The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Ventigo
Senior Member

Od: 06.2011

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 23.09.2011, 15:46
Na czwartkowym porannym treningu piłkarze Jagi..."rozegrali" rewanż z Ruchem Zdzieszowice. Przez 90 minut stali na boisku na swoich pozycjach i nie mogli nawet przykucnąć. - Przestali na boisku: 46 minut pierwszej połowy meczu, mieli kwadrans przerwy i drugą połowę plus pięć doliczonych minut. Była powtórka z realizacji taktyki środowej, czyli stali. Każdy miał czas, by przemyśleć to, co się stało - opowiada tłumaczy szkoleniowiec "Gazecie Wyborczej". Oczywiście, przed meczem mieli normalny trening.

Mam nadzieje że jak naszym zdarzy się kiedyś znowu wtopa taka jak z Podbeskidziem to treneiro zastosuje tą oryginalną metodę szkoleniową
Odpowiedz cytując
rafalek
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 23.09.2011, 16:06
https://www.facebook.com/photo.php?v=224771187579908

Ma nasz trener poczucie humoru
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując
WislaOnly
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 24.09.2011, 00:58
rafalek napisał(a):Wyświetl post
https://www.facebook.com/photo.php?v=224771187579908

Ma nasz trener poczucie humoru
On jest niesamowitym showmanem. Wszystko na luzie. Kultura, inteligencja, doświadczenie, obycie. Nie mieliśmy nigdy trenera tak wszechstronnego. Maaskant jest trenerem, ale równie dbrze mógłby być politykiem. Lubię go za to.
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz cytując
Maciuś
bananowy chłopiec

Od: 07.2006

Stary 24.09.2011, 07:43
A ja wole zeby zamiast robic show to wzial sie porzadnie za niektorych graczy bo ewidentnie jest problem z zawodnikami.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 24.09.2011, 08:11
Trener musi byc rozrywkowy a nie dretwy cały czas - takie zachowanie przeklada sie na druzyne.
Odpowiedz cytując
kolend
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 24.09.2011, 08:52
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
A ja wole zeby zamiast robic show to wzial sie porzadnie za niektorych graczy bo ewidentnie jest problem z zawodnikami.
no oczywiście mógł sie obrazić, przerwać konferencje, ostentacyjnie wyjść i już nigdy nie odpowiedzieć na żadne pytanie tego dziennikarza... taki trener byłby fajny?
Odpowiedz cytując
a_r_e_n_a
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 24.09.2011, 09:05
W Robercie cenię to, że każda jego wypowiedź nasycona jest merytoryczną zawartością. Zawsze wypowiada się z taktem, potrafi wybrnąć z każdej sytuacji, a gdy chodzi o ocenę piłkarzy(np. Maor, Mały itd.) zachowuje się jak dobry ojciec. Nigdy jeszcze nie słyszałem z jego strony totalnej bredni, czego nie mogę powiedzieć o poprzednich osobach pełniących tą rolę. Mam nadzieję, że stabilizacja na stanowisku trenera w Naszym klubie wkrótce wpłynie też na styl gry, ponieważ warunki pracy są naprawdę komfortowe - mam na myśli pracę na stanowisku trenera.
Odpowiedz cytując
snyrting
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 24.09.2011, 09:25
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Na konferencji prasowej miał to robić?

Skończ już pisać te swoje brednie, stajesz się nudny.
Odpowiedz cytując
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2010

Stary 24.09.2011, 11:47
Dokładnie snyrting, Twoje posty Maciuś od jakiegoś czasu sięgają dna, mody powiinny dać Ci odpocząć od forum bo mózg Ci się przegrzał już jakiś czas temu.
Nikt nie uważa Maaskanta za jakiegoś super cołcza, drugiego Mourinho itd.
Średniej Europejskiej klasy trener, jednak jak na nasze warunki - bardzo dobry.
Odpowiedz cytując
stalsanok1946
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 24.09.2011, 12:21
Maaskant to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Czasami mam tylko do niego pewne "ale", że nie wezmę za gardło niektórych piłkarzy i ostro ich nie potraktuje jak kolejny raz przejdą obok meczu
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 24.09.2011, 19:29
Troche nie rozumiem jak ma wygladac zdrowa rywalizacja o miejsce w skladzie Wisly, jesli Maaskant mowi, ze juz kilka tygodni wczesniej wiedzial kto zagra z Ruchem, kto z Twente, a kto z Legia.. Dziwne podejscie.
Odpowiedz cytując
Mocny
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 25.09.2011, 08:14
dosc czesto odnosze wrazenie ze maaskant inne rzeczy mowi a inne robi , i zreszta bardzo dobrze , bo efekty jego roboty sa pozytywne , natomiast gada czesto glupoty

jakis taki swoiscie pojmowany PR
Odpowiedz cytując
saklak1906
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 25.09.2011, 08:42
nesta napisał(a):Wyświetl post
Troche nie rozumiem jak ma wygladac zdrowa rywalizacja o miejsce w skladzie Wisly, jesli Maaskant mowi, ze juz kilka tygodni wczesniej wiedzial kto zagra z Ruchem, kto z Twente, a kto z Legia.. Dziwne podejscie.
Ma w glowie poukadany sklad bo widzi kogo na co stac. Ale nie mowi definitywnie Ty u mnie gral nie bedziesz , jak zrobisz postepy to bedziesz gral.
,
Odpowiedz cytując
koniak
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 25.09.2011, 09:58
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Ma w glowie poukadany sklad bo widzi kogo na co stac. Ale nie mowi definitywnie Ty u mnie gral nie bedziesz , jak zrobisz postepy to bedziesz gral.
Gadasz głupoty. Nesta dobrze pisze. Analogicznie było w poprzednim sezonie jak nie grał Kirm tylko Boukhari i Maaskant tłumaczyl, że Kirm wyjdzie w pierwszej "11" jak pokaże klasę na treningach. Pojawił sie w składzie dopiero, gdy krytyka na Marokańczyka płynęła ze wszystkich stron i nie wierzę, że zbiegło się to z poprawą formy/ zaangażowania u Kirma.
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 25.09.2011, 11:15
Tez mam takie wrazenie. Diaz gral totalnie do dupy, ale wychodzil w pierwszym skladzie. Dopiero jak krytyka osiagnela apogeum, w mediach, wsrod kibicow - Maaskant posadzil go na lawie. Ba, mysle, ze jakby Genkov byl zdrowy to wciaz wychodzilby w pierwszym skladzie.
Odpowiedz cytując
RAFi89
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 25.09.2011, 12:22
koniak napisał(a):Wyświetl post
Gadasz głupoty. Nesta dobrze pisze. Analogicznie było w poprzednim sezonie jak nie grał Kirm tylko Boukhari i Maaskant tłumaczyl, że Kirm wyjdzie w pierwszej "11" jak pokaże klasę na treningach. Pojawił sie w składzie dopiero, gdy krytyka na Marokańczyka płynęła ze wszystkich stron i nie wierzę, że zbiegło się to z poprawą formy/ zaangażowania u Kirma.
Ale namieszałeś, Kirm w pierwszym składzie wybiegł w meczu z Lechią wygranym 5:2. W tym samym spotkaniu w pierwszym składzie zagrał także Boukhari tylko że w środku pola. Więc nie wiem jakim cudem Kirm zagrał za Marokańczyka który ze składu wypadł dopiero po porażce w Poznaniu.
Odpowiedz cytując
koniak
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 25.09.2011, 13:27
RAFi89 napisał(a):Wyświetl post
Ale namieszałeś, Kirm w pierwszym składzie wybiegł w meczu z Lechią wygranym 5:2. W tym samym spotkaniu w pierwszym składzie zagrał także Boukhari tylko że w środku pola. Więc nie wiem jakim cudem Kirm zagrał za Marokańczyka który ze składu wypadł dopiero po porażce w Poznaniu.
Faktycznie, masz rację co do tego przesunięcia pozycji. A wygryzł go ze składu w ten sposób, że przed meczem z Lechią to Boukhari grał większość meczów na lewym skrzydle, po tym meczu grał tam Kirm. Dla Boukhariego zabrakło w końcu miejsca nawet w środku.
Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great

Od: 06.2003

Stary 25.09.2011, 21:35
Uff... Jakby to napisać. Robercie Maaskancie, nie rób już krzywdy Kirmowi i daj mu odpocząc,najlepiej długo. To samo tyczy Jirsaka i Garguły. Oszczędź sobie i innym nerwów. Wiem, na pewno powiesz po meczu ze bylismy lepsi, ze sędziowie nie tak, piłka krzywa itd. Gramy pytę, coraz bardziej podobną do późnego Skorży. Ruch warty tyle co nasza obrona, mały figiel wygrałby z nami i czarna dupa byłaby blisko. Mniej słodkiego pierdzenia, więcej pracy na treningach.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując
Oldpara
Senior Member

Od: 09.2003

Stary 25.09.2011, 22:04
gigant napisał(a):Wyświetl post
Uff... Jakby to napisać. Robercie Maaskancie, nie rób już krzywdy Kirmowi i daj mu odpocząc,najlepiej długo. To samo tyczy Jirsaka i Garguły. Oszczędź sobie i innym nerwów. Wiem, na pewno powiesz po meczu ze bylismy lepsi, ze sędziowie nie tak, piłka krzywa itd. Gramy pytę, coraz bardziej podobną do późnego Skorży. Ruch warty tyle co nasza obrona, mały figiel wygrałby z nami i czarna dupa byłaby blisko. Mniej słodkiego pierdzenia, więcej pracy na treningach.
Dać odpocząć Kirmowi i kim mamy grać? Tak krawiec kraje jak mu materii staje. Najgorzej gramy z tyłu, ale niestety mamy pokraki w stylu Jaliensa i Diaza, i tylko jednego napastnika, którego po meczu z Ruchem prawie trzeba było znosić z boiska ze zmęczenia. Ciekawe kto zagra z Twente, a potem z Legią?
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 25.09.2011, 22:08
Małecki ma kontuzję, Maor chyba też. Proponujesz, żebyśmy zagrali ME, czy może od razu wyjść na najbliższe mecze w dziewiątkę?
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great

Stary 25.09.2011, 22:09
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Dać odpocząć Kirmowi i kim mamy grać? Tak krawiec kraje jak mu materii staje. Najgorzej gramy z tyłu, ale niestety mamy pokraki w stylu Jaliensa i Diaza, i tylko jednego napastnika, którego po meczu z Ruchem prawie trzeba było znosić z boiska ze zmęczenia. Ciekawe kto zagra z Twente, a potem z Legią?
Dzisiaj krawcowi materii stawało na postawienie na Małego i Ilieva ew Meliksona, Pajilic był na ławce. Opcji było w piz.du, upór Maaskanta na stawianie na kolesia bez formy od pół roku jest zatrważający.

Wolfy, ja piszę z perspektywy przedmeczowej, a juz wtedy było wiadomo że Andraż jest na teraz słabiutki.
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Stary 25.09.2011, 22:12
Kurcze, wolfy - sam byłeś zwolennikiem zrzutki dla Garguły na bilet dookoła świata - a nóż by mu to zajęło 80 dni jak w książce a teraz taka zmiana ?

Zobaczcie kto wybiegł na boisko jak graliśmy ze scyzorykami - może warto znowu odświeżyć młodzież ?
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 25.09.2011, 22:14
Dzisiaj krawcowi materii stawało na postawienie na Małego i Ilieva ew Meliksona, Pajilic był na ławce. Opcji było w piz.du, upór Maaskanta na stawianie na kolesia bez formy od pół roku jest zatrważający.

Iliev nie będzie grał co mecz 90 min , co innego Kirm który kondycyjnie jest najlepszy w drużynie , wg mnie gościu zagrał dzisiaj dobre zawody i ciągłe jechanie po nim uważam za śmieszne . A gdzie jakieś wsparcie psychiczne dla zawodnika ?

Iliev był szykowany na Twente , podobnie Paljic , ja tak rozumialem wystawienie Małeckiego i Diaza od początku .

Ciekawe że tyle spotkań bez bramki po stałym fragmencie , a gdy w końcu mamy dobrze rozegrany krótki rzut rożny nikt tego nie widzi ? w końcu ten element zdał egzamin

PS. Kocur , jaką młodzież miałeś na myśli w meczu z Koroną ? kontuzjowanego obecnie Czekaja ? jeszcze poza Brudem ( notabene 22 lata ) młodziezy w tym meczu nie uświadczyłes
Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great

Stary 25.09.2011, 22:23
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Iliev nie będzie grał co mecz 90 min , co innego Kirm który kondycyjnie jest najlepszy w drużynie , wg mnie gościu zagrał dzisiaj dobre zawody i ciągłe jechanie po nim uważam za śmieszne . A gdzie jakieś wsparcie psychiczne dla zawodnika ?

Iliev był szykowany na Twente , podobnie Paljic , ja tak rozumialem wystawienie Małeckiego i Diaza od początku .

Ciekawe że tyle spotkań bez bramki po stałym fragmencie , a gdy w końcu mamy dobrze rozegrany krótki rzut rożny nikt tego nie widzi ? w końcu ten element zdał egzamin

PS. Kocur , jaką młodzież miałeś na myśli w meczu z Koroną ? kontuzjowanego obecnie Czekaja ? jeszcze poza Brudem ( notabene 22 lata ) młodziezy w tym meczu nie uświadczyłes
Przepraszam, ale dlaczego Iliev nie moze grać 90 min, a Sobolewski może? Jakoś nie zauwazyłem by Iliev był jakos mocno eksploatowany.
Nie jestem uprzedzony do Kirma, ale widzę co się dzieje.
Co do bramki po rozegraniu rzutu roznego. Cieszy bramka bo dała nam 3 pkt, ale martwi kolejna bramka stracona z tego stałego fragmentu. Dni wolne, które dostają po meczach powinien Robert przeznaczyć na trening związany z dosrodkowaniem w punkt, bo tego to chyba nie potrafimy robic.
Odpowiedz cytując
pan Dudi
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 25.09.2011, 22:23
Rzygam już piłką prezentowaną przez tych kopaczy pod wodzą tego trenera. Tak samo jak rzygałem zachowawczą taktyką "późnego Skorży", tak samo rzygam teraz, bo jedno i drugie ma ze sobą bardzo dużo wspólnego, z tym, że ze Skorżą traciliśmy nawet mniej bramek, jeśli dobrze pamiętam.

No i dlaczego 5 zawodników Wisły po ostatnim gwizdku sędziego padło na boisko jakby właśnie zakończyli finałowy mecz Ligi Mistrzów łącznie z dogrywką? Skoro jakiś śmieRdzący Ruch był w stanie tych (cenzura) zabiegać, to po jakiego wała w ogóle jadą do Enschede? Niech nas tam puszczą, my sobie pobalujemy, ale po co w ogóle grać mecz i psuć sobie humor? To, co widziałem dziś w wykonaniu kopaczy było po prostu żałosne. Znowu.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując
Oldpara
Senior Member

Stary 25.09.2011, 22:35
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Rzygam już piłką ...... Znowu.
No to masz problem. Słyszałem że dobry rozpęd i jebnięcie głową w ścianę pomaga. Przynajmniej otoczeniu chorego jest lżej bo nie muszą słuchać więcej bzdur...
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 25.09.2011, 22:36
Przepraszam, ale dlaczego Iliev nie moze grać 90 min, a Sobolewski może? Jakoś nie zauwazyłem by Iliev był jakos mocno eksploatowany.
a to dlatego że zawodnicy to nie są maszynki i kazdy przypadek należy traktowac indywidualnie ? Piłka nożna to nie matematyka , jeden zawodnik może grać do 40 , a inny kończy kariere w w wieku 32 lat.

wystarczy otworzyć oczy aby zobaczyć że Iliev wychodząc od początku w 70 minucie oddycha rękawami .

Cieszy bramka bo dała nam 3 pkt, ale martwi kolejna bramka stracona z tego stałego fragmentu. Dni wolne, które dostają po meczach powinien Robert przeznaczyć na trening związany z dosrodkowaniem w punkt, bo tego to chyba nie potrafimy robic.

I stracimy w tym sezonie jeszcze nie jedną , nie dwie bramki po rzutach rożnych . Tak samo jak strzelimy jeszcze nie jedną . Piłka nożna to gra błędów , nie można pewnych rzeczy wykluczyć . Nie wierzę w to że nie trenują takich rzeczy na treningach , aby poprawić swoją grę . Zreszta dowodem na to są zmiany wariantu rozegrania rzutu rożnego . Dni wolne są dniami wolnymi , powtórzę to kolejny raz : piłkarze to nie maszyny . Zobacz co niektórym dały wolne dni przed meczem z Lechem . Od razu było widać świeżość i progress .
Odpowiedz cytując
markowywislak
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 25.09.2011, 22:37
Rzygam już piłką prezentowaną przez tych kopaczy pod wodzą tego trenera. Tak samo jak rzygałem zachowawczą taktyką "późnego Skorży", tak samo rzygam teraz, bo jedno i drugie ma ze sobą bardzo dużo wspólnego, z tym, że ze Skorżą traciliśmy nawet mniej bramek, jeśli dobrze pamiętam.

No i dlaczego 5 zawodników Wisły po ostatnim gwizdku sędziego padło na boisko jakby właśnie zakończyli finałowy mecz Ligi Mistrzów łącznie z dogrywką? Skoro jakiś śmieRdzący Ruch był w stanie tych (cenzura) zabiegać, to po jakiego wała w ogóle jadą do Enschede? Niech nas tam puszczą, my sobie pobalujemy, ale po co w ogóle grać mecz i psuć sobie humor? To, co widziałem dziś w wykonaniu kopaczy było po prostu żałosne. Znowu.
widziałeś bo siedziałeś na dupie przed Tv(o ile wogule oglądałeś mecz).Byłem na meczu i chłopaki walczyli a ruch zagrał dobrze.Rzygam jak patrze na twoje wypociny!
Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great

Stary 25.09.2011, 22:43
Karherop napiszę inaczej. Nie mamy obecnie piłkarza który potrafi kopnąć stojącą piłkę w określone miejsce, za to jestesmy mistrzami paniki przy stałych fragmentach.

Na temat indywidualnych mozliwości piłkarzy mam to samo zdanie i nie zamierzam się spierać, ale jakos nie wierzę że gość będący królem strzelców w lidze nie gorszej niż nasza, nie ma sił na rozegranie całego meczu.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 25.09.2011, 22:43

Tyle że jest pytanie czy ci kopacze pod wodzą dajmy na to lepszego trenera, na dziś będą w stanie grać lepiej
A co do zmęczenia - akurat dziś im się nie dziwię.To nie był mecz jak z Bełchatowem gdzie 9/10 ich tzw kontr kończyła się na pierwszym max drugim podaniu

Ruch miał pomysł i nieźle im to wychodziło, stąd w cholerę bieganiny było.To że padli to dla mnie bardziej to że dali fizycznie z siebie 100% a nie że ogólnie są padnięci.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów