The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Titto
Senior Member

Od: 07.2010

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 13.03.2011, 21:08
Przez Orange Sport do jedenastki kolejki zostali wybrani Melikson i Małecki.
Odpowiedz cytując
gianbuffon
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 13.03.2011, 21:11
Tata Maora to Rumun?
Odpowiedz cytując
QBAS
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 13.03.2011, 21:54
Nie bądźcie co po niektórzy żałośni. Oglądałem cały program i Kazek zazwyczaj tak się wypowiada, jest zachowawczy i nie chce popadać szybko w zachwyt, ani nikogo skreślać po jednym czy dwóch meczach. O Meliksonie powiedział, że do tej pory prezentuje się dobrze (z czym chyba wszyscy się zgodzą) i dodał tylko, że na razie graliśmy bardziej z ligowymi "ogórkami" więc prawdziwy test nastąpi w meczach z bezpośrednimi kandydatami do walki o MP oraz z drużynami walczącymi mocniej w środku pola, gdzie każdy będzie miał mniej miejsca. Nic w tym nieobiektywnego nie było więc nie płaczcie, że znowu ktoś o Wiśle źle mówi bo to nieprawda.

A to na którą stronę błoń Kazkowi bliżej tego nie wiem, ale teraz to nieistotne
Odpowiedz cytując
Ikki
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 13.03.2011, 21:59
A zauważyliście co Kazek powiedział o naszej obronie? Oto, że według niego jest FANTASTYCZNA! Chavez, Bunoza i Czikosz robią kawał dobrej roboty z tyłu, a Paljicia ciągnie do przodu;p
To ja już sam nie wiem jaka ta nasza obrona jest... tragiczna czy fantastyczna;/
Ostatnio edytowane przez Ikki : 13.03.2011 o godz. 22:02.
Odpowiedz cytując
koniak
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 13.03.2011, 22:08
To świadczy o tym jakich mamy ekspertów na forum. Jak ktoś pisze, że Chavez był słaby i lepiej, żeby Jaliens wrócił to ciężko z kimś takim w ogóle rozmawiać.
Odpowiedz cytując
Orson
Senior Member

Od: 09.2003

Stary 13.03.2011, 23:18
nazywanie beznadziejną obrony drużyny która straciła 1 gola w 7 meczach to zakrawa na kpinę, nie twierdzę, że jest idealna, ale poprostu większość sobie zakodowała, że Bunoza to koszykarz, Dragan to szrot z 2 Bundesligi, Cikos tylko umie biegac a Chavez tylko umie wśizgiem grać i nic innego do nich nie przemawia choćby nie wiem jak dobrze zagrali...
Czepia się część forumowiczów, że Bunoza wybija piłkę na oślep... a proszę Was co Cleber robił, wywalał piłki na aut... jedynym obroncą który w tym elemencie był dobry to był Marcelo i dlatego tez zarobiliśmy na nim parę baniek i gość gra na równym poziomie w PSV - na polską ligę obrona jest niezła - polecam poogladać ostatnie wyczyny Uwajaj, Hernaniego itd itd. A co do pucharow czy ewentualnej LM to sam Maaskant mówił że to jeszcze nie to i jeżeli pomoc mamy już na poziomie powiedzmy Ligi Europejskiej to obrone dalej na Ligę Polską - ale patrząc na dotychczasowe działania Staszka i Roberta to jakoś pierwszy raz od dawna jestem spokojny co do następnego okienka transferowego.
...coście s....ysyny uczynili z tą krainą?
Odpowiedz cytując
Syn Kangura z 1984
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 13.03.2011, 23:32
Melikson i Małecki w "11" kolejki Szybkiej Piłki
Odpowiedz cytując
gianbuffon
Senior Member

Stary 13.03.2011, 23:57
Orson,
oczywiście krytyka obrony, która w 7 meczach straciła 1 gola to kpina, ale znowu nie można ich wychwalać pod niebiosa. Na naszą ligę, z taką skutecznością rywali, to jest ok. Po za tym swoje też robi Pareiko.
Ale w pucharach nikt nie będzie marnował takich prezentów od naszych obrońców. Nie uważam za konieczne jej wzmacnianie. To znaczy środek jest ok, jedynie potrzeba zmienników albo raczej rywali o miejsca w składzie dla Paljica i Cikosa. Reszta to jest kwestia ogrania. Obrona nie będzie funkcjonowała jak należy po trzech meczach. Na to potrzeba co najmniej 1 rundy. Także jeśli wszystko pójdzie ok, to nawet z takim składem możemy sobie poradzić w pucharach. Jedynie trzeba pomyśleć o tych bokach, bo w przypadku absencji Paljica, czy Cikosa nie ma kto grać...
Odpowiedz cytując
koniak
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 14.03.2011, 00:03
To jest niezaprzeczalny fakt. Z jednej strony potrzeba konkurencji do walki o miejsca w składzie na bokach obrony i tym nieszczęsnym wysuniętym napastniku a z drugiej potrzebujemy zawodników do rotacji podczas gry w pucharach.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 14.03.2011, 00:16
Melikson z piłką jest szybszy niz bez niej a ten rajd to napawde mistzostwo

Jakbysmy czesciej robili takie zakupy,nabywajac wrecz perełke ktora przychodzi i od razu staje sie liderem tej druzyny ,to bysmy w pucharach napewno pograli dluzej a nie wtopy zaliczali.

Mi sie wydaje ze Maor z jakmis lepszym zespolem nie wymieknie.On niby jest skromny itd,ale na boisku wydaje sie byc walczakiem i panem boiska.Ma duza wartosc wewnetrzną i to napewno jego plus.

Ogolnie polubiłem goscia,zresztą jak sie tak gra to kto go nie polubii

i juz wiemy dlaczego w Ber Shevie kibicie wrecz go wieillbili a zarzad klubu nie chcial sie z nim rozstac
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 14.03.2011 o godz. 00:18.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 14.03.2011, 00:25
miec ze trzech takich Meliksonów w pomocy to można śmiało atakowac lige mistrzów.
Odpowiedz cytując
gianbuffon
Senior Member

Stary 14.03.2011, 00:38
Tak to zazwyczaj bywa, że jak człowiek w codziennym życiu jest spokojny, to na boisku wręcz go nosi.
Melikson, Boguski, Sobolewski, Wilk, Kirm... nawet Jirsak stara się walczyć i nie odstawia nogi Oby więcej takich piłkarzy
Odpowiedz cytując
prezes85
Senior Member

Stary 14.03.2011, 10:57
Widziałem podczas meczu Boguskiego na trybunie a dziś spotkałem Meliksona na ulicy i są jeszcze mniejsi niż się w telewizji wydaje. Jirsak i Małecki też sam malutcy. Jak trafimy w pucharach na twardo grających dobrze zbudowanych Norwegów atakujących nas pressingiem to mamy pograne. Żeby chociaż Sivakov na puchary został.
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 14.03.2011, 10:59
Cytat:
Widziałem podczas meczu Boguskiego na trybunie a dziś spotkałem Meliksona na ulicy i są jeszcze mniejsi niż się w telewizji wydaje. Jirsak i Małecki też sam malutcy. Jak trafimy w pucharach na twardo grających dobrze zbudowanych Norwegów atakujących nas pressingiem to mamy pograne. Żeby chociaż Sivakov na puchary został.
Messi kolego, Messi...
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Stary 14.03.2011, 11:16
prezes85 napisał(a):Wyświetl post
sympatyzujesz z Liborem Palą?

"Oby się nie okazało, że Wisła stanęła nad przepaścią, a potem zrobiła ogromny krok naprzód."

Odpowiedz cytując
farben
Senior Member

Od: 09.2009

Stary 14.03.2011, 11:27
Panowie, trochę off topic, ale zerknijcie na listę płac sportowców w Małopolsce. Są piłkarze, siatkarki, koszykarki, żużlowcy. Nie tylko nasi. Niektóre kwoty zabijają.

http://www.gazetakrakowska.pl/strona...owcy,id,t.html
Odpowiedz cytując
sportnh
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 14.03.2011, 11:30
Czikosz z dziewczyna wczoraj widziany w Bonarce
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 14.03.2011, 12:16
Jak najszybciej kontaktuj sie z Barcelona, powiedz im ze zle zespół budują
Tam przeciez poza obroncami wiecej niz 175 cm ma tylko Busquets
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
grogoriogreg
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 14.03.2011, 14:35
Na weszlo piszą: "Osman Chavez powiedział nam, że w tym tygodniu podpisze z Wisłą nową umowę. Szykuje się najbardziej religijna defensywa w Polsce."

Oby to była prawda
Odpowiedz cytując
damian755
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 14.03.2011, 14:40
Kiedy w krakowie padał, był śnieg rano bo chce ustalić kiedy był robiony ten wywiad.
Ostatnio edytowane przez damian755 : 14.03.2011 o godz. 14:50.
DZISIAJ RECE KLASZCZĄ, JUTRO CIE UDUSZA. TAK WYGLĄDA KIBICOWANIE W POLSCE Z IDOLA DZISIAJ , JUTRO ROBI SIE DEBILA I NIEUDACZNIKA!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 14.03.2011, 14:42
grogoriogreg napisał(a):Wyświetl post
Na weszlo piszą: "Osman Chavez powiedział nam, że w tym tygodniu podpisze z Wisłą nową umowę. Szykuje się najbardziej religijna defensywa w Polsce."

Oby to była prawda
Wolałbym najbardziej skuteczną Oby było tak i tak
Odpowiedz cytując
yogul
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 14.03.2011, 14:44
dziś nic mnie tak nie rozwaliło :

"Bunoza powiedział, że Bonarka to jego życie
On jest w innej sytuacji, bo nie ma dziewczyny."

Odpowiedz cytując
Fuks
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 14.03.2011, 14:52
damian755 napisał(a):Wyświetl post
Kiedy w krakowie padał, był śnieg rano bo chce ustalić kiedy był robiony ten wywiad.
10 marca.

12345
Odpowiedz cytując
Donki
Banita

Stary 14.03.2011, 14:58
yogul napisał(a):Wyświetl post

Wszystkie dziewczyny zainteresowane Gordanem - do bonarki !
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 14.03.2011, 15:02
Za to ja co dzień praktycznie mam kontakt z Sivakovem, Genkovem i Jaliensem i to dopiero są wysokie chłopy
Więc już nie róbmy z tej drużyny zlepku samych karłów
Ważne żeby na boisku śmigali między rywalami.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
Oldpara
Senior Member

Od: 09.2003

Stary 14.03.2011, 15:11
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Melikson z piłką jest szybszy niz bez niej a ten rajd to napawde mistzostwo

Jakbysmy czesciej robili takie zakupy,nabywajac wrecz perełke ktora przychodzi i od razu staje sie liderem tej druzyny ,to bysmy w pucharach napewno pograli dluzej a nie wtopy zaliczali
Niestety, jak widać po ostatnich transferach taka perełka trafia się jedna na pięć - i to na pięć dobrych zakupów. A więc niestety raz na parę lat.

Nie oszukujmy się - gość jest warty kilka mln EUR, i to że Stan go wypatrzył za 650 tys EUR to jakiś cud.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując
murray
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 14.03.2011, 15:13
Jak przeczytałem słowa o ubieraniu się, to przypomniał mi się Jacek Bąk
Ten to dopiero lubił się "dobrze i stylowo" nosić
Odpowiedz cytując
Bielau
Senior Member

Od: 03.2010

Stary 14.03.2011, 16:47
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Niestety, jak widać po ostatnich transferach taka perełka trafia się jedna na pięć - i to na pięć dobrych zakupów. A więc niestety raz na parę lat.

Nie oszukujmy się - gość jest warty kilka mln EUR, i to że Stan go wypatrzył za 650 tys EUR to jakiś cud.
Jedna na pięć? a Pareiko może słabszy? Myślę, że jeśli chodzi o przydatność dla drużyny to równie ważny jak Maor....i należe poczekać z ocenami Genkova i Jaliensa bo nie każdy tak szybko aklimatyzuje się jak Melikson
Odpowiedz cytując
yogul
Senior Member

Stary 14.03.2011, 17:23
Bielau napisał(a):Wyświetl post
Jedna na pięć? a Pareiko może słabszy? Myślę, że jeśli chodzi o przydatność dla drużyny to równie ważny jak Maor....i należe poczekać z ocenami Genkova i Jaliensa bo nie każdy tak szybko aklimatyzuje się jak Melikson
ale jest również dużo starszy co powoduje że nie sprzedamy go za duże pieniądze, a Maora możemy.
co nie zmienia faktu ze Pareice zawdzięczamy naprawdę dużo jak na 4 mecze.
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 14.03.2011, 17:47
yogul napisał(a):Wyświetl post

Ja też umarłem jak to przeczytałem

Normalnie leżę.

Oj Gordan, Gordan i tak cię lubię
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów