The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
bercik860
Senior Member

Od: 10.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 13.11.2010, 23:36
Co do Kirma i Małeckiego to odnosze wrażenie że za bardzo indywidualnie starają się rozegrać niektóre akcje.
Chociaż i tak patrząc potem przez pryzmat całego spotkania to jakoś tych błędów nie widać.

PS.
@1q2
Świetny podpis
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 14.11.2010, 00:33
Napisałem to w temacie meczowym, napisze i tu: oby Małecki z Brożkami "psuli atmosferę" w naszej szatni jak najdłużej. Pomijając już aspekty pozasportowe ( przyznam, że czytanie żali rozmaitych frustratów i kosmitów płaczących nad tym strasznym Patrykiem, który jest w stanie jednocześnie marnować swoje życie i zarabiać więcej w miesiąc niż oni przez rok daje mi perwersyjną radość ) - są to zawodnicy, na których postawi każdy trener Wisły, kiedy zacznie już kojarzyć "who is who". Powód jest jeden i przesłania on wszystkie wady: oni - jako jedni z nielicznych w naszej kadrze - umieją grać w piłkę. Nie kopać, jak byle Łobodziński, ale grać. Z tego samego powodu Maaskant nie potrafi na zbyt długo pożegnać się z Boukharim - bo to piłkarz, znów - jeden z niewielu w Wiśle. Spasiony, z najlepszymi latami dawno za sobą, ale jednak - mający pojęcie o piłce.

Patryk jest trochę nieogarnięty, ale wciąż młody. Myślę, że wcześniej niż później zostaną spożytkowane jego piłkarskie zalety. To nie młody talent jednym dobrym meczem na koncie, ale chłopak który wygryzł sobie miejsce w pierwszym składzie Wisły, a później je utrzymał.

P.S. Pomysł sprzedania/wypożyczenia młodego zawodnika, który wciąż jest nieokrzesany to zwykły debilizm. Raz, że stracimy jednego z nielicznych piłkarzy, dwa - stracimy finansowo, bo nikt go nie weźmie bez prawa do pierwokupu. Ale to jak z Pawełkiem - logika nie ma tu nic do rzeczy, liczą się antypatie.

P.S. 2 To naprawdę wzruszające, jak wiele nieszczerej troski wzbudza Patryk wśród kibiców innych drużyn i frustratów. "Weszło" popełniło artykuł w stylu "Pozbądźcie się Małeckiego, macie przecież tak szeroką i silną piłkarsko kadrę", na forum potakiwanie. WTF?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 14.11.2010 o godz. 19:19.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 14.11.2010, 00:49
Ja tez jak Iq2 zaczynam widziec w Pawelku raczej naszą siłe i mocny punkt niz ksywke farfocel.

Zmienil sie troche Mario,jakby wiecej pewnosci siebie,przekonanie we wlasne umiejstnsci?pewnie wsztskiego po troche .
do tego te sytuacje gdzie gdby nie on poprzednich pare meczow moglo by sie zakonczyc innymi wynikami
a moze wreszcie opuscil go pech i broni jak kiedys w Odrze
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 14.11.2010, 01:46
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Ja tez jak Iq2 zaczynam widziec w Pawelku raczej naszą siłe i mocny punkt niz ksywke farfocel.

Zmienil sie troche Mario,jakby wiecej pewnosci siebie,przekonanie we wlasne umiejstnsci?pewnie wsztskiego po troche .
do tego te sytuacje gdzie gdby nie on poprzednich pare meczow moglo by sie zakonczyc innymi wynikami
a moze wreszcie opuscil go pech i broni jak kiedys w Odrze
Pomijając to, tak na chłopski rozum: Pawełek jest najlepszy w Wiśle? Jest.
Czy udało nam się dotąd sprowadzić choćby porównywalnego bramkarza ( mimo kilkudziesięciu testowanych i jednego transferu)? Nie.

Nawet jeśli sprowadzimy w najbliższym okienku lepszego, to chyba warto byłoby go mieć na ławce?

Pawełek ma wady. Brożek ma wady. Małecki ma wady. Zasadnicze pytanie - czy coś wnoszą swoją grą do Wisły? Osobiście uważam, że tak.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 14.11.2010, 03:52
A czy nie jest niekonsekwencją chęć podpisania nowego kontraktu z zawodnikiem który 5 lat grał poniżej oczekiwań? Teraz piłka od kilku meczy nie mija go z największą łatwością i co podpisujmy, podpisujmy... Zieńczukowi też sezon konia wyszedł, Cantoro przy przedłużeniu kontraktu grał na miarę Interu. Dajmy mu odejść w spokoju gdzieś za granicę, a przynajmniej nie podpisujmy jakiegoś chorego x letniego kontraktu.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
sebanop
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2010

Stary 14.11.2010, 09:53
A czy nikt z Was szanownych forumowiczów nie łączy dobrej gry Mario ze zmianą trenera bramkarzy Może Kurdziel to jest dobry specjalista i pomaga Mariuszowi bardziej niż poprzedni trenerzy....
Odpowiedz cytując
dm84
Junior Member

Od: 08.2007

Stary 14.11.2010, 10:39. Co z Cleberem
nie wiecie jak u niego zdrowie bo jakos bardzo malo inforamcji jest na jego temat, co dalej bedzie porabial czy bedzie zatrudniony w klubie dalej
Odpowiedz cytując
yogul
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 14.11.2010, 10:50
bercik860 napisał(a):Wyświetl post
Co do Kirma i Małeckiego to odnosze wrażenie że za bardzo indywidualnie starają się rozegrać niektóre akcje.
Chociaż i tak patrząc potem przez pryzmat całego spotkania to jakoś tych błędów nie widać.
ja na przykład wymagam tego od zawodników grających na skrzydle by sporą część akcji grali indywidualnie ponieważ przy normalnym ustawieniu oni mają 1 na 1 i mogą zrobić przewage.
Najlepszy przykład Cikosa który wpadł w pole karne i naprawde nie wiele brakowało by stworzył akcje meczu.

A po drugie gdy straci się piłkę na skrzydle to jest najmniejsza szansa na kontre.
Odpowiedz cytując
cinekw
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 14.11.2010, 11:06
Jak będzie wiadomo to nas poinformuja, przecież to nie jest tajemnica.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 14.11.2010, 11:10
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Napisałem to w temacie meczowym, napisze i tu: oby Małecki z Brożkami "psuli atmosferę" w naszej szatni jak najdłużej. Pomijając już aspekty pozasportowe ( przyznam, że czytanie żali rozmaitych frustratów i kosmitów płaczących nad tym strasznym Patrykiem, który jest w stanie jednocześnie marnować swoje życie i zarabiać więcej w miesiąc niż oni przez rok ) - są to zawodnicy, na których postawi każdy trener Wisły, kiedy zacznie już kojarzyć "who is who". Powód jest jeden i przesłania on wszystkie wady: oni - jako jedni z nielicznych w naszej kadrze - umieją grać w piłkę. Nie kopać, jak byle Łobodziński, ale grać. Z tego samego powodu Maaskant nie potrafi na zbyt długo pożegnać się z Boukharim - bo to piłkarz, znów - jeden z niewielu w Wiśle. Spasiony, z najlepszymi latami dawno za sobą, ale jednak - mający pojęcie o piłce.

Patryk jest trochę nieogarnięty, ale wciąż młody. Myślę, że wcześniej niż później zostaną spożytkowane jego piłkarskie zalety. To nie młody talent jednym dobrym meczem na koncie, ale chłopak który wygryzł sobie miejsce w pierwszym składzie Wisły, a później je utrzymał.

P.S. Pomysł sprzedania/wypożyczenia młodego zawodnika, który wciąż jest nieokrzesany to zwykły debilizm. Raz, że stracimy jednego z nielicznych piłkarzy, dwa - stracimy finansowo, bo nikt go nie weźmie bez prawa do pierwokupu. Ale to jak z Pawełkiem - logika nie ma tu nic do rzeczy, liczą się antypatie.

P.S. 2 To naprawdę wzruszające, jak wiele nieszczerej troski wzbudza Patryk wśród kibiców innych drużyn i frustratów. "Weszło" popełniło artykuł w stylu "Pozbądźcie się Małeckiego, macie przecież tak szeroką i silną piłkarsko kadrę", na forum potakiwanie. WTF?
Całkowicie się zgadzam Wolfy z tym co napisałeś!

Ostatni mecz Paweł 2 gole 1 asysta
Patryk - 1 gol i udział przy 2 bramkach....

Bez nich i Mariusza nie było by 4-0. Nie mamy wielu dobrych piłkarzy i tylko z powodu "antypatii" co poniektórych do kilku nazwisk nie możemy się osłabiać
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
dj_ibutti
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 14.11.2010, 11:46
Na razie Cleber czeka na dodatkowe wyniki badań. Ciągle chce grać.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując
miodzio
Senior Member

Od: 11.2010

Stary 14.11.2010, 12:43
Z tego co się orientuję, Cleber był na meczu z Legią więc ważne ze nie jest przykuty do łóżka =)
Odpowiedz cytując
Kris Dee
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 14.11.2010, 13:07
Odpowiedz cytując
Jonasz
Senior Member

Stary 14.11.2010, 13:27
miałem podobną kontuzję jak Clebi latem tego roku, po wypadku na rowerze. Poprawa była po zabiegach i potrzebny był czas - ok. 2 miesięcy, żeby minął ból i w miarę sprawność. Powinien raczej wrócić, chyba, że ma uszkodzenia kręgów - jeśli tak, to słabo to widzę.
Na zdjęciu widać, że jest w kołnierzyku ortopedycznym.
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Jonasz : 14.11.2010 o godz. 13:28.
Odpowiedz cytując
pawel20
Member

Od: 07.2006

Stary 14.11.2010, 14:15
na ktorym sektorze siedzial Cleber?
Odpowiedz cytując
szymon222
Member

Od: 12.2006

Stary 14.11.2010, 14:34
gniazdo...
*
Odpowiedz cytując
rafil
Senior Member

Od: 01.2010

Stary 14.11.2010, 15:09
od kiedy gniazdo to osobny sektor? raczej na młynie
Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,
Ten boski Krakowski nasz TS.
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem.
Odpowiedz cytując
tomo
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 14.11.2010, 19:01
Taka ciekawostka:
Na Polsat Futbol w ramach Ajax TV pokazywali 10 najlepszych bramek Zlatana z czasów jego gry tamże. Na paru ujęciach widoczny Boukhari, nawet przy jednej bramce asystował. To z czasów kiedy jeszcze dużo więcej biegał
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 14.11.2010, 19:17
sebanop napisał(a):Wyświetl post
A czy nikt z Was szanownych forumowiczów nie łączy dobrej gry Mario ze zmianą trenera bramkarzy Może Kurdziel to jest dobry specjalista i pomaga Mariuszowi bardziej niż poprzedni trenerzy....
Myślę, że to może mieć wpływ na postawę Mariusza.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 14.11.2010, 19:21
...:::Tomo:::... napisał(a):Wyświetl post
Taka ciekawostka:
Na Polsat Futbol w ramach Ajax TV pokazywali 10 najlepszych bramek Zlatana z czasów jego gry tamże. Na paru ujęciach widoczny Boukhari, nawet przy jednej bramce asystował. To z czasów kiedy jeszcze dużo więcej biegał
Dokładnie, sam pamiętam tego zawodnika z z bardzo dobrej gry w Ajaxie. To był najlepszy okres w jego karierze.

Odpowiedz cytując
neq.
Senior Member

Od: 02.2010

Stary 14.11.2010, 19:51
sebanop napisał(a):Wyświetl post
no dokładnie, mam nadzieje że wreszcie doczekaliśmy się dobrego trenera bramkarzy<chciałbym>, ale Jovanić też pewnie nie jest "bez winy" z tym wzrostem formy u Mario bo teraz Pawełek ma większą konkurencję niż młody i zdolny Kurto
"Jeżeli walczysz możesz przegrać, jeżeli nie walczysz już przegrałeś"

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki."

Odpowiedz cytując
murray
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 14.11.2010, 19:58
Też tak myślę, ale obecna dyspozycja Mariusza jest pochodną kilku czynników. Po pierwsze, ogromna w tym rola trenera Kurdziela, po drugie ściągnięto Jovanica, po trzecie Pawełek ma poparcie trenera, a po czwarte kończy mu się kontrakt. Ale akurat to ostatnie ma chyba najmniejszy wpływ na postawę naszego bramkarza. Wracając do Jovanica, to jaki by on nie był, jest sporą konkurencją dla Mariusza. Nawzajem się nakręcają, może nie w takim stopniu jak Dolha i Pawełek, ale widać, że konkurencja ma niebagatelne znaczenie.
Odpowiedz cytując
Wiślak709
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 14.11.2010, 20:14
No Mario ostatnio w formie...
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
Wiślak z Wlkp.

Radosław
Sobolewski –
DZIĘKUJEMY!!

Odpowiedz cytując
jagoda
Banita

Stary 14.11.2010, 20:43
Napisałem to w temacie meczowym, napisze i tu: oby Małecki z Brożkami "psuli atmosferę" w naszej szatni jak najdłużej.
Ja jednak myślę, że debilizmem jest psioczyć od lat na Pitrka Brożka a potem go chwalić.

Od kilku lat piszesz, że Piotrek jest boiskowym kaleką i za pyskówkę ze Skorżą powinni.....

Mimo wszystko jestem zdania, iż Piotrek piłkarsko i pozapiłkarsko jest za słaby na Wisłę i powinni go jak najszybciej pożegnać. (oczywiście sprowadzając piłkarza, który nie będzie gorszy na jego pozycję)
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 14.11.2010, 20:57
jagoda napisał(a):Wyświetl post
Od kilku lat piszesz, że Piotrek jest boiskowym kaleką i za pyskówkę ze Skorżą powinni.....
Jakiś cytacik, czy może lecytynkę? Bo nie przypominam sobie mojego psioczenia na Piotrka, a o Skorżę to już w ogóle...

murray napisał(a):Wyświetl post
Też tak myślę, ale obecna dyspozycja Mariusza jest pochodną kilku czynników. Po pierwsze, ogromna w tym rola trenera Kurdziela, po drugie ściągnięto Jovanica, po trzecie Pawełek ma poparcie trenera, a po czwarte kończy mu się kontrakt. Ale akurat to ostatnie ma chyba najmniejszy wpływ na postawę naszego bramkarza. Wracając do Jovanica, to jaki by on nie był, jest sporą konkurencją dla Mariusza. Nawzajem się nakręcają, może nie w takim stopniu jak Dolha i Pawełek, ale widać, że konkurencja ma niebagatelne znaczenie.
Bardzo możliwe, że złożyło się na to wiele czynników, ale trzeba też pamiętać, że Pawełek i w Odrze, i za Stingaciu w Wiśle grał naprawdę dobrze. Dopiero za Kazimierskiego obniżył loty.
Nie sądzę, żeby Kurdziel był jakimś niesamowitym trenerem, ale być może wystarczył po prostu przeciętny i normalne treningi, żeby z Mariusza wydobyć jego atuty?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 14.11.2010 o godz. 21:03.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
jagoda
Banita

Stary 14.11.2010, 21:01
Jakiś cytacik, czy może lecytynkę? Bo nie przypominam sobie mojego psioczenia na Piotrka, a o Skorżę to już w ogóle...
Nie psioczenia na Skorżę tylko sytuacji w której Brożek naciupał Maciejowi w jednym z meczów...

Nie wiem ilu "wolfy" jest na tym forum, ale jeden jechał co mecz po Piotrze gdy grał na lewej obrnie.

Tak samo jak teraz jedziesz po Bunozie, że jest "piłkarską kaleką" (z czym się zgadzam) tak za czasów pierwsze jedenastki jechałeś po Brożku. Nie chcę mi się kopać, ale wystarczy najechać na nick i poczytać wcześneijsze wypowiedzi.. nic prostszego. Możesz spróbować.
Ostatnio edytowane przez jagoda : 14.11.2010 o godz. 21:03.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 14.11.2010, 21:07
jagoda napisał(a):Wyświetl post
Nie psioczenia na Skorżę tylko sytuacji w której Brożek naciupał Maciejowi w jednym z meczów...

Nie wiem ilu "wolfy" jest na tym forum, ale jeden jechał co mecz po Piotrze gdy grał na lewej obrnie.
Nie chce Ci się szukać, co? Więc Cię zmotywuję - jesteś kłamcą.

A w sytuacji, gdy Piotrek nawrzucał Skorzy broniłem akurat ... zawodnika. Tak, tak - jako jeden z pierwszych uznałem, że czas Macieja w Wiśle minął, m.in. ponieważ przestał sobie radzić z zawodnikami.

Ostro się rzucasz, prowokujesz, ale może lepiej znajdź sobie inny cel?
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 14.11.2010, 21:08
Mały w Nszrot

"Bzdurą jest to, że Polscy piłkarze jak i zagraniczni piłkarze trzymają się osobnoziennikarz no, ale zagraniczny się cieszyli a wy poszliście w drugą stronę Mały:Nie to jest bzdura cieszyliśmy się razem jako drużyna,dawno nie wygraliśmy z Cracovią"-Mały podsumował to po meczu z Cracovią
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 14.11.2010, 21:15
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Mały w Nszrot

"Bzdurą jest to, że Polscy piłkarze jak i zagraniczni piłkarze trzymają się osobnoziennikarz no, ale zagraniczny się cieszyli a wy poszliście w drugą stronę Mały:Nie to jest bzdura cieszyliśmy się razem jako drużyna,dawno nie wygraliśmy z Cracovią"-Mały podsumował to po meczu z Cracovią
No to teraz jak "Mały" strzelił bramkę to go "zagraniczni" obskoczyli jakby planowali gwałt zbiorowy. Patrykowi było duszno, reszcie też pewnie nie będzie się to śnić po nocach ( chyba ), ale trzeba było pokazać że nie ma podziałów, żeby mendy się wreszcie odczepiły. Serio, ludzie...
Tak się tworzą plotki, a później żyją własnym życiem.

Jak Bunoza gubi krycie to nie dlatego, że go koledzy nie lubią, tylko - bo jest po prostu słaby. Żurawski i Frankowski nie pałali do siebie jakimiś gorącymi uczuciami, a stworzyli najskuteczniejszą parę napastników swoich czasów. A znane są przecież przypadki piłkarzy, którzy się po prostu nienawidzili i grali ze sobą - z sukcesami.

Janas kiedyś, kiedy Legia mu się rozjeżdżała, a piłkarze po prostu nie mogli na siebie już patrzeć wezwał ich żony i pokazał im premie jakie są jeszcze do zdobycia. Legia zakończyła wówczas sezon na pierwszym miejscu

Dla wielu z obecnych jej piłkarzy Wisła to klub ostatniej szansy - jeżeli nie poradzą sobie u nas, czeka ich ostry regres finansowy i sportowy. Tak więc nawet gdyby im "stara gwardia" przed każdym meczem sikała do butów, to i tak większość z nich zacisnęłaby zęby i walczyła o swoje sportowe życie. Taki Rios z łatką gościa, który nie poradził sobie w polskiej lidze będzie miał przed sobą drogę w dół. Branko - wiadomo, kiedy go podpisaliśmy był bezrobotny. Cikos - Zilina go nie chce, spuścił swój poprzedni klub... Boukhari - on nie jest na sportowym zakręcie, tylko stoi już nad przepaścią. Chavez - pewnie ostatnia szansa na przebicie się do europejskiej piłki ( czyli - pieniędzy ).

jagoda - akurat wiem już wystarczająco dużo, aby dać Ci wieczystego ignora. Masz czas żeby pisać paszkwile, ale kiedy ktoś powie "sprawdzam" to nagle dziecko płacze
Nie należy karmić trolli.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 14.11.2010 o godz. 23:52.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
jagoda
Banita

Stary 14.11.2010, 21:15
Nie chce Ci się szukać, co? Więc Cię zmotywuję - jesteś kłamcą.

A w sytuacji, gdy Piotrek nawrzucał Skorzy broniłem akurat ... zawodnika. Tak, tak - jako jeden z pierwszych uznałem, że czas Macieja w Wiśle minął, m.in. ponieważ przestał sobie radzić z zawodnikami.

Ostro się rzucasz, prowokujesz, ale może lepiej znajdź sobie inny cel?
słowo kłamca z twoich ust (czy tam palców) brzmi równie śmiesznie jak "dałbym plaskacza" (sytuacja bronienia Pawełka po sławnym fucku)

niestety nie mam czasu na szperanie i kopanie w postach sprzed kilku tygodni (za dużo tego naskrobałeś), jak będziesz miał żonę, dziewczynę czy tam narzeczoną oraz inne obowiązki (czytaj: rodzicie nie będą wyręczać) to zrozumiesz, że nie każdy ma czas skrobać dzień w dzień po pare godzin na forach.

Akurat miałem w pamięci Brożka, Bunozę i teraz ten wpis o psuciu atmosfery więc napisałem
Powód: rze
Ostatnio edytowane przez jagoda : 14.11.2010 o godz. 21:21.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów