi, że znowu mamy klasowego skrzydłowego.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów