The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło

Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
iiYama
Senior Member

Od: 12.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 12.11.2010, 10:18
Witam

Czy można wejść na mecz podczas trwania drugiej połowy posiadając bilet?

Czy też może podczas drugiej połowy jak to bywało na starym stadionie wpuszczają za darmo?
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując
Donson
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 12.11.2010, 10:23
iiYama napisał(a):Wyświetl post
Witam

Czy można wejść na mecz podczas trwania drugiej połowy posiadając bilet?

Czy też może podczas drugiej połowy jak to bywało na starym stadionie wpuszczają za darmo?
Nie widzę przeszkód
JESTEM LAMUSEM
Odpowiedz cytując
pirat.z.karaibow
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 09.02.2011, 20:25
Dobra, zniżki dla studentów ale ile?

Odpowiedz cytując
Filip92TS
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 09.02.2011, 20:26
Jednego troszkę nie rozumiem. Jestem maturzystą, czyli jestem uczniem, który ukończył 18 lat. Ale nie jestem jeszcze studentem. Oznacza to, że zniżka mnie nie obowiązuje
Odpowiedz cytując
krkgiba
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2008

Stary 09.02.2011, 20:27
pirat.z.karaibow napisał(a):Wyświetl post
Dobra, zniżki dla studentów ale ile?
Studentów obowiązuje cena ULGOWA, która jest podana...
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 09.02.2011, 20:28
Pytania zadawajcie najlepiej na oficjalnym profilu Wisły :

http://www.facebook.com/WislaKrakow

PS: I czytać całość ze zrozumieniem a nie jak zwykle tylko pierwsze dwa zdania.
Odpowiedz cytując
pirat.z.karaibow
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 09.02.2011, 20:28
krkgiba napisał(a):Wyświetl post
Studentów obowiązuje cena ULGOWA, która jest podana...
Dziękuję uprzejmie. Sądziłem że system zniżek będzie bardziej rozbudowany niż Normalny/Ulgowy.

Odpowiedz cytując
murray
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 09.02.2011, 20:29
Tak właśnie myślałem, że zrobią możliwość przeniesienia się na C w trakcie rundy.
Odpowiedz cytując
Marcinnno
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 09.02.2011, 20:30
Pytanie od mojego kolegi. Czy jak ktoś chodzi do szkoły policealnej Cosinus też obowiązuje go ulga ?
Odpowiedz cytując
<wislak88>
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 09.02.2011, 20:32
"Ile osób wspomni o tym jeszcze trybuna C szybko nie będzie gotowa wiec jeśli będzie jakiś mecz na niej to najwcześniej koło maja (2 lub 1 mecz). Wiec nie liczcie że będzie jakaś możliwość przeniesienia
Odpowiedz cytując
jaszczur90
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 09.02.2011, 20:34
Dla mnie ceny są dobre . Oczywiście znowu nie piszcie, że 200 zł nie da się zarobić w kilka dni , żeby sobie kupić karnet
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 09.02.2011, 20:34
Dla porównania ceny karnetów na .. Podbeskidzie

Cytat:
* sektor C VIP – 500 zł
* sektory B i D – 200 zł
* sektory A i E – 160 zł
* trybuna odkryta – 105 zł
* trybuna odkryta ulgowy – 55 zł
O komforcie oglądania meczów pisać chyba nie muszę, Atmosferze i poziomie sportowym również.
Porównań z cenami na Lechu , Legii i reszcie nawet nie będę robił.

Wisła znowu poszła na rękę i dała śmiesznie niskie ceny..
Odpowiedz cytując
Mareq
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 09.02.2011, 20:36
Z jednej strony osobiście jestem zadowolony z ceny karnetu na G , a z drugiej boje się o to żeby taka różnica cen nie przyciągnęła na trybunę kibicowską osoby zainteresowane wyłącznie z powodów niskich nakładów finansowych , a nie dopingu.
Odpowiedz cytując
DamianX360_NH
Junior Member

Od: 05.2009

Stary 09.02.2011, 20:51
Troszkę z innej beczki:
Można płacić kartą w strefie kibica?
Odpowiedz cytując
KoPer
I am what I am

Od: 09.2004

Stary 09.02.2011, 20:52
poki co nie można
Odpowiedz cytując
Kibic_1906
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 09.02.2011, 20:59
Moim zdaniem ceny są wysokie i w życiu nie zapełnimy tego stadionu.. 200 zł - powiedz mi jak można zarobić w parę dni - szczególnie gdy się uczę :] A bilety na E i karnety - kpina! Lećmy po karnety za pare stowek , a nasi kochani kopacze 0-8 przegrywaja z Norwegami w 3 meczach w stylu ponizej dna!
MY , CHŁOPCY Z REYMONTA , ZNA NAS CAŁA POLSKA , ZA WISŁĘ , ZA NASZ TS , PÓJDZIEMY AŻ PO ŻYCIA KRES!!!
27.08.2011 - Patryk Małecki "wielki Wiślak" pokazuje jaki ma szacunek do WISŁY KRAKÓW..
Odpowiedz cytując
kisiel92
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 09.02.2011, 21:01
Młyn przez całą rundę będzie na G, czy po otwarciu "starego D" wraca tam od razu?
Pytam, bo nie wiem czy kupywać karnet, bo w razie przenosin z G na C (stare D) karnetów raczej nie będzie dało się "przenieść"?

Moje pytanie nie za bardzo "trzyma się kupy", ale mam nadzieje że mnie zrozumiecie
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 09.02.2011, 21:02
Kibic_1906 napisał(a):Wyświetl post
A bilety na E i karnety - kpina! Lećmy po karnety za pare stowek , a nasi kochani kopacze 0-8 przegrywaja z Norwegami w 3 meczach w stylu ponizej dna!
Człowieku to były sparingi, niech sobie przegrywają nawet po 1000 zero, mają wygrywać w lidze.

Obiektywnie ceny sa zajebiste, ok 16zl/mecz w niektórych przypadkach, a 190 zl to była normalna cena przed rozbudowa stadionu, także biorąc pod uwagę znacznie lepszy komfort widowiska itd trzeba przyznać, że ceny karnetów są odpowiednie.

~`200 PLN to nie sa pieniadze z kosmosu, każdy kto kocha Wisłę, je jakoś wynajdzie

E. kisiel - czytaj ze zrozumieniem. Młyn jest na G - kupuj karnet na G. Jeżeli oddadzą "Gwiazdę" - co jest mało prawdopodobne - jeżeli SKWK tak zdecyduje przenosimy się tam i pewnie wraz z karnetami z G, kto będzie chciał. Także kupuj na G!
Ostatnio edytowane przez fialo : 09.02.2011 o godz. 21:04.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
Mila
Banita

Od: 09.2010

Stary 09.02.2011, 21:09
Filip92TS napisał(a):Wyświetl post
Jednego troszkę nie rozumiem. Jestem maturzystą, czyli jestem uczniem, który ukończył 18 lat. Ale nie jestem jeszcze studentem. Oznacza to, że zniżka mnie nie obowiązuje
Jak masz WAZNA legitymacje szkolna lub studencka to masz bilet ULGOWY

A co do Karnetow ceny bardzo OK mam tylko nadzieje ze pikniki z E w zwiazku z wysokimi cenami karnetow nie zakupia w pierwokupie karnetow na wolne miejsca na G :( Tutaj osobiscie bardzo licze na informowanie kupujacych o specyfikacji sektora G do tej pory pamietam jak na meczu z Legia na maxymalnie zapelnionym G podszedl do mnie gosciu i powiedzial ze mam mu zrobic miejsce bo on to miejsce ma na bilecie
Ostatnio edytowane przez Mila : 09.02.2011 o godz. 21:12.
Odpowiedz cytując
adikos1906
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 09.02.2011, 21:09
Moim zdaniem ceny są wysokie i w życiu nie zapełnimy tego stadionu.. 200 zł - powiedz mi jak można zarobić w parę dni - szczególnie gdy się uczę :] A bilety na E i karnety - kpina! Lećmy po karnety za pare stowek , a nasi kochani kopacze 0-8 przegrywaja z Norwegami w 3 meczach w stylu ponizej dna!

Człowieku, w tym momencie jesteś żałosny Zobacz na ceny karnetów i biletów na Legii lub Lechu. W porównaniu do nas to jest 'kosmos' Przegrywają w sparingach? Gówno mnie to obchodzi za przeproszeniem byle by wygrywali w lidze. Niewiem czy chciałeś się ponapinać czy jak ale okazało sie tak jak wczesniej napisałem ŻAŁOSNE.
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 09.02.2011, 21:11
Jak ktoś pisze, że ceny za wysokie to polecam tą stronkę: http://legionisci.com/bilety_i_karty_kibica

Dla mnie ceny dobre.
Odpowiedz cytując
johny96
Senior Member

Od: 12.2007

Stary 09.02.2011, 21:13
Wg mnie ceny są okej. Myślicie, że będą bilety na młyn w czasie wolnej sprzedaży, czy już zostaną wykupione w przed sprzedaży ?
Tylko jeden klub !
Odpowiedz cytując
Mila
Banita

Od: 09.2010

Stary 09.02.2011, 21:15
kisiel92 napisał(a):Wyświetl post
Młyn przez całą rundę będzie na G, czy po otwarciu "starego D" wraca tam od razu?
Pytam, bo nie wiem czy kupywać karnet, bo w razie przenosin z G na C (stare D) karnetów raczej nie będzie dało się "przenieść"?

Moje pytanie nie za bardzo "trzyma się kupy", ale mam nadzieje że mnie zrozumiecie
Za takie głupie pytaniia powinny byc Bany
Cytat:
W przypadku otwarcia trybuny C (trybuna z gwiazdą) w trakcie trwania rundy wiosennej, jeżeli będzie istniała taka możliwość techniczna klub zaoferuje kibicom przeniesienie miejsc karnetowych z trybuny G na C.
Doping zostaje puki co na G bo trybuna C jest zamknieta jak ja otworza a bedzie taka decyzja SKWK to mlyn zostanie przeniesiony na C podczas trwania rundy wiosennej
Odpowiedz cytując
herkules
Senior Member

Od: 12.2010

Stary 09.02.2011, 21:19
komu przysługuje bilet ulgowy?
Odpowiedz cytując
murray
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 09.02.2011, 21:20
Cytat:
Zniżki, zniżki, zniżki
Od rundy wiosennej 2011 Wisła Kraków wprowadza bogatą ofertę zniżek dla kibiców.

Bilety ulgowe przysługują:

kobietom
dzieciom i młodzieży uczącej się do 18. roku życia
studentom do 26. roku życia

Dzieci, młodzież ucząca się oraz studenci korzystający ze zniżki będą musieli okazać ważną legitymację zarówno przy zakupie biletu, jak i przy wejściu na stadion. Zniżek nie można łączyć.
bla bla bla
Odpowiedz cytując
pzkwr
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 09.02.2011, 21:21
Wznawiane karnety są po cenie normalnej czy ulgowej? Zawsze były tańsze, a z opisu wynika, że ulga przedłużającym nie przysługuje, o ile czegoś nie przeoczyłem. Ceny OK, ale ta zmiana mi się nie podoba. Niższe ceny dla wiernych kibiców powinny być zachowane.
Ostatnio edytowane przez pzkwr : 09.02.2011 o godz. 21:26.
rrr
Odpowiedz cytując
piotrek1325
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 09.02.2011, 21:21
Cena - spoko, ale nie podoba mi się to że jest zniżka dla kibiców młodych a nie ma dla przedłużających !!!
I trochę mało się sprecyzowali ...

• dzieciom i młodzieży uczącej się do 18. roku życia
  • studentom do 26. roku życia
jak dla mnie to oznacza że jak ktoś ma 19 lat a nie studiuje tylko jest w liceum lub technikum to nie należy mu się zniżka ale mam nadzieję że jest tak jak ktoś już wyżej napisał...
Odpowiedz cytując
jaszczur90
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 09.02.2011, 21:22
No bez jaj.. nie mów, że się uczysz 24 h na dobę. Przecież wystarczy pójść kilka razy na głupie ulotki i masz 200 zł w kieszeni , albo 3 dni poukładać towar w marketach.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 09.02.2011, 21:27

kpiną jest ten post

najtańszy karnet 145 zł - daje średnią 16 zł na mecz Wisły
cena wręcz śmieszna

200 zł - średnia 22 zł na mecz .

popatrz sobie na ceny na Legii i Lechu i dopiero zacznij komentować

Wisła oczywiście to fundacja charytatywna , która ma z własnej kieszeni pokryc milionowy czynsz za stadion , wpuszczając kibiców na stadion za darmo . Jeśli masz Wisłę w sercu , to zbierasz kase na karnet pół roku ( jak juz jej nie masz skąd wziąść ) . Nikt ci nie karze wyskakiwać z 2 stówek w przeciagu paru dni , chyba że się od dzisiaj dowiedziałes że jestes kibicem Wisły i chcesz mieć karnet .
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów