The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
BęczarkaTS
Member

Od: 08.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 10.08.2008, 21:59
bez jaj Wisły nie ma a Legia i Lech w UEFA jest juz w programie na zywo mam nadzieje że pokażą nasz meczyk na żywo...
Ostatnio edytowane przez BęczarkaTS : 10.08.2008 o godz. 22:24.
Odpowiedz cytując
dymek_nhs
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 10.08.2008, 22:48
Coś mi się obiło o uszy że Mecz Wisły z Barcą koliduje z transmisją IO i go nie będzie :/ można liczyć na razie na sopcasta
Odpowiedz cytując
w0lno.
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 10.08.2008, 22:57
dymek_nhs napisał(a):Wyświetl post
Coś mi się obiło o uszy że Mecz Wisły z Barcą koliduje z transmisją IO i go nie będzie :/ można liczyć na razie na sopcasta
To zaj... będą nam jazdę konną czy inne szachy pokazywać :| Kto to będzie oglądał? Nie ma chyba w Polsce osoby, która nie chciałaby obejrzeć tego spotkania.
Nie da rady ich 'zbombardować' mailami, czy coś, aby pokazali ten mecz?

Ps. Tak sobie myślę [łudząc się] może jeszcze prowadzą negocjacje ze sportfive?
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 10.08.2008, 22:58
Mecz jest o 21:45. Pekin jest siedem godzinj do przodu w stosunku do Wa-wy. Jakby nie patrzeć mecz będzie w godzinach 4:45 - 6:45 czasu Pekińskiego, podejrzewam, że o tej porze olimpijczycy śpią. Mecz musi być, jak go nie pokarzą to będzie kompromitacja naszych mediów i tyle.
Odpowiedz cytując
BęczarkaTS
Member

Stary 10.08.2008, 22:58
jakby chcieli to by sie nie kolidowało taki mecz i zeby nie pokazali ehhh przeciesz jest jeszcze tvp1 tvpinfo wiec tu moze leciec pekin a tu Wisełka ja licze jeszcze na to ze pokażą
Odpowiedz cytując
dostuffca
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 10.08.2008, 23:23
właśnie wysłałem mail do widzowie@tvp.pl
niestety nie ma bezpośredniego maila do Roberta Korzeniowskiego, ale

Cytat:
do Szefa Redakcji Sportowej,
Pana Roberta Korzeniowskiego

Szanowny Panie

Wygląda na to, że kierowany przez pana dział sportu Telewizji Polskiej przeoczył fakt, iż dnia 13 sierpnia 2008 roku Wisła Kraków zmierzy się na Camp Nou z FC Barcelona w III rundzie eliminacji Ligi
Mistrzów.

Pana redakcja już raz zgodziła się na przerwanie spotkania Lechii Gdańsk z Wartą Poznań by uraczyć widzów misyjną transmisją lokalnej konwencji pewnej partii politycznej. Jeśli wierzyć ramówce TVP2, dostępnej na Państwa stronie i tym razem zamierzają Państwo popełnić tego rodzaju błąd i widzów spragnionych doznań sportowych uraczą Państwo nic nie wnoszącym studiem olimpijskim oraz pojedynkiem kabaretowym Łowcy.B vs. Grupa MoCarta. Wydaje mi się, że to wydarzenie spokojnie można by retransmitować w innej porze, na innym kanale.

Proszę o nie lekceważenie milionów kibiców piłki nożnej mieszkających w tym kraju, będących płatnikami abonamentu RTV i przeprowadzenie relacji na żywo z wielkiego wydarzenia jakim jest mecz Mistrza Polski z FC Barceloną. Mecz ten góruje nie tylko rangą czy poziomem sportowym nad meczami eliminacji pUEFA, które zamierzają Państwo transmitować na żywo, ale również budzi wśród kibiców większe zainteresowanie.

z poważaniem
Odpowiedz cytując
radekogi
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 10.08.2008, 23:30
bez paniki, poczekajmy spokojnie na oficjalne info. Nie możliwe jest to że tego meczu nikt nie pokaże. Przecież mówiło sie że Wisła zarobi grubą kase za prawa do transmisji, więc ktos je musiał kupić. Pozatym dla TVP byłby to równiez ogromny zysk z reklam i frekwencji przed telewizorami. A to że nie ma w programie to jeszcze nic nie znaczy. Termin meczów Lecha i Legii był znany wczesniej i być może Wisły nie uwzględniono jeszcze w programie TV. A napewno mecz nie koliduje z Pekinem bo jak ktos napisał wtedy jest tam noc...
Odpowiedz cytując
albert02
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 11.08.2008, 09:12
Jesli zadna stacja nie pusci tego meczu to prawdopodobnie HQTV, oczywiscie jelsi wykombinuje jakos ten mecz, bedzie bilo rekordy ogladalnosci ; d
Odpowiedz cytując
St@chu
Senior Member

Stary 11.08.2008, 09:25
Ludzie ****a uspokójcie się...

Oglądnijcie sobie w któryś dzień igrzyska to się dowiecie że transmisje z IO są od 3 w nocy do góra 16-17 więc godzina meczu nijak się ma do godziny transmisji.

Zamiast pisać takie pierdoły to może lepiej najpierw pomyśleć...
Odpowiedz cytując
dymek_nhs
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 11.08.2008, 10:28
St@chu napisał(a):Wyświetl post
Ludzie ****a uspokójcie się...

Oglądnijcie sobie w któryś dzień igrzyska to się dowiecie że transmisje z IO są od 3 w nocy do góra 16-17 więc godzina meczu nijak się ma do godziny transmisji.

Zamiast pisać takie pierdoły to może lepiej najpierw pomyśleć...
Stachu nie pitol bo sprawdzałem program tv w internecie na ten dzień i są IO jak nie wierzysz to sam zobacz

22:05 Igrzyska Olimpijskie w Pekinie - letnie igrzyska olimpijskie
a jak nie umiesz oglądać na sopcascie meczów to się łudź dalej ze na TVP puszcza Wisłę

Istnieje również taka ewentualność ze pod hasłem IO w Pekinie na tvp 2 kryje się transmisja Wisełki z Barcą i oby tak bylo
Ostatnio edytowane przez dymek_nhs : 11.08.2008 o godz. 10:31.
Odpowiedz cytując
Schabek
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 11.08.2008, 10:36
Na telegazecie TVP1 strona 203 bodajże jest napisane że mecze Wisły będą na żywo w TVP2
Odpowiedz cytując
Football Sorceress
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 11.08.2008, 10:46
Napisane jest też, że pierwszy mecz o 22.00 Widać, że "fachowcy"...
Odpowiedz cytując
BęczarkaTS
Member

Stary 11.08.2008, 10:46
panowie spokojnie juz w programie na telegazecie jest napisane IO o 21 a o 21:50 mecz LM
Odpowiedz cytując
peterwislak
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 11.08.2008, 10:50
tam jest napisane ze mecz bedzie w TVP2 o 22 i na TYP2 telegazecie jest w programie cyli meczyk na 100% bedzie
Odpowiedz cytując
Mako
Senior Member

Stary 11.08.2008, 11:53
Cytat:
(...) mecz w Krakowie na pewno pokaże TVP. - Cena zależy od rynku telewizyjnego, prestiżu klubu oraz stopnia rozgrywek. Prawo do pokazania meczu w Barcelonie ma telewizja hiszpańska i z nią polska stacja telewizyjna musi rozmawiać o ewentualnej transmisji - dodaje Placzyński.
za miasto.gazeta.pl
Odpowiedz cytując
Fafał
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 11.08.2008, 12:55
Otrzymałem dziś odpowiedź od TVP drogą elektroniczną, w której Zespół d/s widzów zapewnił, że oba spotkania Wisły z Barceloną będą transmitowane. W związku z powyższym proponuję wrzucić na luz
Pozdrawiam.
Odpowiedz cytując
radekogi
Senior Member

Stary 11.08.2008, 12:57
http://www.tvp.pl/program/ i wszystko sie wyjasniło. Mówiłem, nie panikować. Mecz jest juz w środe w programie TV
Odpowiedz cytując
unbelievable
Member

Od: 04.2007

Stary 11.08.2008, 13:36
TVP 2 13.08.2008r.
22:00 Puchar UEFA - FC Barcelona - Wisła Kraków

Nie ma to jak profesjonalizm TVP... Poza tym, mecz zaczyna się o 21:45, i mam nadzieję że od tej godziny będą go pokazywać.. ;p
Odpowiedz cytując
radekogi
Senior Member

Stary 11.08.2008, 15:41
no cóż, jaka telewizja tacy pracownicy. ) Ale błędu nie można im zarzucić bo liga mistrzów to tez puchar podlegający pod UEFA
Odpowiedz cytując
Wrona
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 11.08.2008, 16:11
Jeszcze jest opcja transmisji z poślizgiem, np. 20 min. To by tłumaczyło godzine transmisji. Było tak jakis czas temu z jakimś meczem też chyba pucharowym. Na tvp sport był na żywo, na tvp2 z poślizgiem...
Nie spaceruj tędy
Nie wyciągaj ręki
To się może skończyć źle

[*]
Odpowiedz cytując
Jaro1991
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 11.08.2008, 16:32
Wrona napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze jest opcja transmisji z poślizgiem, np. 20 min. To by tłumaczyło godzine transmisji. Było tak jakis czas temu z jakimś meczem też chyba pucharowym. Na tvp sport był na żywo, na tvp2 z poślizgiem...
Tak było z meczem Groclinu w PUEFA w Belgradzie z tamtejszą Crveną Zvezdą. Mecz rozpoczął się o godzinie 20:45, zaś TVP2 transmisje zaczęła o 21:05
Odpowiedz cytując
St@chu
Senior Member

Stary 11.08.2008, 16:51
Jaro1991 napisał(a):Wyświetl post
Tak było z meczem Groclinu w PUEFA w Belgradzie z tamtejszą Crveną Zvezdą. Mecz rozpoczął się o godzinie 20:45, zaś TVP2 transmisje zaczęła o 21:05
Ale z tego co pamiętam to mieli wtedy jakiś sensowny powód... Bo coś innego transmitowali na żywo... Nie pamiętam dokładnie co to było... Ale tak bez powodu tego meczu nie przeniesli na 20 minut po realnym rozpoczeciu...
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member

Stary 11.08.2008, 16:54
Ale z tego co pamiętam to mieli wtedy jakiś sensowny powód... Bo coś innego transmitowali na żywo... Nie pamiętam dokładnie co to było... Ale tak bez powodu tego meczu nie przeniesli na 20 minut po realnym rozpoczeciu...
Ten rozsądny powód to były debiutujące "Barwy szczęścia" o ile dobrze pamiętam. TVP jest już żałosne i z roku na rok robi się coraz gorsze, szczególnie w kwestii transmitowania imprez sportowych.
Odpowiedz cytując
Jaro1991
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 11.08.2008, 16:54

Stachu
, TVP wtedy zaczynała pokazywać jakiś nowy serial, chyba "Barwy Szczęścia" Dlatego też mecz pokazywany był z opóźnieniem
Odpowiedz cytując
bravelukas
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 11.08.2008, 19:04
Teraz powinni na 100% zacząć transmisje o czasie, a co do Groclinu to były Barwy Szczęścia...
Odpowiedz cytując
InfinitI
Member

Stary 11.08.2008, 22:32. Transmisja meczu Barca vs Wisla w Chicago.
Mam pytanie. Czy ktos wie jakie kluby beda w Chicago i okolicach transmitowac srodowy mecz Wisly w Barcelonie?
Probuje sie cos dowiedziec, szukalem na necie ale niestety nic nie moge znalezc.

Usuncie ten temat w srode.
Dzieki.
Odpowiedz cytując
Wizard
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 11.08.2008, 22:34
Będę w tym czasie zagranicą i stąd pytanie - BarcaTV pokaże ten mecz na żywo?
Odpowiedz cytując
SolidSnake
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 12.08.2008, 04:53
Witam!Jestem aktualnie w Chicago i mam male pytanie a zarazem prosbe.Czy moglby mi ktos powiedziec gdzie albo jak moge ogladnac srodowy mecz z Barcelona na zywo?w internecie badz w telewizjiodrazu mowie ze przez sopcast nie dam rady ani przez polskie strony www,z powodow regionalnych czy cos w tym stylu... :/
Odpowiedz cytując
Wrona
Senior Member

Stary 12.08.2008, 05:40
SolidSnake napisał(a):Wyświetl post
Witam!Jestem aktualnie w Chicago i mam male pytanie a zarazem prosbe.Czy moglby mi ktos powiedziec gdzie albo jak moge ogladnac srodowy mecz z Barcelona na zywo?w internecie badz w telewizjiodrazu mowie ze przez sopcast nie dam rady ani przez polskie strony www,z powodow regionalnych czy cos w tym stylu... :/
Spróbuj tutaj, może nie będzie ograniczeń regionalnych http://www.fcbonline.tv/
Nie spaceruj tędy
Nie wyciągaj ręki
To się może skończyć źle

[*]
Odpowiedz cytując
jarecki
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 12.08.2008, 12:33
jaka jest jakosc ? jak powyzej 800 kbps to moge zaplacic te 60 zeta :/