The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
tarantulaw2
Senior Member

Od: 10.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 26.08.2011, 23:28
drag napisał(a):Wyświetl post
minimum 4 pkt z Odense , żarty sobie robicie ? na jakiej podstawie?
No właśnie, na jakiej podstawie? Oni potrafili pojechać Panathinaikos 4:3 na wyjeździe !
Odpowiedz cytując
Edson
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 26.08.2011, 23:31
tarantulaw2 napisał(a):Wyświetl post
No właśnie, na jakiej podstawie? Oni potrafili pojechać Panathinaikos 4:3 na wyjeździe !
Mecz meczowi nierówny. Slovan odpadł z APOELem (0:0 i 0:2), a wczoraj wyeliminował AS Roma (1:0 i 1:1).
"Dociera do mnie, co mówią ludzie. Że Kolejorza nazywają Amiką, że zarząd jest z Wronek, że Lech jest tylko z nazwy" Maciej Żurawski
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 26.08.2011, 23:35
Kryniu napisał(a):Wyświetl post
Dołączam się do pytania odnośnie wyjazdów. Na jakie mniej więcej koszty musimy wyłożyć do poszczególnych wyjazdów. Pytam bo w mojej sytuacji materialnej wcześniej muszę zaplanować wydatki.
Do Anglii to bukuj lot i to są całkowite koszty+ bilet, autobus to na pewno kilkaset zeta + bilet+trza coś jeść i pić
Holandia - tu wciskasz gaz na bramkach w Krk i hamulec w Enschede - samochodem w 5 osób to pewnie z 200 + bilet + żarcie

Odense - tu chyba największy problem bo nie wiem czy od nas prom bezpośrednio tam płynie - teoretycznie najdroższy wyjazd.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
tarantulaw2
Senior Member

Stary 26.08.2011, 23:36
Edson napisał(a):Wyświetl post
Mecz meczowi nierówny. Slovan odpadł z APOELem (0:0 i 0:2), a wczoraj wyeliminował AS Roma (1:0 i 1:1).
Ale to nie jest powód, by uważać Ich za cioty.
Odpowiedz cytując
Kryniu
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 26.08.2011, 23:36
Patrzmy na fakty. Nie jesteśmy faworytami. Liczę na sensację w stylu Lecha rok temu. Po Europejskich potyczkach będziemy mieli przynajmniej w pewnym stopniu opis możliwości naszej drużyny
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Stary 26.08.2011, 23:44
ale pierwszy mecz z Odense gramy bez Sobola i Meliksona - weźcie to pod uwagę
teoretycznie najlatwiejszy mecz zagramy bardzo oslabieni
Odpowiedz cytując
tarantulaw2
Senior Member

Stary 26.08.2011, 23:46
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
ale pierwszy mecz z Odense gramy bez Sobola i Meliksona - weźcie to pod uwagę
teoretycznie najlatwiejszy mecz zagramy bardzo oslabieni
A to kartki z el. LM się nie kasują?
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 26.08.2011, 23:48
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie nie ma się co napalać na jakieś awanse itp.To ma być poligon który pozwoli nam za rok uniknąć takich występów jak z Litexem czy Apoelem na wyjeździe
Zespół ma zagrać z zębem ale nie na hura i nie skompromitować się - na tyle liczę.Natomiast priorytet jest jeden i nazywa się polska liga

Tak więc grać na luzie, uczyć się ale priorytet LIGA - Wisła nie jest zespołem który może grać na obu frontach na 100%

CO do priorytetów to w pełni sie z Tobą zgadzam.Wisła musi sie scalać ,tak zeby zrobic zespoł a tego nie da sie dokonac poprzez mecze w Kielcach czy Bielsku.To Puchary i starcie z kims z Europy pokazuje czy trener ma jakies taktyki i potrafi je wykorzystac.

Natomiast my narazie spokojnie grajmy i zobaczymy na ile ten zespoł jest w stanie sie pokazac z zespolami z Danii czy Holandii.
Tez nie nastawiam sie na zadne awanse-chce zobaczyc pilke ktora bedzie dalece inna niz ta z Nikozjii czyli bez starchu i madrze do przodu.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Edson
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 26.08.2011, 23:49
Ale to nie jest powód, by uważać Ich za cioty.
Po tym jak FC Vaduz wyeliminował Vojvodine Nowy Sad to trzeba uważać nawet na mistrza Liechtensteinu Nasze szanse upatruję w tym, że zachodnie kluby nie traktują poważnie LE. Jeśli kuchenki awansowały rok temu z grupy Juve, ManCity i Salzburg to my tymbardziej możemy.
"Dociera do mnie, co mówią ludzie. Że Kolejorza nazywają Amiką, że zarząd jest z Wronek, że Lech jest tylko z nazwy" Maciej Żurawski
Odpowiedz cytując
tarantulaw2
Senior Member

Stary 26.08.2011, 23:54
Po tym jak FC Vaduz wyeliminował Vojvodine Nowy Sad to trzeba uważać nawet na mistrza Liechtensteinu Nasze szanse upatruję w tym, że zachodnie kluby nie traktują poważnie LE. Jeśli kuchenki awansowały rok temu z grupy Juve, ManCity i Salzburg to my tymbardziej możemy.
Tylko, że Amica miała dwóch rywali "olewających" LE - czyli City i Juve.
A My? Mamy Fulham (czyli na pewno nie olewający), Twente (które może olewać, ale wątpie) i Odense (które raczej także nie będzie olewać).

A co do początku, to w zasadzie potwierdziłeś to, co na napisałem, dlatego nie wiem po co pisałeś "Mecz meczowi nierówny".
Odpowiedz cytując
dawiss
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 26.08.2011, 23:55
A to kartki z el. LM się nie kasują?
Z tego co kojarze, to kartki sie kasuja po dojsciu do grupy, nie wiem jak z karami.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Stary 26.08.2011, 23:58
Vaduz jest z Lichtensztajnu ale gra w lidze szwajcarskiejCo prawda na dziś w drugiej ale to ekipa w pełni profesjonalna a nie 'piekarze' jak w lidze L.

A z tym 'tym bardziej' to właśnie jest problem.Amica wystrzelała się w pucharach a w lidze to każdy lamus mógł ją ograć, do tego oni mieli Juve i ManC dla których LE to poniżenie a Salzburg był rozbity wewnętrznie.

My mamy Odense - zadziora, Fulham który zna swoje miejsce w szyku i wie że do LM dalej niż z Krakowa do Londynu i Twente które co prawda miało inne plany ale jednak dla nich LE to nie jest upokorzenie
Może być obiektywnie trudniej niż grając z trochę rezerwami Juve czy MC.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
tarantulaw2
Senior Member

Stary 27.08.2011, 00:02
dawiss napisał(a):Wyświetl post
Z tego co kojarze, to kartki sie kasuja po dojsciu do grupy, nie wiem jak z karami.
To jak się kasują kartki, to i kary też pewnie nie ma.
Odpowiedz cytując
zajacek
Senior Member

Od: 12.2007

Stary 27.08.2011, 00:06
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Do Anglii to bukuj lot i to są całkowite koszty+ bilet, autobus to na pewno kilkaset zeta + bilet+trza coś jeść i pić
Holandia - tu wciskasz gaz na bramkach w Krk i hamulec w Enschede - samochodem w 5 osób to pewnie z 200 + bilet + żarcie

Odense - tu chyba największy problem bo nie wiem czy od nas prom bezpośrednio tam płynie - teoretycznie najdroższy wyjazd.
Ale jaki prom ? 100 km dalej się jedzie - bardzo przyjemny autostradowy wyjazd.
Odpowiedz cytując
kot
Senior Member

Od: 04.2003

Stary 27.08.2011, 00:08
Ja też nie wymagam awansu z grupy LE, ale tak jak tutaj wielu, wymagam gry niekompromitującej Wisły. Graliśmy z prawdziwą Barceloną czy Realem o LM i takiego nokautu nie zaliczaliśmy, ba, co jakiś czas, nawet na wyjazdach, nie tylko wynurzaliśmy się z własnej połowy, dla złapania oddechu, ale i kontrowaliśmy. A z Apoelem w 11 nie przekraczaliśmy połowy boiska, nie potrafiąc utrzymać piłki przez 5 sekund. Mam nadzieję, że Maaskant nie zrobi kibicom nigdy więcej , takiego Stalingradu, bo liczę, że nie tyle Cupiał, co kibice zaprotestują, przed sprowadzaniem Wisły nie tyle do parteru, co do piwnicy i to Wisły mającej potencjał zagrać inaczej czyli przynajmniej, honorowo, w myśl słów Reymana. Liczę, że respect przed ziomalami Maaskanta czy resztą LE, nie ubzdura mu znowu w głowie, żeby już w szatni poddać się bez walki. Heniek czy inni, za taki mecz, byliby krytykowani, więc nie rozumiem nietykalnosci Roberta. Uważam, że Maaskant słowa dotrzymał i słusznie się broni, że powinniśmy się cieszyć z powrotu pucharów po kilku latach, bo nikt awansu do LM już teraz nie oczekiwał, ale to nie powód, aby aż tak poddańczo reagować na kolejnych rywali pucharowych. Owszem, możemy się wiele nauczyć w tych pucharach, ale oby słowa te już na wstępie, nie spowodowały u piłkarzy syndromu " gorszego" gatunku klubowego i bezsensu starcia z kimś, kogo trener z góry uważa za potencjalnego zwycięzcę. Już Lamey mu wtóruje i do zwycięzców grupy zalicza Anglików, nie wymieniając Holendrów dla zasady chyba. A więc po co taki Lamey czy Jaliens w tych pucharach będą grali Kasy wielkiej tam już nie ma. Promować się też już chyba nie zamierzają ? Żeby uczyć się na starość od swoich niedawnych ziomali . Jakieś abstrakcje do mnie docierają, a nie motywacje, podobno zdolnego psychologa, jakim jest Maaskant. To nie jest filozofia pozytywna, nie mówiąc już o zwycięskiej. Mówiąc krótko - kibicu, zapłać ekstra za pucharowe mecze, a zobaczysz jak się uczymy od lepszych i jak paskudne lekcje od nich odbieramy. Brawo Wisła za udaną reklamę LE.
Ostatnio edytowane przez kot : 27.08.2011 o godz. 01:46.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 27.08.2011, 00:13
Nie mamy łatwej grupy. Trzeba będzie zapierniczać w każdym meczu. Spokojniejszy byłbym gdybyśmy mieli Tottenham czy inne Udinese. A tak?średniacy,ktorzy muszą walczyć aby się pokazać.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Stary 27.08.2011, 00:17
zajacek napisał(a):Wyświetl post
Ale jaki prom ? 100 km dalej się jedzie - bardzo przyjemny autostradowy wyjazd.
haha - no i wyszła niewiedza - faktycznie droga lądowa przyjemna.Jedyne usprawiedliwienie że nigdy w te rejony się nie zapuszczałem i 'od dupy strony' patrzyłem.
Faktycznie do Odense dojazd nie gorszy niż do Enschede czyli 200-300 zeta autem na 5 osób.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 27.08.2011, 01:46
Mecz z Duńczykami trzeba zagrać na maksa. Jak się powiedzie do jedziemy dalej. Jak się noga powinie to maksymalne skupienie na lidze. Cieszą mnie słowa Maaskanta, że liga ważniejsza. Wolę wygrać w Poznaniu, Warszawie i na Kałuży niż w Anglii czy Holandii. To taki rezerwowy puchar więc zrozumiem częściowo rezerwowy skład.
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member

Stary 27.08.2011, 03:34
Dopisujecie nam 4 a nawet 6 punktów na Odense? Wolne żarty. Oni grali w drabince niemistrzowskiej LM. Wygrali w Atenach z Panathinaikosem 4:3. U siebie ograli Villarreal 1:0. Wybieganie, stałe fragmenty gry i dyscyplina taktyczna - tego nie ma żaden polski klub i Duńczyków powinno być trudno ograć.
Odpowiedz cytując
River
Senior Member

Od: 04.2011

Stary 27.08.2011, 08:16
Ale tu kwiatki...

"Fulham i Wisla sa na podobnym poziomie"

"2 zwyciętwa z Odense 2 zwycięstwo z Fullham które gra na kilku frontach( liga i angielskie puchary no i LE) i bynajmniej 1 zwycięstwo z Twente i Wisła miała by udane święta."

Chlopaki ja pytam co wy wąchacie?

Pare nazwisk z Fulham:
Mark Schwarzer
John Arne Riise
Phillipe Senderos
Simon Deivis
Clint Dempsey
Damien Duff
Danny Murphy
Moussa Dembele
Andrew Johnson

Tylko niech nikt nie pisze, ze "my mamy Meliksona"
Odpowiedz cytując
Maciuś
bananowy chłopiec

Od: 07.2006

Stary 27.08.2011, 08:20
Nie mamy szans z OB grajac bez Meliksona i Sobolewskiego, no chyba ze Cupial da te obiecane 5 mln euro na transfery.
Odpowiedz cytując
kolend
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 27.08.2011, 08:26
kot napisał(a):Wyświetl post
Ja też nie wymagam awansu z grupy LE, ale tak jak tutaj wielu, wymagam gry niekompromitującej Wisły. Graliśmy z prawdziwą Barceloną czy Realem o LM i takiego nokautu nie zaliczaliśmy, ba, co jakiś czas, nawet na wyjazdach, nie tylko wynurzaliśmy się z własnej połowy, dla złapania oddechu, ale i kontrowaliśmy. A z Apoelem w 11 nie przekraczaliśmy połowy boiska, nie potrafiąc utrzymać piłki przez 5 sekund. Mam nadzieję, że Maaskant nie zrobi kibicom nigdy więcej , takiego Stalingradu, bo liczę, że nie tyle Cupiał, co kibice zaprotestują, przed sprowadzaniem Wisły nie tyle do parteru, co do piwnicy i to Wisły mającej potencjał zagrać inaczej czyli przynajmniej, honorowo, w myśl słów Reymana. Liczę, że respect przed ziomalami Maaskanta czy resztą LE, nie ubzdura mu znowu w głowie, żeby już w szatni poddać się bez walki. Heniek czy inni, za taki mecz, byliby krytykowani, więc nie rozumiem nietykalnosci Roberta. Uważam, że Maaskant słowa dotrzymał i słusznie się broni, że powinniśmy się cieszyć z powrotu pucharów po kilku latach, bo nikt awansu do LM już teraz nie oczekiwał, ale to nie powód, aby aż tak poddańczo reagować na kolejnych rywali pucharowych. Owszem, możemy się wiele nauczyć w tych pucharach, ale oby słowa te już na wstępie, nie spowodowały u piłkarzy syndromu " gorszego" gatunku klubowego i bezsensu starcia z kimś, kogo trener z góry uważa za potencjalnego zwycięzcę. Już Lamey mu wtóruje i do zwycięzców grupy zalicza Anglików, nie wymieniając Holendrów dla zasady chyba. A więc po co taki Lamey czy Jaliens w tych pucharach będą grali Kasy wielkiej tam już nie ma. Promować się też już chyba nie zamierzają ? Żeby uczyć się na starość od swoich niedawnych ziomali . Jakieś abstrakcje do mnie docierają, a nie motywacje, podobno zdolnego psychologa, jakim jest Maaskant. To nie jest filozofia pozytywna, nie mówiąc już o zwycięskiej. Mówiąc krótko - kibicu, zapłać ekstra za pucharowe mecze, a zobaczysz jak się uczymy od lepszych i jak paskudne lekcje od nich odbieramy. Brawo Wisła za udaną reklamę LE.
Ba, ja sobie nie bardzo przypominam jakikolwiek mecz który kiedyś widziałem, gdzie jedna drużyna tak zdominowała drugą. Żeby trzech podań nie dało się wymienić na połowie rywala? Mam jednak nadzieję, że ten mecz to był wypadek, jednorazowy dramat. No i jestem w stanie zrozumieć, że pogoda mogła mieć duży wpływ na postawę. Z resztą pamiętamy mrozy i śnieg w jakim grał Lech, więc to może działać w obie strony. Co do wyników - to każdy jest możliwy, mam tylko nadzieję, że nie będzie takiego dramatu jak w rewanżu z Apoelem.
Odpowiedz cytując
wikink1
Senior Member

Od: 01.2011

Stary 27.08.2011, 08:40
Tak trochę jako ciekawostka nasze straty finansowe w czasie gry poza własnym stadionem to 4 miliony złoty .Te wspomniane 5 mln euro to był suma jaka miał zostać przeznaczona na transfery, taką obietnice usłyszał DS i wygląda na to ze go zwyczajnie oszukano .FINAŁ BYŁ I KAZDY WIDZIAŁ WE WTORKOWY WIECZÓR .
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 27.08.2011, 08:42
A ja twierdze, ze w Krakowie mozemy wygrac z kazda druzyna z grupy - nie takie ekipy tutaj przegrywaly. Gorzej moze byc na wyjazdach
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 27.08.2011, 08:51
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Nie mamy szans z OB grajac bez Meliksona i Sobolewskiego, no chyba ze Cupial da te obiecane 5 mln euro na transfery.
Macius dokończ wreszcie tego banana i zejdź na ziemie

"Oby się nie okazało, że Wisła stanęła nad przepaścią, a potem zrobiła ogromny krok naprzód."

Odpowiedz cytując
Martinus
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 27.08.2011, 10:36
Mógłby ktoś ostatecznie potwierdzić informację, ze w pierwszym meczu gramy bez Meliksona i Sobolewskiego?
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując
szczepek19
Senior Member

Od: 01.2010

Stary 27.08.2011, 10:39
River napisał(a):Wyświetl post
Ale tu kwiatki...

"2 zwyciętwa z Odense 2 zwycięstwo z Fullham które gra na kilku frontach( liga i angielskie puchary no i LE) i bynajmniej 1 zwycięstwo z Twente i Wisła miała by udane święta."

Pare nazwisk z Fulham:
Mark Schwarzer
John Arne Riise
Phillipe Senderos
Simon Deivis
Clint Dempsey
Damien Duff
Danny Murphy
Moussa Dembele
Andrew Johnson

My mamy Meliksona więc spokojna Twoja rozczochrana
Wisła to jest potęga ! Wisła Najlepsza jest ! Wisłę trzeba szanować ! Wisłę ten nasz TS !
Odpowiedz cytując
jaro1985r
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 27.08.2011, 10:41
River napisał(a):Wyświetl post
Ale tu kwiatki...

Pare nazwisk z Fulham:
Mark Schwarzer
John Arne Riise
Phillipe Senderos
Simon Deivis
Clint Dempsey
Damien Duff
Danny Murphy
Moussa Dembele
Andrew Johnson

Napisać Ci jacy zawodnicy rok temu grali z Amicą?
Juventus 3-3 na wyjeździe
(13) Alexander Manninger
(21) Zdeněk Grygera
(33) Nicola Legrottaglie
(3) Giorgio Chiellini
(29) Paolo De Ceglie
45 (2) Marco Motta
(27) Miloš Krasić
(4) Felipe Melo
(5) Mohamed Sissoko
(20) Davide Lanzafame
55 (23) Simone Pepe
(9) Vincenzo Iaquinta
79 (8) Claudio Marchisio
(10) Alessandro Del Piero

Manchester City 3-1 u siebie
(1) Shay Given
(2) Micah Richards
(38) Dedryck Boyata
(19) Joleon Lescott
(3) Wayne Bridge
70 (13) Aleksandar Kolarov
(8) Shaun Wright-Phillips
46 (21) David Silva
(24) Patrick Vieira
(5) Pablo Zabaleta
(7) James Milner
78 (4) Vincent Kompany
(11) Adam Johnson
(9) Emmanuel Adebayor

Przy tych zawodnikach Ci których napisałeś to raczej niższa półka, Amica dała radę , my też damy! Fajne jest też to ,że będziemy znów mogli pokazać angolom jak potrafią bawić się na meczu prawdziwi fanatycy!
Ostatnio edytowane przez jaro1985r : 27.08.2011 o godz. 11:00.
Odpowiedz cytując
Luk_Biala_Gwiazda
Senior Member

Stary 27.08.2011, 11:18
Kryniu napisał(a):Wyświetl post
Dołączam się do pytania odnośnie wyjazdów. Na jakie mniej więcej koszty musimy wyłożyć do poszczególnych wyjazdów. Pytam bo w mojej sytuacji materialnej wcześniej muszę zaplanować wydatki.
Sprawdziłem tak pobieżnie loty Kraków - Londyn. I tak, żeby wyjechać 3.11, a wrócić rano 4.11 to wychodzi ok. 550 zł. Do tego dochodzi bilet i zamykamy się spokojnie w 700zł.
Odpowiedz cytując
macyo
Kangoo supersonic

Od: 08.2003

Stary 27.08.2011, 11:33
Paradoksalnie-nasza grupa jest bardzo wyrównana. Oczywiście w wersji papierowej Twente oraz Fulham (z racji mocy własnych lig) są faworytami. Niemniej jednak pomiędzy drużynami z tego koszyka nie ma różnicy kilku klas. Poszczególne potyczki mogą ułożyć się tak, że do awansu nie będzie potrzebna duża ilość punktów. Różnica 1 punktu może okazać się kluczowa. Trochę zabawne jest to, że równie dobrze po sześciu meczach możemy być na 1 jak i na 4 miejscu. Sympatia klubowa nakazuje optymizm-tym bardziej, i nie gramy z Atletico Madryt Udinese w grupie.
Mam pozytywne odczucia po wczorajszym losowaniu. Jak będzie czas pokaże.
Kangoo + Uniden Pro 520XL + Sirio AS 1000.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów