The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
orzeu
Senior Member

Od: 11.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 11.11.2011, 21:13

kolorowi, pokojowo nastawieni.
ciekawe tez ze jakos do mediow nie przebija sie informacja ze sposrod 150 zatrzymanych setka to Niemcy.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member

Stary 11.11.2011, 21:14
pietia_lublin napisał(a):Wyświetl post
co wy bredzicie? jacy lewacy przebrani za policję? nie podkopujcie i tak mizernego obrazu IQ kibica. a w temacie lewakow to tu ich kasuje policja na wejsciu: http://www.youtube.com/watch?v=l-PeR...layer_embedded

Człowieku, założyłbym taką maskę :

http://www.partybox.pl/prod_7852_kly_wampira.html

To byś pomyślał , że jestem wampirem?

Wyjdę na miasto z miotłą , to pomyślisz , że to baba jaga?

Nie chce mi się przez jakiegoś mało bystrego kibica, robić screenów i wklejać na forum, więc sobie przeglądnij filmik jeszcze z 3-5 razy. Zwróć uwagę na ubranie tych przebierańców , na batony itp. Później poszukaj informacji jak łatwo takie odblaskowe koszulki zdobyć, oraz czy antifa przeprowadzała w przeszłości takie akcji. Skojarz fakty, myślenie nie boli.
Odpowiedz cytując
Adam.M79
Member

Od: 12.2010

Stary 11.11.2011, 21:20
zenders napisał(a):Wyświetl post
Uważasz ze Nasz kraj jest niepodległy (żądzą nami żydy pedały komuchy),walka o niepodleglość trwa dalej
Nie no proszę Cię, nie ośmieszaj kibiców Wisły takimi tekstami. Pomijając nawet bzdurę jaką napisałeś, i fakt, że rzucanie kamieniami do pedałów i policji jest faktycznie "znakomitym" pomysłem na ta Twoja "walkę o niepodległość" Dobrze, że nie grozi nam żadna wojna o niepodległość, bo z takimi "żołnierzami" jak Ty to jedynie na armię pedałów można by iść. Ja wiem, że TVN mózgi wypiera wielu osobom, ale pytanie co wyprało mózg Tobie....
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 11.11.2011, 21:25
Lysy napisał(a):Wyświetl post

Nie chce mi się przez jakiegoś mało bystrego kibica, robić screenów i wklejać na forum, więc sobie przeglądnij filmik jeszcze z 3-5 razy. Zwróć uwagę na ubranie tych przebierańców , na batony itp. Później poszukaj informacji jak łatwo takie odblaskowe koszulki zdobyć, oraz czy antifa przeprowadzała w przeszłości takie akcji. Skojarz fakty, myślenie nie boli.
Równie dobrze mogą to być jakieś tajniaki w kamizelkach.Kiedyś siedząc w aucie pod sądem widziałem ekipe psów po cywilnemu, nie wiem czy to kryminalna czy co ale same zakazane ryje , bluzy , skóry itp.Wizualnie wyglądali jak jakaś gangsterka.
Szkoda że się filmik urywa bo by było widać czy kolesiowi kajdanki zakładają.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2011

Stary 11.11.2011, 21:37
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||| |||||||||||||||||||||||||
ty czytasz to co piszesz
Prosze cie nie osmieszaj sie bo aż mi wstyd cie zacytowac, lepiej usuń ten komentarz
Ostatnio edytowane przez Błaszczu_WIŚLAK : 11.11.2011 o godz. 21:45.
Odpowiedz cytując
Squirtle88
Senior Member

Od: 10.2009

Stary 11.11.2011, 21:40
Adam.M79 napisał(a):Wyświetl post
Nie no proszę Cię, nie ośmieszaj kibiców Wisły takimi tekstami. Pomijając nawet bzdurę jaką napisałeś, i fakt, że rzucanie kamieniami do pedałów i policji jest faktycznie "znakomitym" pomysłem na ta Twoja "walkę o niepodległość" Dobrze, że nie grozi nam żadna wojna o niepodległość, bo z takimi "żołnierzami" jak Ty to jedynie na armię pedałów można by iść. Ja wiem, że TVN mózgi wypiera wielu osobom, ale pytanie co wyprało mózg Tobie....
Z takimi żołnierzami jak ty ten kraj jest tam gdzie jest czyli w szarej du***.
Odpowiedz cytując
kisiel92
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 11.11.2011, 21:45
Sie nie przejmujcie tak niemcami... przyjechali do nas bo u siebie sobie rady z turasami nie dają
Odpowiedz cytując
Squirtle88
Senior Member

Od: 10.2009

Stary 11.11.2011, 21:47
kisiel92 napisał(a):Wyświetl post
Sie nie przejmujcie tak niemcami... przyjechali do nas bo u siebie sobie rady z turasami nie dają
To przyjechali tacy niemcy , którzy się cieszą że mają turasów w swoim kraju ...
Odpowiedz cytując
Adam.M79
Member

Od: 12.2010

Stary 11.11.2011, 21:56
wislakbgc napisał(a):Wyświetl post
Z takimi żołnierzami jak ty ten kraj jest tam gdzie jest czyli w szarej du***.
Ja żołnierzem nie jestem i o żadną niepodległość nie walczę, gdyż ta niepodległość jest. Gdyby trzeba było o nią walczyć nie wahałbym się tego zrobić. Ale śmieszą mnie teksty oszołomów, którzy twierdzą, że "walka trwa" bo ta ich "walka" polega na rzucaniu kamieniami z daleka do policji i pedałów, a później ujmując to eufemistycznie "wycofywaniu się na bezpieczne pozycje" Dla mnie nazywanie tego "walką o niepodległość' jest obrazą dla tych, którzy o nią naprawdę walczyli. I tyle w temacie.
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez Adam.M79 : 11.11.2011 o godz. 21:57.
Odpowiedz cytując
zenders
Member

Od: 05.2007

Stary 11.11.2011, 21:58
Lata 80-te pamietasz ?na czym polegala walka z milicją i z systemem -kamienie ,koktajle itp.Dzisiaj nadarzyła sie okazja do walki z psiarnia no to chłopaki to wykorzystali ,jeszcze POLSKA KIBOLSKA NIE ZGINĘŁA
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 11.11.2011, 22:10
Widzieliście wśród pedałów Żakowskiego i Najsztuba w różowej chustce na głowie związanej pod brodą ?

Cytat:
ciekawe tez ze jakos do mediow nie przebija sie informacja ze sposrod 150 zatrzymanych setka to Niemcy.
Celowo jest wyciszana, bo POstomunistyczne media wybrały na winnego "polskiego kibola". Zresztą jutro pewnie ci zatrzymani będą już w Niemczech bo Merkel pogrozi paluszkiem Tuskowi, a on tak bardzo się stara, by była zadowolona.
Odpowiedz cytując
PAWEL NEWB
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 11.11.2011, 22:39
Wisły około 80 osób. Pod żródelkiem jakies 30+50 Lechia (większość naszych w białych kominiarkach). Wchuj ekip z całej Polski. Dziwne uczucie iść wśród Lecha, Cracovii, Arki, Legii itd ... Na marszu widoczne ekipy (Odra Opole, Łks, Radomiak Radom, Bałtyk Gdynia, Jagiellonia, Hutnik Kraków, Lech Poznań, Cracovia, Arka i wiele innych.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 11.11.2011, 22:49
Czy trafiono jakiś pedałow/lewaków itp. ścierwo ?
Odpowiedz cytując
TSNH
Senior Member

Stary 11.11.2011, 23:07
Lewacy z lotu ptaka:

http://www.youtube.com/watch?v=Q9gfV...layer_embedded

a wśród nich:

http://i.imgur.com/RTfUz.jpg
Odpowiedz cytując
emj10
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 11.11.2011, 23:16
Oczywiście to było lewactwo poprzebierane za tajniaków, aczkolwiek w pewnym momencie ciężko było już odróżnić kto jest to. Operacyjnych dzisiaj było w liczbie kilkuset sztuk co najmniej, w tym w tłumie MN.
Odpowiedz cytując
Cichy
Senior Member

Stary 11.11.2011, 23:22

P.S
Szacunek dla tych co byli!
I szacunek, ba.... SZACUNEK dla tych co spalili samochody polsatu i tvn!

Dzięki chłopaki, jesteście prawdziwymi PATRIOTAMI i POLAKAMI!
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member

Stary 11.11.2011, 23:35
Cichy napisał(a):Wyświetl post
I szacunek, ba.... SZACUNEK dla tych co spalili samochody polsatu i tvn!

Dzięki chłopaki, jesteście prawdziwymi PATRIOTAMI i POLAKAMI!
W każdej większej grupie trafi się czarna owca, a tu było blisko 30 tyś młodych ludzi. Uważam , że poza drobnymi incydentami spisali się na medal.

Muszę też sprostować co pisałem odnośnie tych "przebierańców" faktycznie 1q2 miał racje, to byli funkcjonariusze, choć zupełnie na nich nie wyglądali:

http://wyborcza.pl/duzy_kadr/56,9790...mania,,20.html

Nie doceniłem ich.
Odpowiedz cytując
Cichy
Senior Member

Stary 11.11.2011, 23:41
W każdej większej grupie trafi się czarna owca, a tu było blisko 30 tyś młodych ludzi. Uważam , że poza drobnymi incydentami spisali się na medal.

Muszę też sprostować co pisałem odnośnie tych "przebierańców" faktycznie 1q2 miał racje, to byli funkcjonariusze, choć zupełnie na nich nie wyglądali:

Nie doceniłem ich.
Czarne owce? Drobne incydenty?

Żartujesz?

Łysy, wielokrotnie podzielałem Twoje zdanie, ale w tych autach byli LUDZIE!
Ostatnio edytowane przez Cichy : 12.11.2011 o godz. 08:36.
Odpowiedz cytując
Jot
Banita

Od: 08.2007

Stary 11.11.2011, 23:42
Ja żołnierzem nie jestem i o żadną niepodległość nie walczę, gdyż ta niepodległość jest. Gdyby trzeba było o nią walczyć nie wahałbym się tego zrobić. Ale śmieszą mnie teksty oszołomów, którzy twierdzą, że "walka trwa" bo ta ich "walka" polega na rzucaniu kamieniami z daleka do policji i pedałów, a później ujmując to eufemistycznie "wycofywaniu się na bezpieczne pozycje" Dla mnie nazywanie tego "walką o niepodległość' jest obrazą dla tych, którzy o nią naprawdę walczyli. I tyle w temacie.
Trzeba było jechać na marsz to byś wszystko widział co się działo, kto był na nim, więc z łaski swojej zamknij dupe i uszanuj to, że komuś chce się jeszcze walczyć z tym lewackim ścierwem.
Odpowiedz cytując
kubawislak
Senior Member

Stary 11.11.2011, 23:46
TSNH napisał(a):Wyświetl post
a wśród nich:
http://i.imgur.com/RTfUz.jpg
Chodzi Ci o piknika w szaliku Legi? Czy mi się wydaje czy ten co kuca to Palikot?

Nie doceniłem ich.
Masakra... Dalej nie mogę w to uwierzyć...
Komentarze pod zdj mnie przerażają.
Cytat:
Wolę być traktowany, jako zacofaniec z ciemnogrodu, niż, jako europejczyk i patrzyć, jak na legalu dwóch pedałów się liże na rynku.
Zakaz pedałowania!
by M-M

WISŁA!
Odpowiedz cytując
pietia_lublin
Junior Member

Od: 02.2007

Stary 11.11.2011, 23:55
napisze w waszym stylu, przesmiewczo, robiac z kogos glupka, nie majac zupenie racji:

nieee to antifa, nie tajniacy, nie wiesz jak bylo w grecji, to sie nie odzywaaj albo poczytaj )))))))))))))

a tak na marginesie - przeciez antify nie ma - czytalem to tu setki razy - wiec pomyslcie nastepnym razem zanim kolejną głupotę palniecie i jeden za drugim będzie ją powtarzał, wyszukując argumentow - a raczej opowiesci dziwnych tresci.
Odpowiedz cytując
Dzideek
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 12.11.2011, 00:02
Nie wiem, czy już było. Reprezentacja Niemiec - http://www.youtube.com/watch?v=l-PeRCrIuWM
POZnan* - miasto pedalskich doznań
Odpowiedz cytując
hunter
Senior Member

Stary 12.11.2011, 00:04
Cichy napisał(a):Wyświetl post
Czarne owce? Drobne incydenty?

Żartujesz?

Łysy, wielokrotnie podzielałem Twoje zdanie, ale w tych autach byli LUDZIE!

P.S. Mam nadzieję, PATRIOCI, że wasze dupska, w zamian za narażenie na utratę życia również wielu dziewczyn, staną się w kryminale przyjemną przystanią.
Byłeś na miejscu i widziałeś to? Czy w TVN taką relację podali?

Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Czy trafiono jakiś pedałow/lewaków itp. ścierwo ?
Trafiono. W drugą stronę też się trochę działo, nie wiem na ile to prawda ale pod pomnikiem Dmowskiego pojawiła się informacja, że antifa obiła Bałtyk.
Ostatnio edytowane przez hunter : 12.11.2011 o godz. 00:13.
Odpowiedz cytując
yarow
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 12.11.2011, 00:14
Edit:
Usunąłem treść posta, ponieważ ktoś już przytoczył wcześniej te same linki.
Ostatnio edytowane przez yarow : 12.11.2011 o godz. 00:30.
Odpowiedz cytując
Hamas_kr
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 12.11.2011, 00:16
Sam marsz organizacyjnie to porażka. Chaos brak nagłośnienia, okrzyków, śpiewów... przerosło to organizatorów.

"Brawo" dla niemców z antify, którzy obili Bogu ducha winnych ludzi z grupy rekonstrukcji historycznej w mundurach powstańców warszawskich... Wasi dziadkowie już raz tak zrobili 67 lat temu...

Wisły dużo oczywiście jak zwykle podzielonej na różne ekipy. Jednak wszyscy spotkaliśmy się na miejscu zbiórki...

In plus multum różnych ekip w czapkach/szalach/koszulkach chodzących spokojnie między sobą.

Wielkie wzruszenie to mnóstwo kombatantów intonujących przyśpiewki... naprawdę kto był i widział coś pięknęgo i napędzającego do dalszego działania.
Odpowiedz cytując
Kurt
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 12.11.2011, 00:32
Cytat:
lu, przesmiewczo, robiac z kogos glupka, nie majac zupenie racji:

nieee to antifa, nie tajniacy, nie wiesz jak bylo w grecji, to sie nie odzywaaj albo poczytaj )))))))))))))

a tak na marginesie - przeciez antify nie ma - czytalem to tu setki razy - wiec pomyslcie nastepnym razem zanim kolejną głupotę palniecie i jeden za drugim będzie ją powtarzał, wyszukując argumentow - a raczej opowiesci dziwnych tresci.
Tak. Antifa istnieje. W Deutchlandzie.

Gdyby doszło do bezpośredniego starcia to skład taki jaki był z całej Polski na tym marszu by pozabijał tą Antifę.

lewak, antifowiec i z Lublina.

I my wciąż jesteśmy na forum kibiców Wisły Kraków. Zabawne.

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!

Odpowiedz cytując
yarow
Senior Member

Stary 12.11.2011, 00:44
kubawislak napisał(a):Wyświetl post
[...] KIBIC ma poglądy PRAWICOWE. TVN i Wybiórczą i komunę należy tępić.
Abstrahując od wczorajszych zajść i od tego, że przeszedłem "za komuny" czynnie przez wszelkie (przynajmniej od połowy lat 80 - tych do początku 90 - tych) manifestacje, wiece a więc i w końcu "zadymy", jak na zwykłego ówczesnego Polaka przystało , mam jakiś swój odpowiedni stosunek do GW czy innego TVN, i że posiadam pewnie prawicowe poglądy a podejrzewam się nawet o konserwatywno liberalne to zapytam: czy Ty naprawdę uważasz, że bycie kibicem piłkarskim oznacza "klona" o ustalonych z góry poglądach i działaniach takich jakie mają inne potencjalne "klony"?
Ostatnio edytowane przez yarow : 12.11.2011 o godz. 00:58.
Odpowiedz cytując
kubawislak
Senior Member

Stary 12.11.2011, 00:57
yarow napisał(a):Wyświetl post
Abstrahując od wczorajszych zajść i od tego, że przeszedłem czynnie przez wszelkie zadymy (przynajmniej od połowy) lat 80 - tych i początku 90 - tych, mam jakiś swój "odpowiedni" stosunek do GW czy innego TVN, i że posiadam pewnie prawicowe poglądy a podejrzewam się nawet o konserwatywno liberalne to zapytam: czy Ty naprawdę uważasz, że bycie kibicem piłkarskim oznacza "klona" o ustalonych z góry poglądach i działaniach łącznie z takimi jak czytanie "odpowiedniej" prasy i oglądanie TV bądź ich nieczytanie i nieoglądanie?
Jeżeli Ty nie wiesz lub nie rozumiesz, że przede wszystkim GW i TVN mają swoją gowno prawdę to ja nic nie poradzę. Oni i tak napiszą powiedzą, że zamieszki wywołaliśmy my, a nie lewacy. Poczyatj onet i inne podobne portale. Na nich wszystkich pisze, że to członkowie Marszu niepodległości wywołali zamieszki. Na stronie wyborczej jest zdj jak policjant ubrany po cywilu i mający kamizelkę, zakłuwa naszego, ale nie ma zdj ani wzmianki w mediach o tym jak wcześniej ich spałowali, a raczej przyłączył się do lewaka. Podam przykład jak można iść na stadion i śpiewać precz z komun, po czym w wyborach głosować na partie lewicowe lub o takich poglądach. Nie każe Ci być wyznawcą PIS, są też inne partie prawicowe.
Cytat:
Wolę być traktowany, jako zacofaniec z ciemnogrodu, niż, jako europejczyk i patrzyć, jak na legalu dwóch pedałów się liże na rynku.
Zakaz pedałowania!
by M-M

WISŁA!
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 12.11.2011, 01:03
W glowie sie nie miesci, ze w Polsce niby wolnej, niepodleglej przyjezdzaja jakies pie.rdolone szwaby walczyc z patriotami, ze w ogole ktos ma czelnosc wypowiedziec zdanie, ze blokuje Marsz Niepodleglosci, ze telewizja zrobila ludziom wode z mozgu i dla ludzi to jest normalne, ze Niemcy sobie przyjechali blokowac razem z pedalami nasz Marsz. Czemu pedaly nie zrobili swojej manifestacji, gdzies indziej, aby czcic ten dzien?
Szkoda, ze tak mało osob zwraca na te problemy uwage.
Gdyby nie te cwele to do niczego by nie doszlo, bo zwyczajnie nie mianoby kogo atakowac. A tak to tamci sprowokowali poszlo. Koncowka pochodu wdala sie w jakies zamieszki. Kto byl od tej koncowki pochodu (a raczej postoju bo zaczelo sie dziac jeszcze przed rozpoczeciem marszu) to nawet nie mial pojecia co sie dzieje, bo zwyczajnie nic nie bylo w tym tlumie glow widac. Mysle ze dla 99% uczestnikow Marszu przebiegl on bez zadnych zaklocen, zadym i udzialow w zadymach. Po prostu przeszlismy, zrobilismy swoje i oddalismy honor Bohaterom. Oczywiscie w tv juz zdjecia jakby wojna byla, a wszystko oczywiscie na podstawie 10 fragmentow z zadymkami puszczanymi na okraglo i gesto komentowanymi.
milicja jak zawsze, zero szacunku dla Polakow, ciagle tylko szukanie pretekstu do konfrontacji. Co ciekawe pod pomnikiem Dmowskiego milicja zarzadzila, ze Marsz dobiegl konca i wszyscy maja sie rozejsc bo od tej chwili jest to marsz nielegalny. Wstyd za taka Polske rzadzona przez pedalow, cioty ze swiata mediow, polityki czy kinematografii. .... im wszystkim w dupe, mam nadzieje, ze dorzyje czasow kiedy Polska bedzie Polska a nie zlepkiem po.......encow, ktorzy sobie robia z naszego kraju swoja ferajne. WIELKA POLSKA!
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
yarow
Senior Member

Stary 12.11.2011, 01:07
kubawislak napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli Ty nie wiesz lub nie rozumiesz, że przede wszystkim GW i TVN mają swoją gowno prawdę to ja nic nie poradzę. Oni i tak napiszą powiedzą, że zamieszki wywołaliśmy my, a nie lewacy. Poczyatj onet i inne podobne portale. Na nich wszystkich pisze, że to członkowie Marszu niepodległości wywołali zamieszki. Na stronie wyborczej jest zdj jak policjant ubrany po cywilu i mający kamizelkę, zakłuwa naszego, ale nie ma zdj ani wzmianki w mediach o tym jak wcześniej ich spałowali, a raczej przyłączył się do lewaka. Podam przykład jak można iść na stadion i śpiewać precz z komun, po czym w wyborach głosować na partie lewicowe lub o takich poglądach. Nie każe Ci być wyznawcą PIS, są też inne partie prawicowe.
Nie musisz mi opowiadać co było na Marszu ponieważ sam tu przytoczyłem linki z YT ale je usunąłem, gdyż ktoś je wcześniej tutaj także zamieścił.

Nie mam też żadnych problemów z określeniem własnej tożsamości lub głosowaniem na konkretną partię polityczną podczas Wyborów.

Natomiast, być może nie zrozumiałeś o co mi chodzi? Mówię o tym, że niezależnie od poglądów jakie posiada kibic
danego klubu, nadal jest kibicem.

Tego, czy chcesz czy nie chcesz nie odbierzesz mu. Kibice posiadają poglądy różne ponieważ maja do tego zwyczajnie prawo. Czy tego chcesz czy nie chcesz to lewak kibicujący Wiśle podczas meczu z Fulham tak samo jej kibicował jak jego polityczny "przeciwnik" - kibic Wisły o poglądach prawicowych. On może być dla Ciebie ku ... wą ale miłości do klubu mu nie jesteś w stanie odebrać.
Ostatnio edytowane przez yarow : 12.11.2011 o godz. 01:16.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów