The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Junior_Battle
Senior Member

Od: 05.2010

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 27.09.2011, 08:37
dokładnie...
Odpowiedz cytując
Toldo
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 27.09.2011, 08:41
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
A dla mnie te kontuzje( a bardziej ich ogrom) zbiegły sie w dziwnym czasie i to akurat dla obu tych piłkarzy.....

No ale chyba żadnego spisku w tym nie wietrzysz?
When you touch my face
When you call my name
I`m burn with desire...

http://www.youtube.com/watch?v=fW4Y867Oh6s
Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 27.09.2011, 08:54
To niewiarygodne, ale do szkółek piłkarskich w Krakowie niezbyt chętnie przyjmują chłopaczków urodzonych we wrześniu czy listopadzie. Wolą tych ze stycznia czy lutego danego roku! Uzasadnienie jest banalne i wstrząsające: chodzi o wynik sportowy, wyłącznie o wynik sportowy. Rozgrywki międzyklubowe prowadzi się, jak wiadomo rocznikami, więc lepiej mieć w drużynie starszych (np. ze stycznia 2002) niż młodszych (z grudnia 2002); w tym wieku kilka czy kilkanaście miesięcy to spora różnica.
Nie chodzi o to, żeby ukształtować dobrego piłkarza, tylko żeby wygrać! To mnie roz wa la - efekty tej patologii w piłce seniorskiej wszyscy widzimy.
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 27.09.2011, 08:58
Toldo napisał(a):Wyświetl post
No ale chyba żadnego spisku w tym nie wietrzysz?
Jestem daleki do dopisywania jakis histori,to tylko moje przemyslenia i jesli juz to bardziej w przypadku Maora i nie pod katem tego ,ze chwycił kontuzje,co jak bardzo okazała sie powazna.Jak dla mnie,jak miał takie niekorzystne cisnienie na Jego osobę to teraz moze zejsc ze "głównej sceny",przeczekac najgorsze i wrócic jak jedni lub drudzy ochłoną...
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik

Od: 03.2004

Stary 27.09.2011, 09:08
Cytuję ten artykuł, bo nawet w przypadku tej gazety to rzadki przykład kretynizmu:

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

Cytat:
Patryk Małecki i Maor Melikson mogą już nie zagrać w Wiśle Kraków. Obaj doznali kontuzji w meczu z Ruchem Chorzów, a w zimie chcą zmienić barwy klubowe - czytamy w "Fakcie".

- Ich kontuzje to spory problem, bo "Mały" i Maor to bodaj dwaj najbardziej kreatywni piłkarze w mojej drużynie - powiedział szkoleniowiec Białej Gwiazdy Robert Maaskant.

Małecki ma uszkodzony więzozrost piszczelowo-strzałkowy i konieczna jest operacja. Czeka go więc dłuższa przerwa w grze. Niewykluczone, że w tej rundzie już nie zagra. Jeśli zimą opuściłby Wisłę, niedzielny mecz z Ruchem mógłby być jego ostatnim w Wiśle.

Podobnie rzecz ma się z Meliksonem. - Maor ma wiele propozycji. Wiele wskazuje na to, że zimą odejdzie z Wisły - powiedział menedżer piłkarza Dudu Dahan.
Oczywiście cytat wypowiedzi agenta Meliksona prawdziwy, tyle że sprzed kontuzji. Ale przecież to dla dziennikarzy nieistotne. Obaj zawodnicy mają poważne kontuzje, przed nimi operacje i rehabilitacja. Nie wiadomo nawet, kiedy wrócą do treningów, nie mówiąc o powrocie do dawnej formy. I to tej formy sprzed 1,5 miesiąca, a nie tej tuż sprzed kontuzji.

Reasumując: nikt rozsądny nie kupuje kota w worku, a dyspozycja Maora i Małeckiego w zimie jest wielką niewiadomą. Natomiast dla Wisły problemem jest Patryk: w zimie można było go sprzedać, teraz nikt go nie kupi - a na wiosnę może odzyskać formę i na koniec sezonu skorzystać z Prawa Webstera.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując
emress
Junior Member

Od: 06.2011

Stary 27.09.2011, 10:02
dzis w prasie mozna tez poczytać o sobolewskim, podobno Franz prosił go o powrót do kadry. Kto jak kto ,ale Sobol by się kadrze sprzydał i choć odmówił to trzeba to uszanować. Przynajmniej słowa raz powiedzianego jak chorągiewka na wietrze nie zmienia
Odpowiedz cytując
Endrju
Junior Member

Od: 01.2003

Stary 27.09.2011, 10:15
A ja mam dziwnie wrażenie, że w przypadku Meliksona, menedżer tutaj strasznie miesza. Melikson nigdy (chyba nigdy, jeśli się mylę to mnie poprawcie) nie wypowiedział się zdecydowanie, że już chce uciekać z Wisły. Natomiast w mediach co rusz pojawiają się wypowiedzi menago, o tym, jak to Maor za chwilę wyleci na Zachód. Sprawa Reprezentacji to, jak większość sama widzi, też w dużym stopniu sprawka menedżera... Oj, ten Pan chyba jak najszybciej chce zarobić na sprzedaży Maora...
Odpowiedz cytując
farben
Senior Member

Od: 09.2009

Stary 27.09.2011, 10:45
Biton o Wiśle: wielki klub, wspaniały stadion, fantastyczni kibice

http://www.gazetakrakowska.pl/strona...czni,id,t.html

Rozsądny gość - przynajmniej w tym wywiadzie.
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser

Od: 07.2009

Stary 27.09.2011, 10:50
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/r...7,artykul.html

Smuda chce Sobola...
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 27.09.2011, 10:50
Cytat:
Chcę powiedzieć szczerze, bo parę nowych faktów ujrzy teraz światło dzienne. Pół roku temu w "Cafe Futbol" uświadomiłem działaczy PZPN-u i prezesa Basałaja, że Melikson mimo że zagrał w meczu reprezentacji Izraela z Urugwajem, może grać w reprezentacji Polski. Co się działo dalej? Poszedł sygnał do trenera Smudy, że Maor ma polski paszport i jest zatrudniony jako Polak. Franek mówi: "no, pojadę, obejrzę go w meczu z Podbeskidziem". Po meczu: "Nieee, takiego zawodnika nie szukam, nie jest mi potrzebny". Za chwilę Melikson mówi: "Nie wiem, muszę się zastanowić, to dla mnie trudna sprawa. Izrael to mój kraj i zobaczymy, co będzie dalej". Spotykam tego Meliksona po meczu ze Skonto Ryga, zaczynam z nim rozmawiać i pytam: "Maor, czemu ty nie chcesz grać w kadrze?". A on: "Jak ja mogę powiedzieć, że chcę grać w reprezentacji Polski, skoro trener nigdy publicznie nie powiedział, że potrzebuje takiego zawodnika jak ja. Jestem na pograniczu reprezentacji Izraela i nagle mam zacząć mówić o kadrze Polski?". Dostaje Melikson powołanie na mecz Wybrzeżem Kości Słoniowej, strzela dwa gole, przyjeżdża i mówi: "No, w zasadzie temat jest zamknięty, strzeliłem dwie Wybrzeżu, Fernandez zapewnił, że mnie powoła na najbliższe mecze eliminacji". Franek: "No widzieliście, strzelił dwa gole, będzie grał dla Izraela". W międzyczasie dochodzi w Krakowie do spotkania - Maaskant, Basałaj, Valckx, Smuda, Melikson. Smuda rozmawia z piłkarzem, piłkarz deklaruje, że do niego zadzwoni w ciągu kilku tygodni. Nie zadzwonił. Pojechał Melikson na kadrę, dostał na pierwszym treningu z łokcia i założyli mu pięć szwów. Było wiadomo, że nie zagra w meczach eliminacyjnych. Pierwszy mecz w trąbę, drugi mecz w trąbę. Wiadomo, że Izrael nie ma szans na wyjście. Agent wspólnie z piłkarzem piszą SMS-a do polskiego przyjaciela, że jest gotowy na grę w reprezentację Polski. Pytam Franka: "Jesteś zainteresowany piłkarzem? On podjął decyzję, że chce grać". Smuda: "Nieeee, w ogóle nie zadzwonił do mnie. Nie będzie Melikson grał w reprezentacji Polski." Mija parę dni i nagle Rząsa robi wielką kampanię, że dostał telefon od Dudu Dahana.

I teraz pytanie - jakim prawem Rząsa wypowiada się na temat spraw sportowych kadry, jeśli sam twierdzi, że jest dyrektorem do spraw komunikacji z mediami. Czyli nie jest właściwą osobą, żeby do niego dzwonił menedżer Dahan.
Mateusz Borek o kulisach sprawy Meliksona. W ogole caly wywiad swietny, mowi wiele madrych rzeczy na temat szkolenia mlodziezy, podejscia do pilki, w Wisle rowniez.

http://www.weszlo.com/news/7905-Mate...terem_z_Debicy
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 27.09.2011, 10:58
O Sobolewskim pisze fakt - Radek zakonczył reprezentacyjna kariere i juz w niej nie zagra a Oni nie maja co pisac to wypisuja bzdury
Odpowiedz cytując
bukaj22
Member

Od: 07.2011

Stary 27.09.2011, 11:04
Przy naborze piłkarzy w naszym Kraju nie widzę selekcji. To bardziej przypomina łapankę i protekcje znajomych rodziców , którzy marzą o wielkiej karierze swoich pociech a te dzieciaki wcale nie garna się do piłki. Ile jest takich przykładów? Naprawdę mnóstwo. Oglądam czasem rozgrywki młodzieżowe i bardzo często się zdarza , ze chłopcy mają bardzo słaba koordynacje ruchowa nie wspominając już o technice.Nic z naszej młodzieży nie będzie , jeśli od orlika będą grać o wynik. Mistrzostwo powiatu czy województwa... to tylko wymysł chorych prezesów , którzy liczą na znikomy zysk i splendor w danym mieście.Przecież nikt nie będzie pamietał , ze dany piłkarz był mistrzem Polski do lat 15. Czy ktoś słyszał o mistrzostwie Anderlechtu do lat 17 ? Przecież , to jakaś totalna abstrakcja. Młody piłkarz ma się wychowywać ogólno rozwojowo i dbać o kondycje , technikę , motorykę. Nie wolno pod żadnym pozorem zabijać w młodych ludziach dryblingu na rzecz taktyki i wyniku meczu z Pomiechówkiem. To tylko przykład oczywiście. Miejmy nadzieję , ze za jakieś 10 lat coś z młodzieży wyrośnie....
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 27.09.2011, 11:18
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Właśnie chodzi mi o to aby takich piłkarzy za młodu już potrafić odstrzelić.

Należy patrzeć na motorykę, szybkość zwrotność itp bo to na każdej pozycji jest potrzebne. Dopiero wtedy uczyć techniki. Wiadomo że organizm dziecka sie jeszcze rowziwja ale pewne rzeczy widać już za młodu. Pewnie nie odkrywam tu ameryki, trzeba patrzeć na zachód, wcale nie tak daleko bo wystarczy do Niemiec.
Dokładnie - wielu nabijało się z naszego stopera wypożyczonego teraz do 1 ligi, a przecież na km widać, że nie ma warunków fizycznych do piłki tylko do dyscyplin siłowych. I jak miał 10 lat to budowy - kości itp. nie miał innej niż teraz.
Ale co tu mówić o dzieciach jak do 1 drużyny sprowadzono w ostatnich latach niejednego gościa bez wytrzymałości (choćby WŁ), zwrotności, szybkości i to nierzadko za ciężkie setki tys. euro.
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik

Stary 27.09.2011, 11:31
emress napisał(a):Wyświetl post
dzis w prasie mozna tez poczytać o sobolewskim, podobno Franz prosił go o powrót do kadry. Kto jak kto ,ale Sobol by się kadrze sprzydał i choć odmówił to trzeba to uszanować. Przynajmniej słowa raz powiedzianego jak chorągiewka na wietrze nie zmienia
Uszanować trzeba, natomiast nic nie szkodzi znowu zapytać. Myślę, że i Sobola musi serce boleć, jak widzi na swojej pozycji w reprezentacji Eugena P., Polaka z odzysku.

Sobolewski odszedł, bo uznał że trzeba dać miejsce młodszym. Niestety widać gołym okiem, że młodszych nie ma. Borysiuk, Wilk, Jodłowiec, Dudka - wszyscy są jednak o klasę gorsi od Sobolewskiego.

W dodatku Sobolewski nie tylko haruje jak wół - to człowiek niekonfliktowy, a mający posłuch w szatni. Idealny dla Franza, bo nie będzie kwestionował jego autorytetu, ale pomógłby budować atmosferę w szatni.

W tej kadrze brakuje gości z jajami i dlatego taki Sobolewski byłby na wagę złota. Wcale bym więc nie wykluczył powrotu - więksi piłkarze od Radka wracali do gry w reprezentacji. I wcale by to nie świadczyło o braku konsekwencji, a o mądrości Sobolewskiego.

Ale niech Radek robi to, co uważa za słuszne
Odpowiedz cytując
wonski_eNHa
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 27.09.2011, 11:47
I bardzo dobrze, że Sobol jest konsekwentny i nie dał się wciągnąć do 'cyrku' Smudy, mam nadzieję, że Kazimierczak wyzdrowieje, dojdzie do formy i pojedzie na mistrzostwa grać w pierwszej jedenastce.

W naszym chorym kraju prawo gry w piłkę mają chłopcy, którzy są najwyżsi, najsilniejsi, potrafią wysoko skakać, nie są zwrotni, techniki nauczy ich trener, ale nie na takim poziomie na którym swobodnie operowaliby piłką. Kondycja jest dosyć ważna. Starszy brat grał w piłkę albo ojciec - to taki chłopaczek ma pierwszeństwo przed innymi.
Hmmm, co jeszcze. To chyba na tyle, szkoda.
Nie wiem jak trenerzy i inni związani z piłką nożną, ale ja potrafię odróżnić zawodnika, którego ojciec zmusza do gry w piłkę, od chłopca dla którego piłka to cały świat. Po tym jak biega, jak przykłada nogę do piłki, jak podaje piłkę, jak się zastawia, jak stoi na nogach... przecież po tym widać kto się męczy, a kto ma to wrodzone. Ale wyniki, wyniki, wyniki... nie szkolenie na dobrych piłkarzy. Po8ebany system w tym kraju.
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser

Stary 27.09.2011, 12:07
Pokładam ogromne nadzieje w Dudu Bitonie. Gośc jest fenomenalny. Takiego napastnika już dawno nie mieliśmy. Potrafi znaleźć się w sytuacji bramkowej, piłka go szuka, skuteczny (nie zmieni tego zmarnowana sytuacja z Odense przy stanie1-1) bardzo dobry technicznie zawodnik. Ostatni raz chyba Żuraw miał taką technikę w wiślackim ataku. Mam nadzieje, że pod nieobecność Małego i Maora to Dudu weźmie odpowiedzialność za wynik i będzie karcił rywala w najbliższych nadarzających się okazjach. Jego transfer i Marco Jovanovicia póki co oceniam najwyżej z letnich zakupów.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 27.09.2011, 12:40
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Pokładam ogromne nadzieje w Dudu Bitonie. Gośc jest fenomenalny. Takiego napastnika już dawno nie mieliśmy. Potrafi znaleźć się w sytuacji bramkowej, piłka go szuka, skuteczny (nie zmieni tego zmarnowana sytuacja z Odense przy stanie1-1) bardzo dobry technicznie zawodnik. Ostatni raz chyba Żuraw miał taką technikę w wiślackim ataku. Mam nadzieje, że pod nieobecność Małego i Maora to Dudu weźmie odpowiedzialność za wynik i będzie karcił rywala w najbliższych nadarzających się okazjach. Jego transfer i Marco Jovanovicia póki co oceniam najwyżej z letnich zakupów.
Dudu to zwykłe drewno od którego odbija się piłka.;>
A na serio, tak na czuja sądziłem że może to być najlepszy transfer letni i jak na razie to się sprawdza.
Lubię gości którzy przychodzą i nie potrzebują roku aklimatyzacji tylko cisną od pierwszego meczu
Tak było z Parejką, Meliksonem, tak teraz jest z Bitonem.

Ciekaw tylko jestem jak to z nim będzie jak wpadnie w lekki dołek - czy to napastnik w stylu Niedzialna czy Genkova, który jak się zblokuje to może trwać i trwać by się odblokował, czy gość jest z tych dobrze radzących sobie z kryzysami.

Zobaczymy.Natomiast kiepsko widzę jego przyszłość w Wiśle.W dużej mierze będzie to zależało jak jest skonstruowany ten pierwokup - jeśli to jest automat i Wisła ma się zgodzić na już wynegocjowane warunki to pewnie zostanie.Natomiast jeśli potrzeba do tego zgody piłkarza to raczej po Bitonie.
Ich(jego i Meliksona) menago to niezły łotr - zrobi mu taki burdel w bani jak Meliksonowi i tyle Bitona zobaczymy.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
piter116
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 27.09.2011, 13:04
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Natomiast kiepsko widzę jego przyszłość w Wiśle.W dużej mierze będzie to zależało jak jest skonstruowany ten pierwokup - jeśli to jest automat i Wisła ma się zgodzić na już wynegocjowane warunki to pewnie zostanie.Natomiast jeśli potrzeba do tego zgody piłkarza to raczej po Bitonie.
Cytat:
Do Wisły jest Pan tylko wypożyczony. Myśli Pan już o swojej przyszłości? Chce Pan tutaj zostać na dłużej?

- Jeśli tylko Wisła będzie mnie chciała, bardzo chętnie zostanę w Krakowie. To jest piękne miasto, na mecze przychodzą fantastyczni kibice. Aż chce się tutaj grać. Dla mnie to w tym momencie najlepsze miejsce do gry. Nie wszystko zależy jednak ode mnie. Jak skończy się sezon, będziemy rozmawiać o tym, co dalej.
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 27.09.2011, 13:16
no zobaczymy
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 27.09.2011, 14:07
Ufff Melikson nie bedzie musial poddawac sie operacji i wroci szybciej do gry niz myslano. Z Twente i Legia na 100% nie zagra - tak powiedział trener na konferencji prasowej, ktora przed chwila sie zakonczyła
Odpowiedz cytując
Ventigo
Senior Member

Stary 27.09.2011, 14:23
Z Twente i tak dostaniemy w d*pę więc tylko na Legi tak de facto możemy odczuć jego brak tak więc to super wiadomość. Amiki i Legie już zacierały rączki a tu takiego wała!
Powód: ...
Ostatnio edytowane przez Ventigo : 27.09.2011 o godz. 14:30.
Odpowiedz cytując
Zwierze
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 27.09.2011, 14:29
Nie zdziwię się jak regeneracja Meliksona będzie działać super szybko i zobaczymy go już w niedzielę...
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 27.09.2011, 15:14
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Zobaczymy.Natomiast kiepsko widzę jego przyszłość w Wiśle.W dużej mierze będzie to zależało jak jest skonstruowany ten pierwokup - jeśli to jest automat i Wisła ma się zgodzić na już wynegocjowane warunki to pewnie zostanie.Natomiast jeśli potrzeba do tego zgody piłkarza to raczej po Bitonie.
Ich(jego i Meliksona) menago to niezły łotr - zrobi mu taki burdel w bani jak Meliksonowi i tyle Bitona zobaczymy.
na niezrealizowaniu opcji pierwokupu menadżer na pewno nie zarobi.

Dla mnie jednak najbardziej prawdopodobna jest inna opcja: nie stac nas na wykup, Biton wraca do Belgii, a my wypożyczamy kolejnego napastnika jego klasy.
(Chyba żeby przyszedł Delew)
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 27.09.2011, 15:17
Melikson niech siedzi w domu a nie szwenda się po jakiś Warszawach. Mamy większy problem.

Nie ma alternatywy dla słabiutkich Kewa i Chaveza. Obawiam się,że przyjdzie kiedyś taki mecz,że ktoś bezlitośnie wykorzysta ich niemoc. Nie będzie żadnego farta w postaci nierównej murawy,czy czegoś podobnego, i wtedy możemy mieć nietęgie miny. Nagle okaże się,że nie mamy obrony! Znaczy dla kogo się okaże dla tego się okaże,bo w sumie to żadna nowość. Nie pisze o Tweente,bo zapewne nas kilkoma bramkami pojadą,to jasne, ale chodzi o nasze podwórko. Bo w Europie wiadomo,że ta obrona jest w stanie mało kogo zatrzymać.

Podejrzewam,że Skorża zauważył(ciężko tego nie widzieć) jaką biedę mamy z tyłu, i będzie starał się to wykorzystać. Szczerze mówiąc ciężko mi wyobrazić sobie jak nasza obrona może poradzić sobie z pressingiem/. Jest Bunoza, który pokazał,że jest w dobrej dyspozycji, i nie wiem czy nie zaryzykować np jego w miejsce Chaveza. W sumie co mamy do stracenia?

Co do Bitona,to chyba oczywistym jest,że nie będzie kasy na jego wykup. Wypożyczą kogoś za jakieś frytki z nadzieją,że będzie potrafił trafiać do siatki. To samo z Nunezem,także po sezonie wraca do Argentyny.

U nas się robi wszystko najmniejszym kosztem. Tutaj nie ma mowy o budowie czegokolwiek, planowaniu. Przepraszam plan jest, LM się nazywa
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 27.09.2011 o godz. 15:21.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
rafal777
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 27.09.2011, 15:32
Zwierze napisał(a):Wyświetl post
Nie zdziwię się jak regeneracja Meliksona będzie działać super szybko i zobaczymy go już w niedzielę...
Z ust mi to wyjąłeś. Tym bardziej jeśli mocno po dupie dostaniemy w Holandii.
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik

Stary 27.09.2011, 15:34
FraMat napisał(a):Wyświetl post
na niezrealizowaniu opcji pierwokupu menadżer na pewno nie zarobi.

Dla mnie jednak najbardziej prawdopodobna jest inna opcja: nie stac nas na wykup, Biton wraca do Belgii, a my wypożyczamy kolejnego napastnika jego klasy.
(Chyba żeby przyszedł Delew)
Czy ja wiem? Jeśli Biton się sprawdzi (czyli strzeli min. 15 goli w lidze) - to nie wiem, co musiałoby się stać by go nie wykupić. W Belgii szału nie zrobił, nie był rozrywany na rynku. Więc cena wykupu nie musiała być duża.

Nie wiem czy Cupiał chciałby zrezygnować z wykupu piłkarza, na którego odsprzedaży w przyszłości można sporo zarobić.
Odpowiedz cytując
kolend
Senior Member

Stary 27.09.2011, 15:41
Czy gdzieś się pojawiło info, że za Bitona jest ustalona kwota wykupu? Jeśli nie, to wątpię w wykup. Z resztą w wykup Nuneza wątpię jeszcze bardziej, choć tu kwota podobno ustalona na o zgrozo 1.2mln euro.
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 27.09.2011, 15:46
kolend napisał(a):Wyświetl post
Czy gdzieś się pojawiło info, że za Bitona jest ustalona kwota wykupu? Jeśli nie, to wątpię w wykup. Z resztą w wykup Nuneza wątpię jeszcze bardziej, choć tu kwota podobno ustalona na o zgrozo 1.2mln euro.
Stan zapewnia, że Wisła ma ustaloną kwotę wykupu.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli

Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.

Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 27.09.2011, 15:47
kolend napisał(a):Wyświetl post
znalazłem tylko to :

Cytat:
Izraelski napastnik Dudu Biton w najbliższym sezonie będzie występował w barwach Wisły Kraków. Mistrz Polski wypożyczył tego piłkarza z belgijskiego Royal Charleroi z opcją pierwokupu.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Ventigo
Senior Member

Stary 27.09.2011, 16:01
1. Chyba Zbymak z konkurencyjnego forum twierdził że jest kwota wykupu za Bitona

2. Nunez sam tak powiedział że 1,2 ale kto wie może menago mu kazał tak mówić. Szczerze to nie wierze w tą kwotę w tym samym wywiadzie Nunez stwierdził, że był szoku, że ktoś z Europy się po niego zgłosił bo grał słabo i obwiniali go przez to o spadek z ligi.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów